Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

nobody
11. bře 2008

holky, tak jak to vypadá s kilama?
nemám žádný info

když je to jaro --- 😀

aponchie
11. bře 2008

nobody:prosim te kdy trenujes kdyz chodis na 6do prace? 😀 v noci???

pietra81
11. bře 2008

Nobody, od minulého týdne kilčo dole, ale po těch beránkových hodech, nevím nevím. Ale je to zahřešení po dlooouhé době, fakt! A dnes jsem si dala deset km procházku a jdu šlapat.
A v jakým dešti jsi kde běhal? u nás bylo slunéčko celý den!!!! 😉

nobody
11. bře 2008

aponchie .... já dneska končil o půl třetí .. ale to vlastně víš 😀
ale nechce se mně vstávat ráno .. já se strašně namáhám v práci na netu 😀
mně stačí 45 minut třikrát týdně --- nějaký kliky, hrazda a tak ... nebudu prozrazovat 😀

v noci občas taky ... s roztočema ... ale to jsou tajný infa 😀 😀 😀

já si dneska frknul 2 km dom ... sice jsem měl odvoz, ale zajeli jsme po telefonátu úplně jinam .... 🙂 😀

nobody
11. bře 2008

pietra .. trošku prskalo ... tak hodinku ..a pak se vyjasnilo 😎

ivce
12. bře 2008

Nazdar spolutrpitelé 🙂 tak jsem v neděli byla na prodloužené hodině spinningu, trvala hodinu a půl a po 45 minutách jsem byla rozhodnutá slézt ze spinneru a jít omdlít do šatny 😀 nakonec jsem to teda překonala a vydržela do konce a já blbec se dokonce napsala na další dvě prodloužené 😀 včera jsem byla na normální, zítra jdu zase, tak to by bylo aby nebylo. Vážím se s váma v pátek, to jsem měla o půl kila míň a teď po tom sportovním výkonu jsem to nevydržela a skočila na váhu už dnes a mám od pátku o kilo míň. Si to taky zasloužím za tu šílenou mučírnu 😀
Velikonoční beránci jsou přede mnou v bezpěčí, ty já nemusím, ovšem včera jsem vzala útokem belgický pralinky, který jsem dostala od manži 😝 😝 😝 , ale mlsám jen jednu dvě denně, tak to snad taková hrůza není 😉 😅 Ale u mě je to s tím jídlem stejně asi úplně jedno, protože k obědu jsem měla těstoviny zapečený se šlehačkou, špenátem a česnekem, takže o nějaké dietě absolutně vůbec mluvit nemůžu. Tak jídlu zdar, jdu něco dělat 🙂

smoulinda
autor
12. bře 2008

Ahojky 😝
Děvčata mám hroznej průšvih, teda ne já, ale tady můj spolubydlící 😅
Předevčírem čistil na PC plochu a smazal mi i moje tabulky 🙄 Sice nechtěně, ale prostě smazal 😖
Takže se mooooc omlouvám, ale nevím teda co teď jako 😅

leninn
12. bře 2008

Smouli: to nevadí, tabulky jsou uloženy ve Tvých albech, takže si myslím, že je stačí jen stáhnout. Váhu z minulého pátku Ti jistě každý rád snovu pošle...

aponchie
12. bře 2008

hodina spinningu bohate staci.Vera Macoskova co ma ten klub u nas rikala,ze to uz je magorina ty dve hodky.kardio a silove?...trochu rozdil...hlavne dodrzet tepove frekvence atd...ale to by mela byt samozrejmost..kdyz to boli je dobre to jit max do 3dnu opet rozhejbat hlavne to nenechat bejt tyden treba..

pietra81
12. bře 2008

šmouli, to neva. 😉
Jinak na spinningu jsem nikdy nebyla ale hodinu a půl si fakt neumím představit! Přijde mi to strašnej náhul... 😅

aponchie
12. bře 2008

ja jdu na spinning zitra a dam max.hodinu ne ze bych nevydrzela,ale prijde mi to zbytecne ..v sobotu jdu parit a potrebuju se hejbat 😀

ivce
12. bře 2008

Ale mě nic nebolelo, jen jsem myslela, že už prostě nemůžu 😀 ale vždycky, když si tohle myslím, tak ještě můžu 😀 a tepovku jsem měla a to jsem byla v normě. Normálně chodím na krátký hodiny a to už je celkem pohoda.

aponchie
12. bře 2008

vsak jo to ma byt pohoda 😀

ivce
12. bře 2008

Na první prodloužené se tak prej cítí všichni, druhá a další už je v pohodě. Tak jsem zvědavá, jestli to u mě bude taky tak, nebo mě umlátí pedály 😀

aponchie
12. bře 2008

me dela problem na spinneru ty riditka .furt mam pocit ze sklouzavam dolu 😠 ale na druhou stranu v pohode slapu bez drzeni kdyz se potrebuju napit tak to vazne bude chyba ve me 😀 jo a taky sem si na prvni lekci kdysi vzala cykloelastaky co mam ,takovety strasne leskle cerne Lycra By Dupont a nemela sem to delat 😀 furt sem sklouzavala hruza!uz jen teplaky 😵 jinak 0,7l vody ..malo.ja aspon 1,5litru vody.tece ze me jak z chlapa pri sexu 😀 ale je to opravdu paradni pocit po cviceni ve sprchach ..sakra me to pripada jak sex uz ty endorfiny co to semnou dela 😀 😀 😀

angua27
12. bře 2008

aponchie, normálne ma stále viac navnaduješ na ten spinning. to bude asi tým, že mne ten sex dosť chýba. 😀 😀 😀

aponchie
12. bře 2008

angua:to je jasne nejlepsi je ale faze kdyz slapes na kole 😀

nobody
12. bře 2008

holky, až z toho spinningu ujedete na tom kole, tak vám budu tleskat 😝

aponchie
12. bře 2008

ja mam kure s kasi na vecu co vy? 😵 jo a dala sem si k tomu okurky s feferonkama vlastni vyroby 😝

angua27
12. bře 2008

ja som mala kelový prívarok, mňamky. 😉

aponchie
12. bře 2008

ja mam chut na neco....sakra a nevim na co kdo vi na co mam chut??????kdo to uhodne ma u me neco 😀

nobody
12. bře 2008

aponchie .. já vím 😀 😝

a já šílenou

aponchie
12. bře 2008

nobody:hroznou............. 😵

pietra81
12. bře 2008

Angua, co že jsi to měla k večeři? TO zní děsně! A hlavně vůbec nevím co to znamená!

aponchie
12. bře 2008

taky si rikam ale podle me to kapusta ne? 😀

angua27
12. bře 2008

pietra, myslím, že po česky sa náš kel volá u vás kapusta. takže kapustný prívarok: kapusta (slovenský kel) sa uvarí so zemiakom a dá sa do toho cibuľovo-cesnakovo-červenopapriková zápražka. jedávame k tomu chlieb, alebo opečený buřt, ale dnes iba tak, bez ničoho. 😉

aponchie
12. bře 2008

klasika kapusta s uzenym a bramborem.mnam dala bych si 😵

sidacek
13. bře 2008

ahojky holky, tak jsem konečně pokořila tech šílenejch 10kilo.Teda vlastně už 11. Včera na kurzu jsme se zase vážily a já měla o 11 kg míň než na začátku kurzu. A to jsem před kurzem ještě shodila 1,5 kilečka, takže jsem zatím spokojená.Jsem fakt štastná!!!Všem držím palečky!!!!!papa Míša

aponchie
13. bře 2008

Gratuluju🙂)jses fakt dobra 😉

aponchie
13. bře 2008

ja zase pro zmenu nemam chut na jidlo vubec 😢 je mi zle od zaludku,mam nervy a je mi smutno..pro me asi nejlepsi dieta..docasne..rano jsem si dala caj a asi 1/4tinu housky a myslela sem ,ze budu kosit 😝 ted mam nudle s hovez.masem..zkousim ...no a nic nemuzu se na to ani kuknout..