Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

pietra81
18. únor 2008

Ahoj Aeroaero! To víš že se můžeš přidat! Taky mě už nebavily ty narážky ostatních, tak jsem se po novým roce rozhodla přestat kňučet že jsem tlusťoch, a začít s tím něco dělat...
S těmi tabletkami na hubnutí - já jsem jednu dobu užívala nějaké tabletky, byly to takový kapsličky, prodával nám to jeden kamarád, vůbec nevím jak se to jmenovalo. Tvrdil, že to je nějaká čínská medicína. Každopádně mě to vyšlo asi na 4.000,- měsíčně, ale fungovalo to. Neměla jsem vůbec hlad, nemusela jsem jíst třeba čtyři dny. Horší bylo že jsem nemohla spát, spala jsem tak dvě až tři hodiny denně... Zhubla jsem z 60 na 48kilo a ty jsem si dva roky udržovala těmi kapslemi.. Měřím 165cm, ale mám docela těžkou kostru, takže jsem byla fakt vychrtlá.Když jsem si ale tu tabletku ráno nevzala, tak jsem měla večer takovej hlad, že jsem snědla úplně všechno na co jsme přišla, nebyla jsem vůbec schopná to ovládnout. No a protože se mi časem i zhoršila pleť a měla jsem nějaký gynekologický problémy, tak jsem to přestala brát. No a to pak byl fofr jak jsem kynula. Pracovala jsem v kanceláři, tzn.celý den na zadku u PC a pořád jsem musela něco jíst.A jak bylo tělo zblblý z toho strádání, tak si všechno pěkně ukládlalo, až jsem najednou vážila 70kilo.No a pak jsem otěhotněla, přibrala 13kilo, který jsem teda naštěstí nechala v porodnici a v šestinedělí. No ale 70kilo je děs běs, takže jsem se rozhodla zhubnout zdravě, takže jsem úplně vyřadila z jídelníčku bílou mouku a tučný maso, jím menší porce, každý den jezdím půl hodiny na orbitreku.Taky chodím minimálně na hodinový procházky se psem a s kočárem... Zatím jsem zhubla tři kila, ale jsou mi volný kalhoty a prý to je i TROCHU vidět. Takže pokračuju, teď jen vydržet. Ale s tím sladkým, to je boj... Na to radu nemám, já to domů vůbec nekupuju aby mě to nelákalo, ale jak jdu někde po městě tak si vždycky něco malého sladkého ve Zdravé výživě koupím a hned to zprásknu. 😅
Ježíš, to je román 😅 😨

lambadina
18. únor 2008

Teda Pietro, to muselo bejt nějaký svinstvo, čtyři dny nejíst... 😖

angua27
18. únor 2008

fúha pietra, to si teda dosť hazardovala so zdravím, keď si takto žila vlastne iba na tabletkách. tak na toto baby zabudnite a radšej menej, častejšie a zdravšie jesť. 😉
a závidím vám, že vám ľudia hovoria, že je to na vás vidieť. ja mám dole 4kg, cítim sa lepšie, aj nohavice sú už voľnejšie, ale zatiaľ mi nikto nepovedal, že by to bolo vidieť. takže motiváciu tohto typu veru nemám. 😒
zajtra ideme znova na plávanie, tak sa už celkom teším. už som dva dni nepociťovala svalovicu, tak mi to aj chýba. 😀

aponchie
18. únor 2008

ty brdo tak to je masakr ja zrala nejake chroma slim ci co na sladke ,a fakt sem chut nemela jen nevim esti to nebyl spis placebo efekt

bielanevesta
18. únor 2008

Holky neviete mi poradiť nejaké dobré cviky na brucho?? Ešte skoro 8 mesiacov po CR mám brucho akoby som bola min. 25 tt 😔

bielanevesta
18. únor 2008

kilá mám dolu všetky ale to brucho ma štve 😝

pietra81
18. únor 2008

No jo, to já už dneska vím taky že to bylo docela padlý na hlavua halvně hroznej hazard... Ale v tý době jsem byla prostě v trošku jiným světě... No každopádně o to hůř se mi hubne teď, ale jsem na sebe pyšná že to zvládám fakt přírodně... 😵
Bielanevěsto, já mám doma takovou tu šikmou posilovací lavičku na posilování břišních salů, tu jsem si koupila asi týden předtím, než jsem zjistila že jsem těhotná, takže jsem ji oprášila v šestinedělí, cvičím na ní tak 3x-4x týdně, ale stejně to břicho není to co bývalo. ☹
Anguo, jo, to, že ti někdo řekne, že to je vidět, je fakt taková povzbuzující injekce 😉 . I když mi to řekla jen mamka a ségra, který obě vědí, že se o to snažím, tak možná jen aby mi uděly radost 😅

sidacek
18. únor 2008

ahojky holky, tak mám podobný zážitek jako Pietra. Taky jsem dříve brala prášky, Adipex - zlatá vajíčka a Meridii. Přesně jak psala, nemusela jsem jíst třeba 3 dny.Ale tyhle prášky jsou podle mého založené na vsugerování si toho pocitu, že přeci, když si tu tabletku vezmu, tak bych po ní vlasně neměla mít hlad, tak ho tedy mít nebudu. Strašně mi bušilo srdce, vůbec jsem nemohla spát, byla jsem podrážděná. Zhubla jsem něco, ale pak jsem dvojnásobek nabrala - holky, fakt strašněj sajrajt. Takže to, co děláme dnes ( jíme zdravě, často,nízkokaloricky ), tak to by mělo bát vpořádku a správné. Ikdyž dnes ze sebe nemám vůbec radost. Na to, jak se už skoro 2 měsice rdžím, jsem to dnes porušila na plné čáře. Ráno po noční 3 kostičky stud. pečetě, po vyspání u rodičů 3 chlebíčky, kousek bůčku v česneku a dovšila jsem to tyčinkou merci - nugatovou. Takže dnešek FUJ, FUJ. ale bylo to fakt prví zhřešení po 2 měsících, tak doufám, že se to na váze až tolik neprojeví haha.

leninn
18. únor 2008

Ahoj holky,
já teď chodím 2x týdně na aerobic s posilováním, ale pořád nejsem schopná se donutit cvičit i sama doma. Jsem ze sebe nešťasná, když se podívám do zrcadla, břicho mám vytahané, občas někde strie, tlustou řiť a stehna....bléééé, chce se mi bečet.
Doufám, že při pátečním vážení bude aspoň kilo dole. Jinak mě už trefí šlak, vážně už se na sebe nemůžu dívat. Dnes se mi poprvé podařilo jíst 5x denně malou porci, tak mám i celkem radost...
Také jsem zkoušela nějaké tabletky, ale nikdy jsem si váhu neudržela, je to svinstvo 😢
Tak se držme, ať to spolu dokážeme 😉

misulka101
19. únor 2008

ahojte,tak mna si uz asi ani nepamätate lebo som tu dost dlho nebola,a ani nie som v tabulke nakolko nemam doma vahu a ani mi nechyba ku stastiu 😀 tak ja som zacala chudnut 6.1.2008 a k dnesnemu dnu mam dole -12cm z brucha a -7cm z bokov ostatne nemeriam,ale citim sa super a dufam ze to takto pojde dalej lebo som zacala na vahe 100kg 😖 😖 😖 😖 pri vyske len 162 a chcela by som sa dostat na tych 65-60 kg pomaly 😵 tak snad to dobojujem do uspesneho konca a drzim aj vam ostatnym palceky 😵 😵 😵 🤐

bramburka
19. únor 2008

holky já praktikuju sladký ráno, protože nedat si ho, tak nevim, pak svačina - jogurt, klido smetanovej, obed, normoš, svačina - lepší jogurt, v 18h večeře, menší a pak už jen ovoce. Tak jsem zvedava. Cejtim se lip, kdyz nesnim čokošku v 9 večer 😀 asi to nebude rychlej pokles, ale já se ještě necítím OK po psychický stránce, takže radejc takto....???

sidacek
19. únor 2008

ahojky miszlko 101, tak to teda kloubouk dolu. Jsi fakt šikovná. A můžu se zeptat, kolik vážíš ted??Ikdyž to není podstatné. Důležité je, že hubneš centimetry.Toho si také lidé nejvíce všímají.
Tak jak jsem včera psala, že jsem celý včerejšek hřešila, tak ráno, když jsem se vážila, tak jsem měla váhu ok. Zakže žádný extrémní výkyv a to jdu dnes ještě na 1,5h na aerobik, tak to snad bude ok. Mějte se holčiny hezky, všem držím palečky!!!!

misulka101
19. únor 2008

ahoj sidacek,neviem kolko vazim ale chcem sa vazit az v marci po dvoch mesiacoch dietovania ale pevne verim ze uz aspon 10kileciek je zo mna dolu,a inak ja uz som tiez par krat dobre zhresila nakolko som čokoholik 😅 😀 😀 😀

angua27
19. únor 2008

babuľky, dnes som robila veľmi dobrú večeru. neviem ako veľmi je kalorická, ale dobre mi spadá do delenej stravy a je to fakt mňam. nedávno som kúpila kukuričnú múku, tak som z nej spravila polentu (kukuričnú kašu), ale už som ju potom nevypražila, ako sa má, ale jedli sme to ako zemiakovú kašu. a k tomu mrazenú zeleninu zaliatu paradajkovým pretlakom, cesnak, koreniny a tak. fakt dobré a sýte. 😉

nobody
19. únor 2008

holky, problém je v tom, že se jí prakticky to samý, jak kdyby jste chtěly přibírat i hubnout 🙂
záleží to na tréninku
doporučuju vám běh a nějaký aktivity s tím spojené 😉

jinak co říkala Terezka je prakticky přesný
a nestačí cvičit jen ty partie, kde si myslíte, že máte hodně tukových buněk, ale celkově tělo ...a ten poměr tuk vs svalovina je bude ěnit k lepšímu

odzkoušeno na 5 slečnách 😀

😉

aponchie
19. únor 2008

ja si taky myslim a hlavne mam odskouseno ze kdyz sem sportovala pravidelne 3xtydne aerobni +posilovaci cviceni mohla sem sezrat vsecko a nemelo to vliv ale chce to asi si nejak najet na to cviceni a proste do toho vletet tak aby sme bez toho nemohli bejt osobne vim ze jak sem cvicila bavilo me to tak ze sem mela problem prestat ale az sem si na 4krat rozlamala nohu v berci a musela lezet jak lemra pul roku nabrala sem a zlenivela a plynule presla do tehotenstvi porodu a materstvi a jsem tady.takze za me zacit cvicit

nobody
19. únor 2008

aponchie> chuděrko, tak snad už je to v pořádku

jj, cvičení je cvičení .... anebo mít nějaký "startovač" odbourávání tuků 😀 ...ale ty fungují tak z 10ti procent ...
cvičte, jak uznáte za vhodný, ale zkuste celkově .. třeba nějaký fitness činky (třeba s hmotností jednoho kila, ať vydržíte...anebo třeba naplněné petky vodou .... dá se vymyslet cokoliv), pak nějaké dřepy (vynikající věc skoro na celé tělo)... možná trošku bříško ... ale moc se nepřetěžujte

ale nepřistupujte k tomu tak, že si řeknete: joo, teď potřebuju shodit nějaký ty tukový nezbedy ze stehen, tak budu vykopávat nohy .... akorát posílíte svalstvo, ale tuk dolů nepude ... prostě organismus funguje jako celek a speciálně u hubnutí to tak je .. ale je to můj názor, nemusíte souhlasit 😀 😉

ať se daří

aponchie
19. únor 2008

nobody:no jasne uz zase skazu pres kaluze ale lyzovat uz asi nebudu nikdy 😀
me z toho litani kolem male a spatne imunyti vycerpani atdatd skolila borelioza takze sem trosku pribrala i po prascich ktere do me srali asi dva mesice a jeste mi pichali lumbalku fuj ble 😀 ale da se to prezit takze muj velehodny manza mi napsal na papir alespon par cviku ktere zacinam delat doma pac se nesmim totalne odrovnat hned napoprve takze cvicim : 3xdenne 30drepu(sakra moc boli to jak svina!!!),dale spis jako kalanetika300az500mirne svihani nohama do ruznych pozic zakopavani posilovani s gumou(ne sprckou 😀 )ale i to pac manza je presvedcet ze sexem nahore se hubne hooodne 😀 a lehy sedy vse hodnekrat proste a to je zatim ale aspon nejaka priprava ale zitra jdu do fitka a dam si nejakou hodinu hopsani abyh si zvykala

aponchie
19. únor 2008

sorry za preklepy uz je pozde 😀

nobody
19. únor 2008

aponchie> jooo, sex funguje taky slušně 😀
borela je sfině, to ti nezávidím, žes to prožila

no ségřulka dojela dpo měsíci a první, co ji napadlo, tak jak má prý posilovat břicho 😀

jj, dřepy bolí, to je fakt ... 😀
tak supr, akorát teda na to, že se "vracíš zpět", je to celkem síla ... kalanetika, "ta guma", zakopávání ---- no kdoví, cos dělala předtím 😀
tak si to užij v posilovně .. já tam nebyl půl roku (ale nemá to vliv, líp si zacvičím doma 😝 )

bubba
19. únor 2008

ja naopak chcem pribrat.....mne sa paci byt plnostihlou ked som bola tehotna som pribrala veeeeela ani sa nepytajte kolko....a vtedy som sa citila sama sebe nakrajsou a najspokojnejou
preco zeny chcu stale chudnut a vyzerat super a tak....sak sa kuknite na tych chlapov,oni venuju svojmu vyzoru minutu denne a nikto im to nezazlieva 😀

makelka
19. únor 2008

ahoj holky,

teda musím vás pochválit, všem vám to tu jde, já jsem tento týden samej stres a byla jsem už i tak nasratá, že jsem si řekla, že na to kašlu ☹ S MM jsme se dost hádali a tak jsem si říkala, kvůli komu to vlastně dělám, já zas tak nespkojená nejsem (i když to jsem si jen nalhávala), ale tento týden budu ráda, že jsem nepřibrala 😖 Zítra jdem s Tobim na plavání, tak se zase na sebe kouknu do zrcadla a pojedem nanovo 😒

Míšo jen by mě zajímalo, ten kurz STOB - kolik jsi za něj dala díky 😉

nobody
19. únor 2008

makelko, já snad pozdravit můžu ne? 😀 😉

makelka
19. únor 2008

No jenom aby 😀 😀 😀 😀 😀

makelka
19. únor 2008

bubba- jako těhule jsem se cítila taky krásná, ale tam je to jiné, bříško je napjaté a ne jeden velký špek jako mám teď 😒 takže bych to asi nesrovnávala 😒 Já nechci být štíhlá, to se mi ani nikdy nepodaří, chci být jen normální 😔

bubba
19. únor 2008

😉 😉 drzim palce nech sa podari

angua27
20. únor 2008

bubba, ja to robím kvôli sebe. necítim sa dobre s kilami navyše. nie som to ja.
a k tomu, že chlapi sa svojmu výzoru nevenujú. môj drahý cvičí každý deň, udržiava si telo jemné krémami, používa krémy proti vráskam + dbá na svoj jedálniček. proste chce vyzerať dobre. 😉

makelka, hlavu hore, jasné, že to robíš hlavne kvôli sebe. 😉

llenda
20. únor 2008

Ahojky holky, 😀
tak se obávám že páteční vážení bude hnus. Byla jsem trochu ve stresu a jedla jsem i večer. Takže bych měla začít s malou dietkou nebo s dělenou stravou,abych to spravila. ☹
Ale jinak jsem ráda že se vám daří.
Hubnutí zdar!!! 😀 😀 😀

aeroaero
20. únor 2008

Holky vy se vážíte hromadně v pátek?jak se tedy můžu připojit?ale vy už máte měsíc za sebou co?

aeroaero
20. únor 2008

takže říkáte že tabletky mi nepomůžou ani ze startu, že do lékárny chodit nemám?Ted právě vážím na digi váze 72,5 kg..(asi tak minutu starej výsledek..do večera to bude určítě zase 73kg 😠 ) a měřím 168 cm...a chtěla bych se dostat na 65 kg. 🙂 když to bude 62-63 budu štastná jako blecha. 😉