Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

laola
5. led 2008

Ahojky holky,

tak jsem to dneska zvládla. Rozpočítala jsem si KJ na den a kupodivu jsem 5000 přešvihla jen trošku 🙂 Ale je to teda mazec. Už aby se mi ten žaludek trošku zcvrkl nebo mě trefí.... 🙂
Pitný režim jsem dodržela naprosto skvěle. Já používám půllitrovou metodu. Prostě je potřeba mít sklenku s vodou pořád před očima. Sice člověk furt lítá na wc, ale co se dá dělat 😀 Jo a zapisuju si to.
Jen jsem teda zvědavá, jestli opravdu nepovolím... 😒 😠 😀

lidka619
6. led 2008

dobrý deň fešandy, kde ste všetky? dúfam, že ste neodpadli od hladu - moje najbližšie papkanie ma čaká o 13-tej, takže dovtedy len piť a piť a cikať a piť a stále dokolesa 😀
- už ste sa zvážili a zmerali???

musilka
6. led 2008

Ahoj holky už jsem svoje nacionále psala smoulindě. Já sice nemám dítko zatím ale zlobí mě hormony a mám s váhou teď velikánský problém. Chci se k vám přidat. Dietku už držím asi týden a teď jsem si objednala ještě eliptical na běhání a stroj na břišáčky. Tak jsem zvědavá jak to půjde dolů. Chtěla bych tak 2-3 kila za měsíc

smoulinda
autor
6. led 2008

Dobré ráno 🙂
Teda vy jste v noci kafrali 😀 😝
Co se týče dne vážení, to je mi fuk. Jak chcete...A v tabulce mám teda ZATÍM - kolik vážíme, kolik chceme zhubnout, tu motivaci, jestli teda souhlasíte a to je zatím všechno. Mám tam něco dopsat 😕 😕 😕

laola
6. led 2008

šmouli, možná ještě výšku, ať máme srovnání 🙂

romana27
6. led 2008

Teda já začala hubnout taky, tedy né hubnout, ale méně jíst a zaměňovat kalorická jídla za méně kalorická. Nejsem schopná a nezdá se mi dobrý z ničeho nic snížit třeba z 12 tisíc Kj na 5 tisíc. Kdysi zamlada jsem to tak udělala a shodila, ale to víte, mládí v trapu a do důchodu daleko 😀 .
Cvičit necvičím, protože malej v noci vyvádí a já když nejsem vyspaná, tak nemám na cvičko náladu 😒 , takže jen procházky a procházky.

Počkám, jestli bude někdo tak tlustej jako já, když jo, tak přidám svou míru taky do tabulky 😀 😀 😀 Jen řeknu, že musím shodit 30 kg, abych neměla nadváhu a měla BMI 26 😔 , to mi bohatě stačí, mám silný kosti a nikdy vychrtlá nebudu a ani nechci být 🙂

smoulinda
autor
6. led 2008

Fajn, tak výšku přidám 😉
Romčo 😀 😀 😀 ty seš prdlá 😀

silvik
6. led 2008

Hojky, spřízněné duše... 🙂
Tak manžílek s Barčou odjel k babi a dědovi, malá Markétka mi spinká, tak mám čas nakouknout, kdo nový se k nám přidává... Romčo, chce to začínat s omezováním stravy postupně, máš recht, sice to bude déle trvat, ale mě to nevadí, nemám stanoveno, do kdy bych měla těch cca 13 - 15 kg zhubnout, může mi to trvat i rok.... hlavně, že zhubnu 😀

monik111
6. led 2008

Čouvec,
tak kokám,že Vám to jde. Já se snažím,ale to pítí mi nějak nende.. ☹ ......,ale snažím se!!!!!!

jinak moje neřest jsou tada brambůrky. Ty já mužu.Klidně celej pytel do sebe nacpu jako by nic. takže to pro mě teda bude odříkaní ☹ ☹ ☹
Ale naštěstí ve spíži už žádný nejsou a žádný už nekoupím............snad 😀 . Páč jak se koupí,tak to je v řiti 😀 😀
den vážení kliďo pátek 😉

silvik
6. led 2008

To pití mě fakt zničí... tolikrát na záchodě jsem snad nebývala ani v těhu.... 😝
Malá furt spinká, jsem z toho na větvi, vždycky spí tak půl hoďky a teď už přes dvě hodiny... chodím ji kontrolovat, jestli dýchá 😀 😀
Tak bych kecala a vy, holky, nikde.... ☹

laola
6. led 2008

Teda holky, jedině to pití mi nedělá problémy 😀 Teď jsem posvačila půlku musli tyčinky a jedno rajče a už se těším na večeři 😀

silvik
6. led 2008

Tak já zblajzla zbytek šopáku ze včera ... no a večer už asi jen nízkotučný jogurt.... 😅

lindda
6. led 2008

Baby tak ja dnes koncim zo zranim pojem vsetko sladke co mame doma a od zajtra sa ide nato 😠 ☹ to budem ale neprijemna na muza ,ked an tu bude zrat a ja budem koukat jak on ji 😠 😠 😠 😠 😀

silvik
6. led 2008

Áhoj Lin....
No já zbaštit všechno sladké, co je doma, tak se půl roku nevy.. 😀 Máme sladkostí plnou skříň, od vánoc čokoládové figurky a taky, kdokoliv příjde, přinese malé vždy něco sladkého (čokoládu, čokoládovou tyčinku, sušenky a tak podobně) Manža to nejí vůbec, malá toho tolik nesní (ani nesmí, ať nedopadne jako máma 😀 )
No, ale přece to nevyhodím, ne? 😀

misulka101
6. led 2008

ahojte mozem sa k vam pridat?tiez sa chystam od zajtra chudnut a potrebujem zodit minimalne 30kg 😖 a 40 k dokonalej postave 😅

zany
6. led 2008

Ahoj holky,

téééda, vy toho vždycky nakecáte a já pak nestíhám dočítat ☹ 😉

Já vám včera měla tokový hlad, že jsem myslela, že neusnu 😀 K večeři jsem měla jeden chlebík se sýrem a v 10 jsem myslela, že půjdu znásilnit ledničku a něco si dám, abych usnula 😀 Ale nakonec jsem se překonala a nic si nedala 😅

Ráno jsem se teda zvážila, ale pochopitelně jsem na to zapomněla před snídaní, tak jsem tam vlezla až po snídani 😒 No a abych toho neměla k hladu málo, tak mě v noci navštívila červená mrcha a jsem nafouklá jako balon 😠 😠 😠
Ale váhu pošlu, Šmouli 😉
Pití zase nějak nezvládám... Jdu si něco dát, protože jinak pak piju na noc a to taky není asi zrovna nejlepší, což? 😒

Silvik, dojídání po prckovi nehrozí, protože on sní zatím úplně všechno a kaši případně dojídá manžel 😀 😀 😀

No tu fotku bych raději neriskovala 😀 😝 To by nebyl zrovna krásný pohled 😀 ☹ ☹ ☹

Tak zatím Pa a já jdu pít a pít a taky si dát něco malého k snědku 😉

smoulinda
autor
6. led 2008

Jé tak já bych fotku teda taky neriskovala 😀 😀 😀
Misulko klidně se k nám přidej 😵 😵
A s tím pitím teda problémy vůbec nemám, piju jak po ňákým tahu 😀

silvik
6. led 2008

Jsem zvědavá, kolik se nás tady na to hubnutí sejde.... 😉
Tak dnešek proběhl jakž takž podle mých představ, ještě mě ale čeká rotoped... ach jo...už teď mě bolí nohy... 😝 😀 😀

misulka101
6. led 2008

tak som rada od zajtra sa uz musim donuti zacat,lebo uz to rok odkladam a je to len horsie a horsie 😖

silvik
6. led 2008

Misulko, uvidíš, že tady to půjde samo!! 😀 😀 😀 Budeme se vzájemně hecovat, podporovat a motivovat, v partě to je vždycky lepší než bojovat osaměle 😉 😀
A co máš v plánu, určitě upravit stravu, cvičit taky?

misulka101
6. led 2008

hej cakam kedy mi ten jezisko prinesie ten rotoped 😠 chcem upravit stravu a hlavne pravidelne lebo ja cely nic a vecer zjem vsetko co nezje mna 😅

silvik
6. led 2008

Mě se ten koňajz dneska nějak vleče... jdu raději na ten rotoped... budu u toho čučet na telku, je tam nějaký nový séroš..... 😉

misulka101
6. led 2008

tak utekaj silvik 😉

zany
6. led 2008

No zítra se do posilovny asi nedostanu, protože jde manža na spinning a to bychom se doma asi jen míjeli... Ale v úterý jdu zase směr mučírna, orbitrek a rychlá chůze na pásu 🙂

Večeře se zase posunula, ale přísahám, že zítra večeřím dřív... I když jsem teda měla jeden tmavý rohlíček se šunkou 😕

katka2222
6. led 2008

Ahoj holky. Četla jsem některé z vašich příspěvků, ráda bych se s vámi podělila o zkušenost jedné mojí známé: v těhotenství přibrala přes 20kg a protože se s tím nemohla smířit, začala pár měsíců po porodu držet velmi přísnou dietu - asi něco jako je popsáno na této stránce http://lesk.zoznam.sk/cl/10170/152151/Magdalena... .... dieta zabrala, za chvíli měla kila dole. Bohužel velmi rychlý úbytek váhy v období, kdy má tělo za sebou jinou náročnou věc (porod) měl katastrofické důsledky: ženě (32 let) viditelně zestárla pokožka, poničily se vlasy, nehty - vypadala jako by zestárla ze dne na den tak o 20 let, přišla o menstruaci, začalo jí mnoho dalších problémů - bolesti zad, kloubů... no zkátka za ten rychlý úbytek váhy to asi nestálo. Nechci samozřejmě nikomu nic radit, ale poté co jsem viděla výsledek této diety, asi bych se spíš přimlouvala pokud to nejde přirozeně dolů samo moc to nelámat přes koleno...

misakri
6. led 2008

ahojky holky, spolubojovnice... 😀 😀 😀
tak já se už pár dní držím, 5x denně, ale nejím, prostě mi to nejde, ale 4x je to v poho... cvičím každý den, zatím teda jen 10min, i to mi stačí k tomu, abych pokaždé skoro umřela... 😀 😀 😀
a shodila jsem zatím 1kilčo, teda už 2 dny se ta váha drží, tak snad jo... 😉 🙂

beranek
6. led 2008

Ahoj, chci vás jen pozdravit 😉 Myslím si, že nic jiného než vyšší energetický výdej než příjem pro hubnutí neexistuje...a taky sport, ale ten hlavně postavu formuje a zlepšuje její vzhled, sportem se přímo nehubne.
Držím palce ať máte krásné výsledky 😵 😵

0401
6. led 2008

ahoj holky, super téma, můžu se přidat?
Já jsem v těhu nabrala 13 kg, po porodu to byl s malou fakt maraton, takže 10 kg bylo dole za 3 měsíce, ale jak jsem přestala kojit, pohoda, klídek a váha šla nahoru a teď mám porodní váhu, jen s tím rozdílem, že tenkrát to vypadalo tak nějak hezky, protože to bylo těhu bříško, ale teď 😝 😝 nic moc podívaná.
Když byla malá mimi, dlouhé rychlé procházky byly super, ale jak jsme bez kočáru cesta do obchodu a zpět trvá klidně hoďku a to zas nemáme tak daleko... takže tudy cesta nevede

zany
7. led 2008

Ahoj holky,

jsem po snídani, ale jak budu stíhat dnešní jídlo nevím nevím... Jdeme totiž v půl 1 plavat a to znamená ve 12 zmizet z domu a na jídlo jaksi nezbyde čas... Holt ty pondělky budou horší a nepravidelné 😒 😕

0401 - určitě se přidej 🙂

Katko, takovéhle drastické diety asi žádná z nás držet nechce 🙂 Já tedy určitě ne!!!

aponchie
7. led 2008

nezrat a cvicit 😀 zarucuju uspech