Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

laola
29. únor 2008

původní váha 72 ☹ při výšce 169 cm. to jsem ani do tabulky nepřiznala 😀 Teď mám teda 62,5. Ráda bych to stáhla na 60. Jídelníček jsem tu někde už psala, tak zkus mrknout o pár stránek zpět 😉 Není to nic moc, člověk si moc nepochutná, ale jakýsi efekt to má 😀 Jo a vůbec necvičím. Semtam squash, bowling nebo plavání. Ale to tak jednou týdně... 😀

aeroaero
29. únor 2008

laola..tak to jsme na tom s puvodní váhou a výškou stejně..já bych byla štastná i kdybych to stáhla na 65kg 😅

aeroaero
29. únor 2008

tak já po prvním týdnu hubnutí hlásím - 0,5 kg 😉

laola
29. únor 2008

aero, určitě to zvládneš 😉 ale je fakt, že ze začátku na sebe musíš být hodně přísná 😉 já jsem třeba vůbec nejedla pečivo. Jen třeba Knuspi nebo celozrnné toasty od Racia. A je fakt, že člověk musí hoooodně zmenšit porce. Držím pěsti, ať se ti hubnutí daří 😉 🙂

leninn
29. únor 2008

sidacek, laola: jsme borky....opravdu Vás obdivuju
Laola: Hned jsem zašla na tu kalkulačku a zkusím si to jídlo hlídat, věřím, že to má cenu a že stačí omezit příjem a množství a půjde to dolů.
Díky

rinuska
29. únor 2008

Caute , ja tiež hlásim len 0,5 kg ☹ Ale to som začala pozvoľna a včera som trošku zhrešila . O týždeň to bude určite lepšie 😉

leninn
29. únor 2008

oprava-jste borky (já zatím vůbec ne) 😠 ☹

zdina
29. únor 2008

holky vcera jsme byla strasne znechucena, koupila jsem si digi. vahu a mam o 2,5 vic 😠

angua27
29. únor 2008

babuľky, tak ja tento týždeň bez zmeny. ani smerom hore, ani smerom dole, stále 63, ale je pravda, že som tento týždeň málinko zhrešila.
sidacek, laola: krásne úbytky váhy. ste super. 😀

zdina
29. únor 2008

ja jsem zacala cvicit tento tyden - posiluju bricho, nohy, svihadlo ale zatim jen lehounce, nic neudycham. Ale ja jsem k tomu tento tyden ryla na zahradce, chodim pomahat do staje takze ono ani toho casu moc neni. K tomu muzska domacnost dva vetsi kluci, Martinek a muj ...

sidacek
29. únor 2008

ahojky laola, moc gratuluju. Jsi šikulka. Mám na to stejný nároz. Záčátek byl hustej, ale ted si říkám, že je to ok, jím menší dávky, často a k tomu chodím na aerobik. Včera jsem byla a dnes jdu taky. Vůbec Vám nebudu psát váhu, protože se fakt stydím, mám z vás asi nejvíc!! 😠 🙄

megy2
29. únor 2008

...ahoj...ja tu niekto na delenej strave??? 🙂 🙂 🙂

zdina
29. únor 2008

sidacek myslim ze ja te prekonavam ☹

angua27
29. únor 2008

megy, na strane 34 si sa už túto otázku pýtala. 😀

megy2
29. únor 2008

..no ja viem 😅 len sa mi to nechcelo citat spätne a dlhsie som tu nebola a chcela som sa s nekim poradit tak som to riesila skratkou 😀 😀 😀 .....a ty ju drzis vsak?????

angua27
29. únor 2008

hej, držím. 🙂

megy2
29. únor 2008

...o kolkej napsledy vecer papas???......a jes hociake mnozstvo jedal????.....ja sa ju snazim dodrziavat asi 2tyzden ale akosi 😖 😖 ...no ja neviem,vcera som odvazila a chcem az na tyzden ci bude nejaka zmena....

aeroaero
29. únor 2008

taky už jsem najela na kalkulačku..a budu si to počítat..kdybych dala každej týden dolu 0,5 kg jako tento týden tak budu spokojená...to by bylo za měsíc 2 kila a to bych do léta stihla dát dolu 8 kg a to by mi pro začátek stačilo 😉
Snažím se ktomu fakt každej den skákat přes to švihadlo..včera jsem dala 1000 přeskoků..zabere mi to asi 25 minut.Ale dneska jsem dostala MS tak dám odpočinek..cítím se jak přejetá.A až mi bude líp tak opět začnu..v pondělí určitě..snad to nenaberu zase zpátky když si budu hlídat aspon jídlo.

laola
29. únor 2008

týýý brďo, já udělat 1000 přeskoků, tak je po mně... 😕 😀 aero, to seš fakt dobrá! Když trošku omezíš jídlo, a s tím tvým švihadlem budeš zachvilku jak lunt... 😀 😀

holky, děkuju za gratulace 😉 po tom, že se mi povedlo přestat kouřit je zhubnutí druhá věc, kvůli které jsem na sebe fakt pyšná 😀

zdina
29. únor 2008

aero, dobry 😉 ja jsem tak zatuhnuta, ze funim po trech minutach 😝 , ale uz je to lepsi jak na zacatku tydne, takze v pondeli zvysim pocet

angua27
29. únor 2008

aero, gratulácia. myslím, že si kúpim švihadlo. tetu pod nami asi klepne pepka, ale budem skákať v miestnosti, ktorú nepoužíva. 😀
megy, večeriam okolo 18 a ešte ak mám chuť, tak najneskôr do 20 si dám ovocie, alebo zeleninu. proste niečo ľahšie. veľkosti porcií si moc nemeriam. jem toľko, aby som bola sýta. ale od začiatku sa mi porcie zmenšili sami od seba. proste žalúdok sa stiahol.
mne sa prvé výsledky ukázali cca. za dva týždne. a teraz dávam dole tak 1kg za týždeň, čo je pre mňa optimálne. ale občas si dám aj niečo sladké, asi keby som si zatrhla aj to, tak by to išlo dole rýchlejšie. ak máš ešte otázky, kľudne sa pýtaj. 😉

llenda
29. únor 2008

Ahojky holky, 😀
všem gratuluji k váze která se vám posouvá směrem dolů. 😀 😀
Taky se musím pochlubit kilečkem dole 😀 😀
Jestli to takhle půjde dál,tak v létě budem pěkně štíhlounký. V týdnu jsem po dlouhé době potkala sousedku a ta mě chválila jak jsem pěkně zhubla,že mě to sluší.Ale to bylo jen aby mi udělala radost,ale potěšilo to.
Na hrochovi taky nepoznáte 4 kg dole,ne 😝
Jsem ráda že jsem tady s váma,těší mě že hubnete a mám větší motivaci hubnout taky. 😀
Taky bych ráda chdila zas na aerobik,ale nemám kam dát ty svoje 3 satany a přítel hodí pozdě z práce.Takže se musím spoléhat na domácí cvičení,jenže samotnou mě to moc neba. 😝

misulka101
29. únor 2008

ahojte,tak ja mam tento tyzden totalnu krizu v kuse nieco pojedam a to mi vcera skoncila ms,sidacek myslim si ze najciav kg tu mam ja aj ked som schudla od 7.1 15 kh este stale mam 25kg na sebe a chcem sa dostat na vahu 60kg,meriam len 162cm

aeroaero
29. únor 2008

holky kolik se snažíte dodržovat sníst KJ za den?..já podle kalkulačky už ted mám snědeno 3800KJ.a to mám za sebou snídaně svačina oběd. 😖

aeroaero
29. únor 2008

misulka...no to je supr!!!!! 🙂

teda holky vy jste všechny tak šikovný..to jsou obří čísla 8, 10, 15 kg dolu za 2 měsíce..to já nemůžu nikdy zvládnout.zdá se mi to uplně nemožný..skáču, málo jím a přesto je dole jen 0,5 kg za týden.

angua27
29. únor 2008

babuľky, ktoré chcete držať delenú a neviete rozdelenie tak tu je to super rozpísané. túto držím aj ja a to tú najvoľnejšiu variantu.

leninn
29. únor 2008

Anguq27: Laola psala, že se snaží do 5000kJ
Já jsem také dnes najela na e-kalkulačku....a zajímaly by mě další názory a kolik kJ za den...jako Tebe

angua27
29. únor 2008

zabudla som dať link, sorry. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2660

angua27
29. únor 2008

lenin, asi si myslela aero. 😀

leninn
29. únor 2008

Angua27 : promiň 😉