Potřebuji zhubnout 50kg. Poradí mi někdo?

mariska1980
31. říj 2008

Ahojky potrebuju shodit 50kg,poradi mi nekdo?

balsiger
1. lis 2008

glykemicky index.... 😉 zarucena jednicka

ankam
1. lis 2008

ahojte ja zatial nemam nic navyse-po porode som mala-ale nejak to slo samo-asi kojenim.Pocas tehotenstva som nabrala 20kg.ale to osm rodila uz v 7mesiaci a neviem-keby som bola este do 9mesiaca tehotna tak este asi dalsich 20by som mala.
UUUUuuuuuuuuuuuuf ale 50kg.Tazko zhodit nie?Drzim palceky 😉

draga
1. lis 2008

teda tak ty odkázky to je bomba.... 😉 😵

miluska.woolley
1. lis 2008

Holky, super tema a super motivace.

Petrun, jsme na tom asi stejne, jen maly uz je 8 mesicu a ja jsem porad jak velryba... Tak jdu radeji hned zacit.

caira
1. lis 2008

ja mam osm mesicu po porodu porad cca 10 kilo nahore, hlavne to je to tim, ze jsme vzdycky pozde vecereli, manza chodi z prace az na sedmou tak jsme vecereli az na osmou, ale od tohoto tydne jsme se dohodli, ze teple vecere budou jen o vikendu a manza si bude davat teply obed v praci, takze ja si davam vecer tmave pecivo nebo tak maximalne do sesti a manza si da housku kdyz prijde z prace a zatim to vyhovuje..tak snad se mi to taky zacne trosku hybat, protoze pohybu mam dost..ale asi nepiju dost vody, hodne zapominam...takze to budu muset napravit

miluska.woolley
1. lis 2008

Petro, my zacali pred tydnem taky tak, k veceri je polivka nebo salat, teply jidlo ma v kantyne k obedu. tak doufam ze se to taky zacne hybat.
Ja bych potrebovala tak 25kg dolu ☹

caira
1. lis 2008

milu ja tak 15 ale za deset budu stastna a za pet budu rada 😀

kdyz ja jsem strasne lina se dokopat doma cvicit, do fitnesu bych i sla kdyby bylo hlidani, ale doma se proste nedonutim..a to mam tu blbou veslici a stejne kulovy...jsem lina ji tahat ze spare room do obyvaku... 😀

markiza
1. lis 2008

maruska, ja som tvoj clovek.... teda, podme do toho spolu, tiez ich potrebujem zhodit 😉

mariska1980
autor
1. lis 2008

Vsechny kdo by jste sli do hubnuti delenou stravou tak mi pisnete na mariska1980@seznam.cz

miluska.woolley
1. lis 2008

ja bych se k hubnuti pripojila, ale delena strava neni nic pro mne 😝 .

markiza
2. lis 2008

mariska, idem do toho 😉 od kedy?

nensy
2. lis 2008

tak já se taky připojuji holky už jsem začala od včera když nás bude víc tak to pujde lépe 😀

mariska1980
autor
2. lis 2008

nekdo mi jeste musi dat rtecepty na delenou stravu

petruna
2. lis 2008

miluska : ja chci taky shodit 25, ale pro zacatek budu stastna i za 10. Zacla jsem vcera.
Delena strava me nebavi, chci neco, co muzu drzet dlouhodobe a tohle by me brzo zaclo vadit.

ja jsem si dala dohromady rady tech holek, na ktere tu byli odkazy a muj rezim je ted takovej....Teda zatim to drzim jen dva dny 😀 , ale jen pro predstavu , jak do toho jdu ja...

snidane : jogurt nebo knackebrot s necim....¨
svacina : ovoce nebo jogurt (pokud nebyl rano)
obed : cokoliv , ale na malej talirek (cca 250 g)
svacina : ovoce nebo zelenina
vecere : zeleninovej salat nebo nejaky chlebík (typu knackebrot) s necim.

nesmim : salamy (dovolila jsem si jen sunku pro deti), prilohy typu hranolek, sladkosti (bez nich si zivot nedovedu predstavit, tak jsem si dovolila jednou mesicne neco maleho a jestli se dostanu z nejhorsiho, tak i jednou tydne, ale fakt malo, nemyslim tim sezrat cely susenky nebo cokoladu)

pak se snazim pit cca 2 litry neperlivy vody + brusinkovej caj (mam problemy s mocovejma cestama)

no a pak pohyb...dlouhe prochazky, kdyz jdu s manzelem, tak on vyjede do naseho pateho patra s kocarkem a ja jdu po schodech, pak neco malo cviceni (chci svihadlo - musim ho koupit, potom drepy, damsky kliky)
Ale domaci cviceni fakt nesnasim, takze to tolik nehrotim. Spis se chci zamerit na hodne chozeni, taky si doma treba zatancovat (to miluju)
Fitko apod. neni nic pro me...

a to je zhruba vsechno....Zatim jsem fakt odhodlana, tak uvidime, jestli uz to tentokrat vydrzim dyl jak tyden.... 😅
MUSIM !!!!!!!!!!!!!

helenapce
3. lis 2008

Ahoj,
Petru tvoji metodu aplikuju už víc jak 5 týdnů a dole je 8 kilo. Vážím se jednou týdně v pondělí. Tenhle týden byla krizovka, váha se nehnula, ale nevadí, jednou ta stagnace přijít musela...
Chce to jediné překonat sama sebe, prptože já miluju sladký a je to každodenní boj si nevzít.
I já potřebuju dát dolů 25 kilo... ... 😝

miluska.woolley
3. lis 2008

Tak jsem se dneska vazila a za posledni mesic jsem nabrala ty 4 kila, co jsem horkotezko zhubla za dva mesice predtim. Takze u mne opet zacina psani toho co jsem snedla a pocitani kalorii asi.
Taky jsem odhodlana, jdu do toho!
Vcera jsme sli ke kamosum 1,5 hodiny ostou chuzi pesky, ale nakonec jsem si dala koblihu 😠 .

Holky, co byste rekly, vy co chcete zhubnout a nechcete delat delenou stravu, kdybysme si zalozily tema, neco jako Ze slonice lankou? 😀 .

aniel
3. lis 2008

zanab ty to držíš aj za mňa.Ja som ju začala a ty si ju dodržala aj za mňa.Od dneas zasa začínam naplno.

susík77-pred tebou klobúk dolu

janulle22
3. lis 2008

tak vcera vecer jsme snedla u telky 4 jabka... no nevim jestli je to zrovna spravny ale snad to neublizi...jinak jim vse ale po malych porcich...a cvicim kazdy rano...tak snad me to pomuze a zhubnu konecne... 😀

milus-to je hezkej nazev... 😀

parybka
3. lis 2008

petruna: držím palce, jsme proporcionálně i věkově nastejno 🙂 mi se podařilo kojením shodit i něco málo než jsem měla před těhu a to jsem první měsíce po porodu jedla jak nezavřená. Jenže už nekojím plně a je to znát, nemám sice už tak žravou, ale jím moc ráda a musím se hodně ovládat.. což mi teda nejde. Zkusím malý talířek a malou lžičku (a bez přídavku 😀)
¨
Děleně strava mě taky nebere.... a dokopat se k nějakému cvičení je problém.

jdu schovat ty sušenky 😅

petruna
3. lis 2008

Milu : jsem pro zalozeni tematu, myslim, ze fakt pomuze, kdyz se sejdeme holky, co jsme na tom podobne (chcem schodit cca 25 kilo) a nechceme delenou stravu.
Zalozis to ?

helenapce : tak to jsi me potesila...Za 5 tydnu 8 kilo je moc fajn....
Musim proste vydrzet ten zacatek, nez bude neco trochu videt...pak uz dokazu byt pevna a nepolevit...nejhorsi je fakt prvni mesic....ja hrozne rada jim, takze to je pro me opravdu moooooc tezky 😒

petruna
3. lis 2008

miluska : moc dobre znam efekt, ze to co za dlouhou dobu schodim za velmi kratkou dobu zase naberu, kdyz polevim... 😠

ja jsem se z porodnice vracela s 91 kily a za 7 mesicu mam 98 (a to jsem jednou mela i 100 😝, takze skoro stejne jako kdyz jsem rodila, akorat bez 4,3 kilovyho miminka v brichu, takze jeste tlustci !!!! )....vycitam si, ze jsem se neodrazila od tech 91, ale ja podlehla recem typu, kdyz kojis, pujde to snadno dolu a nemusis se hlidat....a kdyz kojis, nesnas se drzet diety, jez na co mas chut a bla bla bla....

takze jsem v prvnich mesicich po porodu porad jedla pribinaky, jogurtiky s krupinkama, cokoladu, pizzu a pod...

jinak, ja nesmim mit v byte sladky....jsem jak fetak, pred kterym schovavaj drogu...takze kdyz ma MM na neco chut ma to v praci...vcera jsme v kramu dostali k jogurtum aktivie nejaky susenky, tak jsem mu je hned vrazila, at je prede mnou schova 😀

petruna
3. lis 2008

milu : ale aby nas admini nezamkly, ze uz tu je spousta temat o hubnuti....musime to obhajit, ze to je pro nas, co potrebujeme shodit kolem 25 kilo a nechceme zadny diety, jen se krotit, jist malo, pravidelne a nejist sladky atd....
proste po vzoru tech holek z MMB

lakme
3. lis 2008

Jej holky přidávám se taky potřebuji dát minimálně 25kg dolů. Mám 90kg na 165cm.
Určitě né dělenou stravu, ale změnu jídelníčku co se dá vydržet. A cvičit, ale sama se nepřinutím. :(

lakme
3. lis 2008

Co tahle tu diskusi pojmenovat Rozumně z XXL do M ? To by mohlo být výstižné ne ?

helenapce
3. lis 2008

Holky jsem pro založení, taky nejsem na nějaké drastické diety, prostě jsem jen ubrala příjem.....
Petru, tak to jsme na tom stejně já šla k porodu se 106 kg, domů jsem se vrátila s 90, pak měl malej zdravotní potíže a my skončili v Motole, tam jsem stres zaháněla gumovejma medvídkama a dostala se na 96 kilo.
Teď mám 88, jako trochu to znát je, ale chce to prostě jště tech 17 dolů....... na váhu před těhu....... 😀

petruna
3. lis 2008

lakme : ale ja si nedelam cile, ze jednou budu M.....
😀 To jsem byla naposled na stredni.

vzdycky jsem mela L, i kdyz jsem mela 74 kg na 180 cm.

Me uz se prave pred 3 lety povedlo zhubnout z 81 kilo na 74 a vic uz to neslo. Vaha se zasekla, at jsem delala co jsem delala, ale lidi rikali, ze mi tech 74 kg staci, takze si ani nedavam za cil mit treba 70 kg, to uz bych pri sve vysce byla hubena a to se MM nelibi... 🙂

Muj prvni cil je 90, potom 80 (jako kdyz jsem se vdavala a i tak jsem si pripadala tlusta) a kdyz to pujde, tak bych byla silene stastna, mit zase tech cca 75 kilo.

helenapce
3. lis 2008

Tak uplně se vidím, můj první cíl před 5 týdny bylo 90, teď je to 80, konečně mám s kým porovnávát úspěchy a neuspěchy.....

petruna
3. lis 2008

lakme : ale je mi jedno jak se ta diskuze bude jmenovat, hlavne kdyz se tam sejdu s holkama co co jsou na tom podobne, to jest, snaha zhubnout kolem tech 20 kilo....
holky, co maji nadvahu 5 kilo at chodi jinam 😀 😀 😀
Nebo holky, co chteji zhubnout kila po porodu a jde jim to snadno uz jen kojenim...tak to taky neni nas pripad...

lakme
3. lis 2008

Petruno tak do L, no. 🙂 I když před těhu se mi podařilo zhubout až na 59kg a velikost 42. Teď bych byla ráda i za 44/46 a 68kg. Můj první cíl je 85, pak 80, pak 75 a nakonec 68. Snad se k němu dopracuji. Hlavně s lidma co jsou na tom podobně, hodně se mi tenkrát podařilo zkubnout na rodině s diskusí 100kg akce start, ale pak se tam obměnili lidi a už to nějak nešlo.
A hubnout v diskusi, kde maj holky problém, když mají o dvě kila víc, BMI na hranici podvýživy a říkají jak jsou tlusté se mi fakt nechce. Spíš bych brala skupinku podobně postižených.

Tak holky založte diskusi.

helenapce
3. lis 2008

tak kdo to udělá? Ať tady neprudíme???