Potřebuji zhubnout 50kg. Poradí mi někdo?

mariska1980
31. říj 2008

Ahojky potrebuju shodit 50kg,poradi mi nekdo?

lakme
3. lis 2008

Bych to nechala na petrunu, takže petru zakládej. 🙂

helenapce
3. lis 2008

Ok, budu číhat .....

aniel
3. lis 2008

baby,ale veď aj v tejto téme môžete chudnúť .Nezáleží na tom ako sa téma volá,ale či vážne chcete so sebou niečo robiť.Nemusíte držať dietku,ale môžete ostatním poradiť ako vám to ide dole najlahšie.Všetky by sme chceli byť pekné štíhle a načo stále odbiehať do iných tém 😉

artuse
3. lis 2008

ahoj holky,
já bych se taky ráda přidala, potřebovala bych zhubnout, ale ne přes 20, ale 10 kg by to chtělo, mohla bych se přidat?

Dělená strava asi taky není nic pro mě, já už jednou hubla, chodila jsem do kurzu hubnutí a šlo to, šlo o to zmenšit příjem, přesně jak má režim petruna, malé porce, atd. Vím, že bych to teď snad taky dokázala, ale obrovskej problém je, že naše malá v noci špatné spí, já jsem pořád nevyspalá a tím pádem hrozně unavená a chybějící energii potřebuju získat jídlem, jinak jsem strašně nervózní a je mi fakt zle 😒 a při té únavě si taky nedokážu představit chodit to fitka nebo plavat, chodím denně na dlouhé procházky, jsou tu kopce, takže je to záhul, ale kila stejně nejdou dolů, snažím se nejíst sladké, ale jak říkám, ta únava je strašná a občas po sladkém šáhnu, určitě je to i o vůli... 😔

Petru, chci se zeptat, při tom režimu jak teď máš, nemáš hlad? já určitě budu mít hroznej hlad 😔

helenapce
3. lis 2008

artuse, já jsem v tomhle režimu pět týdnů, hlad jsem měla první dva, pak už to jde......, utíkala jsem před hladem ven, procházky s kočárem a tak ....

markiza
3. lis 2008

mariska, oskenujem ti recepty z mojej knihy o delenej strave?

artuse
3. lis 2008

heleno, díky za odpověď, já totiž neumím ten hlad moc zvládat, když se snažím jíst celý den míň a třeba to i jde, tak večer začnu mít stejně takovej hlad, že nemůžu ani hlady usnout, začnu být úplně nervózní a musím se stejně najíst 😔

lakme
3. lis 2008

Tak kde ta petruna je. Nebo to založte někdo jiný. Třeba ty helenko, přece jen to tu zahlcujem úplně jiným typem hubnutí než by chtěla zakladatelka - dělenou stravu.

rozela
3. lis 2008

ahoj holky, já hubnu 30kg. skoro 8 už mám dole, tak ještě těch 22 a pro začátek budu spokojená. 😀

rozela
3. lis 2008

jinak holky co nechcete hubnout dělenou stravou, ale jinak, nechcete se přidat k nám do tématu začínám s "dietou"?

miluska.woolley
3. lis 2008

Takze zakladam novou diskuzi, Hubneme XXL s rozumem.
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

uz se na vas tesim, jdu se tam priznat ke svym miram nemiram. 🙂

aniel
3. lis 2008

baby všetky ste prešli do tej druhej témy alebo čo,spíte? 😔

janulle22
3. lis 2008

aniel jj jsme tam v te druhe ...🙂
prijd..

aniel
4. lis 2008

mariska1980-ty si túto tému založila a tiež si prešla do tej druhej,čo tu baby založili?

janulle22
4. lis 2008

pojd za nama... 😉

zanab
4. lis 2008

Ahoj aniel ako sa máš ?Dlho som o tebe nepočula to bolo asi tými sviatkami.

aniel
5. lis 2008

my sme mali v rodine samé oslavy,tak sa vypekalo a pripravovalo,ešte k tomu pamiatka zosnulých a tak -chápeš 🙂

konja
5. lis 2008

Tak jsem si dnes zapasala výchozí míry, koupila švihadlo a vrhla se na to. No to je děs! Měla jsem problém skákat minutu!Myslela jsem, že chcípnu! 😝 Ale nezvdávám to, musím se sebou něco udělat. Jsem lenoch a žrout, takhle to nejde pořád dál.Jen ještě musím něco udělat s manželem. Odmítám vařit dva druhy jídla (pro sebe a jiné pro manžu a syna),takže je budu muset přeorientovat z párků na něco zdravějšího a hlavně na zeleninu. To si vyslechnu,manžel vše zelené nesnáší a řve, že není kráva aby se chodil pást 😠

polarka
7. lis 2008

Ahojte,ja mam v plane este -25kg (- 5kg z povodnych planovanych uz mam dole),
na SK.MK je tema - 30kg do roka a je v nej kopec dobrych linkov ,navodov pribehov,mozno niekomu pomozu...

mne sa osvedcila lymfodrenaz na start,kapustova polievka drzana 6 dni,a potom uz iba kvazi racionalne stravovanie s pitnym rezimom a stravou minim 5x denne,vela ovocia,zeleniny,bieleho maska,ryb,obmedzenim blielej muky peciva,sladkosti jedine dopoludnia,aby to organizmus stihol spalit,viac chodze vsade,kde sa da...

Drzte sa!Do ozdravenia!
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

binki
7. lis 2008

konja: švihadlo?! jak pokračuješ?
zatím mám 2kg dole, léky na štítovku už asi pomáhají, taky si víc hlídám jídlo, začínám si rozmýšlet, co sním, když to pak mám zapsat a ukázat trenérce, jo a objevila jsem super věc ve fitku, veslovací trenažér, dneska jsem ujela 3,5km, hehe
třeba za rok budu psát, že už mám jen ty 2kg navíc 😀

konja
7. lis 2008

binky: Tak jsem dnes udělala tři minuty a málem zkolabovala! 🙄 Ale pořád jsem si říkala, že musím vydržet a představovala jsem si sebe a svoji postavu před šesti lety (před prvním těhu) 😀

mariskaaa
7. lis 2008

Ahoj holky,byla jsem pod loginem mariska1980 ale s nejakych duvodu jsem se do modryho konika nemohla dostat tak sem musela znovu do registrace.Vsecky vas mocinky prosim zaslete mi na email mariska1980@seznam.cz jakekoli recepty na delenou stravu nebo typ kde se da koupit kucharka na ni,divala jsem se snad vsude a nikde nic.Nesnasim pohledy anorekticek jak se divaji na nas xxxl.Manzel rika ze semu libim takova jaka jsem ale ja pro svoje sebevedomi ty hnusne kilca potrebuji dat dolu.Pristi leto chceme jet se znamima k mori a chci do plavek hubena.

lienocka235
8. lis 2008

mariskaaa obchody idu??????
😀 😲 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zanab
8. lis 2008

Mariška nebud smutná dokážeš to , ja som mala s knižnice požičanú knihu delená strava Maria Hajková to je úplne normálna kniha tým myslím na recepty. Mňa nebavilo behať po obchodoch a zháňať všeliaké prísady a špeciality do jedál. V tejto knihe sú aj motyvačné fotky a jednoduché recepty( čo kuchyňa dá)

aniel
8. lis 2008

ahojte babenky,mne tá váha stojí alebo dcéra na nej stále podskakuje,tak sa asi pokazila 😀 😀 😀

kulicka
9. lis 2008

Holky, koukate na porad Jste to, co jite?
Ted jsem zjukla 11 dil, kde jeden pan mel 165 kg. Mel moc tucna a slana jidla a zadnou zeleninku, ale..

proc pisu : rikal, ze shodil 10 kg/2mesice a vaha se mu zastavila. Oni v tom poradu to nijak neresili, ale ja si myslim, ze prvotni ubytek byla voda zadrzena v tele (diky prilisnemu obsahu soli). No a pak zacal ztracet tuk, ale protoze zacal i cvicit, tak podle myho zacal nabirat na svalech.

No a tuky jsou lehci nez svaly! Takze i prestoze clovek hubne, vaha muze ukazovat vic 😲

Jo a taky jsem nekde cetla, ze kratkodobe zadrzena voda muze delat az 3 kg. Takze zkuste relativizovat, ze mate 500g navic nez rano nemusi znamenat, ze jste pribraly 😉.

Tak to jen tak pro uklidneni nekterych z vas.

Drzim vam palce dostat se do vahy, ve ktere se citite dobre 🙂

krtkomys
9. lis 2008

Ahojky, něco na tom, co píše Kulicka fakt je. Já v nynější době mám taky 20 - 25 kg navíc (raději bych dala dolů těch 25 😉 ) . Proč ale píšu. S tím cvičením to nepřehánět!!! Já jsem v zimě začala cvičit (teda spíš jen obden, než denně), dost jsem jezdila na kole a hlavně na bruslích, raději jdu pěšky, než autobusem či autem, .....Snažím se nevzít si ani kousek jídla navíc (občas se teda nezadaří) Váha se mi ale nepohnula ani kousek. Ale když jsem našla své míry, jež byly zapsány v zimě a přeměřila jsem se i teď, tak jsem se nestačila divit. Přes břicho mi "chybí" 8cm, přes zadek 6cm a přes stehna 3 cm. Takže jestli je to jen ve svalech, tak je teda nechci. ☹ ☹ (ty kila) 😀 Pokud by někdo věděl, jak pohnout i váhou (a ne jen objemem), tak prosím o radu. Dííííííík

aniel
10. lis 2008

krtkomys-skús jesť častejšie a menej.Sestrinmu švagrovi to pomohlo a tiež pri tom športoval,ale každý máme iný organizmus NA každého zaberá niečo iné 😉

kulicka
10. lis 2008

Aniel : jo jo, zkusit! Cetla jsem, ze kdyz clovek ji hodne ale ne casto, tak nez se organizmus nastartuje udela si zasobu 😉 Kdyz se ji malo a casto, spotrebovava porad 😉

aniel
11. lis 2008

ja jem často a niekedy aj veľa,takže stojím na váhe,nejde to dolu