Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

laola
9. únor 2008

No jo, Silvi, někdo musí vydělávat 😉 😀 Ale pak jdu až v úterý na denní 😀 😀 😀

silvik
9. únor 2008

Tak to si aspoň kapku odpočineš.... Já už ani nevím, jaké to je, chodit do práce... 😠 Jsem už 3,5 roku doma.... 😖

skaredka
9. únor 2008

laola co delas??

laola
9. únor 2008

v dopravě 🙂

silvik
9. únor 2008

Holky, dobrou, jdu do hajan....
Laolo, ať ti to v práci utíká.... 😉

skaredka
10. únor 2008

laola neco jako dispecink??? Nebo jsem uplne vedle?? 😀

aponchie
10. únor 2008

snad dneska schudnu pac su nevyspala jak pes!manza se totalne ozral vcera v robote a nez dosel domu nevedela sem kde je no des ty nervy a pak sel hledat ztraceny telefon do5do rana super 😀 strachy nespala tak doufam ze to ma vliv na zaludek pac od vecera sem nic nesnedla nervama

bramburka
10. únor 2008

jezis to znám a taky to tak nrsnáším!!!!!!!! Ale já dnes spala od pul 2 do pul 7 takže unavou nemam hlad ani silu na vaření....

aponchie
10. únor 2008

ty jo ten magor dosel v 11a nevedel nic mel okno a nemel mobil a ja magor ho pro nej poslala a on sel na zahradku pres cele mesto a zpet v 5rano zase doma a zvracel mi na chodbe pred bytek bleeee fuj magor kdyz neumi chlastat at to nedela

macik
10. únor 2008

aponchie-když jsi rozčílená, pak je přirozené nejíst, protože ve špatném psychickém stravu vnímá tělo potravu jako nepřítele...takže jen dobře, žes nejedla...

macik
10. únor 2008

Jinak tady mám takovej tip na hubnutí, který tady (ne v této diskuzi, jen na koníkovi) zazněl asi před rokem a mě od té doby hooodně vrtá hlavou a to je syrová strava...nejen, že při ní mají lidé krásnou pleť a postavu, ale zároveň tato strava zlepšuje zdravotní stav i u velmi vážných onemocněních...včera jsem se rozhodla, že po přeštěhování (do 14 dnů) už si sebou nepřivezeme žádné "vařící" potraviny a jdem s manžou do toho...rozhodl se, že mě podpoří a já vím, že mu to při jeho pracovním vypětí i zdravotně prospěje...

přikládám nějaké obrázky, které dokladují, co se dá syrovou stravou dosáhnout....mnohem víc než štíhlá těla mě zlákala krásná pleť většiny zobrazených...a taky osobní příběhy líčící dřívější zdravotní problémy a nynější stav...
http://www.rawreform.com/content/view/265/136/
http://www.shazzie.com/raw/transformation/

klary
10. únor 2008

tak tenhle vikend nebyl moc hubnouci ☹ jsme u rodicu, tak se vari o 106 a same dobrutky, anszim se jist aspon male porce a nebrat si s sebou nic dom na tyden, ale odolat kuratku na smetane je opravdu tezke. Male plus je vcerejsi prochazka na dve hodky. dneska je tu taky nadherne, ale bohuzel jedem jeste na dalsi navstevu a vecer dom, tak z toho nic nebude. nejradsi bych uz vytahla kolo a jela se nk m projet

angua27
10. únor 2008

pridávam sa ku klary, tiež som moc nechudla. u našich sa ani nedalo. otec mi vyváral všetko čo mám rada, tak som si povedala, že keď som u nich na dovolenke, tak si aj dám do frňáka. zajtra sa chcem postaviť na váhu, ako sa 4 dňové jedenie prejavilo. uvidíme. ale cítim sa dobre a nemám pocit, že by som znova napuchla. 😉

aponchie
10. únor 2008

ahojte,ja jsem nafoukla jak balon mam menzes jako 3zenske dohromady 😀 furt jen piju a natekam kdy se vazi??zitra rano nebo dnes vecer?

klary
10. únor 2008

aponchie: normalne se vazi v patek

angua27: navstevy u rodicu jsou zarukou dobreho jidla 😀 😀

aponchie
10. únor 2008

aha super tak mam jeste 5dni schudnout 😀

sidacek
10. únor 2008

ahojky holky, já mám jednu radu, jak odolat dobrému papání u rodičů. Já si sebou vozím svoje jídlo.Hezky v pixle haha. Je to trošku trhlý, ale fakt doporučuju. Zrovna dneska. Jela jsem na návštěvu k mamce. A říkám jí, že už mám docela hlad.A ona na mě. Super, to je dobře. Mám tu pro Tebe 2 kolečka tlačenky, já na ní. Mami, nedělej si legraci. A ona na mě. Tak když nechceš tlačenku, tak Ti namažu na chleba vepřovou konzervu!!Jsem se na ní podívala. A ona na mě.Už mlčím, už mlčím. Pak jsme se fakt začaly obě smát jak prdlý. Vytáhla jsem svojí pixlu s Activií, půlku rohlíku a rajče. Mnam - to byl dobrota.
Večer jsem šla cvičit. Na aerobiku mi jedna holka povídá.Teda já nechci nic říkat, ale vy jste pěkně zhubla,co??Holky mě to tak potěšilo, ani nevíte. A to mi dává sílu to prostě nevzdat. Papa a dobrou noc Míša

bramburka
10. únor 2008

mě to taky ted rekla jedna paní.... ale kecala, páč jsem zhubla jen pul kila, a to není videt. Kamaradka zacala chodit k dietoložce, strašně si to pochvaluje, že jí zdravě. Už zhubla 6 kg a dal to bude cca 1 kg měsíčně... takže nic drastického, ona potřebovala 15 kg a slíbila jí do pul roku. No taky uz zaplatila asi 5000 a další návštěvy á 380 kč, ale asi ti za to stojí.

Já zkusím ten sport a omezit večer, uvidíme. Když to nebude fungovat, začnu bejt tvrdší...

skaredka
10. únor 2008

holky ja vas tak obdivuju .. ja se proste nemuzu donutit, vcera jsem jela na party, samo jsem si dala pivco a jednoho drinka a cestou domu (ve tri rano) jsem dostala chut na burgera z mekace .. jsem dobytek, ja se vubec divim, ze uz nevazim aspon 150kg 😅

laola
10. únor 2008

ahoj holky,

jdu vás dočíst 😉

angua27
11. únor 2008

sidacek, to nosenie vlastného jedla je dobrý nápad. ja som však šla k našim na 4 dni a to by som musela so sebou vláčiť toho dosť. chodím tam tak raz za 2 mesiace, takže to nie je také zlé, keď si tam dám nejakú dobrôtku. ale našťastie sa tam neprežieram. to som si už zatrhla. 😀

bramburka
11. únor 2008

to by se mamka teda urazila. Má tam v lednici u zdryvý jídla, otazka je spíš moje vule...

laola
11. únor 2008

holky, rodiče vám chtějí dopřát a vy si toho nevážíte!!!! 😀 😀 😀 To znám od našich... Mamina se může s jídlem přetrhnout... 😀 😀 A nejlepší jsou hlášky typu: "Prosím tě, kde chceš hubnout? Konečně vypadáš jak ženská!" 😀 😀 😀

llenda
11. únor 2008

Ahojky holky,
tak jsem si u našich dala,abych neurazila 3 kynutý buchty s meruňkama a pak mě ségra na večeři nachystala vařenou bramboru-vydlabanou s tvarohem,cibulí a sýrem. 😀 😀
Ale váha zatím v pohodě.
Dneska jsem byla s děcka na poliklinice a chtěli z automatu čokoládu,tak ji dostali a abych nezůstala pozadu tak jsem si dala kapučíno,zmáčkla jsem bez cukru,ale stejně tam byl.Sice jsem si zvykla nesladit,ale stejně jsem ho vypila. 😕
Prohlížela jsem kuchařku,protože už nevím co mám rodině vařit a dostala jsem takovej hlad,že mi začalo kručet v břiše.Tak jsem ji zavřela a řekla příteli ať si tam něco vybere sám,že fakt nemůžu. A to jsem byla po svačině,měla jsem pomeranč a banán. 😅
A včera večer jsem tajně,(až všichni spali) zežrala hrst rozmlácených sýrových tyčinek. 😀 😀 😀
Ale to se do pátku-do vážení srovná. 😀 😀

laola:to mě naši říkají taky,že konečně vypadám jak ženská a jak jsem se krásně spravila.
Ale je fakt že po prvním synovi jsem byla hodně hubená,to mě lezli kosti,ale teď ty kosti jsou vidět akorád tak na rentgenu. 😀 😀 😀

makelka
11. únor 2008

Dobrý večer 😉

tak jsme se vrátili od našich a masakr 😖 v sobotu guláš s knedlíkem a u babičky jabka v županu a milion dalšího jídla a v neděli kuře s nádivkou a bramborama a pak samý kafíčka a koláčkz 😖 Ale udržela jsem se 😉 guláše jsem měla na malým talířku a jeden knedlík 😉 a fakt jsem byla plná, to mě potěšilo 😉 a u bábi jen jeden koláček jabko v županu 😵 😵 😵 a to ještě hned po obědě a pak jsme byli dvě hoďky na prochajdě 😉 asi jsem to teda přežila bez úhony

A už mám další pokrok 😉 dneska jsem si oblíkla elasťáky co nosím doma a jsou mi volný 😅 😵 😵 😵 😵 paráda 🙂

klary
11. únor 2008

jeee, tak to je super, jak se vsem dari 🙂
ja prave dopekla tvarohovou buchtu na kterou mam chut uz od minuleho tydne. sidila jsem sukr, ze si to manza kdyztak dosladi u snidane, tak jsem uz trochu zobla, je vyborna 😉 s jahudkama 🙂

makelka
11. únor 2008

klary bych to jako velkej hřích neviděla, když to budeš jíst jen dopoledne 😉 Já mám chuť na bábovku, ale jaksi jsem se ještě nedokopala ji upýct 😀

sidacek
11. únor 2008

ahojky holky, já jsem si to s trím nošením jídla takhle zařídila a zatím ok. Mamka totiž vůbec nevěřila, že to vydržím.Jinak ted, když sama vidí, že hubnu, tak mi drží palečky a taky má v lednici třeba nějaký nízkotučný jogurt, nebo sýr, kdybych náhodou přišla na návštěvu neohlášeně haha. Fakt je to o domluvě. Já byla třebe minulý týden u kolegyně z práce ( těhulky ) na kafi. Jela jsem k ní přes poledne, tak jsem si sebou prostě vzala malou pixlu francouzských brambor s brokolicí a naobědvala jsem se u ní. Vůbec jí to nepřišlo divný. Udělala mi čajík a to mi naprosto stačilo. Od ní jsem pak jela naobědvaná a doma mě pak nehonila mlsná. Měla jsem prostě plnej žaludek,takže pohoda. Nejhorší je, když musím třeba neplánovaně do města.To tam zkejsnu třeba 4 hodiny a nenajím se. Proto, když vím, že někam jdu na návštěvu nebo prostě ven, tak si naplánuju ,co budu jíst a kdy. Fakt to holky zkuste. Takže si prostě nosím malé balíčky papání i na návštěvy. Fakt to má své výhody. Papa mišák

klary
11. únor 2008

sidacku, kdyz u nas to tak bohuzel nejde, rodice by to nerozdejchali ☹ ale zas na druhou stranu respektujou velikost me porce a nenuti mi vic jidla nez si nandam, za coz jsem strasne rada 🙂 jinak mas podobnou motivaci na zhubnuti jak ja 😀
makelko ja ji dopekla v osm vecer 😀 😀

klary
11. únor 2008

a jä manzovi pecu sledke na snidane, tak u nas je kazdy tyden neco, klidne prijd, on je babovkovy, tvarohovou buchtu jsem si prosadila ja 😀

ja ale poctive snidam jogurt s vlakninou, mam problemy se zazivanim, tak se je snazim aspon trochu regulovat 😒