Povedlo se vám někomu zhubnout více kilo?

evita2013
20. led 2013

Zajímalo by mě, jestli se někomu z vás povedlo zhubnout více kilo (myslím tím kolem 20kg a více). Poraďte, jak jste na to šly a motivujte ostatní, že to jde.
Já potřebuji zhubnout kolem 25, ale aspoň těch 20, nyní mám 95. Bojím se ale, že to nepůjde, že se to někde zasekne a pak nastane jojo efekt. Děkuji vám za všechny příspěvky.

majajaja
21. led 2013

Kolegyně během 1 roku takto zhubla pomoci dukanovy diety, moje matka pomocí koktejlu herbalife. Obojí ale vyžaduje pevnou vůli, na tu ale návod není

bumbum
21. led 2013

bez pohybu to nemá smysl. dietou člověk sice zhubne, ale většinou se hlavně odvodní, zpomalí si metabolismus a rychle nabere všechno zpátky, nemluvě o špatný náladě, kterou při hubnutí většina lidí trpí. po čtyřiceti letech bojů s mým líným tělem jsem se dala coby úplná lemra na běhání, zezačátku to byl hnus, po pár metrech všechno bolelo, ale překvapivě rychle si tělo na pravidelný dávky zvyklo. a protože běhat se nedá se žaludkem plným fujtajblů, ta zdravější a lehčí strava přijde tak nějak přirozeně sama. mozek nahradí přísun endorfínů místo jídlem pohybem a jde to samo... hlavně začít zlehka, pomalinku, brzdit počáteční nadšení a nepřepálit to.zhubnutí zaručeno na 100%, bonusem je dobrá nálada 🙂

leeloo16
21. led 2013

Podle mě je důležitá zdravá strava, pohyb, žádné extrémní diety, aby tělo a psychika netrpěly. Nemá smysl se mořit dietami. Kolegyně zhubla díky výživové poradkyni. Je důležité, aby hubnutí mělo hlavu a patu, bylo zaměřeno na potřeby vašeho těla. Kolegyně přidala jízdu na kole, v zimě na rotopedu. Bez nějakých jojo efektů si váhu stále drží a to má dávno po 50ce 🙂 Její nový zdravý jídelníček se stal jejím životním stylem 🙂 Navíc všude možně se píše o zdravém hubnutí a zdravém životním stylu, např. teď v časopisu Dieta jsem četla hodně zajímávých článků.
Souhlasím s bumbum, bez pohybu to nepůjde. A není kam spěchat. Sama jsem začala po dvou letech sportovat a ten úžasný pocit když docvičím je k nezaplacení. Stres je ten tam .-)

moucha
21. led 2013

Zhubla jsem 19 kilo, když jsem přišla na manželovu nevěru. Radši bych byla tlustá a vše ok 🙂

garfie
21. led 2013

@evita2013 vyzkoušej http://www.stobklub.cz/sebekoucink/ možná to nepůjde rychle, ale o to důkladněji......

malaletajicimyska
21. led 2013

Zhubla jsem zatim sice jen 10 a ceka mne jeste tak 5 ale hodne mi pomohlo obratit se na vyzivovou poradkyni ale chce to nekoho opravdu dobreho bohuzel, za vyzivoveho poradce se dnes oznacuje kdejaky tydyt. Nicmene jsem nehubla popripade jsem do te doby tri schodila pet nabrala zpet a bylo mi z toho na nic. Nyni pravidelne a zdrave jim i kdyz hrichy jsou nejsem schopna zit bez nich uplne ale dost jsem je omezila a cvicim jen tak jak to jde coz se dvema malyma detma neni mnoho jen doma tak kolem dvaceti minut a jeste k tomu ne vzdy v kuse spis deset dopoledne deset odpoledne.
Posledni dobou se mi zdalo ze nehubnu, bylo mi ztoho na nic ale piradkyne mne zvazila a premerila a sice je vaha stejna ale mam mene tuku a vice svalu, takze je to pozitivni🙂 hned se mi zase hubne prijemneji.

Jinak nechci delat reklamu ale hodim to sem www.lucietvrdonova.cz

radka2303
21. led 2013

Já jsem během půl roku zhubla skoro 20 kg,užívala jsem jablečný ocet 🙂

evita2013
autor
21. led 2013

Všem chci poděkovat za rady, Asi zkusím ten sebekoučink a kdyby to s ním nešlo, tak nějakého výživového poradce. Pohybu mám celkem dost, s kočárem chodím tak 4 hodiny denně, tak ještě zkusím rotoped na večer a snad se úspěchy dostaví. Díky všem.

barevna
22. led 2013

Ahojky, asi to nepatří do této diskuze ale myslím že právě sem nakouknou stejné baculky jako já. Hledám nějakou spřízněnou duši na emailování a vzájemné podporování v hubnutí. Ideál by byl 40 kg (teď mám na 165 cm/99 kg) ale i těch dvacet by bylo úžasné. Takže budu ráda za jakoukoliv spolubojovnici s více kilama. Písni prosím do IP

suziana
12. únor 2013

Ahoj, pokud chcete zhubnout a zhubnout jen tuk a nedovolit, aby se vám rozpadla svalovina, tak mi dejte vedět. Měla jsem zánět štítné žlázy a přesto jsem zhubla ze 110kg na 68kg a stále pokračuju. V případě zájmu pište na dlouha.zuzana@email.cz a budu se Vám věnovat.

blahova_andrea
12. únor 2013

já teda nikdy hubnout nepotřebovala, až po porodu. přibrala jsem 20kg, 11 naštěstí zůstalo v porodnici a s tím zbytkem jsem bojovala pak celý rok. bohužel pevnou vůli nemám, hlídání taky ne, takže cvičit nemůžu. ale dolů to šlo. prostě jsem měla víc pohybu a méně jídla. váha je mi už teď nějak jedno, spíš bych potřebovala zpevnit a to prostě bez cvičení nejde. takže je jedno kolik a jak zhubneš, ale bez pohybu stejně nikdy nebudeš spokojená.

kamys
21. únor 2013

Ahoj, ja zhubla diky proteinove diete. Na zacatku to sice lezlo do penez, ale jelikoz jsem videla vysledky na svoji byvale kolegyni z prace, tak jsem do toho sla taky. Ale opet, je to zase hlavne o vuli. Hlad jsem vubec nemela, ba dokonce jsem jedla mnohem vic. Krome proteinovych vyrobku je to hlavne zelenina a pak maso. Ja shodila 18 kg za 5 mesicu. Po me se do toho pustila sousedka, ta chtela po diteti shodit aspon 5 kg, nakonec se do toho zakousla a shodila 10. Drzeli jsme to s proteinovka.cz

karaj
23. únor 2013

@radka2303 Raduš, prosímtě a v jakých dávkách jsi jablečný ocet užívala?

radka2303
23. únor 2013

@karaj Ahoj,jablečný ocet jsem jedla 2 tobolky večer 🙂

noheli
28. únor 2013

Já dala po porodu dolů 38kg, změnou jídelníčku plus pohyb jak už tady někdo psal hodně pomohl sebekaučink 😉

marulu
28. únor 2013

@noheli teda, klobouk dolů 🙂! a můžu se zeptat, jak dlouho jsi těch 38 kg hubla? díky.

noheli
28. únor 2013

@marulu díky do roka po porodu jsem je měla dole

kivka888
29. dub 2020

@kamys Také jsem zhubla právě s proteinovou dietou, ale měla jsem ji od značky prodietix.cz. Zhubla jsem 19kg za 3 měsíce 🙂