Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

bobisek
28. bře 2008

Holky nestrašte mě. Já dobrala balení a měsíc mám stejnou váhu a to se fakt nehlídám. Lezu sice pro kontrolu na váhu, ale je to furt kolem 74. Původně jsem měla 82 a když jsem rodila, tak metrák 😀

Chce to hoooodně pít. Já lemcám vodu z vodovodu 😀 😀 Kolikrát se přistihnu, že mám hlad ze žízně, tak se napiju a jestli to nepřejde, tak se prostě nadlábnu. Hodně mlsám, ale ta váha se mě fakt drží.

lennis
28. bře 2008

HOooolky, to je hrůza ty kila co? Chroma slim jsem taky brala, ale právě nevím co můžou kojící, je těch reklam v TV co? A nejvíc mně rozčiluje, že když večeřím, tak tam daj tu reklamu s Misskama nebo něco podobnýho. Já mám 68kg na 174cm, ale chtěla bych těch 5 dolů a byla bych spokojená, hlavně se donutit nežrat a hejbat se. Snad to teď co bude teplejc bude lepší,protože jak je zima, tak se neznám a to je pak konec s dietama, nejhorší je, že to vydržím tak 3dny a pak konec! Jsem měkota.
Má nějaká kojící maminka zkušenosti s nějakýma tabletkama co můžou kojící???? Asi to bude slabota co.... ☹

sidacek
28. bře 2008

ahojky adelinka a aeroaero, tak mi písněte mail. adresu a já vám pošlu jídelníčky papa Míša

nobody
28. bře 2008

holky, ty kila moc neřeště, to pude samo
jak se s tím budete trápit, tak to bude horší 😀 😉

zuzuh
28. bře 2008

Ahojte aj ja by som potrebovala schudnut asi 10 kg. Od januara 3x do tyzdna cvicim kalanetiku, nejem sladke, a neveceriam po 18. Vysledok 1kg navyse. Nemate nejaku spolahlivu dietu?

aponchie
28. bře 2008

ja jsem opet na 63kg 😀 takze nahoru a dolu ale myslim,ze pohyb o pul kila max kilo se neda resit to je normalni vahovej vykyv viz jidlo pres den,voda,vecer atd

silvik
28. bře 2008

Ahojky,
holky, tak já jsem na tom stejně jako Makelka, vydržela jsem měsíc, dala dolů dva kila a pak už jsem polevila a teď se nemůžu hnout z místa... ach jo.... Jo, před 14 dny jsem měla běhavku, to pak šly dolů ještě další dva kila, ale když jsem piškoty a suchý rohlík vyměnila za normoš baštu, hop a kila byla zpátky... 😝 😀
Já prostě bez toho sladkého nemůžu být..... třeba si dám méně k obědu, odpoledne ale najedu na tatranku či kavenku a mlsám... prostě uklidňuju nervy .... Takže jsem se rozhodla, že si koupím ten Chrom plus a uvidím, jestli to bude mít na mě nějaký vliv 😉
Se cvičením jsem taky na štíru, když jsem v pohodě a mám čas, tak skáču přes švihadlo, ale většinou přes den ten čas nemám nebo jsem unavená po celodenním lítání za holkama, takže na cvičení nemám náladu 😔 Stačilo by mi ale, kdybych měla více pod kotrolou to jídlo a kila šla dolů spíše úpravou stravy než cvičením (zpevnit tělo můžu třeba až po zhubnutí, ne?) .. ale to se mi taky nedaří... ach jo..... ☹ 😔
Ale vzdávat to ještě nechci, uvidím, jestli mi kapku pomůže ten chrom.. léto se blíží, chtěla bych dát dolů do léta ještě aspoň 3 kg... 😒

sidacek
29. bře 2008

ahojky zuzuh, kalanetoikou zpevníš tělo a ze sádla budou svalíky, takže se nediv, že jsi břibrala na váze. Ze začátku se to může stát, protože svaly jsou těžší než tuk. Ale mělo by se to odrazit na centimetrech. Váha může být stejná, ale centimetry pujdou dolu. Přeci jen bych vyzkoušela aerobní cvičení - u toho spaluješ.papa Míša

sidacek
29. bře 2008

ahojky holky,jídelníčky vám pošlu ( která jste si o ně napsala ) ale až zítra večer. Manža mě už žene od PC.Zítra mám denní, takže hned jak příjdu, tak to rozešlu papa Míša

leninn
30. bře 2008

Sidáček, mě prosím také, pošlu Ti mail do IP
Díky

lekno
30. bře 2008

Ahojte bambuľky. Som tu nová, môžem sa k vám sem tam pridať? 😎 Bobisek nevieš či sa dajú tie tabl. Meridia kúpiť v lekárni aj bez predpisu? Sidáček chcela by som ťa aj ja poprosiť o ten jedálniček, len neviem, či ti budem vedieť poslať môj mail do IP. To mám kliknúť na tú obálku so šípkou, čo máš vpravo? 😀 Musím sa to naučiť 😉

sidacek
30. bře 2008

ahojky holky, hned večer vám to pošlu. Jsem ještě v rachotě. papa Míša

sidacek
30. bře 2008

čusík holky, máte to všechny na mailech. Kdybych na některou zapomněla, prosím písněte mi a já to hned napravím. Papa

lennis
30. bře 2008

Sidačku, děkuji moooc. Nevypadá to špatně, snad by se to i dalo zvládnout. Jen se obávám hladu. Zkoušela jsem jíst malý dávky víckrát denně, ale měla jsem furt hlad, prostě jak to v poledne nenacpu, aby bylo v bříšku jako v pokojíčku, tak jsem furt pak jen chodila a ujídala a byla nedojedená. ☹ ☹ ☹ ale chci to zkusit.

To pečivo jsi jedla bílý neb tmavý??? Asi celozrný co? I když někdo říká, že je to spíš přibarvený a jsou v tom jen otruby, tak nevím. Chleba taky tmavý? Šumavský je normal ne?

silvik
30. bře 2008

Ahojky,
Sidi, moc díky za jídelníčky, jsou zajímavé .. chci se zeptat, jak jsi to dělala, to vždycky, když sis jídlo nachystala, tak sis ho zvážila a přepočítala Kj ? Taky by mě, jako Lennis, zajímalo, jaký chléb je ten nejlepší pro hubnutí? Pití se už do těch celodenních Kj nepočítá? Otravuju, viď, ale stejně dík za odpověď... 😉

sidacek
31. bře 2008

ahojky holky, jedla jsem uplně normální šumavský chléb.Každej říká, že se musí jíst jen celozrnné pečivo,m ale jak nás MUDr na kurzu učila,není to tak. Celozrnné pečivo je těžké, myslím co se týče váhy, hmotnosti a obsahule olejová semínka, kzterá nejsou vůbec až tak zdravá.Takže klasický rohlík, plátek toastového chleba ( který má vc průměru jen 20g ) a šumavu. Když si ten plátek obložíte kuřecí nebo krůtí šunkou, na to dáte plátek okurky, rajče, nebo ledový salát, a k tomu třeba nízkotučný jogurt, tak je to super snídaně. Jídlo jsem si vždy den předem navážila, a rozdělila do pytíčků a vrzala třeba do práce. Během dne jsem to vše zapisovala na papír a večer přepsala. Pozděli jsem to množství třeba odhadla, takže už jsem tolik nevážila.Holky, pokud máte mezi jídly hlad, děláte něco špatně. Důležitá ve stravě je živočišná bílkovina, která má tu moc, že zasytí. Takže, když si dáte k sváče veliké jablko, tak se napráskáte tak možná na půl hodky, ale pak vás přepadne takovej hlad, že myslíte, že se zblázníte. Taky jsem to zažila. Takže ke každému jídlu, které přes dešn sníte, byste měly zahrnout živočišnou bílkovinu. ( maso, kuřecí, krůtí, hovězí , kuřecí debrecinku, kuřecí, krůtí šunka, ryby, pangasius, treska, sýry,jogurty, jog. nápoje.Takže si třeba k tý sváče dát to jablko ale k tomu ještě třeba jogurt, nebo 100g krůtí šunky, nebo sýr atd. Vyzkoušejte to. Fakt to funguje.Já už si vystavila takovej reflex, že mám hlad vždy, když má přijít další jídlo, takže zhruba tak po těch 3,5 - 4 hodinách haha. Holky, moc moc držím palečky.

aponchie
31. bře 2008

jestli tento tyden neco nebude dole tak uz nevim!porad jsem na zahrade a robim 😀

lekno
31. bře 2008

Ahoj dievčatá 🙂 Sidáček, poslala som ti aj ja svoj mail do IP. Zatiaľ mi nič neprišlo. Ak budeš taká dobrá a budeš mať čas, pošli mi to prosím ťa, Ďakujem 😉

lennis
31. bře 2008

Sidáčku, asi na tom něco bude, já bez masa a sýru nemůžu existovat. Šmakouna už taky kupuju 😀 koukala jsem,ž e to tam máš v salátech.

sidacek
31. bře 2008

jj, šmakounový salát je super. Nejlepší je Madarský, jemný, pochoutkový. nebo čínský . ten je nejméně kalorický a je fakt super. Prodávají ho sítě Tesco a Billa. Vyzkoušejte ho, fakt doporučuju.

sidacek
31. bře 2008

ahojky lekon, včera jsem Ti ty jídelníčky take odesílala, ,mám je v odeslané poště. Ted jsem Ti je poslala znova, kdyby náhodou nedorazily, tak mi písni znova email. adresu.papa Míša

kana
1. dub 2008

Ahojte chudnúce! hovorí Vám niečo 90 dňová rozlišovacia diéta. Môžete jesť, nie ste hladné, veľa ovocia a zeleniny a chudnete. Pozrite sa na martinus. Je to super, každý deň máte recept čo môžete jesť a nemusíte sa trápiť a vymýšľať. Veľa zdaru.

lekno
1. dub 2008

Ahoj Sidáček. Zatiaľ nič. Poslala som ti znova mail. adresu do IP. Tú 90 dňovku som aj ja držala, mám obidve knižky, ale vydržala som asi len týždeň alebo dva. Viac nie 😠 Pa pá bambuľky a veľa sily do chudnutia 😀

lennis
1. dub 2008

Tak holky, dnes jsem byla ve Fitku a k večeři jsem měla rybku, za celý den nic sladkýho a cejtím celý tělo 😀 tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží!!! Mně stačí dát dolů ty 4-5kg a byla bych spokojená, ten špek na bokách a na břichu a zpevnit zadek.... 😒 tak hodně síly všem!!!

lekno
1. dub 2008

Sidáček, alebo ak môžeš, tak mi to prosím ťa pošli do IP. Nehnevaj sa, že stále otravujem 😠 🙂

sidacek
1. dub 2008

ahojky Lekno, máš to tam. Pokud to tam nebude,tak si fakt nevím rady. Ostatním holkám to došlo.papa

megy2
2. dub 2008

..ahoj 🙂 ...sid dakujem,ten jedalny vyzera celkom v pohode,hlavne ze mozem kombinovat chlebik a sunku a mäsko a zemiacky atd.......vcera som bola 1x cvicit nieco ako pilates,celu hodinu posilovacie cvicenia......tak dufam ze do leta za 3mesiace bude aj efekt.....lekno mne by tiez stacilo tak 5kg 😉 😉 .....

lekno
2. dub 2008

Sidáček nič mi neprišlo ☹ Ani na mail ani na IP ☹ Skoda 😖 Ale ďakujem za námahu. Nehnevaj sa, že som toľko otravovala.

ivce
2. dub 2008

Ahoj holky, tak minulý pátek jsme nehlásila svou váhu a ,usím se dodatečně přiznat, že jsme měla o kilo víc než pžed týdnem v pátek 😠 😠 😠 ale asi to bylo tím, že jsem byla 14 dní nemocná i malá, takže jsme tvrdly obě doma, žádné vycházky, žádný spinning a bohužel mě s nemocí neopustila moje chuť k jídlu 😀 tenhle týden už zase chodím cvičit, tak dopufám,že se to do pátku hne alespoň o nějaké to deko směrem dolů 🙂

ivce
2. dub 2008

píšu jak tatar, milión překlepů na 4 řádcích 😀 omlouvám se 😀