Potřebuji zhubnout 50kg. Poradí mi někdo?

mariska1980
31. říj 2008

Ahojky potrebuju shodit 50kg,poradi mi nekdo?

chymenitta33
11. lis 2008

Ahojhte kočenky🙂) aj ja bych veru schudla rada, síce nie tých 50🙂)ale stačilo by mi 20kg☹(len keby sa to dalo

suki
11. lis 2008

chymenitta33 nakoukla jsem do alba a musím ti říct, že ty rozhodně nepotřebuješ zhubnout 20kg ani náhodou, jsi krásná ženská 😉 😉

aniel
20. lis 2008

chymenitta-aj ja si to myslím 😉

xena22
20. lis 2008

Ahojte tiez by som sa rada k vam pridala,sice zacnem az o par tyzdnov,ale uz chcem naberat inspiraciu pri vas 😀 povodne som potrebovala zhodit tak 15-20kg ale kedze som tehotna,tak svoje proporcie rozsirujem dalej 😠 a kym porodim,tak uz to bude asi aj 30kg 😠 SOm rada,ze ste sa tu stretli taka partia,ktora ma zapal pre tu istu vec ... uz som sa skusila zapojit do inych diskusii s touto tematikou,ale tiez ma privadzali do zurivosti zeny,ktore uzasne potrebovali schudnut,lebo mali 57kg a chceli mat 53 a robili z toho doslova vedu - vy co mate BMI okolo 30 a viac,urcite chapete co tym myslim 😀 Takze dufam,ze sa to tu do februara trosku rozbehne... 😉

binki
20. lis 2008

ahoj ženy, dneska jsem odevzdala 14 psaný jídelníček a příští týden si na to s poradkyní sedneme, takže pak napíšu, co jsem se dozvěděla 😉
dneska jsem veslovala, až jsem málem spadla, fakt to doporučuju

aniel
21. lis 2008

tak ja dnes už pôjdem poctivo-90-dňovku.Mám 4 deň 😉

barunka81
21. lis 2008

holky co je 90 denni dieta???????

aniel
21. lis 2008

barunka-pošli e-mailovu adresu a ja ti ju pošlem ,ale môžeš si aj v téme 90dňova dieta prečítať o čo tam ide 😵

zuzac
21. lis 2008

aniel tu tému neviem nájst, ale mohla by si mi, prosím, tiež poslat tu dietu? pošlem maila do ip.

aniel
21. lis 2008

zuzac-môžem,keď nemôžeš nájsť môžeš si prečítať 90dňová dieta II

zuzac
21. lis 2008

aniel ty si ju už držala, že, v albume máš foto. kolko si schudla?
ja som na českom koníkovi a tu nemožem nájst žiadnu 90dňovú dietu.
skúsim sk koník

zuzac
22. lis 2008

aniel mám, dakujem. pustím sa do toho asi až po novom roku. pred vianocami to nemá zmysel.

zanab
23. lis 2008

zuzak ja si myslím že to nie je zlé pred vianocami, aspoň sa telo trochu prečistí, a nikdy nie je začať neskoro

zanab
23. lis 2008

aniel ako sa držíš ? ja sa začínam neako zaoblovať, musím niečo vymyslieťťťťťťťťťťť

zuzac
23. lis 2008

zanab, máš pravdu, asi začnem, ked niečo zhodím do vianoc, tak cez tie sviatky aspon nebudem tolko žrat 🙂 pretože ked vidím, že chudnem, tak mi tolko nechutí

zanab
23. lis 2008

a kolko potrebuješ schudnúť?

zuzac
23. lis 2008

nie zrovna 50kg, ale takých 20 by nebolo zlých.

zuzac
23. lis 2008

zanab a ty si držala tú 90dnovú dietu?

zanab
23. lis 2008

nepreháňaš? ved na fotke vyzeráš dobre, ja som držala s podporou aniela mliečnu ( drasťák zo začiatku) a potom ešte raz ale nie celú, teraz sa snažím deliť stravu ale to podla seba je ťažké pre mňa si udržať váhu, mávam rôzne chute rada jem( žeriem)

zuzac
23. lis 2008

neprehánam, ale dakujem za poklonu. mám 81kg, meriam 165cm, takže okolo tej 60tky by to bolo ideál. mávala som tak 65kg. a tiež rada žeriem 😉

zanab
23. lis 2008

neboj všetko sa dá, ja som mala pred 9 rokmi 83 po pôrode 76 najskôr som si capla na 2 mesiace delenú a potom mliečnu uvidíš ako to pekne pôjde dolu

zuzac
23. lis 2008

dúfam, že áno, musím tomu verit,pretože ako sa hovorí, chudnutie začína v hlave.tak ja si idem dat kurací vývar, mnam. zatial pa

aniel
23. lis 2008

no dúfam,že aj ja sa dopracujem k 60desiatke 🙂

jasumat
23. lis 2008

aniel- to určite, ale akej 😀 😀 😀 a za ako dlho 😉
Verím, že sa nám to podarí. Ja tiež potrebujem nejakých 20 stiahnuť.

aniel
24. lis 2008

jasumat- pozerám,že aj ty máš4 detičky.Zvládaš to v pohode? 🙂

marcisim
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slecnabarevna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajalka
30. dub 2014

@slecnabarevna Zajímavý.. dnes registrace, a nehledě na to, kdyby to tak skvěle fungovalo, celá Amerika by byla plná hubených šťastných lidí 😝

mehlo
1. kvě 2014

Ahoj děvčata!
Začala jsem pracovat jako wellness poradce a mám možnost Vám vypracovat analýzu stavby těla na základě Vaší výšky, váhy, věku a typu postavy. Pište kdyžtak do IP.

irennn
1. kvě 2014

Moje kamarádka brala Sibutramin 20 , v podstatě dřív Meridia...pomohlo jí to jako berlička v prvních měsících,kdy měla furt šílený hlad a nemohla to překonat...zhubla 25kg a je v pohodě prášky nebere