Prášky na hubnutí. Máte zkušenosti?

monik111
7. srp 2007

Ahojte,
mám hroznou depku,pač po porodu se nějak nemůžu pořád dostat na svojí váhu.Stale mám 8kg navíc a nene je sundat.Sice jsem nabrala27kg,takže docela úspěch,ale....
A to se neflákám,cvičím jak bejk,držím aji dietku a nic....
Tak bych třeba i vyzkoušela nějakej preparát na hubnuti,třeba to trochu urychlí.
Proto se chci zeptat jestli některá máte s nějakým přípravkem positivní zkušenosti?????
Nevím ani co je vše na trhu,ale třeba Lipoxal,......a nevím co ještě. ☹ ☹
Díky mooc za všechny reakce

ducik
6. pro 2015

Zázraky neexistují, rozhodně ne na hubnutí... kdy na to konečně lidi přestanou věřit?

verzus
6. pro 2015

Zdravým životním stylem samozřejmě myslím i stravu 😉

guinea
6. pro 2015

Předchozí příspěvky jsem nečetla, ale dotaz zní, jestli mám zkušenost s prášky na hubnutí, tak odpovím 🙂 Zkušenost mám u své dlouholeté kamarádky. Brala na předpis od lékařky Meridien, plus upravila jídelníček. Prášky fungovaly tak, že přenastavily v mozku vnímání hladu. Když jsem si ale přečetla příbalový leták, tak mě to HODNĚ vyděsilo - možné deprese, změny chování, atd. To bych byla radši nadosmrti obézní, než riskovat tohle. Kamarádku to ale neodradilo, takže prášky brala, a opravdu zhubla. Jenže - výkyvy nálad se dostavily, začala se chovat opravdu šíleně (vím to, v tu dobu jsem s ní pracovala, takže jsem změnu pozorovala každý den).

A jak to nakonec dopadlo? Samozřejmě že prášky člověku nezařídí změnu životního stylu, takže kamarádka po čase znovu nabrala, a samozřejmě víc, než před tím zhubla, výkyvy nálad a změna psychiky jí zůstaly, a tyto prášky nakonec EU zakázala jako škodlivé.

Takže co opravdu funuje? Dietolog co vysvětlí co jíst, v jakém poměru a množství tak, aby měl člověk vyvážený příjem živin, což způsobí absenci vlčího hladu nebo chuť na sladké. A osobní trenér v posilovně, který vysvětlí jak cvičit, aby si člověk neublížil, ale měl naopak chuť do pohybu a radost z výsledků.

tlango
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helga20
7. led 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

Hubnul zde někdo z vás s XLS medical?

helga20
12. led 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

myslíte si, že s těma práškama můžu shodit i 15 kg? Nebo to už je moc a prášky na to nestačí. Díky za odpovědi

vineta
12. led 2017

@helga20 Myslím, že práškama se maximálně odvodníš. V hubnutí žádný zkratky dlouhodobě nepomůžou, i když je lákavá představa, že shodíš bez práce. Bohužel, bez práce to nejde. Redukce jídelníčku, zdravá strava, přidat na pohybu, to je jediný, co dlouhodobě funguje.

frndafrrr
12. led 2017

Mám, ale s časem prověřené zkušenosti špatné. Jo-jo efekt je u nich to nejmenší zlo ještě. Člověk nechce slyšet to "Dej
tomu čas, hýbej se, ale asi je to jediné správné....

helga20
15. led 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

Ano, je mi jasne, ze se zalozenyma rukama to nepujde. Ale dost se snazim a vaha se nehybe, tak jsem doufala, ze by mi to třeba vic pokoplo organismus

guinea
17. led 2017

@helga20 Ono dost pomůže i poctivě si psát do sešítku, co jsi snědla a vypila - třeba týden. Z blízkého okolí - známá poctivě cvičila někokrát týdně s osobním trenérem, chodila k dietologovi a vařila si zdravé jídlo i sebou do práce. Sice něco zhubla, ale ne moc, i když z nulové kondice se dostala do kodice vynikající. Víkendy ale trávila u rodičů (jakožto nezadaná), a tam holt jedla to, co se podávalo - "poctivá" česká kuchyně, takže smetanové omáčky, knedlíky, dorty, koláče, zmrzliny. Vím to přímo od jejích rodičů. Ale ona sama sobě to nechtěla přiznat, je to asi nějaká forma popření, ona byla skutečně přesvědčená, že se jedná o záhadu - cvičí jak blázen a jí dietně a nic. Jo a zapisovat si to, co snědla a vypila odmítala, že "není čas". Neříkám, že to musí být i tvůj případ, ale pes bývá zakopán právě v těhle věcech 🙂

guinea
17. led 2017

@helga20
... a nebo jíš naopak málo, jsem ještě chtěla dodat 🙂

helga20
18. led 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

je fakt, že se stravou jsem hodně zápasila ale s postupem času jsem to hodně ovládla, a fakt jim pravidelně a řekla bych, že i zdravě. Omáčky a smažené nejím už hodně let, ani ne nějak kvůli váze ale nechutná mi to. Na čem jsem ujížděla byly vždy třeba boruvkový knedlíky s tvarohem, ale už umím jejich dietní variantu, tak si ji občas dopřeju. Přemýšlím, zda to není tím, že možná cvičím moc. Ty xlsmedical hodně ženské komentují a píšou, že je to právě vyvedlo z toho bludného kruhu a ta změna jim nastartovala hubnutí, tak jsem to spíš považovala za takovou hubnoucí berličku

guinea
19. led 2017

@helga20 Mně hodně pomohla MUDr. Václava Kunová - pokud jsi z Prahy, zkus si jí najít na internetu a objednat se k ní, je vážně skvělá! Vysvětlí ti, jak sestavit jídelníček, že tělo dostane vyvážně vše co potřebuje a chuť na sladké sama odezní. Opravdu! Když máš ve stravě správně zastoupené poměry bílkovin, sacharidů a tuků, tak prostě na "prasárny" chuť mít nebudeš. Já takhle naprosto lehce a bez problémů tehdy zhubla asi 20 kilo. Jediné, co zpětně hodnotím negativně je / byl její přístup k umělým sladidlům. Ale chodila jsem k ní před mnohal lety, tak už to třeba taky přehodnotila...

helga20
31. led 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

a nepracuje s zadnymi vyzivovymi doplnky?

guinea
31. led 2017

@helga20 Já jsem k ní chodila asi před šesti lety, a to byla razantně proti jakýmkoli koktejlům na hubnutí atd. Šlo opravu jen o úpravu jídelníčku. Samozřejmě od té doby mohla změnit názor, ale nemyslím...

helga20
20. únor 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

z Prahy bohužel nejsem, ale zkusim někoho takového najít i v Brně. Snažím se to prozatím zmáknou to doma a protoze kudy chodím tudy to řeším, tak mi teď kamarádka doporučovala prášky xlsmedical, pry je uživala a prý ji to nakoplo. To jste někdy nezkoušela?

guinea
21. únor 2017

@helga20 Určitě nezkoušela, zkratky většinou nevedou k dobrým/zdravým výsledkům 🙂

helga20
21. únor 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

ja vim no, ale rikala jsem si, ze by to pro me spis byla takova berlicka, necekam, ze za me budou hubnout prasky. Spis ze by me to tak nejak nakoplo _)

guinea
22. únor 2017

@helga20 Zkus psychologa. Za nezdravým přístupem k jídlu je většinou nějaký skrytý problém, něco hlubšího než že prostě jíš, protože ti chutná. To tě nakopne až až 🙂

helga20
23. únor 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

no, nemyslim, ze by to u me bylo tak vazny abych bezela hned za psychologem :D ale dekuji

krealeaa
23. únor 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@monik111
Už jsem to psala do jiného fóra, ale dobré je Psyllium vláknina, která na sebe váže cukry. Na prášky bych nesázela...
https://www.benu.cz/psyllium-kapsle-100-ks-topnatur

Vyzkoušej, mně (spolu s dietou) pomohlo

mar111
21. črc 2017

Dobrý večer,měla jste už některá to 3D chili na hubnutí? Předem děkuji za odpověď

mavendy
5. pro 2017

byly by ještě tablety sibutramin?

klarinka9
23. bře 2018

@mar111 Před nedávnem jsem na doporučení vyzkoušela a byla jsem mile překvapena. Společně s jejich jídleníček jsem doposud za 3 týdny zhubla 5kg a cítím více energie a zlepšilo se mi trávení. Za mě tedy doporučuji

jaja1203s
24. čer 2018

Dobrý den,chci se podělit o svou zkušenost s 3D chilly.A určitě nebudu psát žádné negativní věci,ale jen samé pozitivní.Jsem nadšená.Sice začátky byly těžké, hlavně první den , dodržování diety a některé ty jídla mě ničily 😂😂 .Je to ovšem hlavně o stravování a dodržování určitých věci jako nejist pozdě večer atd.Ale určitě dopomohli k něčemu i 3D chilly prášky.Muzu jen doporučit už jen kvůli toho ,že máte k praskum na každý den dany jídelníček co a jak nachystat a uvařit.Takze ,kdo hledá něco co pomůže,radim Vám 3D

jaja1203s
24. čer 2018

@mar111 doporučuji dole máte mou recenzi na 3D a pokud ovšem dodržíte i jídelníček který k praskam dostanete, můžete se těšit na dobrý výsledek.Prikladam i fotku kde jsem vyfocena první den s prášky 3D a další dvě fotky když jsem uz asi jen dvě Tablety do konce diety

klarinka9
10. říj 2018

@jaja1203s tak to je super výsledek. Jsem rada, ze nejsem sama, komu se to podařilo. A respekt, ze jsi tak odvazna a vyfotila jsi se, ja tu odvahu nemam🙂

eldam3
25. led 2019

Prášky neee, to je efekt, který možná učinkuje ale potom se ti opět vrátí tvoje váha.. Začni u jídla stravuj se dobře, k tomu přidej cvičení a uvidíš.