Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

katana07
7. dub 2008

eff, tebe odkazujem si super a budeme chudnut spolu.
debra, mas pravdu. Ja ked som bola este doma, maly bol v skolke, tak som chodila pravidelne do fitka
a bola som ako cukrik 😀
ale potom som nastupila so roboty a som sama, lebo moj drahy chlopik pracuje mimo, tak nic nestiham.
Doma cvicim: cviky ma brucho, kt. som sa naucila v posilke, aj steper som si kupila a nic 😢
ale zrejme to bude tym, ze ma nikto neburcuje.
Doma nevidim tie krasne vytrenovane telicka -nastiek, tak na to kaslem a vsetko flakam.
Ako sa prinutit byt zodpovednejsia?

mimikyky
7. dub 2008

tak kočky, ja mám dnes za sebou 2krát hodinu na stacionárnom bicáku 😀
zajtra si vypracujem tvrdší plán ako som mala minulý rok, vtedy som dala dolu 6kilo , 11cm v páse...
a teraz potrebujem desať kíl!!!
kúpila som si parný hrniec, a idem strááášne natvrdo 😉
Musím, ale hlavne chcééém, a papkám aj bio cla so zeleným čajom, 4denne, chróm, a pred cvičením buď carnitín,alebo thermo-x, na rýchlejšie odbúravanie tukov

eff
7. dub 2008

ahoj holky, tak já si dnes nedala cvik ani jeden a jsem zničená jak HIrošima. 😖

Ráno jsme si nažehlila vlasy a bouřka a vítr a déšř, sem dorazila a vypadala jak po flámu. 😅

No, mrkvičky a rajčátek na sváču jsme si neráčila (nestíhala) všimnout a navíc jsem dostala šílenou zimnici. TO JE DEN!

Ale jak Vás tu tak čtu, začnu taky cvičit! 😕 Aspoň se pokusím. Mně se celkem zamlouvala šípková a ty její grácie v tom pořadu Buď fit s českou televizí. Jde to stáhnout na netu a poskakovala jsme s nima dycky třeba 3x jednu sérii (to už sem pochopila a začala se chytat...) . Chce to najet a zvyknout si na to a brát to za samozřejmost, ne jak já - že si zacvičím a je to pro mě vrchol hubnoucí kariery a ukolíbá mě to na týden ...

ale dietím! to jooo a hubnu jedině s Vámi, zejména s katynkou 😉 😉 😉

eff
7. dub 2008

mimikyky to jako 2 HODINY??? 😨 a ještě jsi schopna chůze?
a taky by mě zajímal ten TVRDÝ PLÁN. 😠 😠 😠

debra
7. dub 2008

mimi ten bio je super,mne to pomohlo aj xrom...inak som predtym napsala,ze brom 😀 to je predsa na nieco ine, 😀 😀 a pri cvičení sa treba spotiť eff,inak to cvičenie nemá cenu...pri spotení idú dole aj kilečká,a ked máš ešte aj svalovicu,tak to znamená,že si cvičila správne...tak poood cvicit a budeme xudnut spolu... 😀

eff
8. dub 2008

Ahojky! utíkám pracovat, jen jdu pozdravit. Mám 2 kilíčka dole z toho omezení příloh. Jupí jupí. SIce to mohlo být víc (se trápím přes 2 týdny...), ale asi je to optimální. Zítra mám volno, tak něco zacvičím...

Vám přeji poctivý jídelníček, málo chutí a hodně sportu. Písněte! 😵

debra
8. dub 2008

eff blahoželám k zhodeniu kilečiek 😀

lekno
8. dub 2008

Bambuľky, už to tu kedysi jedna písala, ale pozrite si Petru B. Fakt to stojí za to!!! Budete užasnuté 🙂 http://www.minibazar.cz/recept.php?id=12185

debra
8. dub 2008

lekno ja by aj pozrela,ale neda sa mi tam dostat...vraj stranku nelze zobrazit ☹ ...tak napíš o čom psala... 😉

lekno
8. dub 2008

Neviem, čo som tam dala zle. Pozrite si str.33 Mandragora. Tam to ide otvoriť 🙂

debra
8. dub 2008

mandragora?sak to mi neco hovori,len si nevm spomenut co... 😒 .jaaaaaj uz viem,však to je tá zlá vila,co má moja dcérka v knižke... 😀

lekno
8. dub 2008
lekno
8. dub 2008

Ja Dora! Som nenapísala mimi ale mini 🙂 Už si to môžete pozrieť aj tu 🙂

mimikyky
8. dub 2008

ahojte kočky 😉

dnes mám za sebou cviky na nohy a brucho, a k tomu + hodku na stacionárnom bicykly
rozpísala som si môj minuloročný chudnúci cvičiaci plánik a dosť som pritvrdila, tak dúfam, že to zaberie rýchlo, lebóóó už sa nemôžem dočkať 😉

katana07
8. dub 2008

eff, Ty si ma predbehla, ja este ani 10g
zblaznim sa

debra
8. dub 2008

lekno...som si to prečítala a wau!!!!no klobuk dole pred nou...ja potrebujem zhodit 10kg,ale nie a nie sa k tomu dostať... 😖 😀

leninn
8. dub 2008

Lekno: Ta Petra B. to je vážně hustýýýýýýýýý
Kéž bych to také dokázala...

mimikyky
8. dub 2008

aj ja sa pochválim mojim minuloročným úspechom, vložila som foto do albumu " ja a moje štyrikrát všetko"

tento rok to chcem zvládnuť lepšie 😀

debra
8. dub 2008

mimi a aky je tvoj xudnuci planik...minuloročný...šak porad nam,nex aj my sxudneme 😀

mimikyky
8. dub 2008

no, tak, papala som len vločky, celozrnné pečivko, kuraciu šunku, syr,
kuriatko alebo rybu a zeleninové šaláty,
jogurt, ovocko,
ryžu a mrazenú zeleninu udusenú
acidko, alebo bielkovinový kokteil

s malými obmenami každý deň, + to cla, a l carnitín pred cvičením,

a cvičila som podľa plániku, vždy rozohriatie, posilovanie buď vrch tela, alebo spodok, a potom vždy cca 45min steper alebo bicák, tretí deň len ten steper alebo bicák ale minimálne hodku, a tak dookola, cviky som si vždy obmieňala, podľa rozpisu, a postupne pridávala počet...

pravidelne každé dva týždne som sa merala, a vytešovala z každého cm, a fotila som sa, aj to mi pomáhalo 😀

trvalo to tri meiace, a išlo dolu 6kg, 11cm v páse, 13boky, 7stehná...

kika312
8. dub 2008

mimikyky ....dobry vykon,povzbudila si ma ja som na tom tak ako ty predtym 🙂 ,ale vidim ,ze sa to da

debra
8. dub 2008

mimi.....supeeeer 😉 hádam aj ja by som mala už dačo so sebou robiť...mne tiež pomáhal stacion.bic.hlavne bolo,že som sa spotila,tym sa vraj aj xudne... 😀

mimikyky
8. dub 2008

debra, no nemyslím si, že tým spotením len 😀
mne na to spotenie a odbúravanie tukov pomáhal ten carnitín

mimikyky
8. dub 2008

a malo by sa cvičiť aspoň 30minút, minimálne, lebo prvých 20min. telo čerpá energiu z cukrov, až potom z tukov

debra
8. dub 2008

no vidís a ja zo zaciatku cvicila len 5min,potom 7,potom 10,15,20,25...vacsinou po tyx 5 minutax som si kazdy den pridavala,aby to pre organizmus nebol sok hned tolko min naraz 😀 a tiez brala tekuty karnitin zozačiatku...potom bio cla so zeleným čajom...a ten xrom...a pomohlo aj to.... 😉

leninn
8. dub 2008

Teda Mimikyky, to je teda parada...
Ta zmena je tak velikanska...jo, cvicni je cviceni...

angua27
9. dub 2008

babuľky, obdiv k vašej výdrži. ja momentále vôbec nevládzem ani žiť. syn sa rozhodol, že v noci nebude spať, takže spím tak 2 hodiny dokopy. prerušujem na nejaký čas chudnutie. nedokážem bojovať aj so synom aj s chudnutím. ale budem vás sledovať. 😉

leninn
9. dub 2008

Angua27: Rozumím Ti, Barunka teď v noci také strašně špatně spinká, kňourá, poplakává, takže ji musím chovat, aby se uklidnila...
Nemá hlad, spíš ji neco trápí, bříško, nebo že by už zoubky???
No, každopádně je to záhul...jako na začátku, když jsme přišly z porodnice...
Drž se a buď v poho, na hubnutí se určitě vyprdni, myslím, že zhubneš i tak.

angua27
9. dub 2008

leninn, dík za povzbudenie.

mimikyky
9. dub 2008

angua, ve´d to potom doženieš 😉

tak ja mám dnes za sebou hodinu na stacionárnom, a na obed som mala cestoviny s kuracím šalátom 😀
okolo 15hod idem odcvičiť vrch tela a steper, bežne cvičím okolo 18hod, ale dojdu známy, tak nebudem môcť, a nechcem sa na to vyhovárať, bo doteraz som sa 😀