Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

smoulinda
autor
23. led 2008

Juli, tak to slyším poprvé 😅 Naopak já se cítím mnohem líp 🙂
Jani neprodávala jsem nikde, fakt nee 😀 Dělala jsem v Lánech v Tipsportu a pak jsem dělala a částečně i dělám na motorestě na Slovnaftě 🙂 A neznáš z Opatovce třeba Jirku Lampárka, Moniku Daňkovou nebo Michala Barocha? Taky tam má příbuzný. Macháčkovi 😝

smoulinda
autor
23. led 2008

Jo a jsem původně z Lačnova, teď bydlíme ve Svitavech 😉

romana27
23. led 2008

Ahojky, holky, držela některá včera ten půst nebo jsem byla sama?
Zajímají mě vaše postřehy a taky kila dole 🙂))
Já to přežila, kupodivu na to, že obvykle fakt žeru jak prasátko, jsem se zařekla, že to zvládnu a šlo to. Žádný mdloby, absťáky nebo tak. Podle váhy mám o 2 kg míň - je mi jasný, že je to hlavně voda a taky prázdný střeva, ale mám i dobrý 2 cm dole z každé partie - teda krom prsou 🙂))).

Dneska začnu pozvolna přidávat nějaký kefírový nápoj a možná ovoce zeleninu, no uvidím. Možná se taky neudržím a sním něco "opravdového".

smoulinda
autor
23. led 2008

Romčo no jestli se jako půst bere pizza, tak jsem ho teda držela 😀

julia225
23. led 2008

caute, dnes som uz dostala aj nadchu, rozpravala som sa s mojim ujom, co ma zasvatil do jogy a vraj su to normalne priznaky detoxikacie, tak pre zaujimavost, aby ste vedeli...
lidka na chripku tonieje... 😉

jana.m.
23. led 2008

tak to bude ono 😀 bydlim kousek od slovnaftu a dost jsme tam chodili

makelka
23. led 2008

ahoj,

tady to nějak vázne co? Jak vám to jde? 😉

Mě docela dobře, akorát váha se jaksi nehýbe, ale už jsem si docela zvykla na pravidelnej přísun potravy a docela dost teď u nás stoupla spotřeba zeleniny 😉

Dneska jsem si k obědu dala rýžu s kuřátkem, dietně 😉 a odpoledne jablíčkovej dort za studena, kam jsem dala jen třtinovej cukr a jen kousek 😉 snad to nebude tak moc vadit 😉 Ale cítím se líp. Zítra valím cvičit, tak snad už se to rozjede více 😉

Všem držím pěstičky a jsem zvědavá na páteční vážení 😉

jana.m.
23. led 2008

kde se da připisovat do tabulky nebo je to jen pro vybrane

laola
23. led 2008

jani, pošli údaje šmoulindě 😉

laola
23. led 2008

romi, držet půst bych asi nezvládla... 😀 pak bych do sebe narvala možné i nemožné... 😀 já se snažím držet si příjem jídla pod 5000 KJ a zatím jsou vidět i výsledky 😀

jana.m.
23. led 2008

aha dobře děkuji to jsem nevěděla už jsem nato kolikrat koukala ale nevěděla jsem jak diky 🙂

makelka
23. led 2008

romana - tak nadváha je prostě nadváha, ať už je to kolik chce 😉 klidně se přidej, je to motivující, když je to takhle veřejně 😉

julia225 - no tak hlavně že už je to lepší a není to žádná ošklivá chřipajzna 😉

zany
23. led 2008

Tak jsem se na cvíčo ještě nedostala... Dneska šel manžel, tak to já nemůžu 😒
Leda zítra navečer... 😉 Snad to klapne, protože mám pocit, že mě váha v pátek zradí 😠

S jídlem se snažím držet, ale tenhle týden jaksi postrádám pravidelnost 🙄

musa
23. led 2008

suhlasim s TEREZKAAA,ja som kedysi tiez schudla tak ze som jedla pravidelne,hlavne pravidelne pila vodu,kazdu hodinu som vypila pohar vody,z coho som mala pocit sytosti,tak som nepotrebovala tolko jest.Teraz je to ine,mam sice vahu ako pred porodom 🙂 ,ale nie je to malo ☹ .Stacilo by mi 5 kil dole a bola ny som spokojna.Ale z vody chodim casto mocit,ide mi to na nervy,hlavne v noci,a stane sa mi ze vecer rozmyslam co som za den zjedla,tak to vecer dozeniem.pravidelnost,rezim ziaden..... 🙄

makelka
23. led 2008

zaňoušku to zvládnem, neboj, já jdu zítra jen lehce na arobic, neb cvičitelka na spinningu už má plno 😔 a spinoušovat snad budu od příštího týdne konečně 😒

rinuska
23. led 2008

Namiesto toho, čo tu každý večer sedím a čítam , mala by som asi cvičiť - caute 😀

makelka
23. led 2008

rinuska - dobrej postřeh, asi na tom něco bude 😀 😀 😀

silvik
23. led 2008

Ahojky...
Zany, taky mám z toho pátku takový "divný" pocit... 😔 😕 😀 Mám dva kila dole, tak mám pocit, že můžu občas ujet na něčem nezdravém.. ach jo... dneska jsem měla k obědu jen šopák, ještě mi kapku zbylo i na zítra.... 😖
No, kdybych to měla shrnout, tak na jedničku jsou u mě jen snídaně, ty jsou fakt zdravé (celozrnný chleba s nízkotučným sýrem, kuřecí šunkou apod. se zeleninou nebo nízkotučný jogurt), obědy na dvojku - baštím sice menší porce, ale všechno, to znamená, že třeba i řízeček (mňam), odpoledne to už je tak na trojku - dám si sice něco zdravého - jogurt, zeleninový salát, ale občas dojím za malou přesnídávku, kaši (nevím, že mi tak chutnají 😅 ), no a večer, to je za pět s vykřičníkem, protože občas neodolám slaným tyčinkám či kousku párečku....
Cvičení u mě nehrozí, nějak mi na něj nezbývá sil i čas - manža je ještě furt po té operaci KO, takže lítám kolem holek....ale to je taky pohyb, ne? 😀
Fakt jsem zvědavá na pátek... 😒 😝

smoulinda
autor
24. led 2008

Ahoooooooooj 😀
Děvčata tady to nějak zaostává ne 😀
Jani klidně mi pošli údaje do IP a já tě dám do tabulky 🙂
Mám pocit, že na tu váhu v pátek snad lízt ani nebudu, pač tenhle týden fakt hřeším 😅 😀

sisstin
24. led 2008

smoulinda: zejtra pošlu převážení 😀

smoulinda
autor
24. led 2008

Siss prosím tě, zrovna ty 😀 Taková kočka, vyzáblá kočka a potřebuje hubnout. Nechápu 😀 Ale samozřejmě pošli 😀 🙂

sisstin
24. led 2008

smoulinda: kdybys viděla moje břicho..tak hodíš šavli 😠

smoulinda
autor
24. led 2008

Siss kdybys viděla to moje, tak hodíš dvě šavle 😀 Táááááááákovej věšák 😀 A stehniska, prdel, prostě všechno, hnus 😠 Já chci zpáátky svých 50 kilo prosím 😀

sisstin
24. led 2008

smouli:já mám tělo jako v pohodě..ale to břichoooooooooooo 🤐 🤐 🤐 🤐 já chci taky svých 50kg 😀 😅

smoulinda
autor
24. led 2008

Neboj, ty to dáš 🙂 Seš šikula šikovná 😉

sisstin
24. led 2008

smoulinda: no já nevim..nějak se to zastavilo 😔

smoulinda
autor
24. led 2008

To mě právě taky. Chce to asi cvičit nějaký posilovací cviky, jinak jsme v --- 😅

sisstin
24. led 2008

smoulinda: když já jsem líná jak prase 🙄

smoulinda
autor
24. led 2008

No právě, to já taky. Hele a co procházky s kočárkem? To teď dělám SKORO každý den. Vezmu Katy do kočárku a už valíme procházku min. 5km 🙂 A v podpatkách 😀