Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

monik111
7. srp 2007

Ahojte,
mám hroznou depku,pač po porodu se nějak nemůžu pořád dostat na svojí váhu.Stale mám 8kg navíc a nene je sundat.Sice jsem nabrala27kg,takže docela úspěch,ale....
A to se neflákám,cvičím jak bejk,držím aji dietku a nic....
Tak bych třeba i vyzkoušela nějakej preparát na hubnuti,třeba to trochu urychlí.
Proto se chci zeptat jestli některá máte s nějakým přípravkem positivní zkušenosti?????
Nevím ani co je vše na trhu,ale třeba Lipoxal,......a nevím co ještě. ☹ ☹
Díky mooc za všechny reakce

radusa6
6. únor 2013

CLA tablety jsou na hubnutí moc dobré. Nezhubnete 20 kilo za mesic,ale treba 5,ale je to hubnutí s rozumem. Obsahují zelený čaj a chrom a opravdu fungujou. Obleču staré rifle,které jsem si myslela, ze mam uz jen na pamatku.cítím se skvěele

surikam
18. únor 2013

Holky z Brna a okolí: kdybyste měly zájem o měření na tělesném analyzéru, popř. o výživové poradenství , tak mě neváhejte kontaktovat. Nechci po nikom peníze. Je to jenom moje hobby a dělám tuto práci ráda, proto máte ode mě měření a poradenství zadarmo. 😉

coco13
22. bře 2013

ahoj, máte někdo osobní zkušenost s prášky adipex? ( http://www.dinarin.cz/Adipex-retard-cps-ret-100... ) potřebuju dostat pár kilo dolů a už jsem zoufalá. Jím pravidelně, cvičím... tak jestli máte jakkoukoliv zkušenost s nimi...

adriene
27. bře 2013

@coco13

Ahoj, ADIPEX jsem nebrala, ale sehnala jsem "americký adipex"... je pod názvem Sibutramin, když tak googluj. Právě po něm jsem zhubla 8 kg za cca měsíc a kousek. Zbylo mi ze 100tbl v balení ještě 60 tbl, tak nabízím dále, kdyby měl někdo zájem... Víc už potřebovat nebudu. Když tak pište do zpráv.

dagina
1. dub 2013

@radusa6 prosím tě, jaké konkrétně jsi měla? Bez úpravy stravy a cvičení jsi tolik zhulba (5kg za měsíc)???? To je hodně slušné, bych brala i 2 kila za měs 🙂.
Já pořád špekuliju, jak trochu zhubnout bez drastického cvičení, hladovění atd...........

bonavoxa
Autor odpověď smazal
Zobraz
bonavoxa
1. dub 2013

A jinak pohyb každý den aspoň 30 min., nejíst večer, hodně pít, cukry jen ovocné a dopoledne, odpoledne bílkoviny..zhubla jsem za třičtvrtě roku 30 kilo.

aktiz
12. dub 2013

5 tajemství úspěšného hubnutín. Nový video-trénink hubnutí pro ženy: http://homeworksystem.cz/hubnuti_hrou.html?a_ai...

niky04
16. dub 2013

@mariska1980
ahoj chci se zeptat co je to za prasky jak si tu psala ze ti je poradila kamaradka jak zhubla 18kg za 3 mesice 🙂 dekuju

tadlen
16. dub 2013

@adriene mas jeste sibutraminove tbl?

adriene
16. dub 2013

@tadlen Ahoj, bohuzel... uz jsem poslala dale... 😎

luciemeli
16. dub 2013

Vyzívám maminky jdu na vyšetření dr mi bude předepisovat Adipex Retard...potřebuji zhubnout nic mi nezabírá kamarádka na ně zhubla a máá boooože luxusní postavu!!!! jako modelka...ale jsou to prásky zabijjááááci! Proto to vyšetření....sním už od puberty o krácné postavě....a kdeee pak cvičení to už mě nebaví myslíte že se řídim po hlavě do hrobu? někteří na to umírají.....někomu zaberou někomu né!

luciemeli
16. dub 2013

jinak mám lipoxal Extreme II a na ně jsem zhubla 14, 5 kg se cvičením a přísnou dietou od dr!

llluckaaa
16. dub 2013

@luciemeli Je to tvoje volba a ty si poneseš důsledky. Ale já bych do toho určitě nikdy nešla, radši bych měla nadváhu a byla zdravá než hubená s podlomeným zdravím 😒
Jak to, že ti nic nezabírá, když jsi zhubla skoro 15 kilo? 😕

luciemeli
17. dub 2013

@llluckaaa s lipoxalem, ale chtěla jsem vyzkoušet něco jinného, ale jak četla jsem do půl druhé do rána následky a co to obnáší o po konečném závěru, tyto prášky radši brát nebudu domluvím se s dr asi na dietě a nějakém koktejlíku no uvidíme, ale stejmě mě nepouští ten názor toho, že kámoška byla tlustá, a zhubla neuvěřitelných mega kilo a je z ní modelka to mě dostává já o takové postavě vždy snila a nikdy jsem toho nedocílila!

llluckaaa
17. dub 2013

@luciemeli Jenže předpokládám, že nesníš o tom, co potkalo ostatní - tedy ošklivé zdravotní problémy ☹ Pokud to můžeš ještě zkusit jinak a netlačí tě zdravotní problémy (tím myslím, že bys musela třeba rychle zhubnout kvůli nějaké operaci), tak bych určitě využila jiných cest. Přeci jen máš malé dítě a nerozhoduješ teď jen o svém životě, ale i jeho 😒 Pro něj je nejdůležitější zdravá maminka 😉

luciemeli
17. dub 2013

@llluckaaa JE to přesně tak ☹ jde mi ozdraví začneme s dietkou a začneme chodit na tancovačky možná se mi spevní postava 🙂

pinkyyy
17. dub 2013

Ahoj... chtěla bych se zeptat, jestli má některá z Vás zkušenosti s Raspberry? - http://www.siluetadoleta.cz/doplnky-stravy/d/ra... Děkuji předem za odpovědi. Potřebuji shodit a už si nevím rady. Upravila jsem stravu, začala sportovat a jestli mám dole kilo (za měsíc), tak je to hodně... 😖

mikixxx
12. kvě 2013

Ahoj, ja jsem zhubla 12kg za 3 mesice pri tablete ze zelene kavy.. stoji to kolem 1200kc ale zabira to.. koupila jsem je me mamce, ktere se v jejich 50letech uz nedari zhubnout .. bere je teprve mesic a kazdy tyden hubne kg! jsou to tablety ktere prospivaji telu a zrychluji metabolismus.. ja je objednala na hubnuti-bez-diety-a-cviceni.webnode.

mikixxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teri30
12. kvě 2013

Ahoj, ja zhubla z prasku Alli, 8 kilo za mesic. Pak jsem je prestala brat a zase jsem pribrala. Pak mi nejvic pomohla Atkins dieta, proste zadne prilohy, jen hodne zeleniny, maso, ryby. Zhubla jsem 15 kilo za 3 mesice s tim, ze jsem si 1x tydne doprala jidlo I s prilohou jako brambory nebo ryzi. Pak jsem otehotnela asi I diky te diete,( jelikoz mam polycystozu vajecniku). Po porodu vim jak na hubnuti a co na me funguje. 🙂

anna22123
Autor odpověď smazal
Zobraz
barbarkablahova
23. čer 2013

ahojky máte někdo zkušenosti s výtažky ze zelené kávy=Health Boost Pure Green Coffee Bean Extract... prosím o radu, nechtěla bych se nechat napálit... http://hj.medicalnewsreporter.com/# 🙂

zanet2009
23. čer 2013

@barbarkablahova Já už je beru 2týdny a teda mám dole pouze 1kg. To jsem k tomu přestala jíst i pečivo a stejně nic.
Už bych si žádné tablety nekoupila. Opravdu platí 5x denně jíst v malých dávkách a zdravě a k tomu pohyb.Opět jsem se o tom přesvědčila.

barbarkablahova
23. čer 2013

@zanet2009 moc děkuju 🙂... radši si žádné prášky kupovat nebudu 🙂

barbarkablahova
23. čer 2013

Sibutramin
Bioaktivní C.L.A. Booster
XL to S Medical
Therma Cuts
jsou podle známých nejlepší prášky na hubnutí 🙂... co by jste mi doporučili vy 🙂?... chodím do fitka, jezdím na kole, ale kila né a né dolů :(

tama_ra
19. črc 2013

Ahoj holky.
Já jsem v minulosti užívala delší dobu tabletky, které měly pomoci zhubnout a akorát se mi tím rozhodil metabolismus.
Pak jsem s dietami na čas sekla a teď jsem se do toho odhodlala jít znovu, ale úplně jiným stylem.
Řekla jsem si, že v dnešní době už není nic neobvyklého navštívit nějakého výživového poradce. Koukala jsem na fajnhubnuti.cz/krabickova-dieta-zlin , kde jsem si sjednala schůzku. Nedívali se tam na mě skrz prsty, opravdu poradili a sestavili jídelníček. Nemám na vaření čas, takže to řeším koupí krabičkové diety. Pokud mám alespoň trošku času, cvičím Jillian, to zabere 20 minut, takže vynechám málokdy.
Zhubla jsem za 3 měsíce 10 kilo, myslím, že mám i více svalové hmoty. Takže si teď s odstupem času říkám, že ty tabletky a hladovění byla pěkná hloupost.

mar11ka
22. črc 2013

Ahoj mam velky problemy s vahou přibiram šileně potřebovala bych zhubnout aspon 50 kg skoušela jsem všechno co e i neje stejnak nic nepomohlo a mam taky nemocnou štitnou žlazu prosim poradtě. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

najamilik
22. črc 2013

nemate nekdo zkusenosti s green tea? 😉

najamilik
22. črc 2013

a jakoudietu by jste mi doporucili kdyz nejim zeleninu? je vubec neco takoveho?