Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

pietra81
21. bře 2008

Tady si ho taky nekupuju, páč za prvé HUBNU a za druhé fakt to není ono. Ale kdyby ho teď přede mě někdo postavil, neváhala bych. 😝 😵
Adelinko, to jste si teda taky ale užili, co? Musí to fakt být děs vidět svoje škvrně na kapačkách,nebo v inkubátoru, na všech těch hadičkách, ach jo... ☹

angua27
21. bře 2008

adelinka, som rada, že je Tvojmu Peťkovi už lepšie. a áno cvičili sme Vojtovku, ale už nemusíme. malému sa pri pôrode natrhol sval na krku a aby sa mu neskracoval, tak sme cvičili dva cviky každý deň 2-3x. bol to pokaždé boj, som rada, že to už máme za sebou. 😉

aponchie, to je mi ľúto, že to s TM skončilo. ale kde niečo končí, tam iné, možno niečo krajšie začína. 😉

adelinka
21. bře 2008

angua..no ja jsem to poznala podle toho cviku..ja totiz taky cvicim vojtovku,protoze petrik byl pri porodu priduseny ☹

aponchie
21. bře 2008

ja si taky myslim 😉

angua27
21. bře 2008

adelinka, dúfam, že vám tá vojtovka pomôže tak ako nám. tiež sme mali ťažký pôrod a Maťko dostával kyslík. našťastie je všetko ok a je to zdravý a hlavne silný chlapák. len mi bolo vždy strašne ľúto toho plaču, preto som rada, že už necvičíme. zato však máme dosť iných aktivít: plávanie, cvičenie s maminkami a chystáme sa na cvičenia s fitloptou.
aponchie, ja viem, že táto téma je o chudnutí, ale myslím, že nielen o ňom, ale aj o tom aby sme sa podporovali. pretože so zlou psychikou sa zle chudne. takže aj vyrozprávanie sa mimo tému k tomu patrí. 😉 dúfam, že súhlasia aj ostatné.

adelinka
21. bře 2008

angua..no doufam ze pomuze,ale petulka je sikovny uz ted.. 😀 no nic valim spat 😵 😔 😵 😔

sidacek
22. bře 2008

ahojky Adelinka, jsem ráda, že jsi se sem přihlásila. Plánuju mimi a tak jsem prošla snad všechna albíčka na Koníkovi. A na Tvoje jsem taky koukala. Příjde mi, že jsi dost zhubla - myslím po porodu. Máš tam novější fotky, na kterých je to dost vidět. Papa Míša

makulienka
22. bře 2008

ahoj-te,
ja som schudla úpravou jedálneho lístka a rozdelila som si stravu na 5 jedál denne.
azačala som diétami a teraz mám upravený jedálny lístok.
ak nestíham, tak vynechávam.
musela som si tiež nájsť to svoje lebo niektoré diéty na mne nemali žiaden účinok.
nie každá mala vplyv.
a pohyb-velmi dolezitý, chodím cvičiť na stoje slender life a roletik a chôdza.

😵

adelinka
23. bře 2008

sidacek..ahojky..no jsem skoro na sve vaze,zustala me 3 kila,ale ta kuze..jenze ja jsem moc nabrala nez jsem vubec otehotnela

aponchie
23. bře 2008

ahoj holky dnes sem dojela po5ti dnes od mamky a babicky a mam pul kila dole 😀 nastesti

laola
23. bře 2008

Ahoj holky,

teď jsem nějak nestíhala, tak vám až teď hlásím, že jsem na 60 kg, tudíž s hubnutím končím a budu se snažit si váhu udržet 😉

ivce
23. bře 2008

Ahoj, tak já teprve teď hlásím páteční vážení, bylo tam zase o 0,5 kg méně 🙂 a to jsme tento týdem ani nebyla cvičit, maličká byla moooooc nachlazená a mě skolila angína, tak snad to příští týden doženu.

laola moc gratuluji, že jsi se dostala k váze jakou sis přála, snad tenhle údaj sem jednou budu moct napsat i já 😀 držím palečky ať se daří udržovat 🙂

adelinka
24. bře 2008

ahojky..je holky mit tak 60..ja se nemuzu donutit zacit hubnout,preji vam pekne svatky 😀

pietra81
24. bře 2008

Laola-gratulka, šedesátka je i moje meta 😉
Aponchie, já od babičky vozím teda spíš nějaké ty gramíky navíc, ona vždycky navaří, napeče a to se prostě nedá odolat, že... 😵

aponchie
24. bře 2008

pietra sak ja taky prave proto tomu nerozumim 🙂 jinak me boli prdel jak hrom ale zase si rikam ze na tu celulitidu je to dobra vec ne? 😀

leninn
24. bře 2008

Laola: gratuluju, jsi dobrá...
60kg je můj sen, kterého jsem bohužel nikdy nedosáhla...tak to třeba s Vámi zvládnu, ale to mám ještě dlouhou cestu před sebou... ☹ 😢

sidacek
24. bře 2008

ahojky Laola, také moc gratuluji. Na jaké váze jsi začínala??Já mám cíl tak 75 kilo. To by mě uplně stačilo.Takže musím ještě zamakat haha.
Adelinka - já nabrala 15 kilo, co jsem poznala manžílka. Nabrala jsem je během 3 let - no fuj.A ted, protože bych ráda otěhotněla, tak se je snažím shodit. Jde to, ale pomalu.Musím vydržet haha.Papa Míša

adelinka
24. bře 2008

miso..ja s manzou nabrala kolem 15 a muj manza 13 kilo.v tehotenstvi jsem nabrala 13 kilo..ja mela 68 kilo,tak to jde lehce spocitat..mela jsem kolem 90 kdyz jsem jela do porodky a 10 jsem dala dolu,tak mam 80.tak nez se dostanu nekam aspon k 65..toz umru na hlad..v zari chceme do recka aj petrikem,tak uz musim neco zacit delat..jsem jak zok ☹ 😠

aponchie
24. bře 2008

me na porodnim sale po prijmu ukazali vahu prej at se zvazim at vidim kolik tam necham no parada 92kg!!po porodu 85kg a z porodnice domu sem sla na 80kg a pak behem roku dalsich 10kg dolu pac mala mi nedala spat a musela sem s ni chodit v kocare celej den 😒 no a loni na 58kg a po mesicni hospitalizaci v nemocnic opet 64kg a ted uz jen 62az63jak kdy.ale neni to ono sice vypadam dobre jenze nedopnu rifle co se mi libi 😀 posledne sme sli na diskoteku s kamoskou a zapinali sme rifle v leze kombinackama to byl pohled ..parada!jak jsme vstali tak to ruplo a slo se v satech 😀 tech blbejch 5kg ne a ne dolu

sidacek
24. bře 2008

adelinka, ja se toho tehotenství trošku děsím. Mám strach abych nenakynula a neměla ještě nějaký problémy ( vysoký TK, eklampsii atd ). Proto se ted před těhu snažím něco shodit abych pak měla trošku rezervu.Ono se říká, že silnější holky toho moc nenaberou ale.....přeci jen.No uvidíme.papa

laola
24. bře 2008

Ahojky holky,

díky moc za gratulace 😉

Míšo, začínala jsem na 72 kg 🤐

aponchie
25. bře 2008

je rozumne trosku upravit vahu pred tehotenstvim 😉

smoulinda
autor
25. bře 2008

Laole taky mooooc gratuluju, jsi šikovná 😵 😵 😵 😵

megy2
25. bře 2008

...laola gratulujem 🙂 a za aku dlhu dobu si takto schudla??

laola
25. bře 2008

ahoj kočky, ještě jednou moc děkuju 😀 S hubnutím jsem začala 4.1. 😉

aeroaero
25. bře 2008

já taky moc gratuluju!!! 🙂

zato moje váha stojí..mám dole 2 kg ale víc to neklesá! 😠

aponchie
25. bře 2008

tak ja uz jdu s vahou dolu od obeda a z nervu 🤐

megy2
26. bře 2008

..dobre rano 🙂 ....laola a ako si to vlastne chudla??snazila som sa to najst ale akosi 😖 😖 .....inac ja mam tiez nejakych 70 a na 60to by bolo vazne super 😎 😎 ....

sidacek
26. bře 2008

ahojky holky, tak mám konečně fotečky z kurzu "před" a "po". Ale nevím, jak je dát sem.

pietra81
26. bře 2008

Ahoj, Sidačku, najeď si nahoře na Fotoalba, pak na Moje alba a pak přidat fotky, neba tak nějak to tam je. Pojmenuj album a vlož fotky, a je to. 😉