Posilovací stroje. Máte s nimi zkušenosti?

misicka455
27. dub 2010

Ahojky , uvažuji o koupi nějakého posilovací přístorje a byla bych ráda za zkušenosti. Jde mi hlavně o zhubnutí bříška 😉

Taky jsem koukala na tu reklamu http://www.shopsmart.cz/website1/cs/sportovni-p...

Vibro 10000 máte někdo zkušenosti , že by to za tu cenu působilo?

Jestly toto téma tu už je tak se omlouvám, ale nenašla jsem.

bejby29
27. dub 2010

misi, je to podobne ako Power Plate, zarucene funguje 😉

misicka455
autor
27. dub 2010

A máš stím osobní zkušenost?

bejby29
27. dub 2010

😉Zatial som nemala cas ho vyskusat, krstna ho kupila, ale ona na nom trenuje mesiac a dole 4 kg. Len Power Plate je hrozne drahy, toto vyzera byt nieco obdobne..

misicka455
autor
27. dub 2010

Ok díky 😉

misicka455
autor
28. dub 2010

Tak co najde se ještě někdo kdo má nějakou zkušenost s nějakým posilovacím strojem co funguje?

beruska2x
28. dub 2010

no ony vicemene funguji vsechny, jen musis cvicit 😉 cou muzes i bez nich, kdyz to spojis s vhodnou stravou a budes dusledna... tak funguje vsechno 😀

misicka455
autor
6. črc 2010

Tak jsem nakonec neoddolala a ten Vibrovací stroj pořídila tak pak napíšu svoje zkušenosti 😉

dracinek
11. srp 2010

@misicka455 ahojky, tak jak jde posilování?

misicka455
autor
11. srp 2010

@dracinek Ahojky, docela dobře i když ze začátku jsem si myslela , že ten stroj vrátím, al epostupem času jsem si na něj zvykla a snažím se na něm každý den aspoň těch 20 min cvičit a první výsledky se už dostavují 😉 Ale není to o tom, že by člověk vlezl na plošinu a 20min se na n třepal a slez a měl kilo dole 😀 Docela to cvičení dá i zabrat 🙂

dracinek
11. srp 2010

@misicka455 já dnes byla na power plate a musím ti dát za pravdu-dá to zabrat 🙂 Tak jsem zvědava jak to dopadne třeba za měsíc 🙂

mysulka
13. lis 2010

🙂 @misicka455 Ahojky, tak jak jsi spokojená se strojem? Také uvažuji o jeho koupi,tak se ptám s odstupem času, jak se ti cvíčkuje. Mně nejvíc vyhovuje elipt.trenažer, ale to je spíš na kardio,tak bych chtěla domů ještě nějakou vybrační plošinku. Děkuju moc za zkušenost

misicka455
autor
13. lis 2010

Já jsem zatím spokojená cvičím na něm obden plus se snažím lépe stravovat a kilička poamaličku jdou dolů.

mysulka
14. lis 2010

a můžeš to porovnat třeba s obyčejným posilováním? Mně právě přišlo, že už na mě klasické domácí cviky nezabíraj a začala jsem stagnovat, teď to tedy bude na novo, v těhu jsem nemohla cvičit vůbec,tak si to dám od začátku 😠

lauritania
10. led 2011

ahojte. ja som si kupila pred 2týždnami vibrogym Lotos http://www.insportline.sk/1724/vibrogym-insport....
je to presne to isté ako vibro 10000.
každý deň na ňom stojím 40min.no, zatiaľ len stojím , ešte som sa nepustila do cvikov.
kúpila som si to hlavne zo zdrav. dôvodov.
Dúfam, že som nekúpila zle a budem spokojná. mojej mame sa tak zapáčil že ho kúpila tiež. 🙂
Na jednom fore som čítala , že je to len vraj lacná čínska blbosť. No aj napriek tomu si myslím , že predsa pri tých vibráciach niečo na tom bude. 😉
No po použití stroja necítim únavu ani svalovku, a už vôbec nie nejaké zapotenie. Asi sa to nedá vôbec porovnať s powerplatom , pretože poňom bývajú ludia zničení a zapotení.
tento stroj mi príde ako len na také premasírovanie a prekrvenie.
Ale za tie 2 týždne mi rozhýbalo koleno , ktoré bolo po úraze veľmi slabé.
budem rada , ak sa niekto podelíte o infošky , ktoré už tento stroj máte.
vďaka.

ashlee
29. kvě 2012

holky chhtěla bych si koupit vibrogym ale nevim ktery.Jaky mate?

anneea
27. led 2014

čo je vlastne ten powerplat ?? vypadá to ťažko ale nechápem čo tá plošina vlastne robí 😝 , a Prosím ak máte niekto dobré skúsenosti s nejakým strojom ktorý naozaj riadne funguje-Napíšte 🙂 (hlavne niečo na zadok a nohy 😀 )

kauly08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz