Potřebuju zase nastartovat do hubnutí. Nakopněte mě

chlupatinka
27. bře 2014

Ahojky.
No kde začít! Prostě chci zhubnout. Od 1.1. jsem to držela skoro dva měsíce, docela 4,5 kg. Bylo to nádherně vidět, i jsem cvičila. Ale potom přišla krize doma a já se nemůžu sakra nakopat!!! Tady je fotka kdy jsem cvičila 30denní výzvu na břicho. Nelekněte se, nikdy jsem neměla pevnou postavu! Prostě jen si říct a dost! A najet ale nemám na to :( Jedla jsem 5 krát denně a všechno.. A šlo to nádherně.

78marcela
27. bře 2014

To je paráda, že se ti to hezky podařilo...jaká je tvoje vysněná váha? Taky potřebuji nakopnout, půjdeme do toho spolu?

yamdena
27. bře 2014

@chlupatinka Ahoj, tak začneme spolu zase 1. dubna, ať se to hezky počítá. Budeme držet dietu, jíst pravidelně 5krát denně a cvičit minimálně čtyřikrát týdně. Já miluju Ultimate Dance Workout Pump it Up od Deanne Berry a Jill Michaels.

A na začátku si změříme obvod hrudníku, pasu, boků, stehen a paží, ať máme po měsíci co srovnávat.

Platí? 🙂

eliskabahnova
27. bře 2014

Aj chodite nekam ? ci jen doma ? ja sem teda kdysi trenovala ako decko a potom tak normalne cvicila ale posledne 3 roky len priberam a neviem sa tiez nakopnut kazdy den si slubujem ze zajtra zacnem :( a pomali mi zacina ovisat zadok co ma dost mrzi ... ty si mala dobry uspech si myslim ze ti to slo 🙂

chlupatinka
autor
27. bře 2014

Jé koukám jak píšete, děkuju. Čím víc nás začne, tím to bude lepší!!! Holky na fb máme s holkama skupinu a tam si píšeme je nás tam 37 asi, ale moc jich tam nepíše :( Nechcete se přidat? 🙂 JSEM RÁDA ZA OHLAD! A DÍKY!

chlupatinka
autor
27. bře 2014

@78marcela 75kg :(

chlupatinka
autor
27. bře 2014

@eliskabahnova cvičím jen doma-

chlupatinka
autor
27. bře 2014

Holky v uterý jedu s dětma do lázní a tak tam budu mít jídlo 5 krát denně a myslim že i dost pohybu. Pojdte nakopneme se do zadku a jedeme !!! šup!

chlupatinka
autor
27. bře 2014

Holky zkuste mi napsat jména kdo chcete a já Vás hodim do tý naší skupiny. Je tam super parta! Radíme si, jedeme spolu! Jestli to nepůjde, tak si Vás dám klidně do přátel když mě to nepůjde hodit bez přátelství. Je to tajná skupina, nemusíte se bát poslat fotky.

chlupatinka
autor
27. bře 2014

Tak nevim jestli nedostanu třeba vynadáno nebo tak, ale tady je ta stránka jestli Vám to půjde nevim. Zkuste to. Jinak se domluvíme. Ale jsme tam fakt bezva patra, plánujeme i třeba společný víkend a tak. Tak pojdte pojdte 🙂 https://www.facebook.com/groups/620859041295660...

78marcela
27. bře 2014

@chlupatinka Taky chci 75 ideální váhu, to by bylo super.

78marcela
27. bře 2014

@chlupatinka Jinak v lázních je to na váhu super, dala jsem si tam redukční stravu a zhubla asi 8 kilo za čtyři týdny, to bylo super. A ani jsem se nijak nesnažila.

ffiinnkkaa
27. bře 2014

@chlupatinka Máme stejnou vysněnou váhu 😉 resp. chci 70 😀

chlupatinka
autor
27. bře 2014

Holky jde Vám ten odkaz?

chlupatinka
autor
27. bře 2014

Koukám 70-75kg nás je hodně 🙂 To je dobře.
@78marcela já tam jedu s dětma jako doprovod tak nevim jestli se to tam dá nějak zařídit ?

78marcela
27. bře 2014

@chlupatinka Tak to já nevím. Já tam byla jako pacient. Kam jedeš ?

chlupatinka
autor
28. bře 2014

Jeseníky

eliskabahnova
28. bře 2014

pridala sem se 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chlupatinka
autor
28. bře 2014

Jé, to je super. Já jsem tam ta Štěpánka. 😀

yamdena
28. bře 2014

Mně se na FB moc nechce..raději bych toto téma řešila anonymně (no offence) 🙂 můj vysněný ideál je 48kg vysportovaná postava 😉

@majka1niky super 🙂 ! máš nějaký dietní plán? Vzhledem k tomu, že vařím i pro syna a večer pro manžela, budu to muset dobře promyslet. Mám doma dvě redukční diety na 1000kcal, pro inspiraci. Mám problém hlavně s tím, že si večer dávám sladkosti ☹ když pracuju, mám potřebu něco stále konzumovat.

agneska7
28. bře 2014

taky bych se rada pridala mam 68kg (pri visce 160cm) a chtela bych zhubnout na 60kg 😒 tak tedy od 1.4?

yamdena
29. bře 2014

@majka1niky
@agneska7 Prima 🙂
@chlupatinka

Děvčata nezaložíme novou diskusi např. "1.4. - hubneme a cvičíme, výmluvy neznáme" nebo třeba "mrkev a jablka, ať je ze mě modelka" 😀

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivonapop
29. bře 2014

Ahoj děvčata, chtěla bych vám doporučit jeden čaj, který jsem piju už jen proto, že mi chutná a byla jsem předem skeptická, že by fungoval, ale funguje. Dá se koupit v řetězcích, jmenuje se DietaFit od firmy Mokate, je modrý, růžový a oranžový. Modrý jsem tedy neměla a prý ani není dobrý. Jestli chcete, zkuste ho. Já jsem tedy zhubla

petka28
29. bře 2014

Holky můžu se k vám taky přidat? děkuji potřebuji shodit 20 kg:(

marton
29. bře 2014

@ivonapop ahoj,můžu vědět kde čaje kupuješ? 🙂 Děkuji

ivonapop
29. bře 2014

@marton Ahoj, prodával je Intespar, pak tuším Tesco, ale i tak může být rozdíl ve velikosti těch marketů, takže někde ho mít můžou, někde ne. Podívej se na stránky Mokate, tuším že je doména cz a klidně se jich zeptej, kde ho mají zalistovaný podle města, kde bydlíš

petullina
30. bře 2014

ahoj holky jsem mesic po porodu,mam stale +8kg,nechci to prehanet protoze kojim,ale proste nejak rozume a pomalu to shodit. takze se potrebuju taky s nekym hecovat 😉

78marcela
30. bře 2014

Tak fajn. Začínáme 1.4. Já zkusím asi krabickovou dietu z té knížky Domácí krabickova dieta co se všude prodává. Na nějaké rychlé jednostranné diety nevěřím. Tady tu jsem loni zkusila a zhubla 7 kilo. Jenže jsem pak blbá přestala a zase začala blbe jíst. A potřebuju zhubnout asi 20 kilo.

ivonapop
30. bře 2014

@petullina Osm kilo není tak hrozné, to vyběháš kolem mimi, uvidíš