Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

monik111
7. srp 2007

Ahojte,
mám hroznou depku,pač po porodu se nějak nemůžu pořád dostat na svojí váhu.Stale mám 8kg navíc a nene je sundat.Sice jsem nabrala27kg,takže docela úspěch,ale....
A to se neflákám,cvičím jak bejk,držím aji dietku a nic....
Tak bych třeba i vyzkoušela nějakej preparát na hubnuti,třeba to trochu urychlí.
Proto se chci zeptat jestli některá máte s nějakým přípravkem positivní zkušenosti?????
Nevím ani co je vše na trhu,ale třeba Lipoxal,......a nevím co ještě. ☹ ☹
Díky mooc za všechny reakce

tinacek
30. srp 2013

Zkuste mrknout na hubnutí sem:

http://www.lecebne-produkty.cz/program_hubnuti....

Ikdyž jsem to trochu flákala, tak to funguje..

Je to fajn. 😉

tinacek
30. srp 2013
belaa
3. zář 2013

Holky objednala jsem si sibutramin(dříve meridia) u www.stihletelo.com a užívám 15dní a super 5kg dole.Mají ten nejsilnější přípravek,jaký jsem kdy měla.Jsem šťastná za tento vynikající přípravek.Doporučila jsem několika kámoškám a objednali také.Aby jste měla tolik SIBUTRAMINU V ZÁSOBĚ,protože mám hodně známích.Děkuji

cabalkova
4. zář 2013

@belaa A vis, ze je klinicky dokazano, ze sibutramin muze způsobit infarkt a ma i radu dalších vedlejších ucinku? ve svete je uz nomalne zakazany.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
16. zář 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Neblázněte, vždyť všude píší, že je to hloupost do sebe rvát tychle hnusy. To chce pěkně pravidelnou zdravou stravu, sem tam jít pěkně na procházku a uvidíte, jak to půjde samo 🙂 Prášky, to je jen marketingový tah, cpou to všude.. na internetu, v televizi, časopisy. Hlavně, aby to měli všichni na očích. To už si raděj kupte třeba Lcarnitin, nebo nějaký spalovač, ale opět, tyto doplňky nebudou fungovat bez pohybu, takže se mu nevyhnete, ale určitě lepší, než sypat peníze za něco, co vůbec nefunguje a budete mít z toho jojo efekt.

elastiq
16. zář 2013

Také mám strach z prášků, možná něco na přírodní bázi, nebo nějaký přírodní produkt, ale jinak má vyzkoušené, že vždy zhubnu, když přestanu jíst sladké, hodně omezit pečivo, hlavně bílé a pít neslazené vody a samozřejmě pohyb, alespoň nějaký, procházka, rychlá chůze na autobus .....a nedojídat se večer

simona226453
17. zář 2013
Uživatel simona226453 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od simona226453.

To raději nějaké doplňky, než prášky. Zkuste třeba doplňky od Dr. Staňka ;) já je používám už roky a jsem spokojená.

sasuliena111
22. zář 2013

mate niekto skusenosti s green coffe ?? 🙂

vercabr
5. říj 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Prášky na hubnutí nikdy!!! Nechápu, jak tomu může někdo věřit. Je tuna lidí, co si myslí, že když si vezmou pilulku, tak že najednou zhubnou a budou mít krásnou postavičku. To asi takto nefunguje. Neřeknu, když si někdo koupí nějaký Lcarnitin, kofein a další "urychlovače" metabolismu. Ale opět bez pohybu to nejde, takže když si někdo myslí, že do sebe naleje flašku lcarnitinu a zhubne, tak to taky nejde. Chce to zdravě jíst a zdravě se hýbat 🙂

karel3
10. říj 2013

Mám jinou zkušenost. Mě prášky na hubnutí pomohly. Mám hodně práce a málo času na sport. Také jsem tomu moc nevěřil, ale byl jsem příjemně překvapen. Po dvou týdnech jsem sundal 7Kg. Možní nejsou prášky jako prášky já používám a doporučuji Obezin.

vercabr
10. říj 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Karel3: Za pouhé dva týdny 7 kilo? 😲 To je trošku víc brutální a nezdravé. Řekla bych, že je tak rozumné hubnout 3 kila za měsíc a ne 7. To pak tělo dostane pěknou ránu.

radana123456
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dmirus
3. únor 2014

Ahoj, já bojovala s váhou od svých 19 let. Při výšce 165 cm jsem vážila 80 kilo. 😔 Vyzkoušela jsem několikatery prášky a peníze letěly oknem pro nic za nic. Jenže jsem prostě doufala, že najdu takové, které fakticky pomůžou. To abych se začla hýbat je pro mě nadlidský úkol, vzhledem k tomu, že sedím v kanceláři 8 hodin v kuse a zvedám hovory: ☹ No a konečně je to tady!!! Už měsíc užívám novinku na trhu OBETHIN je to přírodní doplněk, který ti naplní žaludek a pak toho člověk míň sní. Je úžasný ze začátku jsem sice měla stále pocit hladu, ale žaludek jsem měla plný a tak jsem už víc nesnědla. Nejsem unavená ani nemám změny nálad. Prostě nevidím žádné nežádoucí účinky až na ty počáteční zůstavající pocity hladu. No a co je asi nejdůležitější, že teď mám 74,8 kg. 🙂 a těším se na další shozená kila 😉

dajda28
3. únor 2014

já mám dobrou zkušenost s Nature House.Upravili mi jídelníček tak,že za týden jsem měla 4kg dole.Jenže pak jsem zjistila,že čekáme 2.mimi,tak jsem musela skončit.Ale po kojení se k tomu určitě vrátím 🙂

clare01
3. únor 2014

Ahojky, mně bohužel nic z kupovaných a tolik propagovaných preparátů nikdy nic nezabralo. Mléčné koktejly,které se konzumují místo jídla mi děsně chutnaly ,ale měla jsem tak šílený hlad,že jsem viděla dvojmo. Nakonec jsme domů koupili rotoped,který trůní v obýváku naproti televizi a tak si u napínavého filmu trápím tělo a pálím kalorie. Přestala jsem sladit kafe,čaj,piju hlavně vodu,minerálky jsou hrozný a večer skoro nejím a hlad nemám,když rozumně jím přes den. Preparáty sebevíc dražší nepomohou, chce to mít pevnou vůli, hýbat se a NEŽRAT. 🙂 😉

mamasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jkladno
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
585960
29. kvě 2014

@monik111 ahoj ja teda Lipoxal brala 2 mesice a ani deko dole!!!!Mam jeste jedno baleni a nevim jestli ho mam poslat zpet.Vyhodila jsem penize oknem.Stravuji se cca 3 hod male porcicky,cvicim,chodim do "sveta zdravi",kde mi naordinovali stravu a za 5000kc udelali analyzu ,dalsi vyhozene penize ☹ myslim,ze jsou vsichni podvodnici a chteji vydelavat na nas,kdo chce spicky dat dolu.Nikdy jsem nemela problem s vahou!Spis jsem se vzdy stydela,ze jsem hubena.Jen v tehotenstvi jsem pribrala 27kg,ale ty jsem po mesici mela dole.Vazila jsem 49kg/173cm vysky!!!!Ted 84kg no des 😠

lu777
29. kvě 2014

@585960 to je jasné, že to je byznys 😉 jako každý jiný 😉

chce to zkontrolovat štítnou žlázu a jíst dostatečně, nepřehánět to s nejezením, jinak tělo ukládá....

když jsi měla po měsíci po porodu 27 kg dole, tak kde se bere ta nadváha? máš sedavé zaměstnání? nebo co jíš přesně? nejhorší je bílá mouka, cukr, mléko, sůl....
já zhubla 3 kg na podzim jako vedlejší účinek, kdy jsem si dala syrovou stravu (raw)... bylo mi super (první týden tedy detox, velká únava k večeru a neustále jsem chodila na wc, pak ale úleva a super), jedla jsem pořád a šlo to dolů samo.... hodně nafouklé břicho např. je právě hodně z bílé mouky, mléka...

kuklajda
29. kvě 2014

Mi k získání postavy pomohl TRF čaj od miss cosmetic 🙂 V kombinaci s cvičením to opravdu pomáhá a urychluje hubnutí. Pracuje to na principu zahřívání těla pro urychlení spalování a vytěsnějí přebytečné vody. Osobně doporučuju 🙂

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rada26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1983lenka
31. srp 2014

Ahoj, jsem notorická dietářka. Vyzkoušela jsem už snad dvacet zaručených diet, po které se z každé mé kamarádky nebo kolegyně stala hvězda firemního mejdanu (protože jí najednou chybělo v pase deset centimetrů), ale já sama jsem vždycky skončila u prvních pěti kilo. A když už jsem konečně po hodinách taiči a hladu něco shodila, tak za měsíc jsem byla opět na své staré váze, jako bych se ani nikdy zhubnout nesnažila, ale dozvěděla jsem se například, proč nesmím přestat snídat a taky, že vzít si večer před spaním něco k jídlu, není hned konečná. Teď už zase shazuju kila jak jelen paroží a hlavu si s tím tak moc nelámu, je to tak kilo za dva týdny, ale "jde to" pořád směrem dolů. Tak hodně štěstí!

dydlyn
21. zář 2014

Ahoj ja jsem mela 75kg a vyzkousela jsem zlata vejce vubec jsem nemela hlad ale nekdy na me prisla depka kdyz prasek prestal pusobyt. Kdyz ho beres tak mozek te tak zblbne ze jsi najezena a nemas hlad.A za 4 mesice jsem zhubla na 62 ale uz jsem to zas nabrala a neco mam navic. jsem stoho tak zoufala ze jsem pribrala a ted si pripadam jajo slon. ☹

zoe44
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
prinzesz
11. říj 2014

o Botanical Slimming Soft gel ste este nepoculi 😉 velmi dobra vec, len treba hladat naozaj spolahliveho dodavatela, nakolko je vela falsovatelov.. su lacne, cca 360kc je ich tam 36ks, beru sa vzdy 2 mesiace potom mesiac pauza a opat 2 mesiace a takto sa funguje az kym sa nedostavi pozadovana vaha.. su na prirodnej baze, cize vedlajsie ucinky nie su ziadne.. zaucinkuju asi az po 2 tyzdnoch uzivania, nie hned.. beru sa vzdy rano pred ranajkami a jest mozete vsetko.. ale zarucujem ze po case na nic chut mat nebudete.. moje plus je este take ze ako mavam sialene PMS tak po tomto nic.. brala som ich nedavno a ani nie mesiac lebo som onemocnela tak som ich radsej vysadila, ako normalna viroza ma chytila.. kasel, ryma a tak.., ale hned ako budem fit zacnem opat s nimi, su super.. kuk na youtube je o tom koopec videi aj ako rozoznat origos od falsu...

zuzana_anlaufova
3. pro 2014

Mě hodně pomohly tablety Adipex, jsou na předpis 🙂 omezila jsem jen množství na polovinu a šlo to samo 🙂 7 kg za 2 měsíce 🙂

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz