Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

maarie
8. zář 2008

Nobody,tak nakonec jsem si pořídila crosstrainer Zero X9 Pro,jsem s ním moooc spokojená,je naprosto nehlučný. 😉 Dávám si do těla každý den,a teď ještě přemýšlím,že si koupím veslovací trenažer,ty prý jsou taky fajn.Nemáš s ním zkušenost?Jinak s tím jídlem máš naprostou pravdu.

nobody
8. zář 2008

maarie --- tak veslovací jsem kdysi chtěl, zkoušel jsem v posilovně (nějaký ten rok zpět) takový větší přístoj s kruhovým diskem pro šnůru .... cvičení v pohodě, akorát si ze začátku musím zvyknout na pohyb, ať využiješ odpor na maximum .... no já cvičil, zdálo se mi to jednoduchý, ani jsem nic extra necítil ... ale za pár hodin mě bolely prsní svaly jako blázen ... ale musel jsem si strečinkem protáhnout záda, nějak mi to nesedlo.

nobody
8. zář 2008

a ten crosstrainer je hodně dobrý (na domácí použití), chválím výběr

maarie
8. zář 2008

Nobody,díky za pochvalu. 😉 Od tebe mě těší,protože o tom dooost víš.

nobody
8. zář 2008

musím něco málo vědět ...
a každý den trénuješ? a úplně nadoraz? Nebo co to s tebou dělá ..? "Štípou" svaly? Ráno se probudíš v pořádku nebo tě bolí tělo? Já jen, abych věděl důvod, proč každý den komplet trénink. Aby to neškodilo 😉

maarie
8. zář 2008

Ju,ju,každý den(tedy už jsem vynechala nějakou tu sobotu nebo neděli,návštěvy a tak 😝 ),ale jinak se fakt snažím.Po porodu mi zůstalo nahoře mnohem víc kil než jsem čekala a už jsem se na sebe nemohla dívat. 😎 Přijde mi,že makám nadoraz,přidala jsem cviky na břicho,kliky atd.Jejda,to víš,že mě ráno bolí tělo,ale tentokrát je ta moje vůle dost velká,takže jsem zatím nepolevila.Upravila jsem jídelníček,jím pětkrát denně,pravidelně malé porce,a cítím se fajn.

nobody
8. zář 2008

a před dalším cvičením tě ještě tělo, svaly, cokoliv bolí? pokud ne, tak teda pokračuj dál. Ať se ti daří 😉

hellosona
25. zář 2008

skusla som hladat nejake temy, ale nic blizsie sa mi nepodarilo (nemam dost casu)

chcela som sa spytat, ci mozem, ked este kojim cvicit "aqua - aerobic"? viem, ze ten klasicky by sa nemal, teda vsetky aerobne cinnosti, ale vo vode je to mozno ine...
dakujem 😉

mimikyky
25. zář 2008

malo by sa dať,podľa mňa

ja som pri kojení cvičila doma, aj s činkami, a dávala som bacha aby nebola svalovica, a bolo všetko o.k

hellosona
25. zář 2008

diki, cize pocas kojenia by nemala byt svalovica? 😕

mimikyky
25. zář 2008

ee, lebo zmení chuť mliečka

leninn
26. zář 2008

Ahojky mimi, tahle diskuse už bohužel nejede, ale ...když jsem koukala, že tu najdenou je...tak jak se máš? Co hubnutí? Co Tvoje pravidelné cvičení a úspěchy? 🙂

alterna
6. pro 2008

Ahoj, jsem 8 mesíců po porodu. Kojím a váha se nehne dolů. Jím celkem zdrave a hodně chodím pěšky.
Můžete mi poradit nějaký zdravý jídelníček?
dělenou stravu? Máte někdo její rozpis? a nebo 90 denní dietu?
díky pište

mimikyky
7. pro 2008

alterna, poď ku nám do témy

Kto sa ku mne pridá? chcem sa opäť "zmeniť"!

aniel
8. pro 2008

ja cvičím aj kojím 😉

luciprnda
17. čer 2009

Ahoj, chtěla bych vás poprosit jestli by me nekdo neposlal jídelníček na mejl a nebo na icq 462 363 476..začala jsem hubnout ...a jeste se v tom zase tak neotrientuju...dekuju moc lucik ...

amira55
25. srp 2009

haló haló tohle téma nějak zamrzlo né?????přidá se někdo?

adrous
4. zář 2009

ahoj holky kdo by chtěl shodit a má s tím problém nebo už bral lindaxu 15 mam skoro celé balení na 3 měsíce kdo by měl zájem ja ho už nebudu potřebovat.děkuji pište do IP 🙂 😉

alishia
30. říj 2009

ahoj holky, potrebuju zhubnou 3-4kg, nejakej napad jak na to?

andy2306
30. říj 2009

alishia-ta to bude chtít změnu v něčem jiném.Vynechat nějaké jídlo,které ti nedělá dobře na ty kila-většinou je to chyba v jídelníčku,která nedovolí,aby váha klesala.ale nevím co by to mělo byt když neznám tvůj jídelníček.kolikrát když si myslíme,že jíme zdravě,tak to tak taky neni....nevím,co ti poradit.možná víc toho pohybu přidat-ale sama mám dvě děti a vím moc dobře,že i když je čas,tak kolikrát neni chut. 😉

alishia
30. říj 2009

andy: jj chut neni ani kdyz cas je:DDD urcite delam chybu nekde v jidelnicku, driv sem jedla hodne ovoce a zeleniny, a kila sla krasne dolu, jenze po porodu se mi strasne zhorsil ekzem, a kdyz si vezmu kousek ovoce, nebo ze zeleniny rajce tak sem druhy den cela zaekzemovana:( takze tudy cesta nevede. jeste nemam teda odpozorovane jak je to treba s paprikou, nebo okurkou, ale z ovoce fakt nemuzu nic:( takze jim jogurty, takovy ty krupavy chlebicky s mazacim syrem a sunkou, nebo pomazankovym maslem. pak jim hodne testovinovy salat a hodne jogurt /ale ty teda ovocne/ kdyz nemuzu ovoce. A stejne to dolu nejde:( uz nevim co mam delat. ikdybych nesezrala nic, tak se vaha nehne, max nahoru. asi budu muset fakt pridat ve sportu.

andy2306
30. říj 2009

alisha-a už jsme to asi rozlouskli.ty jíš hodně jogurty,pomazankove masla,syry-a ty jsou tučné,i ty polotučné 😉 máš docela v tom případě jednostranou stavu- a to je ono.ono mléčné vyrobky hodně zanáší organismus-a většinou když se dělá taková detoxikační kůra,tak se vynechavají mléčné výrobky.Zkus si dat třeba jogurt na svačinu,ale už bych si nedávala pomazánkové máslo na večeři-jen pravé máslo na pečivo potom večer.Zkus tu zeleninu-paprika,rajče,vařená mrkev-ta je dobrá jako příloha k masu třeba-a dělej si na oběd husté polívky ..jako hlavní chod.to prý hodně pomáhá na hubnutí.Já myslím,že když s talířku čtvrt ubereš..a odlehčíš,váha se hne směrem dolů...

andy2306
30. říj 2009

do kávy umělé sladidlo,a hodně pit,2 litry denně určitě-vyplavuje škodliviny apomáhá hubnout.Pit zelený čaj-a i 2deci bílého vína můžeš-štěpí tuky.Kup si v lékárně jablečný ocet v tabletách-lehko spolkneš,urychluje perislatiku střev-působi antibakteriálně,pomáhá hubnout 😉

andy2306
30. říj 2009

a taky prý jediný lék na hubnutí na trhu co opravdu pomáhá je Alli z reklamy-kde zhubneš dvě kila a díky přípravku ještšě o 1kg navíc.....četla jsem o tom studii,proč je účinný,coj e to za zázrak.Pomáhá-ale musíš zdravě a pravidelně jíst...a trochu se hýbat,aby ti pomohl.sám o sobě zázraky neudělá

misak78
30. říj 2009

Ahoj holky,
Před otěhotněním sem měla 70kg, při porodu 100kg. Dnes mám 75kg(jsem jedenáct měsíců po porodu). Co mi hodně pomohlo je, že pravidelně jím- když krmím ráno malou, tak si vezmu něco k jídlu( s úplně super zdravoustravou to nepřeháním 😖 ), když svačí tak také, jím normální oběd, malou svačinu a večeři. Prostě to chce jíst pravidelně- a nemusí být úplně malé porce- občas si i večer udělám kuře na sucho na pánvi- s česnekem(bez soli) a mísu salátu. Na to si naleju bílej jogurt s pepřem- sem dám krapet soli a třeba i bylinky. A hodně piju- pořád mi někde stojí pití, čaje, vody- nepiju slazené(neříkám, že si sem tam nedám skleničku koly...). Do vody přidávám kapku citronu- má urychlující účinek na organismus. NEDOJÍDÁM nic po malé- buď to dám psovi, nebo vyhodím. Sportuji tak, že chodím s malou a se psem třeba na tři hodiny ven, pohodovou chůzí, žádný sprint- když sem byla ještě XXL, musela sem opravdu pomalu- klouby totiž dostávají pěkně zabrat. Takže žádné hopsání, běhání. Jenom se prostě nějak hýbu. Chce to taky dost spánku, ale ten se mně teda s rostoucími zoubky malé moc nedostává 😀 .
A na žádné tabletky nevěřím. Opravdu to chce dodržovat jídelníček, pitný režim, trochu pohybu a nevzdávat to po měsíci,kdy se ručička váhy nehýbe.
No a co mi tedy také dost pomohlo, byla úprava vyprazdňování. Před porodem a ještě dlouho po něm sem si došla třeba jednou za týden... Takže sem se zaměřila i na tohle 😅

andy2306
30. říj 2009

taky jsem měla pře těhu 68kg a na konci těhu rovných 100kg-takže 32kg navíc!a šli dolů během tři měsíců právě upravou jidelničku,pravidelnou stravou-pohybem kolem dětí,vycházkama!nikdy jsem žádné tabletky nejedla na hubnutí,jen jsem psala,na co by se mohla zaměřit,pokud to opravdu pohybem a stavou nejde dolů ta váha.já mám s pitím problémy-ale snažím se dosebe dostat tekutiny nějakým způsobem-piju čistě vodu z kohoutku.plánuju ted tu posilovnu-spíš ne na hubnutí,ale zpevnění-ta postava je pak mnohem hezčí.kila mi jdou dolů díky stravě právě 😉 ale ten jablečný ocet je fakt dobrý,dobře se po něm vprazdnuje....a čistí organismus,což je důležité při hubnutí

alishia
30. říj 2009

jenze kdyz vynecham jogurty, tak uz nebudu jist skoro nic:((( do prasku na hubnuti se mi moc nechce, rikam si ze se svou vahou nemusim jist prasky. me staci 3kg dolu a budu happy, protoze mi budou dziny. Zkusim si koupit ten jablecny ocet, snad se potom neosypu:D Dneska si zajedu do lekosky. Kdybych nemela ten podelanej ekzem, tak bych zila o ovoci a zelenine jako driv a nebyl by problem🙂 Taky musim zacit poradne cvicit, chce to zpevnit, aby se to vsechno neklepalo:D nejhorsi je ze ja chci vsechno hned.)

andy2306
30. říj 2009

alisha-to my všechny-neznám ženskou,co by všechno nechtěla ted hned.z vlastní zkušenosti vím,že stačí vydržet první měsíc-a jak uvidíš výsledky,hned tě to chytne a máš další chut pokračovat dál. 😉 to máš super,jak řešíš jen 3kg navrch.to bude dole raz dva.já řeším takových 15kg ještě ☹ 😒
a ty se osypeš aj po jabku,hrušce-po našem ovoci,rco roste tady u nás?

misak78
30. říj 2009

alishia: ty jsi podvyživená! a myslím to naprosto vážně. Jestli jsi "tlusťoch" i přez to, že nejíš, tak jsi opravdu podvyživená a tělo si schovává zásoby, protože je splašené! Přibírala by si i po vodě!!! Jestli to není tajemství- kolik vážíš?

alishia
30. říj 2009

andy: bohuzel po vsem ovoci:( hned mam ekzem vsude i na ksichte:( o to tezsi to je.

misak: tak podvyzivena asi nééé:D ja se cpu celej den. Neni to tajemstvi, to vis ze ne. Mam 55kg, chtela bych mit aspon 52,5kg, nééé protoze by mi 55 kg nejak vadilo, ale proste se nevejdu do dzin. a na nove obleceni fakt penize nemam. mam spousta peknejch kalhot, ktery mi byli, kdyz sem mela 50-53kg.