Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

makelka
13. únor 2008

Aha tak jogurt si příště dám. A ty tousty od rácia to jsou ty polystyreňáky??? jestli jo tak ty nesnáším ☹ tak asi zůstanu u nějakýho chlebíku a nebo si dám kuře a zeleninu 😉

Tak já chodím spát tak kolem půlnoci a později, tak ten odstup mám 😉 ale díky moc 😉

laola
13. únor 2008

nee, to je normální chleba nakrájenej na kolečka, akorát tvrdej jak sviňa 😀 😀 😀

llenda
14. únor 2008

Ahojky holky
vítej mezi námi abinka 😀
Vzhledem k tomu že jsem včera pekla buchtu s meruňkama tak jsem samozřejmě neodolala. A dneska jsem si ji dala na snídani,3 kousky (5x5cm). 😒
A včera jsem se taky neudržela,v poledne na sváču jsem sežrala celou krabičku sýrových tyčinek.Já jsem prase. 😠
Ale to byla i taková odměna že jsem je nejedla 11dní.
No ale nechcu vidět to číslo na té váze,buď se to seklo a nic jsem díky žravosti nezhubla,nebo dokonce přibrala.
Ale jinak se snažím 🙂

angua27
14. únor 2008

míša, gratulácia k 7kg dole. to je super.
ja som tiež zvedavá na zajtrajšie váženie. hlavne na to, že sa po tej "dovolenke" u našich, kde som nedelila neviem dostať do normálnych kolají. snažím sa deliť, ale za ten deň mi niečo aj tak ujde. ale cítim sa fajn. dokonca aj nohavice sa mi lepši zapínajú, tak uvidíme. 😉

leninn
14. únor 2008

Ahoj holky,
ráda bych se k Vás s tím hubnutím přidala
jak to tady funguje?
Kdy se vážíte a chlubíte se kilama dole?
Strašně ráda bych zhubla, ale nějak mi to njede a když vidím tady tu snahu a úspěchy, jdu do toho také s Vámi, třeba mě to víc namotivuje

aponchie
14. únor 2008

napis smoulinde do ip svou vahu vysku kolik chces shodit a jakou mas motivaci a zitra je vazeni to ji napises aktualni vahu myslim rano

makelka
14. únor 2008

ahoj,

laola - tak po tom Raciu se zkusím mrknout 😉

llenda - já mám tento týden taky jakousi krizi ☹ Teta dneska dotáhla větrníky, každýmu dva prej ať si dáme, že měla ty narozeniny ☹ hm, tak jsem půlku jednoho sežrala a teď mám výčitky, ještěže jdu večer na spinning, budu dřít do úmoru těla 😀 😀 😀 😀

leninn vítej 😉 přesně jak psala aponchie 😉 zítra je vážení hned ráno a pošli smoulinde do IP váhu a s chutí do toho 😉

leninn
14. únor 2008

a ona to pak smoulinda nějak vyhodnocuje?
nějak Vám dává vědět, jak na tom jste Vy s porovnáním s ostatními? Nebo to jen zapisuje, abyste se víc sn!!ažily?
Už jsem jí napsala...
Hubnutí zdar

aponchie
14. únor 2008

kukni smoulinde do alba ma tam tabulky muzes kuknout

silvik
14. únor 2008

Ahojky, zdravím všechny nové odhodlané tváře ! 😉
Holky, tak dneska mi tatík nadělil k Valentýnovi dvě věci... digitální váhu (to je od něj hezké, prý, když hubnu, tak ať to mám přesně 😝 😀 ) a teď večer ještě vytáhl zákusky.... ach jo... zase jsem neodolala a zbaštila jednu roládu... ☹
No, ale průser je v tom, že ta stará váha byla ke mě shovívavá, ta nová, mrcha jedna, mi nadělila o kilo více!!!!! A to se přeci nedělá!!! 😠 😝 🙄 Tak nevím, budu muset s tím něco udělat, aby skutečnost odpovídala údajům v Šmoulindě tabulce... asi zhubnout...bléééééééé........ 😔 😀 😀

lidka619
14. únor 2008

ahojte ľudkovia, tak ja som tiež dnes dostala novú digitálnu váhu , a keď som si na ňu stala, dostala som šok 😠 , mala som na nej o 2,5 kg viac ako na tej, čo som sa vážila. Takže zajtra sa nečudujte, keď pošlem smoulinde strašné číslo 😝
ja sa asi zbláznim, alebo ma trafí šľak 😝
- však uvidíme zajtra

makelka
14. únor 2008

Holky já mám dneska depku jak vrata, MM nepřišel včas, takže jsem neměla hlídání pro malýho a nešla jsem cvičit, hádka, nasrání a papkání 😠 😠 😠 takže zítra hnus fuj fuj fuj 😠 😠 😠

angua27
14. únor 2008

makelka, jeden "prešľap" v papaní nie je koniec sveta. vôbec sa to na váhe nemusí prejaviť. bude to dobré.
mam pocit, že viaceré riešime nervy papaním. 😔

silvik, lidka, to je blbé, že digitálne váhy ukazujú viac, ale zato budete mať presnejšie výsledky a uvidíte každé deko, ktoré pôjde dole. a vám to určite pôjde dobre. 😉

laola
14. únor 2008

cauky holky,

já jsem si dnes nakoupila zásobu tofu. Tak mám zas 14 dní co večeřet 😀

Makelko, to Racio prodávají v takovém bílozeleném válci. Stojí kolem 20,- Kč 😉 Na to, žes ulítla se vykašli, hlavně už do sebe nic nenaplácej. Příště, kdyby tě to zase popadlo, raděj vypij skleničku vody 😉 Prostě tě depka nemůže přinutit se přežrat! 😉 🙂 A ty tu vůli máš 😉 😉

bramburka
14. únor 2008

holky jsem se zapomela rano zvazit a ted po celý bonboniere to delat nebudu, dam info zitra 😉

silvik
14. únor 2008

bramburko, my se vážíme oficiálně až v pátek ráno... 😉

pietra81
14. únor 2008

Ahoj holky, tak já se taky přidávám "do klubu" 😀 . Po Vánocích jsem nevěřila svým očím-nebo spíš váze - a rozhodla jsem se s tím začít trošku něco dělat... Zatím jsem shodila asi dvě a půl kila a nějaký cm. Ale mám strach, aby se to nějak nezastavilo, protože to mě vždycky úplně odradí. poctivě cvičím každý večer, jím méně a rozhodně zdravěji, ale zdá se mi že to jde nějak pomalu.... No jo kilečka už jsou pěkně usazená... Koukám že zítra je vážení, takže ráno pošlu šmoulindě svoje "čísla".
Digitální váhu nemám, mám takovou stařičkou, tak doufám že taky nefixluje, dvě kila navíc bych už asi neunesla! 😀 😉

silvik
14. únor 2008

Ahoj Pietro, vítej do klubu!! 😉
Já digi váhu ani nechtěla, ale manža si nedal říct... 😒 asi jsem tušila, že mě tak vypeče 😝 😀 😀
Takže začínám od začátku... 😖 😝 😀 😀

bramburka
14. únor 2008

aha no jo, já už ani nevim jakej je den, já jsem zblblá, MM vyjimečně přišel už ve 14:30 z práce, tak to mám jak víkend 🙂

aponchie
14. únor 2008

ja digitalni nechci 😀 radsi teda jinak pujdu cvicit mozna v nedeli ale zase mam strptokoka v krku pri dnesnim vyteru takze to asi padne a budu posilovat zatim jen kalanetika a lehy sedy a drepy to staci na rozjezd sem myslela ze porodim krecky po 10drepech totalne vycerpana ani sem se nepostavila ale uz lepsi a prave sem manzovi upekla super kynutou broskvovou buchtu s drobenkou voni to jak cert ale dam si jen malinkatej kousicek jak dojde s cajikem je chudacek nemocnej toz abych ho nejak potesila 😀 rano me jebne ale vypada to ze se nehybu s vahou

lidka619
15. únor 2008

ahojte - tak ja som si dnes dala "očistný deň" - t.j. chlieb a voda - práve mám rozčítanú knihu od Edity Sipeky 2. časť, a v nej píše, že nie je zle, dať si občas prečisťovací deň - a po tom včerajšom šoku na novej digitálnej váhe, sa veru musím dáko spamätať 😅
- rozpisuje v nej, aké je dôležité jesť každé 4 hodiny, že až vtedy to má význam, tak baby pekne poctivo, a ja začínam takpovediac odznova - a dúfam že aj posledný krát 😉

bramburka
15. únor 2008

holky, tak odsaju, dojdu si na ... a pak si pujdu zkazit naladu... 😉

aponchie
15. únor 2008

ja premejslim o nejakem drijaku na streva a zaludek pac je mam zanesene jak das a navic vsecky nervy a cokoliv se mi odrazi v zaludku(klasickej rak) 😀 takze nekdo radil psylium vlakninu nekdo neco jineho kazdopadne mate nejake zkusenosti?dik

angua27
15. únor 2008

aponchie mne najlepšie črevá prečistia ovsené vločky. robím z nich fašírku, alebo len tak s mliekom na raňajky, ale aspoň tak 3-4 dni ich pravidelne jesť. ja som sa naučila, že kým nezjem jeden sáčik, tak ich tlačím a čistím sa.

baby, tak som skočila na váhu ráno a 1kg späť. ale nečudujem sa po tom papaní u mojich rodičov a hlavne po tej megabonboške, čo som spratala v utorok. ☹ ale čakala som horšie.

aponchie
15. únor 2008

angua:normalne ty co koupim v tesku treba?a jak se to vari a jak kolik konzumuje?ja mam teda pul kila dole ale spis to bude tim ze se trosku omezuju v tom prezirani cviceni spis posiluju tak myslim ze tim urcite nezhazuju ty gramy🙂)co to psylium je to pohodlnejsi asi nez to ovso ale je to nastejno?

llenda
15. únor 2008

Ahojky holky,
aponchie:tak mě prožene když si po ránu dám jogurt. Včera jsem si dala 3 skleničky sektu a teď se nemůžu moc vzdalovat od wc.A to máme jít večer se ségrou na oldis.
Váha docela v pohodě i cenťáky jdou pryč,ale vadí mi že odchází cm i z prs. Zachvilku tam nebudu mít nic,jen bradavky.Já vždycky když něco zhubnu tak ty cm jdou z vrchu dolů,ale když přiberu tak prsa jsou až na posledním místě. 😒

megy2
15. únor 2008

...ahoj...ako vy tu babenky chudnete???mate enjake dietky???nece sa mi citati celu diskusiu 😅 😅

angua27
15. únor 2008

aponchie, fašírky robím ako klasika, ale miesto mäsa dám sparené ovsené vločky. alebo len tak zalejem teplým, alebo studeným mliekom. to psyllium je asi poholdnejšie, ale s toho mi bolo vždy na blinkanie.

megy, vitaj, áno snažíme sa chudnúť. ja mám pomaly 5 mesačného syna. a Ty?

angua27
15. únor 2008

aponchie, zabudla som, áno sú to obyč ovsené vločky, ktoré kúpiš všade. 😉 je to v črevách ako taký šmirgel.

megy2
15. únor 2008

...ja este nemam babo,ale kila na vyse ano 😀 😀 ....a chudnete podla nejakej dietky,alebo len tak sa snazite jest co najzdravsie?a menej?