Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

aponchie
21. bře 2008

krikri"ja bych chtela novej zivot 😉

pietra81
21. bře 2008

Kri kri, já snídám, obědám, ale jak mi bábetko usne tak je vymalováno.
Aponchie, taky si občas říkáš že jsi někde špatně zahla? já jo, a říkám si že jsem možná neměla být s mým mužem (přítelem), tisíckrát jsme se rozešli a sešli a nakonec jsme spolu vytvořili dítko, no nevím, občas bych chtěla taky jiný život...

aponchie
21. bře 2008

ja jsem kukala na film o zene ktera zmenila celej svuj zivot ..a dokazala to jen mela nekoho kdo za to stal...nezustanu v tom nebo se utrapim 😨

aponchie
21. bře 2008

pac jinak vsecko skonci v mizerii...

krikri27
21. bře 2008

Aponchie, hlavně s rozvahou a nic neuspěchat 😅 jestli má ten nový život opravdu vystřídat ten starý, přijde to. tak hlavně hodně rozvahy 😅
Pietra, to asi občas napadne skoro každého, hlavně to pak 😀 odpružit 🙂 😀 a je zas dobře 🙂 osobní zkušenost 😅 Zvlášt´ ted´ zjara, to je takové typické krizové období, aspon´ u mě to tak bývalo 😎

Pietra, tak se v 5 večer plánovaně pomalu! pořádně! najez a pak už nebudeš mít chut´?

aponchie
21. bře 2008

ja vim ja to nechci uspechat ale taky potrebuji nejakou novou nadeji a aspon trochu jistotu..proste novou lasku novej zivot ..stejne jen prezivam,ale to se sem nehodi je to o hubnuti tak pardon 😕

adelinka
21. bře 2008

ahoj holky..muzu se k vam pridat??nemam cas vse cist..jak teda zhubnout 😀 ja jsem jak valec..nabrala jsem v tehu sice jen 13 kilo a 10 uz mam dole,ale ta strasne kuze co me vsude vysi..a ja byla tlusta uz pred tehu...

prcekkk
21. bře 2008

Ahojky holky,můžu se k vám taky přidat??Já sice nemám ještě mimi,ale chtěli bysme se začít snažit od příštího měsíce,tak bych chtěla ještě něco shodit,abych pak nebyla jak verlyba ☹ 🙂

adelinka
21. bře 2008

ahojky prcekk..proc neprestanes brat pilulky driv??pises ze posledni 1.4....jezis uz me tady zase rve..

prcekkk
21. bře 2008

ahojky adelinka: chci dobrat platíčko a pak na to hupsnem,víš?? 😉

adelinka
21. bře 2008

aha..ja uz bych se na platicko vyprdla 😀 😀 😀

prcekkk
21. bře 2008

já taky,ale manžílek ne 😒 ale už to mám za pár,tak tu už uteče 😀

adelinka
21. bře 2008

krikri..pane boze jak zvladas tolik deti ja jsem hoto z jednoho..vypadas mlade na tolik deti 😀 😀

adelinka
21. bře 2008

prcekk..a neni to jedno o par dni driv... 😀

prcekkk
21. bře 2008

já myslim,že už to vydržim 😉
a co tvoje mimi,zlobí??

krikri27
21. bře 2008

Adelinka,Prcek, tak přeju rychlé hubnutí 🙂 já jsem co dítě, to hubenější, tak to je můj recept na hubnutí, abych nebyla off topic 😀
Adel, Petrik je krásný 😵
Adelinka, holky už jsou velké 🙂 ale když byly ty 2 malé, to byl záhul 😎 A to byla ta starší zlaté klidné hodné dítě 😅 Včera jsem potkala známou 3letým hyperakt. chlapečkem a s mimísem, no jak řádil, to by mě vezli hned 🤐 Já jsem nestíhla i s hodnou holčičkou 🤐 Ted je to v poho, akorát v září mám začít zas školu, to se asi pos.... 😎

adelinka
21. bře 2008

prcekk..jo petrik je celkem hodny,ale taky ma sve dny..jako napr.dnes 😀 ve 2 mes.byl na operaci,tak do te doby jsem proklinala kazdy den..kazdy den me kazde jidlo vyzvracel a ja nespala ani ve dne ani v noci a manza jezdi kamionem tak je to tezke ..jsem na vse sama..bylo to o nervy,ale ted uz po operaci je to zlaty chlapecek 😀

krikri..dekuji..krasny,cely tatka 😀 toz ja teda nebudu hubnout stylem co dite to hubenejsi 😀 😀 jak teda zhubnout..co tady holky radi..

pietra81
21. bře 2008

Kri kri, tak já to zkusím, v pět sním všechno na co bych mohla mít pak chut a když už nebude co jíst tak mě to nebude lákat, že. 😉
Aponchie, myslím že tě chápu... Dobře si to promysli. Je to hrozně těžký rozhodování, ale než žít v nějakým útlumu a v prázdném vztahu...

pietra81
21. bře 2008

Prcek, Adelinka, klidně se přidejte, přeju hodně zdaru, pevné vůle a kil dole!

aponchie
21. bře 2008

pietra"no prave nez prezivat to radsi zit 😝 😉

nobody
21. bře 2008

🙂 ahoj aponchinečko

pietro, trik nevím --- se v tom nevyznám 😀

angua27
21. bře 2008

prcek, adelinka vítajte. každá tu máme iný spôsob chudnutia. niektoré kočky intenzívne cvičia, niektoré jedia menej a častejšie a zdravšie, niektoré sme na delenej strave a niektoré kombinácia všetkého. každej sa viac, či menej darí, ale zaručený recept nemá asi nikto. 😉

adelinka, máš krásneho syna a čo mu operovali? mal reflux? prepáč, že som zvedavá, keď o tom nechceš písmenkovať, tak ma proste odbi. 😉

aponchie, vidím, že Ťa prepadajú čierne myšlienky. hore hlavu a keď máš pocit, že bez radikálnej zmeny to nejde, tak choď do toho. ja som ju tiež včera spravila. postavila som drahého pred buď - alebo. nerada dávam ultimáta, ale čo bolo veľa, to bolo veľa...a už ma nebaví stále ustupovať a byť tá zlá. tak som sa riadne naštvala a dala mu to pocítiť.

aponchie
21. bře 2008

angua..u nas je konec uz delsi dobu jen si to MM nechce pripustit.. 😔

adelinka
21. bře 2008

angua..no petrik kazde jidlo zvracel..mel zuzeni mezi zaludkem a jicnem,tak mu to musel dr.v brne nariznout..ale uz je vse dobre,ale ty dny na te JIPce na kapackach bylo utrpeni..kazdy den jsem brecela..byl na JIPce 4 dny na kapac.a pristrojich..strasny pohled na vlastni a tak male mimco..

jinak porad nemam nejak chut zacit..celej zivot drzim diety..hned mam 60 a hned aj 90 kilo 😝 😝

aponchie
21. bře 2008

tak ja mam sve uspesne leta kdy jsem byla vyzrata uz snad nastesti za sebou..v Anglii kam sem prijela jsem mela 58kg coz je na mou vysku a stavbu tela parada nadherna ¨stihla holka a sezenim v kanclu a pred tv se shortbread cookies a peanut butter jsem nabrala na 80 😅 a nejak se mi to nezdalo..hehe no a pak sem se vratila a¨slo to dolu. me ta strava tam prïjde desne kaloricka kdyz pominu to burakove maslo a susenky,snazila sem se varit zdrave ale moc to tam nejde stejne te to svadi kdyz jdes z baru si dat na kazdem rohu fish and chips 😝

adelinka
21. bře 2008

angua..jsem se divala na fotky..krasne mimisko..ty cvicis s prckem vojtovku??

pietra81
21. bře 2008

Aponchie, když vono to burákový máslo je fakt jako dobrý, co? Já jsem si ho v anglii míchala s nugetkou, já prase 😀 😀 😀

aponchie
21. bře 2008

pietra jezisi ja mam na to takovou chut sakraaaaa 😀 ale tady me az tak moc nechutna pac neni dokonale smoooooooth 😀

adelinka
21. bře 2008

aponchie...tak jsem to v rychlosti proletela a kukam,ze ty jsi snad v kazdem tematu 😀

aponchie
21. bře 2008

adelinko no to jooooo 😀