Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

sidacek
26. bře 2008

ahojky, jasně, díky, založila jsem nové album.A dala tam ty fotečky.

pietra81
26. bře 2008

Sidáček, super, moc ti to sluší, a je to fakt vidět!!!! Jsi šikula, tak šup na manžela ať se to bříško může zase zvětšit 😉

makelka
26. bře 2008

Míšo ahoj, krásný fakt 😵 😵 😵 kolik jsi nakonec zhubla???

sidacek
26. bře 2008

holky,moc děkuju, na kurzu jsem zhubla 10,4kg a ještě týden před začátkem asi 1,5 kg, takže něco kolem 12kg celkem. Ráda bych ještě 10kg a budu max.spokojená

makelka
26. bře 2008

Obdivuju tvou obrovskou odhodlanost, já jsem to vzdala 😔 nějak na to nemám 😔

sidacek
26. bře 2008

já nevím, strašně jsem si věřila a chtěla jsem to konečně dotáhnout do konce.Ještě to není ono, ale jsem na sebe fakt docela pyšná, protože s nadváhou bojuju od puberty a bezuspěšně. Až ted se to povedlo a dotáhlo mě k tomu to, že chci otěhotnět, ale nejdřív jsem prostě musela ( musím ) něco shodit abych měla nějakou rezervu.

makelka
26. bře 2008

a máš někde nějakej jídelníček nebo tak něco???? bych to docela potřebovala ☹ já to vydržím tak 14 dní a to je všechnom ale ráda bych taky zhubla, ale pak to vždycky vzdám, proto všechny obdivuju 😖

sidacek
26. bře 2008

jasně, mám je dokonce naskenované v pc, protože už jsem nějaké posílala jedný slečně, která mě o ně žádala.

leninn
26. bře 2008

Sidacek: jsi borec, gratuluju. Jde to pěkně vidět, však také 12 kg je hodně...
teď do toho můžete praštit 😀 😀

pietra81
26. bře 2008

Já zas jak vidím první výsledky tak polevuju a tak se točím pořád tak dokola...
Ale slyšela jsem o dobrým spalovači tuku, dobíjí energii a pomáhá spalovat tuky, a tak cvičení zabírá lépe a výsledky jsou lepší, ale nevím, chci to nejdřív vyzkoušet a pak uvidím... 😉

leninn
26. bře 2008

Pietra81: a jak se to jmenuje?
Já bych tak moc chtěla zhubnout, ale mám tak slabou vůli. To, co jsem dnes předvedla a sežrala, stydím se...a pátek a vážení už je za dveřmi ☹

sidacek
26. bře 2008

makelko, jestli chceš, tak Ti nějaké pošlu na mail

sidacek
26. bře 2008

makelko, máš to tam

pietra81
26. bře 2008

Lennin, Simply Slim nebo co. Ale nevím, možná se na to spíš vybodnu a přestanu se nějakým hubnutím stresovat. Navlíknu už i kalhoty který jsem nenavlíkla dva roky, jen ještě v pase mi teda něco přebývá... Ale hlavně že jsem zdravá, že je zdravá moje holčička a že se líbím mýmu skoromanželovi... 😉

makelka
26. bře 2008

sidacku diky moc 😉

sidacek
26. bře 2008

pietra, máš to tam

sidacek
26. bře 2008

holky, dobrou noc, papa

aponchie
27. bře 2008

holky premerujete se i pri tom chudnuti nebo se jen vazite? 🙂 ja teda nemerim vubec 😝 a ani nevim kde a a kolik by melo bejt

nensy
27. bře 2008

já se taky neměřím akorát se vážím ono se říká že kolik měříš tolik máš taky vážit 😀

aponchie
27. bře 2008

no prej jo minus tech 100cm samozrejme ,ale kdo je machr tak jeste minus deset kg 😀

aeroaero
27. bře 2008

sidacek..můžu taky poprosit o dietku? já se taky nějak furt nemůžu hnout z místa. 😖

lennis
27. bře 2008

Sidacku, moc ti to sluší a přeji hodně úspěchů a brzký pozitivní testík.
Holky já jsem tak rozežraná, že se na sebe nemůžu ani dívat. Obdivuju vás, co jste zhubly. Já jsem sice na svý váze co před otěhot, ale to už jsem se sebou nic nedělala a mám o 5kg víc jak při svatbě, ale ty chci dát dolů, jasný mi je nežrat a cvičit, ale pomáháte si ještě něčím jiným - omezit chuť a hlad (ještě kojím)...máte nějaký tipy na hubnutí???
Jaký dietky se to tu rozdávaj???

aponchie
27. bře 2008

lennis me jednu hodne pomahalo jist takove chroma slim nebo jak se to jmenovalo tabletky abych nemela chut na sladke a pomahalo to nevim sice az jak je to placebo ale misto tatranky ke kave sem nejedla nic 😉

lenkakr
27. bře 2008

ahoj taky bych potřebovala poradit jak na to. ještě kojím takže žádné tablety nepřipadají v úvahu a ani potom bych je nechtěla. zatím jsem se začala omezovat odpoledne a večer. tak uvidíme

adelinka
27. bře 2008

sidacek..je bych taky chtela receptik na tu dietku..musim zhodit do leta,ale nejak to nejde..bujuji s nadvahou snad od 15 let..vzdycky zhubnu aj 20 kilo a 30 naberu zpatky jak prestanu drzet dietu 😢 pekny vecer a dobrou noc

aponchie
27. bře 2008

to jsem zkousela ty tablety pred 6lety cca a fakt mi to pomohlo zkusim najit nazev presnej ale myslim,ze to nebylo primo na hubnuti pouze na potlaceni chuti na sladke,samo,ze neverim na nejake zazracne tablety 😉

bobisek
27. bře 2008

Holky já dlabu taky prášky. Napsal mi je doktor na štítnou žlázu, protože viděl mojí snahu, u který výsledek pokaždý v kelu. Musela jsem je plně cálnout, ale pomáhaj. Fungujou na bázy, že vyšlou do mozku inpulsy, že člověk nemá hlad. Fungujou.
Kámošce je předepsal gynekolog a mamce obvoďačka.
Jmenujou se Meridia a na 3 měsíce balení vyjde kolem 1000,-
Já za měsíc 6 kilo. Trochu jsem upravila jídelníček, ale jinak jim všechno. Hlavně čokoládu 😀

aponchie
27. bře 2008

bobi ty vogo toz to je narez teda ja myslela ,ze kdyz nikdo neni uplne mega obezni a tak ,ze mu to nedaji a ono jo? 😝 nic proti jen ,ze sem to tak slysela tak se ptam

adelinka
28. bře 2008

bubi..ja je mela ..jedno baleni a pak jsem nabrala vse zpatky..

tictac
28. bře 2008

bobisek, taky znam spoustu lidi, co to brali, ale nikomu ta vaha dole nezustala 😒 Proste pokud clovek neni sam od sebe rozhodly s tim neco udelat, tak se to nehne....