Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

monik111
7. srp 2007

Ahojte,
mám hroznou depku,pač po porodu se nějak nemůžu pořád dostat na svojí váhu.Stale mám 8kg navíc a nene je sundat.Sice jsem nabrala27kg,takže docela úspěch,ale....
A to se neflákám,cvičím jak bejk,držím aji dietku a nic....
Tak bych třeba i vyzkoušela nějakej preparát na hubnuti,třeba to trochu urychlí.
Proto se chci zeptat jestli některá máte s nějakým přípravkem positivní zkušenosti?????
Nevím ani co je vše na trhu,ale třeba Lipoxal,......a nevím co ještě. ☹ ☹
Díky mooc za všechny reakce

mikca
7. srp 2007

ahoj prášky na hubnutí jsou nesmysl, když po nich zhubneš tak jen dočasně a pak nabereš dvakrát tolik, takže nejlepší je změna životního stylu a cvičení, nejde to hned, ale postupně. jediné s čím souhlasím jsou doplnky stravy jako je např chrom...ale to je jen doplněk.
dělala jsme na odd. kde jsme dělali bandáže žaludku a věř mi, žádné zázračné prášky nefungujou, je to jen samá chemie. tak hodně štěstí ahoj

pavlinka3
7. srp 2007

monik111 - říká se, že 9měsíců bříško přichází a 9 měsíců odchází - ty jsi relativně brzo po porodu, takže máš ještě na nějaké drastické hubnutí za pomoci pilulek dost času 😉

kasli
7. srp 2007

monik, buď v klidu - dej tomu tak 6 měsíců a uvidíš, že to půjde dolů, kord když cvičíš. Zázraky po 27kg nejsou na počkání 😉 Moje teta přibrala při těhu 35kg a schazovala to přesně rok, teď je na své váze a je v pohodě. Tak tomu dej čas 🙂

monik111
autor
7. srp 2007

Holky dík,
já jsem strašná,žé??? 😒 Já vím,že to chce asi dýl času,ale když vidím ten břuch v zrcadle tak se mi chce řvát.Nejhorší je že je léto a nemůžu nosit svoje starý věci.A vůbec jsem ve všem jak sud.Ach jo.No jo musím makat a snad příští léto už budu fit. 😉

monik111
autor
9. srp 2007

🙂 😎

miksa
10. srp 2007

ahoj prášky na hubnutí je hloupost já brala Adipex retard ( zlaté vejce ) a zkolabovala jsem a doktor mi pak řekl jestli jsem se chtěla zabít od té doby už nic podobného nezkouším. Moje maminka užívala Lipoxal tak zhubla snad říkala že 9 kilo bylo to na ní vidět , ale jak to přestala brát tak to má všechno nazpátek.

cert..ova
10. srp 2007

ahoj, prášky blbost, musíš začít jíst pravidelně 6krát denně a omezit tučná jídla a tak a cvičení je taky fajn, ale nezlob se na mě začínáš z toho šílet, po mém druhém porodu jsem taky chtěla zhubnout(samozřejmě,když jsem přestala kojit), povedlo se mi za měsíc a půl 20kg, něměla jsem ms a do dvou let jsem měla rakovinu uzlin, teď mám 80kg a jsem zdravá, takže se na to tak drasticky vykašli a začni z lehounka a zdravě už kvůli malý

krista
1. lis 2008

mariska1980 • Včera ve 23:47
Ahoj,mate nekdo skusenosti s praskama xl to s?Nebo s nejakyma jinyma ucinyma praskama na hubnuti?piste na ip nebo email mariska1980@seznam.cz

mariska1980
1. lis 2008

Me gynekolog predepsal lindaxu-drahy a uspech minimalni tet sem skousela Reduxil byl v akci mam dole asi 5kg za 2mesice pristi tyden ho dobiram a moje znama mi poradila xl to s zhubla 18kg za 3 mesice a nevratilo se jito takze to asi skusi uvidim podle financi.

simonakratka
11. čer 2009

Ahoj, mám výborné zkušenosti s vibrosaunou... Manžel mi koupil jako narozeninový dárek pobyt ve welness, kde se týden zaměřovali na mé hubnutí a relaxaci a výsledky byly opravdu vidět. Je to překvapující, ale tak nejvíc "zhuble🙂" jsem si připadala právě po vibrosauně. Máte s tím také někdo zkušenosti? Jinak koho by to nalákalo, tak o tom programu najdete víc informací na zlutaraketa.cz. Mějte se

😉

suki
11. čer 2009

Já mám vyzkoušený floating 😵 😵 což je perfektní na relaxaci a celkovou očistu těla 😵 😵 (FLOATING simuluje prostředí Mrtvého moře, umožňuje beztížné plavání těla na hladině a spolu s teplotou lázně vytváří ideální podmínky pro rehabilitaci a regeneraci fyzických i duševních sil. Krevní tlak se stabilizuje, proud krve přináší více výživných a hojivých látek ke všem buňkám v těle a urychluje tak odplavení odpadních látek. Následkem těchto blahodárných procesů spolu s hlubokou relaxací, uvolnění a dokonalou masáží svalů a páteře umožňuje floating zlepšení kondice a celkového zdravotního stavu. Ležíte v ideálním tvaru, ze všech stran hýčkán stejnou teplotou, ať již vzduchu nad hladinou nebo magickým roztokem a necháváte na sebe působit minerály z Mrtvého moře, masážní trysky a relaxační hudbu.)

a pak taky skořicový zábal, to je paráda 😵 😵

Účinky ošetření:

* úbytek na objemu
* detoxikace organismu, pročištění organismu
* celkové zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou (též křečovými žilami a popraskanými žilkami)
* výsledkem je stálý a rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který vyvíjí fólie zvenku, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami látkové výměny.

Musím říct, že to fakt funguje 😵 člověk se cítí jak znovuzrozený 😵

+ kombinace se sportem a nějaký prášky nebudete potřebovat 😉

suki
11. čer 2009

jako ty skořicový zábaly fakt doporučuju 😵 😉 🙂

garola
1. říj 2009

Ahoj,
taky jsem si myslela, že moje kila navíc po porodu časem odpadnou a u většiny z nich se tak i stalo, ale na svou původní váhu jsem se nedostala ani po 2 letech a to už se člověk těžko může vymlouvat na těhotenství... Pořád jsem měla navíc 6kg a ty mě dělily od většiny oblečení ve skříni a hlavně ta pneumatika v pase se mi fakt nelíbila. Prášky na hubnutí jsem brát nechtěla a chtěla jsem to "zvládnout sama".

Zatím nejlepší zkušenost mám s Bioaktivním CLA. Není to přípravek přímo na zhubnutí, ale na spalování tuků a tvorbu svalové hmoty. Sice jsem zhubla jen 4kg, ale postava se mi zformovala a v pase mám teď o 2cm méně než před otěhotněním. Po zhubnutí jsem tabletky vysadila a váhu si pořád držím. Není to sice úplně levná záležitost, ale vzhledem k tomu, že jsem přípravek brala jen dva měsíce, tak to nebylo zase tolik.

Důležité je cvičit a omezit stravu, to jsem sice dělala i před tím, ale nějak jsem s váhou nemohla hnout. Myslím, že CLA to prostě nastartovalo a pomohlo mi opravdu moc 🙂 Původně jsem se sice těmhle přípravkům bránila, ale ne každý je jen "reklamní finta" a asi musí člověk zvážit, co přesně od něj očekává, když má někdo nadváhu 30kg, zabere u něj zase něco jiného...

berenika39
1. říj 2009

moni, kliiiiiiid, trvalo mi to bez měsíce rok, a to jsem pěkná vykopávka, u které se čekalo, že mi pár kilo zůstane, neboj, lepší postupně a pomalu, ale jistě....neboj, chce to čas.

Prášky neeee, mám zkušenost s adipexem z mládí, před asi 15tilety, skončila jsem na v rukách doktorů a měla jsem namále,je to děsný svinstvo a nestojí to za to, rok jsem se nemohla zbavit následků auž bych něco takovýho neudělala.

Sport,střídmé stravování, minimum sacharidů,malé porce 6x denně, nejím hlavní jídla jako taková, jen přes den prostě něco sezobnu...s věkem se metabolismus zpomaluje a už nedokáže spálit tolik, jako dřív.
Kolo, spinning, běhání, prostě aerobní aktivity a jde to jako po másle.

Držím palce a neplaš, půjde to 😉 😉 😉

berenika39
1. říj 2009

...a dobře funguje sázka o něco faaaakt zajímavýho, třeba s manželem o dovču u moře nebo co já vím, co je pro tebe zajímavý....máš motivaci, prostě chceš s tím pohnout nejen kvůli sobě, ale i kvůli někomu nebo něčemu 😀 😀 😀

zdenka26
1. říj 2009

nevím ale já na prášky nevěřím,stojí to fůru peněz a cpát do sebe chemii taky není nejlepší.nejlepší recept na hubnutí je zčít se pravidelně a rozumně stravovat a začít cvičit.to je jediné čemu věřím

palanie
19. únor 2010

Garolo,
také mám s CLA dobrou zkušenost. Splnil to co sliboval, zhubla jsem a mám pevnější posavu. Jsem nadšená, kdybych zase přibrala půjdu do něj znovu. Tenle přípravek - co se mě týká, mohu jen doporučit. Kupovala jsem si v lékárně Bioaktivní CLA Booster, s jinými zkušenost nemám.

leonasudova
21. čer 2010

Ahojky měla bych prozbu potřebuju z hubnout nějaké kilo a i když moc nejím a snažím se pohybovat tak mi to moc dolů nejde, pokud někdo víte o nějakých práškách tak písněte. Jinak jsem četla o nějakých xl. Chci se zeptat na celý název a koupí se to bez předpisu děkuju

joslyn
15. srp 2011

ahoj, já bych práškům na hubnutí moc nevěřila, zkoušela jsem krabičkovou dietu a byla jsem spokojená. Byla od abc diety a byla jsem moc spokojená, jídlo bylo dobrý a dovezli mi ho až domů takže jsem se nemusela o nic starat. Vřele všem doporučuji 🙂

helisek84
17. srp 2011

čau holky...prášky na hubnutí...to si můžete koupit i multivitamíny a nalepit si na to cedulku "na hubnutí"...placebo efekt jak vyšitý...
nejlepší a nejzaručenější na hubnutí je být v pohodě, mít se ráda, dopřávat si pestrou stravu, hodně zeleniny, ovoce atd. ale když má člověk chuť na čoko nebo zmrzku, dát si a užít si to a ne to jíst s pocitem, že člověk udělal něco špatného! - podvědomí si to vyhodnotí jako stres, jako něco, co prostě nesmí a bude se bránit, co kdyby to už nedostalo...a hlavně sport, jakýkoliv pohyb, klidně jenom procházky, ale dlouhé a svižným krokem - všechno je lepší než nic. rozdíl je totiž hlavně v tom, že při cvičení se tělo zpevní a získá uplně jiný tvar - ono není 70 kg špeků jako 70 kg zpevněného těla🙂

zabula
30. srp 2011

ahojky,prášky na hubnutí já vyzkoušela už tolik že tomu nevěřím,radši peníze dám na lymfodrenáž,ty sou supr,zhubneš a ještě se dobře cítíš,po dětech du do toho znovu 🙂

lucijus
9. říj 2011

Ahoj, potřebuji poradit. Je to zhruba 1 rok po porodu a já stále nemůžu zhubnout ☹ Vždycky sem byla kus žensky, nikdy žádná modelka, ale má váha se dostala nad 100 kg a to je můj problém. Hrozně moc to chci změnit, hrozně moc chci zhubnout, ale prášky nechci a jít a někomu se svěřit se svou váhou se stydím ☹ Chci zhubnout hlavně kůly mojí holčičce, chci jí vletě vzít a jít třeba na veřejné koupaliště. Jsem moc ráda že sem to mohla alespoň napsat, nemám totiž nikoho komu bych se mohla svěřit, mé sebevědomí se rovná 00000000000000000 a hrozně se stydím ☹ PŘEDEM DĚKUJI ZA RADY

baraseliskou
19. říj 2011

@lucijus Ahoj,pokud budes chtit tak mi napis na mail Barus.Bochn@seznam.cz,muzes se sverit a muzem si pokecat,taky jsem hubla a podarilo se,rada ti poradim co mi zabralo. 🙂 a nestyd se,musis si hlavne verit 😉

mytuska
28. bře 2012

@lucijus ahoj, pročítám diskuzi a mám asi podobný problém jako ty...jak jsi pokročila? moc ráda si s tebou písnu, přijmu nějakou radu... je to fakt těžký... 😕

ge1deon
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ge1deon
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jana055
18. led 2013

Ahoj. Také jsem nějakou dobu sháněla prášky na hubnutí a musím říct, že v celku dobré informace jsou na tomto začínajícím blogu: http://www.i-to.cz/vyzivove-doplnky/ .

katmarkovacz
19. led 2013

Ahoj, já bych práškům také nevěřila. Všechno jde, pokud opravdu zdravě jíš každé tři hodiny, nehladovíš a přidáš k tomu trošku sportu. Cpát do sebe různé preparáty je zbytečné, naopak bych se bála, abych si nějak nepoškodila zdraví.

sanchezova
28. led 2013

holky prášky na hubnutí vám akorát zatentujou metabolismus, chce to detox organismu a cvičit. já jsem pila bylinné extrakty a používala náplasti na nohy a hubnu zdravě. žádná chemie

krul
28. led 2013

Zkoušela jste některá Neera detox?