Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

smoulinda
autor
16. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 🙂
Teda ten kůň mě fakt točí 😠
Mno, Vítám nové příchozí a doufám, že nám ty kila půjdou všem dolů jak po másle 😀 😀 😀
Jdu makat, tak mi tu moc nezvlčte 😀

shela
16. led 2008

Lidka..no ja na fit lopte robim vacsinou brusaky a kliky...ostatne ju vyuzivam na vykladanie noh... 😅 ale asi najviac co mi pomaha je ten orbitrek...po takych 20 minutkach sa so mna leje ako keby som vysla prave zo sprchy..

laola
16. led 2008

Zdarek spolubojovnice!!!
Tak jak vám to jde? Já už jsem si na nový režim celkem zvykla, netrpím hlady a necpu do sebe páté přes deváté jako dřív 😀 Už dokonce pozoruju změnu na oblečení. No a když už si všiml změny manža, tak se asi opravdu něco děje 😀
Všem nám držím pěsti, ať vydržíme!!! 😀

lidka619
16. led 2008

laola - si dobrá, keď si už aj manželík všimol 😉 , ja to dáko ešte nevnímam, ten 0,5 kg úbytok, 😅 , ale dúfam, že aj na mne budú badať dáke zmeny 😉 . Tiež sa snažím pravidelne papkať, len s tým pitím je to u mňa ešte dosť biedne, ale polepším, sa polepším... 😀

negrovka78
16. led 2008

Ahojky!

Tak já teprve teď mám chvilku na koníka 😝 Budu se s váma snažit zhubnout 😀 Když je MM doma,tak mohu večer na aerobick a když není,tak chodím do fitka.No a teď jsem se objednala na sobotu na nějaké stroje,které tě prý vyformujou.Chci to zkusit a uvidíme 🙂

klary
16. led 2008

denska jsem to nejak nezvladala, tak se utesuju tim, ze si jdu za chvilku zabruslit. jeste zitra to prezit v praci a pak mam konecne dovcu. 😀 jedem si zalyzovat, tak snad i to prospeje 😉

makelka
16. led 2008

laola - tak to jsi šikulka, já jsem si už taky celkem zvykla a dokonce mi to ani nevadí, jen cvičení ještě vynechávám, mám hnusnou chřipajznu 😖 a jak už si všiml i manža, tak je to super 😉

negrovka78 - to je fajn, těšíme se na více dušinek 😉

Holky, který cvičíte doma, ale bez strojů, co děláte? A jak často??? 🙂

klary - lyže je taky relax, tak to půjde 😉 a pohybu je tam habakuk 😉 😉 tak příjemnou dovču 😉

šmouli co vlastně děláš, že už tak brzo chodíš do práce?? Svitavy jsou od nás kousek 😉 😉 😉

makelka
16. led 2008

Hele a co takhle křoupete po večerech? Půjdu spát tak kolem půlnoci, a jaksi jsem od 6 nejedla, tak mám docela hlad, co vy na to? Nějaký listí? 😉 😀 😀 😀

klary
16. led 2008

makelko, nejakou zeleninku. ted jsem prisla z brusli a premyslim co zobnout, ale mam tu dozor 😀

kluara
16. led 2008

ovocie, zeleninu - aj ja mám teraz na stole mrkvu 😉

makelka
16. led 2008

holky díky, koupila jsem si čínský zelí, tak se jdu asi vrhnout na něj 😀 😀

klary
16. led 2008

my budem jak kralicci, sama zeleninka 😀 😀

makelka
16. led 2008

já už si jak králík připadám, manža mi před chvílí donesl to zelí, ale prej není žádej králík a tak si k tomu přinesl salám a chleba 😀 😀 😀 😀 fakt podpora 😀 😀 😀

klary
16. led 2008

to ja na svyho mlsne koukala, kdyz vecerel rostenou s ryzi a ani nenabidl 😒 A kdyz jsem si pred pul hodkou dala lzici ryze, co se nevesla do mysticky, tak zacal popichovat 😠 sak ja mu to na horach oplatim, to jsou svaciny a obedy plne v me kompetenci 😀 😀

makelka
16. led 2008

klary tak to je kruté, ale rýže je přeci dietní 😉 a zkus mu na hořách předhodit tvůj jídelníček, ať ví, jaký to je 😉 😉 😉

jsem zvědavá na páteční vážení 😝

klary
16. led 2008

uz chtel videt seznam jidla, co budu nakupovat, ale neuspel 🙂

klary
16. led 2008

loucm se, jdu jeste neco delat, zacvicit si a spat. dobrou

makelka
16. led 2008

takto má fakt smůlu 😀 😀 k snídani listí ze špenátu 😀 k obědu suchá rýža s kuřátkem na vodě 😀 a k večeři mrkva 😀 😀 😀 to bude paráda 😀 😀

jsem si k tomu lisí uvařila aspoň kafe, ať mi to líp leze do krku, když to nemá žádnou chuť 😒 😀 😀

zany
16. led 2008

Tak jsem něco dočetla, ale zbytek se mi jaksi nechce 😀
Takže vítám nové spolubojovnice 🙂 🙂 🙂
Včera jsem cvíčo nestihla, takže doufám, že půjdu zítra 😉 Ale manža bude brzy doma, tak určitě vyrazím 🙂

Dneska jsem měla k obědu rizoto a nijak zvlášť jsem se necpala, takže uvidíme co ukáže v pátek váha 😀

zany
16. led 2008

Klary, tak mu to holt musíš vrátit na těch horách 🙂 Dietní sváča 😀 a tak dál 😉

Koupila jsem si dost mrkve, tak si asi udělám zítra mrkvový salát, ten já můžu 🙂

smoulinda
autor
16. led 2008

Zlato, jsem doma 😀 😀 😀
Makelko a kde bydlíš??? No já nepracuju jako že pracuju 😀 Dělala jsem před těhotenstvím na motorestě a teď mají od listopadu dlouhodobě nemocnou servírku, tak chodím za ni 😝 😉
Klary 😀 Co slovo, to perla 😀 To nám musíš dát z hor vědět jak jste dopadli, pač mám takovej pocit, že až dostane manžílek první večeři, tak odjíždíte domů 😀 Tam vybrakuje ledničku a bude se ti smát 😀

makelka
16. led 2008

Jůůůůůůůůůů mrkvovej salát, ten taky můžu, taky si udělám 😀 😀 😀 😀

Já dneska papkala cottage - miluju ho - s pažitkou a černej chlebík k snídani - ta byla ve 12 - neb včera byl lehkej vínovej mejdan a skončil dost blbě 😝 teda bylo mi i dost blbě 😀 😀 no a oběd ve 3 mandarinky 😀 no a večír v 6 koprovka s bramborem a jedním vajíčkem - na malým talířku - mńamka a večer k PC jsem spořádala asi haldu čínskýho zelí a zapíjela ho kafčem 😀 😀 dobrý skóre ne? 😉

jsem z Boskovic 😉

ty jo servírku? ty se máš, to jsem dělala jako brigošku a kdo hlídá Katrinku?

klary
17. led 2008

smoulindo, s tim odjezdem to nebude tak zhavy - jedem budem do Francie 😀

jidelnicek uz mam taky vymyslena - prvni den budu jeste hodna (nebo mozna spis vyrizena po ceste), tak budou zbytky z busu a slibila jsem rizek (ja to moc nemusim, tak spis pro manzu), druhy den ryze se zeleninou, treti polivka s pecivem, ctvrty brambory a zeleninova smes, paty testoviny s rybou ve vlastni stave, sesty opet ryze a pak uz jen zbytky, na snidane jogurt s musli, svaciny hodne ovoce a zeleninky. jedina vec, na ktere ulitavam jsou francouzske bagety a to moc dietni teda neni 😖 Dneska rano uz zebral, at mu koupim nejakou susenku nebo cokoladku, hruza motivace 😠 jinak se mi ale snazi motivovat s cvicenim, hlida mi kazdy den z postele, jestli cvicim, ale asi je to poradna drina, protoze pri tom pokazdy usne 😀 😀

sidacek
17. led 2008

Ahojky holky, tak já mám za sebou další 2 hodky na STOB kurzu. Včera jsme probírali skladbu jidla. Mělo by se jíst 5x denně.Snídaně, sváča, oběd( kterej je nejduležitější ),sváča a večeře.Ato: snídaně by se měla síst do pul hodky po probuzení, sváča kolem 10 hodiny, obídek mezi 12 - 13 hod, sváča kolem 16 hod a večeře mezi 18 - 19 hod. Důležitá jsou jídla ,který nás zasytí - maso, mléčné výrobky, šunka, sýry atd, prostě vše, co obsahuje živočišné tuky. Já se ptala na muslli, pry ok, ale jen ráno a zase s mlékem nebo jogurtem, protože to je živoč. puvodu, aby nás to nasytilo. Jsou dost kalorické, stačí se podícvat na obal. A co rýže?? Rýže je taky dost kalorická. Takže pokud třeba kuřátko na vodě,tak bud samotné nebo s bramborama. Ty mají nejméně kalorii, jako jediná z příloh.A ovoce??Je ok, ale jen k dopolední svačince, protože je dost sladké a nezasytí.Odpoledne a na večer zeleninu. Jinak jsem za poslední týden zhubla 1600g, zní to dobře, ale musím trošku zbrzdit, aby se nedostavil jojo efekt. Holky, všem držím palečky - držte se papa Míša

makelka
17. led 2008

Dobré dopoledne,

klary ten tvůj manža je snad horší než můj 😀 prej hlídá mě z postele 😀 a vždycky usne, to můj radši škemrá, jestli mi bude moc vadit, že si rozdělá sáček s brambůrkama k televizi 😠 😠 😠 No nezabili byste ho? 😠 😠 😠

sidacek díky moc za motivaci, tak nějak se to snažím dodržovat, akorát to ráno je těžký, vstáváme v 8 a než se nasnídá malej, nemám šanci se do půl hoďky od probuzení najíst 😢 😢 Každopádně držím palečky, aby to vyšlo 😉 😉

Já dneska stoupla na váhu a docela jsem byla smutná, se tu celej týden držím, i když jsem díky té blbé chřipce necvičila, jím málo a často a výsledek?? Téměř žádný ☹ Trošku mě to mrzí, ale snad to bude příští týden lepší, neházím to za hlavu 😖

klary
17. led 2008

Sidacku, urcite to zvladnes a zadyn jojo efekt nebude. 🙂
ja snad o neco lehci budu, radikalne jsem zkratila uces, tak kdyz uz o nic, tak aspo o to 😀 😀

abych manzovi nekrivdila, tak chodi hrat kazdy tyden fotbal, jen zdrava vyziva ho moc nebere. 😖

sidacek
17. led 2008

ahojky makelko, nedělej si noc ztoho, že jsi moc nezhubla. Je to u každého indivindi a někdy trvá déle, než se organismus na hubnutí připraví. Nejde ani tam o to, kolik zhubneš, ale o centimetry. Já třeba doce cvičím, chodím tak 3x týdně na aerobik a právě nepočítám, že bych šla s váhou moc dolu. Svaly jsou težší než tuk, takže při tom cvičení ztrácím sádlo a přeměnuji ho ve svaly. Výsledkem toho je, že kdo cvičí, tak váha se mu nemusí tolik snížit, ale centimetry budou ubývat a to je přeci důležitějši, ne??Váhu na vás třeba nikdo nepozná, ale každý se všimne, že jste hubenější.Holky papa jdu na aerobik.Mišák

laola
17. led 2008

Ahojky kočeny,
už se těším na zítřejší vážení 😀 První pokroky se dostavují 😀
Holky, dneska už jsem byla schopná projít kolem regálu se zákuskama bez abstinenčních příznaků 😀 A dokonce jsem se pěkně pokochala a odešla jsem bez toho, že bych na něco měla ukrutnou chuť... 😀
A zítra si dokonce půjdu protáhnout tělo... Kámoška mě vytáhla na squash-to bude ostuda!!! 😀

klary
17. led 2008

laol, tak to je super 🙂 a jaka ostuda na squashi??? ber to z te lepsi stranky, delas neco pro sebe 😉

laola
17. led 2008

klary, taky to tak beru, aspoň bude sranda a naučím se něco nového 😀