Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

angua27
20. únor 2008

aeroaero, pridaj sa. pošli svoje údaje: výška, váha, prípadne motivácia smoulinde, ona Ťa hodí do tabuľky. a vôbec nevadí, že sme popredu. aspoň to budeš mať dokumentované. 😉
takže, hor sa do toho.

pekkra
20. únor 2008

Ahoj holky,tak jsem se konečně taky rozhoupala a rozhodla se k vám přidat 🙂 Potřebuju shodit alespoň ještě 7-8 kg. Po porodu jsem sice bez práce dala dolů 13 kg,ale teď se to zaseklo a nechce se to hnout.....,ale to bude tím,že to dost šidím 😀 Ale už mě to fakt štve,tak budu teď na sebe pes. Takže jak to tady funguje? Poslat údaje Šmoulindě a každý pátek vážení? Tak jdu na to.

nobody
20. únor 2008

já se taky přidám 😀

181cm, 75 kg,

103/78/zadek nevím 😀 😀

ať se daří

joo, makelko, dneska trošku cvičení s prckem a jedeš zas dolů 😉

laola
20. únor 2008

Nobody, krásná figura 😉 😀

nobody
20. únor 2008

laolo, o figuru přece nejde, jde o člověka, jaký je ... ale samozřejmě děkuju, i když to měření bylo jen z popudu pár maminek ... jinak bych to nedělal 😉

no myslím, že sem v pátek skočím, pokud bude čas.. jsem totiž zvědavý, jak se tu bude pár slečnám dařit trošku ty tukový buňky potrápit

měj se

sidacek
21. únor 2008

ahojky Makelko, ten kurz stojí 2500Kč. Je to 3měsíční kurz.Můžeš si ho bud předplatit, nebo platit každou hodku zvlášt. Včera jsem na kurzu bohužel nebyla, měla jsem denní a už jsem to nestihla. Takže pujdu až příští středu a snad budou 2 kilečka dole. nHolky, mějte se moc hezky papa Míša

rinuska
21. únor 2008

Caute , tak je najvyšší čas niečo so sebou robiť. To hovorím už pol roka 😀 Blíži sa leto a ja sa nedostanem do žiadneho oblečenia. Slávnostne vám sľubujem , že už zajtra začínam - alebo už dnes (večer nezjem zase jednu čokoládu 😀 )Ja sa teda dosť hanbím priznať sa k mieram - ale ked to musí byť 😅
170 cm , 76 kg ☹ myslím , že 16 kg by stačilo 😅 )Miery ešte neviem - dnes večer naberiem odvahu.
Povdbudte ma trošku ☹ Pomooooc 😲

angua27
21. únor 2008

rinuska, do toho, do toho. zvládneš to, neboj. robíš to hlavne kvôli sebe, na to nezabúdaj. a zvládneš to, už teraz si zvládla sem napísať, to je veľký pokrok. pošli svoju výšku, váhu, koľko chceš schudnúť a možno motiváciu smoulinde, ona Ťa hodí do tabuľky, keď bude mať trošku čas. a každý piatok sa vážime. 😉

negrovka78
21. únor 2008

rinuska-to zvládneš!A my jsme s tebou 🙂 🙂

rinuska
21. únor 2008

Vy ste zlaté babulky - dakujem. Takže zajtra je piatok , povážim sa , pomerám a hor sa na to.
A čo to je pošli motiváciu smoulinde??

angua27
21. únor 2008

kuk sem a uvidíš, čo je to motivácia: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😀

aponchie
21. únor 2008

holky jaktoze smoulinda nic nezapisuje do tabulky?zitra je dalsi a jeste neni zapsane minule 😀

laola
21. únor 2008

já jsem určo 20 dkg přibrala... 😀 😀

nobody
21. únor 2008

pěkný tabulky... a hlavně výsledky 🙂

leninn
21. únor 2008

Ahoj holky,také jsem na zítřejší rannní vážení zvědavá, ale doufám, že jsem něco zhubla. Snažila jsem se a pokud ne, tak mě asi trefí šlak☹
Tak zítra ráno hodně štěstíčka🙂

leninn
21. únor 2008

Snad je Smoulinda v pohodě, že se tu tak dlouho neukázala.

pekkra
22. únor 2008

Leninn,já má pocit,že se Šmoulinda stěhovala....tak asi nemá čas 😉
Jinak hlásím -0,5 kg....no nic moc,ale lepší než nic 🙂

mandragora
22. únor 2008

já se k vám přidám.jsem sice chvilku po porodu,ale mám asi tak 10-12kg navrch a rocčiluje mně to

prcekkk
22. únor 2008

holky,chtěla jsem se zeptat,jak na kila?? 🙂 chtěla bych taky shodit,ale nějak se nedaří.....

mandragora
22. únor 2008

pomalu cvičím,ale jenom zpevnuji

nevím,jestli jste to někdo viděl,ale dost mně to zaujalo,tak to sem dávám pro ispiraci

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12185

prcekkk
22. únor 2008

mandragora: super,četla jsem to jedním dechem 😉

mandragora
22. únor 2008

vid,to je super motivace,paní je dobrá 🙂

pekkra
22. únor 2008

Taky jsem to četla, je to úžasný. Také bych chtěla mít takovou vůli 🙂

prcekkk
22. únor 2008

pekkra ani mi o té vůli nemluv ☹

angua27
22. únor 2008

tak tá kočka je super. fakt to dobre zvládla. baby a keď to zvládla ona, tak predsa aj my, nie sme predsa žiadne béčka. 😀

a hlásim ďalšie kilčo dole. zostáva už "len" 8.

prcekkk
22. únor 2008

angua: jak hubneš?

angua27
22. únor 2008

prcekkk: oddelená strava a teraz som začala trošku pohybu: 2x týždenne mám s malým plávanie a raz týždenne chodím na cvičenie mamičiek, pri ktorom nám robia spoločnosť aj deti. ale hlavne teda tá strava to robí myslím. svojho času som s ňou bez pohybu schudla 15kg.

prcekkk
22. únor 2008

angua: aha,jenže já dělenou stravu nevydržim 😒 vadí mi,že si nemůžu dát třeba chleba se sýrem

megy2
22. únor 2008

..angua...ja som na delenej strave zatiel len 4den 😀 ale citim sa fakt lepsie,len mam pocit ze uz som prejeta zeleniny.....neporadis mi nejake kombinacie jedal???? 🙂 😉

mandragora
22. únor 2008

dávám sem něco o dělené stravě,ale ta kostra na tom obrázku,mně tam prudí 😝
http://moda-krasa.blog.cz/0706/delena-strava-ta...