Po porodu jsem přibrala 28kg a zhubla jen 8. Co s tím?

smoulinda
1. led 2008

Ahoj, ahoj, ahoj 😀
Takže...zakládám tohle téma, pač už si fakt nevím rady a potřebuju poradit 😝 Jde o to, že jsem půl roku po porodu a ještě jsem ani trošku nezhubla. V těhotenství jsem přibrala 28 kg, po porodu jsem hned přišla o 6 kg, pak během 14 dní o další dvě a od té doby vážím pořád stejně. Takže mi ještě zbývá 20 kg na moji původní váhu 😖
Nemáte nějaký recept jak s těma kilama zatočit 😀
Vím, že na každýho platí něco jinýho, ale já klidně vyzkouším všechno, jen když to zabere 😀
Už před těhotenstvím jsem 14 kilo zhubla, ale to bylo tím, že jsem pracovala a od rána do večera lítala 😝
Jenže to už teď nemůžu, s malou se to fakt nedá 😀
Poradíte jak na to 😕 😅 😀 😀 😀
No a kdo mi poradí a já díky němu zhubnu tak má u mě schovanou bonbošku a velký dík 😀 😀 😀

mimikyky
23. dub 2008

terz som sa nemerala vyše mesiaca,
ale inak, keď makám a cvičím, upravujem postavu, tak raz za 14dní, aby ma to lepšie motivovalo, a vedela som, kde treba viac zabrať 😀

malinkej prrajem skoré uzdravenie 😉

debra
23. dub 2008

mimi vďaka 😢 pekný večer pa

angua27
24. dub 2008

babuľky, tak vyzerá, že skákanie cez švihadlo a jemné posilovanie zaberá. jem normálne a aj dosť sladkého (obalujem si nervy, po prebdených nociach) a váha sa mi drží. čakala som, že začne znova stúpať, tak som celkom spokojná. ale akonáhle sa zlepšia Maťove noci, nabieham znova na delenú stravu. držím vám všetkým palce. 😉

lekno
24. dub 2008

Ja už musím tiež konečne začať s tým švihadlom. Také smutné oči na mňa hádže každý ďeň a ja nič... 😠 😉

leninn
24. dub 2008

Lekno: tak to jsme na tom stejne, švihadlo už má doma pěkně dlouho a ještě jsem přes něj neudělala ani jeden skok, ale dnes jsem si slíbila, že budu každý den skákat aspoň 1000 přeskoků a 30min posilovat břicho, takže jsem na sebe zvědavá, zítra dám vědět, jak to dopadlo... 😲

verunnecka
25. dub 2008

ahojky,já měla vždy tak 60-63 kg,těhotenstvím sem nabrala 15 kg,porodem sem zhubla 9kg a do měsíce sem zhubla zbytek.ted 15 měsíců po porodu mám 55kg a jde to dolů což nechci nebot pořád poslouchám jak sem pohublá že se ztrácím před očima...jenže já prostě nemám chut jíst a navíc mám hormonální problémy takže si tělo dělá co chce ☹ .kolik vážíte?ale chtěla bych taky začít cvičit aspon posilovat svaly.

lekno
25. dub 2008

Leninn 1000??? 😀 😀 😀 Tak to som zvedavá 😀 Ja som vydržala skákať 2 minúty a zdalo sa mi, že mám nohy ako z olova a že sa prepadnem až do pivnice. Tak to na tej drevennej dlážke dupalo, ako keby som mala 100 kíl a nie 62 😅 Ale postupne to budem zvyšovať. Ešte keby ma tí moji krpci pri tom neotravovali 😅 Tak daj dušička vedieť, ako to dopadlo 😉

petule.h
25. dub 2008

můj manžel měl 25kg nadváhy a shodil to všechno a to ještě přestal kouřit. Hlavně držel dietu, kde počítal KJ, ne Kcal, ze začátku to počítal na 2500/denně a pak postupně to zvyšoval a za 3 měsíce-nekecám to bylo dole.no a do toho taky jezdí na kole, takže spinning, nebo na normálním, nebo doma na tom stroji...opravdu to funguje, už rok je na stejné váze a jí tak nějak všechno.občas je 2kg nahoře, ale to když jde na pivo, nebo jdeme na véču, ale to je nic

leninn
26. dub 2008

Lekno: tak přece jen jich nakonec nebylo 1000,nějak jsem to časově nezvládala, ale měla jsem basketbalový trénink, takže výdej byl notný 😉
Jsem zvědavá na pondělní vážení, neboť mé hubnutí je šíleně pomalé, ale příští týden si budu po měsící měřit míry, tak doufám, že tam bude změna lepší 🙂 kéž by, no uvidíme
Dnes dopoledne jdu s manžou na squash a odpolko dám nějaké ty přeskoky, ale hlavně posilování břicha, mám ho pořád vytahané ☹ ☹

mimikyky
26. dub 2008

ahojte kočky,
ja som dnes cvičila len raz, ráno sa nedalo ☹

leninn
26. dub 2008

Mimikyky: já jsem dnes dopoledne hodinu hrála squash a teď večer jsem se konečně pokopala 30min posilovat břicho 😀 jupíííííí,mám ze sebe radost... 😉

mimikyky
26. dub 2008

si šikuľka 😉

leninn
26. dub 2008

díky, ale na Tebe nemám, Ty krom dneška cvičíš každý den minimálně dvakrát, spíš víckrát...
Ty jsi šikulka a zítra máš to měření, že?

mimikyky
26. dub 2008

no, to som začala tento mesiac cvičiť dvakrát denne, ide to dosť ťažko, pri toľkých deckách a kope roboty, ale snažia sa mi to umožniť,sú zlatý,
ani zajtra nebudem ráno cvičiť, lebo idem už o 4:30 do Rakúska ☹

no veru zajtra budeme merať, som zvedaváááááááááá

leninn
26. dub 2008

já taky, tak se pak nezapoměn pochlubit...

mimikyky
26. dub 2008

jasnačka, dúfam, že bude čím 😀

leninn
26. dub 2008

o tom nepochybuji 😀 😲 😀

malaskoricka
26. dub 2008

Lenin mal taku peknu faicku o skole ze: Ucit sa ucit sa ucit😀
to site plati pri chudnuti: cvicit cvicit cvicit😀
a to stare zname: cica nezer....

a netreba zabudnut na to ze hlad je len prezleceny smed😉

aponchie
27. dub 2008

jak vas ctu ..tak jste fakt hodne sikovne s tim cvicenim..ja se dokopat k tomu tolikrat jako vy tak jsem stastna 😀

trixi
27. dub 2008

Ja som zacala bojovat v mojimi kilami behanim. Uz pred otehotnenim som rada behala cca 7-10 km denne. Potom rizikove teho a 25 kg som nabrala. Este mam 15 kg na sebe a nie a nie to dat dole. Tak som sa rozhodla, ze zacnem behat. Kupila som pre maleho special joggingovy kocik (sialene drahy - kvoli motivacii) a tak sa denne trapim. Teraz to nie je beh ale trapenie. Asi to bude dlho trvat nez sa dostanem do formy. Este potrebujem najst cas na cvicenie na to moje velke brucho. Kam pridem, tam si myslia, ze cakam uz druhe mimco. Ako pise malaskoricka chce to len cvicit a nezrat. Lahko sa to pise, ale straaasne tazko praktizuje. ☹

patricek
27. dub 2008

ahojky holky,tak ja jsem v tehotenstvi pribrala 27kg ted je to uz 2roky po a zhodila som 22kg.Slo to pomalicku pomalu,vyhybala som sa hlavne sladkemu a aj som zacala cvicit,chodila som 3mes.2Krat tydne do posilovne ale pak mne to uz nejak prestalo bavit tak jsem cvicila jenom doma a to jenom kdyz se mi chtelo.Ale pak si moje tchyne koupila kruh a tak jsem si koupila taky a cvicim cvicim a na brisko to hodne pomaha jenom se do toho dostat 🙂 Jinak jsem zacala vic pit tekutin a min jest tak to je asi vsechno odemne 🙂 Snad se podari aj vam nejake to kilecko zhodit drzim pasticky.Jo a este si myslim ze to trocha zavisi aj od metabolizmu kto aky ma.tak nevim no.

lekno
30. dub 2008

Co se deje u Mateje? Nikde nikoho? 😕 Ja mám stále len tie dve kilá dole a ďalej nič 😠 Ale som si vedomá tých sladkostí 😠 Asi by som si mala ústa zašiť 🤐 Tak!

leninn
30. dub 2008

Lekno: jsem na tom stejně s tím zašitím pusy...
už jsem se držela a fakt jsem nemlsala, ale od minulého týdne, nevím, co se děje, ale stále mám na něco šílenou chuť a má vůle nezvládá odolávat ☹ 😖
ale teď se musím držet, abych v pondělí už konečně něco pořádného zhubla....

mimikyky
30. dub 2008

ahojte kočky,
aj ja som práve zbodla keksík ☹

leninn
30. dub 2008

Mimikyky. buď v pohodě
já už jsem se zařekla, že to co sním si nebudu vyčítat, protože mi pak přijde, že přiberu i za to špatné svědomí
a vůbec, Ty si můžesě malý hříšek dovolit s těmi svými novými mírami🙂)

lekno
30. dub 2008

A to ma ešte budúci týždeň čaká 1.sväté prijímanie. Asi si tie ústa fakt zašijem 🤐 🤐 🤐 Aj tri razy 😠

nobody
30. dub 2008

pořád chcete přesně hubnout a do určitý doby přesně tolik a toli kg dolů ...
stačí jíst i ty sladkosti ..a když budete mít větší enegetický výdej než příjem, tak přece nemlžete jít s váhou nahoru

anebo namáhejte mozek, pokud nemáte čas dělat tělesnou činnost .. mozek je šílený žrout sacharidů 😀

vivien742
1. kvě 2008

nobody keby bol mozog šialený žrút sacharidov, tak by žiadna mamička, ktorá študuje nepotrebovala schudnúť 😎

lekno
1. kvě 2008

Vivi 😀 😀 😀

lekno
4. kvě 2008

Ahoj krásavice 😉 A čo vy už všetky také štíhle, že ste sa až stratili? 😎