Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

angua27
27. únor 2008

babuľky, ja som dnes bola na cvičení s bábätkami a mali sme deti v nosičoch na sebe a cvičili sme taký ľahší aerobik. cvičili sme asi 15 minút, ale poviem vám, tieklo zo mňa, ako keby som cvičila aerobik bez Maťa minimálne hodinu a pol. potom ešte strečing, posilovanie brucha, nôh a zadku. bolo to fakt super. mám perfektný pocit a asi budem doma cvičiť ten aerobik s Maťom každý deň. len si zohnať nejaké precvičovanie, lebo moc tie kroky nepoznám.

nobody
27. únor 2008

pietra81> se v tom vůbec nevzynám, ale cartinin spíš blokuje a zmírňuje tvorbu kyseliny mléčné -teď už nevím, jestli je to opticky L- nebo jaká, to je jedno) - kyseliny, která způsobuje štípání ve svalech, a to kvůli kyslíkovýmu dluhu. Takže že se někde udává, že carnitin navíc zlepšuje hospodaření s kyslíkem, to je pouze návaznost na mléčnou kzselinu a musí to tak logicky být. Samozřejmě carnitin trošku nakopává mitochondrie..ale spíš je to tím, že to štípání tak rychle necítíte 😉

aponchiiiiiiiiiiie> 😀 já bych ti řekl, jestli budeš mít namakaný zadeček nebo co všechno, ale holt se ptala holek 😀 (nebudeš, spíš zpevníš... a to je 😝 mňam)

já blbec to psal všechno s anglickou klávesnicí .. takže jsem teď naštvaný 😀

angua27> šikulka

aponchie
27. únor 2008

nobody:nekecej fakt jo???? 😀 no to uz se tesim teda az se predvedu nekde v lete hehe

nobody
27. únor 2008

aponchie> jupíí 😀 😝

aponchie
27. únor 2008

nobody:ty z toho stejne nic mit nebudes jsi dost daleko 😝

aeroaero
27. únor 2008

silvik...skáču v předsíni a malýho mám v obýváku v ohrádce..ale každou chvíli odbíhávám..tak jsem udělala 3 série po 200x. taky to neskáču v kuse..skočím 40x za yssebou a pak se zadrhnu, tak vydechnu a hned skáču zas, vždycky když zadrhnu tak si napíšu na papír kolikrát jsem skočila a ve finále to sečtu.A ted odpoledne ještě jednou 200 ale ted už skákat nemůžu, lidi jsou doma a v paneláku je všechno slyšet..tak holt zase zítra ale to už tech 1000 splním..to si slibuju 😉

aeroaero
27. únor 2008

jo a nohy mě bolí jako čert..hodně lýtka a kolena pak ke konci taky.

nobody
27. únor 2008

aponchie> si to nějak zařídím 😀

pietra81
27. únor 2008

Nobody, díky za odpověď. Mě pálí celá stehna a zadek už po pěti minutách na tom orbitreku, tak by to možná mělo význam. A třeba bych vydržela i dýl... A jak budu vypadat v létě já po každodenní půlhodince na tom orbitreku? Ha? 😀 😀 😀
Aero, to jsi dobrá, kdysi jsem taky skákala, ale doktorka mi řekla že ty otřesy nejsou moc dobrý na záda.V dospívání sem měla problémy se zádama(skoliozu, rok jsem musela nosit takovej ten umělohmotnej krunýř aby mi rostla páteř rovně), tak jsem radši přestala.

sidacek
27. únor 2008

ahojky holky, tak jsem se vratila z kurzu. Minule jsem nebyla, protoze jsem mela denni, tak ted po 14 dnech další 2 kilečka dole. Od 1,1 08 je to 9 kilo - paráda, jsem fakt štastná!!!!!

pietra81
27. únor 2008

Sidáčku, devět kilo? TO je krááása!

aponchie
27. únor 2008

sidacek tak to je super!!!gratuluju!ja mam asi dalsi pul kila dole ale furt vypadam jak ten aspik.ja nevim jestli staci 2xtydne cviceni kdyz se neudrzim nezrat 😖

zdina
27. únor 2008

ahojte, taky se snazim zhubnout po porodu a zastavilo se to na urcite vaze a nechce se to dale hnout. Nejakou dobu vas procitam a ted jsem se rozhodla ze se kvam pridam. Muzu?

nobody
28. únor 2008

pietra81> no problém je v tom, že při běhu nebo takové nějaké aktivitě tělo začně šahat na tuky až přibližně po 15ti minutách ... prostě těch 15 minut spotřebovává sacharidy .... takže vlastně první čtvrthodinka je jen "tak" 😀 🙂

angua27
28. únor 2008

zdina vitaj a kľudne sa pridaj.

rinuska
28. únor 2008

zdina , aspoň nebudem sama začiatočník 😀 No teda ale po tých štyroch deťoch-ty už máš nárok na nejaké to kilo navyše 😀

zdina
28. únor 2008

Dobre ranko vsem, no ja to beru tak ,ze mam vlastne prvni - po sestnasti letech je to neco uplne jineho.

aeroaero
28. únor 2008

sidacek..9 kilo za 2 mesíce..to je úžasný!!!!!!!!!..jak to děláš??

aeroaero
28. únor 2008

jdu cvičit a skákat..vubec se mi nechce už se k tomu přemlouvám od 10 hod..tak ale ted fakt jdu at to mám za sebou..ke všemu malej nechce vubec spinkat 😖

aponchie
28. únor 2008

ahoj devcata mam za sebou prvni hodinu spinningu a prekvapive me nic neboli jen snad prdel a to ju mam jak tasku na koprivy a stejne sem si pripadala jak na hrasku ..no kosti jsou kosti tuk se asi po dosednuti rozlije do stran hehe 😀 je to super ale nebyla sem schopna dat prdel ze sedacky nahoru a slapat to sem vzdala ale bylo nas novejch asi 6tak to bylo v klidu jelo se suprovne jen ten digitalni display nefakcil tak me stvalo ze nevidim ty km jak ubihaji...vazeni zitra!! 😀

llenda
28. únor 2008

Ahojky holky, 😀
sidacek:tak to je super,9 kg dole. Z tebe si musíme vzít příklad. Tak nám dej rady jak jsi to zvládla a nenechávej si to pro sebe,prosím,prosím 😀 😀
Byla jsem u našich a vážila jsem se tam a málem mě leplo,měla jsem tam skoro o 3 kg víc,ale doma mám pořád stejně. Tak nevím která se zbláznila. 😝 Protože na obou jsem ještě před týdnem vážila stejně.
Ale určitě ta u našich. 😅 že jo?
Ta váha u našich si mě prostě neváží!!! 😝

sidacek
28. únor 2008

ahojky holky, ten kurz mi strašně pomáhá a fakt ho doporučuju. Jste pod kontrolou, každý týden se tam vážíme, takže všechny ženský vidí, kolik kdo zhubnul atd. Nedržím žádnou dietu, vůbec to není o dietě, protože dieta jen něco zakazuje, to nesmíš, tohle nesmíš atd. Jím uplně všechno, ale jen trošku. Jím 5x denně.Snídaně, sváča, oběd, sváča a večeře. Někdy mi to taky uklouzne, že mám třeba mezi jídlala 5 hodin rozestup, což není dobrý. Chodím tak 3x týdně cvičit a ten aerobik mě fakt baví. Jak jsem již psala, dám si třeba čokošku, ale jen dopoledne, třeba š kostičky.Je důležité, aby se tučnější jídla jedla dopoledne nebo ráno a pak k tomu upravit jídelníček. Hlavně ne těstoviny, vepřový a sladkosti navečer. A když chci něco chroupat u Tv tak si nakrájím zeleninu a chroupu zeleninu. Sama bez vás a bez kurzu bych to nikdy nedokázala. Vás si ,holky ,čtu denně, pokud to jde a strašně mě inspirujete a tewn kurz je dobrej v tom, že vás tam strašně motivujou atd.Zatím papa Míša

carlisse
28. únor 2008

Ahoj holky, poraďte mi fígle jak dodržet pitný režim, já děsně málo piju co jsem přestala kojit, tak cca 1 litr - 1,5 litru denně a nedokážu se přinutit toho do sebe dostat víc. Zkoušela jsem už točit si vodu do lahví - jako že to musím vypít a stejně nic, dělat si čárky a zapisovat si kolik jsem toho vypila taky nepomáhá... potřebuju nějakou větší motivaci.

angua27
28. únor 2008

carlisse, ak budeš málo piť, rýchlo Ti zostárne pokožka a budeš mať skoro vrásky a takú mdlú vyschnutú kožu. stačí ako motivácia? 😉
ja si robím 2x denne čaj do litrového džbánu a k tomu ešte popijem nejakú vodu z kohútika.

nobody
28. únor 2008

aponchie> 😀 já z tebe nemůžu 😀

laola
29. únor 2008

čahoj holky,

hlásím, že ještě půl kilečka a 10 kg bude dole 😉

aeroaero
29. únor 2008

laola...to je úžasný!!!! jak jsi to dokázala? a od kdy hubneš? 🙂

laola
29. únor 2008

od 4.1. 😀 No, ze začátku to byla hrůza.... Začala jsem jíst častěji a míň, snažila jsem se dodržovat, aby mi hodnota snězeného jídla nepřekročila 5000 KJ-takže všechno zvážit... a zadávala jsem si to do energetické kalkulačky na www.flora.cz To mi hodně pomohlo. Takže teď už vím, co a kolik asi můžu sníst 😀 😀 Ale semtam zhřeším... 😒 😀

pekkra
29. únor 2008

Ahoj,tak hlásím -1kg 😉
Laola,tak to je paráda. Tomu se říká vůle 🙂 😉

aeroaero
29. únor 2008

laolo..dej mi prosím příklad, jak vypadá asi tvůj denní jídelníček.Děkuju moc...za dva měsíce dát dolu tolik to je fakt úúžasnýý!!!!a cvičíš k tomu? nebo jsi upravila jen jídelníček?
A jaká byla tvoje původní váha jestli se můžu zeptat?