Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

debra
18. dub 2008

ok napíš radšej do IP....moc dík 🙂

vivien742
18. dub 2008

debra máš IP a preboha nešaškuj s tabletkami, sú to len prostriedky na vytiahnutie peňazí z tvojho vrecka. Nepotrebuješ ich, dokážeš to aj bez nich 😉

debra
18. dub 2008

vivien....dakujeeeem...xápem všetkému,bola to vyčerpávajuca odpoved 😎 pozriem tie knihy ešte aj nejaké iné a v pond sa do toho pustím... 😉 ja ranajky určite nebudem môcť vynexávať,lebo by umrela od hladu do desiaty... 😀 ja len xcela nejaké recepty z kníh....no idem už spať,tak všetkým dobrú noc pa 🙂

vivien742
18. dub 2008

nemáš za čo, nech sa ti darí 🙂

mimikyky
19. dub 2008

ahojte kočky 😉

debra
19. dub 2008

ahoj mimi a všetky xudnúce aj nexudnúce 😉 no dnes som robila lokše,tak si viete predstaviť,jak som sa obžrala...radšej som ani neskúšala sa postaviť na váhu,lebo mi praskla 😀 ale od pond xcem fakt vyskúšať tú odd stravu...tak vám dám vedieť,ako som dopadla

mimikyky
19. dub 2008

ahoj
ja som skúšala aj tú 90dňovku,ale mne vôbec nevyhovovalo jesť doo len ovocie, nevládala som, a ešte mi vadilo,že som po cvičení namohla mať každý deň bielkoviny, ako je treba keď sa cvičí
preto som si radšej podľa rôznych článkoch v časákoch,aj musscle fittnes, upravila stravu
vyskúšaj tú oddelenú, možno Teba to bude vyhovovať, každý sme iný
držím samozko palčeky 😉

ja som práve docuckala lízatko
dnes sa mi podarilo len raz cvičiť, bola som doobeda grogy, telo si stále zvyká, spala som
poobede som si dala vrch tela a 40minút bicák, potom som chystala tatina do nočnej

mimikyky
20. dub 2008

ahojte kočky,
tak ja už mám za sebou práve 15minút steper 😀 ešte ma čaká trikrát toľko, a poobede nohy a bicák 😀

a vy ako? dnes vyzerá byť krásne, a mňa strááášne hnevá, že tu u nás sa nieje kam ísť korčuľovať 😢

poninka
20. dub 2008

Ahojky holky. tak já měřím 172 cm a vážím asi kolem 70 kg. je to moc? já jsem docela spokojená, až na veliký zadek(mám ho jak kobyla) a široká stehna. teď jsem četla nějakou dietu v časopise s jablečným octem, nemáte s tím nějaká zkušenosti? 🙂

aponchie
20. dub 2008

ja diety uz nedrzim spis to kompenzuju to jidlo cvicenim ale uz treti tyden sem nikde nebyla pac sem byla nemocna a ted nemam hlidani a zitra uz konecne jdu!jde to poznat mam kilo nahore 😠

poninka
20. dub 2008

tak to já necvičím, ale každý den chodim na hoďku alespoň ven s kočárkem a jdu takovou tou rychlejší chůzí. Sice jsem ještě jak macek, ale alespoň už to není takovej rosol 😀

nobody
20. dub 2008

tak kolik jste zhubli?

poninka
20. dub 2008

no já zatím asi dvě kila, málo, málo 😠

aponchie
20. dub 2008

nobody neprud 😀

mimikyky
20. dub 2008

ja tri

už mám za sebou tú hodinku, aj sprchu, idem niečo mňam navariť deckám na obed

elly
20. dub 2008

Poninko, ja jsem kdysi ted ocet zkousela..ale zadnej zazracnej efekt to nema...

poninka
20. dub 2008

a zhubla jsi něco?

elly
20. dub 2008

No jestli to tenkrat bylo kilo... 😖 ...

nobody
20. dub 2008

to je slušný

poninka
20. dub 2008

tak ten ocet zkoušet nebudu, fuj, takhle se trapit kvůli jednomu kilu 😀

elly
20. dub 2008

Jo je to nechutny 😀 😀 ...

mimikyky
20. dub 2008

tak ja mám za sebou aj druhú časť tréningu, dnes to boli nohy a brucho, a hodina na staionárnom k tomu ako bonus 😀 dnes som si pridala závažia na mašinke, aj na nohy 😀 a cvičilo sa mi super, celý čas ako som šľapala, kukala som romantický film pre pubošov s dcérou

poninka
20. dub 2008

já se musím přiznat. teď jsem sežrala čokoládovou tyčinku. 😀 😀 😀 😀

mimikyky
21. dub 2008

tak kočky, ja už mám za sebou hodku na bicáku a tri hodky vozenia sa v aute 😉

poninka
21. dub 2008

tak to já teda ne! 😀 😀

leninn
21. dub 2008

já dnes zatím také žádné cvíčo, ale večer jdu na hodinu na stepaerobic, takže pohyb bude a doufám, že se dnes i dokopám večer na bříšáky, musím 😲

petronelie
21. dub 2008

pohyb,střídmost a budeme štíhlé jako proutky.Mimochodem, za poslední pětiletku se stěhuju asi už podesáté a to je taky dobrý trénink, pokaždé mám tři kilča dole 😉

lekno
23. dub 2008

No čo je babule. Už dva dni nič? Fíííha 😎 Ja mám zhruba za dva týždne 2 kg dole, ale teraz to trochu stojí, lebo som piekla kinderkoláč a cez víkend mi nebolo rady 🙄 No načo som sa naučila piecť! 😠 😠 😠 Ale pokračujem ďalej, ešte sa dokopať k tomu cvičeniu a snáď to pôjde zasa dole. Držím aj vám palčeky a píšte 🙂 😉

mimikyky
23. dub 2008

ja poctivo cvičím, každý deň dva krát 😀 dnes mám už za sebou hodku bicák, a čaká ma vrch tela a steper, o chvíľu 😀
a cm už mi miznú, teším sa na nedeľu, bude meračka 😉

debra
23. dub 2008

mimi a to sa meriaš každý týždeň?ja mám znova malú xorú,opat teploty ☹ ☹ ☹ čiže nemám vôľu ani xuť cvičiť,nie to ešte držať tu oddel.stravu..ako som spomínala...takže vám držím palce pri vašom xudnutí,ja niekedy inokedy... 😉