Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

smoulinda
autor
8. led 2008

Tak to prej zvládnu 😀 😀 😀 A běda jak ne. Je zažaluju, že kecaj 😀

laola
8. led 2008

No, mě to vyšlo tak půl na půl. Zhubnu a pak zas přiberu 😀

laola
8. led 2008

jen teda doufám, že budu přibírat díky případnému těhotenství a ne kvůli přežírání se 😀 😀

kvikvicek
8. led 2008

Ahoj holky, muzu se pridat? Chci neco shodit nez otehotnim, bojim se, ze bych se pak dostala s vahou pres 100 kg a to by me trefilo. A nechci bastit nejaky hubnouci prostredky,aby se mi pak z tech tabletek neco neukladalo nezdravyho v tele kvuli miminku,ktere planujeme. Chci to dokazat sama. od 2.1.2008 bastim male porcicky na malych talircich,jim nizkozucne syry, kureci a kruti sunku,kureci a kralici maso, ovoce dopoledne,hodne zeleniny, piju neperlivou vodu a bylinkove a ovocne neslazene caje, a nejim prilohy. A hodne jsem omezila pecivo, i to tmavy. Dneska jdu po delsi dobe na aerobic a chci zase behat. A byl by v tom cert aby to neslo. Tak a ted jsem to napsala a musim to dodrzet.

laola
8. led 2008

kvikvi, všechny to tu společnými silami zvládneme!!! 😀 Jsem na tom tak jak ty, taky hubnu kvůli těhu 😀 😉

klary
8. led 2008

Muzu se taky pridat ke snazilkam, co hubnou, aby pak mohly v klidu pribrat 😀 😀

laola
8. led 2008

jasně, klary, budem se pěkně hecovat, jo? 😉 😀

smoulinda
autor
8. led 2008

Klary jasně 🙂 Já to vidím podobně. Zhubnu a určitě zase otěhotním 😀

klary
8. led 2008

to potrebuju 🙂 pred chvilkou jsem dojedla cokoladku, nastestï posledni hrisnou vec od vanoc, tak mi to hubnuti pekne zacalo
😀

vladunka
8. led 2008

teda já mám taky děsnou chuť na čokoládu 😅 😅 ale nesmím 🤐 🤐

andrissek
8. led 2008

Jooooooo čokoláda to ješ věc 😅 . Co máte k večeři?

klary
8. led 2008

vecere uz probehla - pohankovy salat s celozrnym rohlikem

vladunka
8. led 2008

já měla nějaký suchar a k tomu zeleninový salát 🙂
a předtím jsem si dala 20 minut cvičení 😝 pěkně mě to zmohlo 😅

andrissek
8. led 2008

Já knekebrot se šunkou a rajče 😉

musilka
8. led 2008

jsem taky z těch co chtěj podpořit otěhu shozením kil 😉 zítra mi dorazí ten eliptical a stroj na cvičení břišních svalů budu to mít doma pod čumákem tak se na to každý den vrhnu 😉 docela se těším

klary
8. led 2008

cviceni mi teprv ceka 😉

janada
8. led 2008

ahojte,pridám sa k vám aj ja.Od zajtra začínam.Len sa hanbím dať svoje miery,tie sú hrôzostrašné 😀

aponchie
8. led 2008

klidek devcata nejak se mi to vcerejsi prezirani vymstilo pac mi upadl kus zubu 😠 takze si jdu udelat kureci steak s korenim a jeden pkatek chlebicku a dozeru se asi jablkem a mandarinkama pres den sem snedla pul sladke vasne 😖 ale sla sem ven na dve hodky to vychodit takze sem nas...ale je dobre ze vaha sla o kilo dolu jenze porad vypadam stejne a speky pretekaji takze asi ztrata tekutin 😒 zatim papa a dobrou chut

janada
8. led 2008

tie čo ste v tabulke,ste popri mne pierka,ja som bola po pôrode o dve kilá lahšia ako pred tehu a dokonca ešte šli dve kilečká dole.Teraz mám tolko ako na konci tehu 😔

smoulinda
autor
8. led 2008

Mno, tak já budu zítra od rána do večera lítat v práci, ve čtvrtek taky a v neděli taky, tak to snad musí jít samo ne 😀 😀 😀
Díky práci jsem právě dřív zhubla 14 kilo, tak ještě jednou by se to šiklo 🙂
A dneska jsem vypila 2l, víc toho bohužel nestíhám 😅

klary
8. led 2008

cely den vpraci sedim, tak pohyb nic moc. Aspon se snazim jejezdit az do prace MHD a do 5. patra slapu pesky 😵

kvikvicek
8. led 2008

tak jsem ted bastila zeleninovou polivku,byl tam v ni i jatrovy knedlicek 😖 ach jo,ale ted jdu na aerobic,tak ten knedlicek spalim,ale nejak hledam vymluvy ,abych na ten aerobic nemusela 😔 ja musim musim musim. jdu si nachystat veci a proste tam pujdu. Holky tenaerobic u nas je docela prdel, bydlim na vesnici a to se jednou tydne slezou vsechny baby ze vsi a jdou potit krev 😀

klary
8. led 2008

kvikvi to znam taky - jeste nekdy na stredni - bylo to v telocvicne skoly a pulka chlapu syslovala za oknem 😀 😀

laola
8. led 2008

kvikvi, jen pěkně běž 😀 A cvič i za mě 😀

aponchie
8. led 2008

2litry staci 😉

lindda
8. led 2008

cafte ja vobec nemam cas sem ist ten moj Nino ma tak vytazuje 😀
Inak stale sa napchavam so sladkostami a ten test vysiel,ze by som s chudnutim nemala mat problem no neviem ,ked tie sladkosti su take dobre mnaaaaaaaam 😠 😠 😠 😠 😝 😅

andrissek
9. led 2008

Hezké ránko 😉

laola
9. led 2008

Dobré ránko 😀
Tak už jsi po snídani? Copak bylo dobrého?
😀
Já dnes měla inovaci v podobě jogurtu a dvou lžic musli 😀

aponchie
9. led 2008

kolacek z list.testa a mleko 😀

zany
9. led 2008

Ahojky,

sakra, vy jste toho nakecaly 😀 Dočtu vás později 😉
Já byla včera cvičit 😉 Ale byla jsem ztuhlá a brzy vyřízená 😒
K snídani byla sojová houska a půl sýra cottage 🙂 a čajík 😉

Tak já letím a ukážu se později 😉
PA