Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

monik111
7. srp 2007

Ahojte,
mám hroznou depku,pač po porodu se nějak nemůžu pořád dostat na svojí váhu.Stale mám 8kg navíc a nene je sundat.Sice jsem nabrala27kg,takže docela úspěch,ale....
A to se neflákám,cvičím jak bejk,držím aji dietku a nic....
Tak bych třeba i vyzkoušela nějakej preparát na hubnuti,třeba to trochu urychlí.
Proto se chci zeptat jestli některá máte s nějakým přípravkem positivní zkušenosti?????
Nevím ani co je vše na trhu,ale třeba Lipoxal,......a nevím co ještě. ☹ ☹
Díky mooc za všechny reakce

lenooorek
18. pro 2014

Prášky ti pomůžou jen velice krátkodobě, pokud vůbec pomůžou...nastane jojo efekt...

kapodastr
9. led 2015

Mám pořád hlad, neustále se cpu a pak přibírám, myslíte, že mi může pomoci Slimax?

manka78
19. led 2015

@kapodastr Jez pouze velke jidlo s hodne proteiny to je dulezite protoze protein te velmi dobre zasyti, zaroven se ti diky nemu vyplavuje do tela glucagon - ten spusti lipolzi (spalovani tuku jako energie). Proto je vhodne kdyz uz jsi moc hladova zamerit se na konzumaci proteinovych jidel.

kami1984
24. led 2015

Koukám, že tu už někdo zmínil Slimax. Mamce dala paní v lékárně něco pro ženy 40+ Slimax femina nebo tak. Mamka vynechává pečivo, snaží se chodit pěšky, na pravidelný sport nemá čas a tohle prý podporuje hubnutí. Jako je mi jasné, že bez práce nejsou koláče, ale tohle by mohlo tzv.nabudit ne?

punkerka89
27. led 2015

doporucuji C.L.A pomaha opravdu nemam tolik potrebu jist a vydrzim dyl

syslina22
28. led 2015

Ahoj monik111. Prášky na hubnutí bych rozhodně nedoporučovala. To ti řekne určitě každý koho se zeptáš. Chce to pohyb, a úpravu jídelníčku. Potom to půjde i bez prášků. Já chodím do nutričního centra, k výživové poradkyni Lucii Fialové a jsem spokojená. Prášky na hubnutíí určitě ne!! To je největší svinstvo.. 😝

pestryjidelnicekcz
21. bře 2015

Ahojte holky, připojuji se k přirozenému hubnutí. Raději si teda udělám ovocný nebo zeleninový fresh nápoj, než abych si lupla multivitamín. I když kapsli sníte nemáte zaručeno, že se vitamíny nebo tzv. hubnoucí preparáty dostanou kam mají a vykonají službu. Stejně se nevyhneme zdravému stravování a pohybu. bez toho to nepůjde. Ale můžete začít příjemným jídelníčkem u mě na profilu a tomu nějakou příjemnou procházkou a výsledek bude lepší než čekání na to až vám nějaká pilulka zabere a připraví vás o peníze.

petlam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
waflicka01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jolinek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petlam
26. bře 2015

X3 – Thermogenic Fatburner
perfektní při odbourávání tělesného tuku a je sestaven tak, že spaluje tuk i bez fyzické zátěže.

Kdyžtak může sehnat za dobrou cenu

helenaoparilova
26. bře 2015

PRasky na hubnuti jsou jedna velka lez..

evelena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wawra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stestickoi
14. zář 2015

Holky, a už jste vyzkoušely jen třeba nějaký doplněk stravy? Nemusíte přece hned užívat chemii, abyste si odrovnali žaludek 😉

esmaralda
21. zář 2015

Tak mně naopak ty prášky na hubnutí pomohly,dala jsem dolů 30 kg a váhu si držím,ale také jsem změnila životní styl a jsem na úplně jiné stravě,bohaté hlavně na bílkoviny s minimem tuku.

janaandjana
24. zář 2015

Ahojte! Zajímalo by mě jaké doplňky stravy jste zkusily? Jake jsou vaše zkušeností? Co funguje a co ne? Odpovězte, potřebuji pomoc.

irka86
25. zář 2015

Brala jsem tablety s piperinou a fungovaly dost dobře, zhubla jsem několik kilo 🙂

janaandjana
26. zář 2015

@irka86
Ahoj Irko, kolik kilogramů jsi zhublá?
Můžeš napsát tady něco o piperině? Nevím co je to, a brat tablety, ktere nejsou bezpeční pro zdrávi nechci. ☹
Zdrávím

irka86
27. zář 2015

Ztratila jsem 6 kilo za 2 měsíce, můžete si přečíst o tom na wikipedie, piperina je to vysoce koncentrovaný výtažek s pepře který potlačuje nadměrnou chuť k jídlu. Samozřejmě nezhubneme pouze berouc doplňky stracy. Cvíč, pij hodně vody a jez zdravější jídlo a také zhubneš 🙂 zdravím!

janaandjana
28. zář 2015

@irka86 Děkují moc! Vidím, že jsi rozumná a neveřiš na zázraky. Objednala jsem si Piperine a doufam, že aspoň trochu pomůže. 🙂 Určitě budu cvičit každý den!

inka667
18. lis 2015

Rozumně zhubnout je to nejdůležitější. Nechce to bezhlavě kývnout na každou blbost, kterou teď na FB inzerují za 99,- nebo zdarma. A když už nějaké doplňky, tak jedině vyloženě léky na hubnutí - http://www.pilulka.cz/dieta ale vyloženě s kvalitní, lehkou, pestrou a pravidelnou stravou a alespoň nějakým pohybem. Jinak budete brzy klientkami plastické chirurgie. A na to jako máte?

motina
18. lis 2015

Prášky jsou podle mě na nic. stačí upravit stravu a pohyb 🙂

inka667
18. lis 2015

Popletla jsem odkaz, tady davam ten spravny, nedavala jsem to ze zalozky, kdo se v tom ma pak vyznat, kdyz se to jmenuje stejne ☹ http://pilulka.com/leky-na-hubnuti~c8234.html

verzus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inka667
20. lis 2015

Tak to je uzasny pribeh! Velka gratulace, myslim, ze mate velky obdiv mnohych z nas 🙂

verzus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
apple11
30. lis 2015

@monik111 Dobrý den, na prášky se vykašlete. Stojí to spoustu peněz a žádné doopravdy nefungují. Mně pomohl spalovač, buď před sportem, a nebo ráno před snídaní sem si dala odměrku - nastartoval mě a navíc pomáhal odbourávat tuky. Za mě rozhodně lepší řešení! Dobrý spalovač seženete kolem 400 Kč - takže pozitivnější pro tělo i peněženku.

Držím pěsti s hubnutím 🙂

verzus
6. pro 2015

Za mě mohu doporučit zdraví alkalický životní styl = molekulární vodík. Více info viz článek v časopisu o zdraví 🙂 K tomu pravidelný pohyb a je vyhráno 🙂

megy
6. pro 2015

já za sebe doporučuji změnit stravování, trochu tělo očistit - já používám pH balance - na měsíc to výjde zhruba kolem 250kč, více tekutin a hýbat se. myslím si, že energie je akorát na vše 🙂