Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

sisstin
24. led 2008

smoulinda: tak na procházky chodim..a docela dlouhý..to jo....ale to mi od panděra nepomůže 😅

smoulinda
autor
24. led 2008

Tak se fakt přinutit cvičit, jinak fakt nevím 😝
Musím jít za tou mojí treperendou 😀

angua27
24. led 2008

siss: na bandero jedine brušáky. 😀

sidacek
24. led 2008

ahojky holky, takmám za sebou další 2hodky v STOB kurzu. A zase 1,5 kila dole. rTakže celkem od 1,1,08 cca 4,5 kila. Nikdy jsem to tak dlouho nevydržela. Vždycky tak týden a pak už jsem hřešila. Snažím se jíst pravidelně. Ale někdy fakt ujedu, hlavně, když jsem třeba na noční, nebo po noční, když spím třeba do 13 hod. To se pak ta pravidelnost vytráci haha.Ale jsem zatím spokojená.Chodím stále na aerobik. Manža mi k narozkám koupil nový oblečky na cvíčo, takže jsem z toho měla fakt radost. A hlavně je strašně posilujíci to, když si toho začínají všímat lidi - toho ,že hubnu.Sice jsou to jen 4,5 kila, ale rifle už mi jsou volný!!!Mějte se krásně a všem držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!Míša

laola
24. led 2008

Míšo, gratuluju k úspěchu 😀 "Jenom" 4,5 kg dokážou udělat zázraky 😉 Je to super, jen tak dál 😉

angua27
24. led 2008

miška to je super. gratulujem k 4.5kg. je to veľký úspech. 😉

zany
24. led 2008

Ahojky,

dneska jsem manžovi řekla, že s obědem na něj nečekám, protože pak to mám jak sváču 🙄 Takže si to hezky ohřeje, když to jde a hotovo 😉

Míšo, týýý jo, tak to gratuluju!!! 🙂
Zítra se musím donutit jít cvičit... Už aby ta moje malá přícucka začala pít jiný mlíčko a nemusela bych večer tvrdnout doma, kvůli tomu, abych ho nakojila... No a v 8 se mi fakt nikam nechce 😒

sidacek
24. led 2008

ahojky holky, moc děkuji za podporu. Vím, že v tom nejsem sama, že je nás tu několik, které bojují. Jsme tu všechny na jedné lodi, jak se říká

ZANY, to je dobře, že jsi se hezky napapkala v klídku. v dobu, kdy se má obědvat. Kdybys totiž jedla později, všechno by se Ti už posunulo a tak to nemá být!!Takže paráda!!!!!!Míša

lionesska
24. led 2008

Ahoj holky, moc ráda bych se mezi vás přidala, za poslední rok jsem přibrala 10 kilo (ach to snažení a hormony, ty mi daly nejvíc).

Už jednou jsem asi před 7 lety shodila 18 kilo ani ne za rok a vypadala jsem jako modelka, tak to chci zpátky! 😀

Tehdy jsem zhubla tak, že jsem každé ráno 20 minut cvičila na ministepperu, jedla 6x denně malé porce kaloricky chudých jídel, hodně drtila zeleninu, pila 3 litry vody a chodila víc pěšky. šlo to dolů jak blázen, až si naši mysleli, že jsem nemocná. Udržela jsem si to docela dlouho a teď jsem se opět zprasila, tak bych se ráda přidala a znovu ze sebe udělala člověka.

Mám teď 68 kg, ráda bych zase tak těch 55.

zany
24. led 2008

Lionesska, držíme palce a snad to půjde jako nám všem 😉
I když já dneska hřešila, protože jsme měly s kamarádkami oslavičku 😔 No zítra jdu na to cvíčo a dopo vyrazíme na prochajdu 🙂

Míšo, budu to tak muset dělat pořád! Já vždycky měla jídlo připravené a nebo jsem ho dodělávala až když přijel manža z práce a tím se to všechno posunulo... 🙄 Takže co půjde ohřát, ohřeju, co ne, uvidíme 😀 Ale když on právě jezdí na obědy (i když někdy pozdní) domů... Kdyby nejezdil, tak by jedl bůhví kde a co a byl by taky jak čuník 😀 😝

makelka
24. led 2008

AHoj,

teda tady je to jak po boji a ten bude teprve zítra. To bude masakr. I já jsem tento týden zhřešila, hlavně večer mi to dělá problém, no ale snažím se aspoň křoupat tu zeleninu, ale na váhu se zítra bojim bojim stoupnout 😔

A siss, jsem asi jako ty. Líná jako prase 😒 😠 😠 😔

Šmouli ale jako servírka máš taky zápřah ne? Tak to se dobře hubne, já když to dělala jako brigošku, vždycky jsem zbuhla 😉

sidacek - ty jo 4,5 kilča, to jsi fakt dobrá 😵 😵 😵 Jen tak dál, držím palečky 😉 😉

lionesska - vítám tě mezi náma - údaje pošli smoulinde do IP, každou novou dušičku vítáme 😉

Já mám asi největší problém s tím pitím, ve středu jsem snad vypila s bídou půl litru, ach jo, s tím prďolínem na to nějak zapomínám, ale večer u PC dám tak 1,5l čaje, tak aspoň něco 😉

zany tak snad se cvíčo vydaří. Ještě jsi mi neřekla, co že děláš v posilce, na strojích se mi cvičit neche 😖 😖

Tak holky, snad to zítra bude OK, já to ale vidím dosti bídně 😢

kvikvicek
24. led 2008

Holkyja jsem si dala vecer kousek pizzy a pivko maly,a normalne mi bylo zle,asi uz jsem si odvykla,jist takovyhle veci. Telo to normalne odmita. Rano poslu vahu docela brzy,jedeme Do Prahy, ale predtim jdu na ranni.papa drzim pesti 😉

eli77
25. led 2008

Ahojte, tak ja sa musim pochvalit...poctivo (zatial) dodrziavam dietu...uvidim dokedy to vydrzim 😝 ale s cvicenim je to bieda...bola som prilisna optimistka ked som si myslela, ze pri troch detoch mi zostane este vecer cas a energia cvicit☹ som z toho trosku smutna ale snad cez vikend ked mam muza doma sa mi to hadam podari...idem na vahu...potom sa ozvem ci nieco islo dole od pondelka...zatial papa 😉

eli77
25. led 2008

tak vaha ukazuje minus 3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 y&y

apricots
25. led 2008

ahoj holky, mě už je z toho břicha do pláče...ostatní tělo v pohodě, ale břicho, když ho povolim, tak pořád vypadá na třetí čtvrtej měsíc těhotenství ☹ kůži trochu volnou mám, ale hlavně mi připadá, jakoby bylo takový dokulata, je to špek?myslíte že pomůže cvičení?sem z toho zoufalá

lidka619
25. led 2008

ja hlásim mínus 2 kd od začiatku, ale čo je najúžasnejšie mínus 4 cm z pása sú preč 😵 😵 😵 , a to len papkaním, zatial som necvičila nič, ale keď budem mať po skúškach, tak idem trochu aj telo potrápiť, jój a dnes mi držte palčeky, o 13.00 mám skúšku z práva, a strašne sa na ňu bojím ☹

lionesska
25. led 2008

Ahoj holky, dík za přivítání.

Včera jsem poprosila manžela, aby mě vyfotil ve spodním prádle, zepředu, zezadu a z profilu. Když fotky stáhnul, hrozně se gebil a když pak viděl můj výraz při prohlížení těch mých fotek, tak se gebil ještě víc 😀 😝
Fotku jsem si dala jako tapetu do telefonu i na lednici a zatím to funguje docela spolehlivě - na mlsání nemám ani pomyšlení :(

PS: nejhorší je ta fotka zezadu, vypadám jako rozteklej sněhulák 😝

makelka
25. led 2008

ahoj, tak dle očekávání u mě žádná změna, ale to je pro mě taky pozitivum, protože udržet si týden váhu na stejném čísle je super, nic jsem nepřibrala 😉 doufám, že teď už to půjde jen dolů 😉

lidka619 - tak jak to dopadlo, doufám, že dobře a ty 4cm jsou super 😵 😵 😵 😵

lionesska - neber to tak tragicky, důležitý je, že jsi se do toho pustila a taky jsem četla, že je důležitý se každej den chválit, podporuje to motivaci 😉

Pěknej den 😉

silvik
25. led 2008

Ahojky... tak holky, jak jsem čekala, nic moc, teda furt stejně jako minulý týden... ale aspoň, že tak... 😔 😒 😝
Dneska dorazila "návštěva z Červené Lhoty" a to mám vždycky pár dní před úplnou žravou, hlavně na sladké... a fakt, motivace nemotivace - "musela" jsem si dát trošku nutely... ach jo, stydím se... 😔 Ale po menzes tak do dvou dnů se to snad zase srovná a najedu na svou zdravou baštu 😉 Máte taky takovou nějakou podobnou zkušenost s chutěmi před menzes? 😅

negrovka78
26. led 2008

Ahojky,tak u mě se váha zastavila.Objednala jsem si knížku od Lenky Kořínkové a zkusím dělenou stravu-pak uvidím,jestli to půjde lépe. 😖

Jinak mi kamarádka řekla-co chceš?9 měsíců se ti tělo mění,tak taky 9 měsíců se pak dává dohromady.Ale já už bych nechtěla mít ty nánosy nad zadkem a takový volný panděro ☹

zany
26. led 2008

Ahojky, tak u mě taky nic moc, ale hlavně že jsem nic nepřibrala 😉
Včera jsem byla na dlouhé procházce a dneska jsem tu lítala po bytě a uklízela a to je vždycky záhul bo máme všude plovoucí podlahu a musím to vyluxovat a pak vytřít... 😒

Negrovko, tak tohle přesně mi říkal manža, když jsem si pak stěžovala, že jsem pořád jako žok! Co bych prý chtěla, když jsem to přibírala tak dlouho a dole bych to chtěla mít hned 😉 No jo, jenže už jsem rok po porodu a ono je to jen o fous lepší 😔 🙄

Musím se víc snažit 😉

sidacek
26. led 2008

ahojky zany, já mám všude taky plovoučku, takže jsem na tom uplně stejně, jako Ty. Nejdřív vyluxovat a pak vytřít haha. To se to pak hubne - já jsem pak uplně celá zpocená!!!!!!!haha

caira
26. led 2008

jeee, nazdar Misaku kulisaku, jak se mas????

aponchie
26. led 2008

potrebuju zhubnout do 22hodiny asi 4kg a hned 😀

silvik
26. led 2008

Aponchie, podařilo se? 😀 😀 😀

lidka619
27. led 2008

hviezdy, tak ako? 😅

sidacek
27. led 2008

čusík Caira, tak to je mazec??co Ty tu děláš?????

aponchie
27. led 2008

silvik:nepodarilo sakris 😀 leda orezat anebo se nacpat projimadlem ale v te tme se to ztratilo dneska si davam na snidani po kocovine omeletu z bilku a sunka ne dieta ale pac mi zbylo z peceni 😀 a na obed cinske nudle z TudleNudle 😀 😀 😀

mandragora
27. led 2008

ahojky holky,nevíte někdo nějaké stránky na netu se cviky po porodu?prosím a děkuji

caira
27. led 2008

Miso no snazim se uz ted zacit sbirat napady na to jak po porodu jit na puvodni vahu..uz mam 16kg nahore.. 😅 uz abysme rodili 😉