Přibírám, je to kojením a tím, že nemám menstruaci?

carisima
6. dub 2014

Ahooojky, máte někdo stejný problém, nebo jste měly??

Během těhu jsem přibrala 13 kg, to není zas tak moc ne? Během tří měsíců po porodu jsem vše zhubla a navíc ještě 5 kg....super. Malému už je 14 měsíců a cca poslední půl rok, mi váha zase stoupá. Už jsem nabrala těch 5 zpět a další 4 navíc ☹ Stále kojím, beru antikonc. AZALIA bez pauzy, takže jsem od porodu neměla menst. Myslíte, že je to ím, že přibírám??? Jinak ce nepřejídám, jím normálně....posledni dva měsíce, nejím bílé pečivo...myslíte, že to chce nasadit dietu a cvičit... nebo to může být tím kojením a že nemám menstr. ?? Díky za rady a nápady 🙂

spagatice
6. dub 2014

Nemůže to být tím, že třeba prcek už pije míň?

spagatice
6. dub 2014

Dokud jsem kojila já, tak šla váha pomalu dolu, ale jak jsem přestala, tak šla nahoru. Bylo vidět, že mám najednou větší příjem než výdej 😅

carisima
autor
6. dub 2014

@spagatice no tak už nepije jako malé mimi každe tři hodky..pije v noci a přes den, že si cucne.....

spagatice
6. dub 2014

Tak to asi může být tím. Já jsem musela začít cvičit, změnit stravu a šlo to zase dolu.

heliik
6. dub 2014

A nebo to může být Antina..

speedygon
6. dub 2014

Jj, jak píše @heliik...taky tipuji, že to je díky antikoncepci...ta může s váhou dělat nehezké věci....

carisima
autor
7. dub 2014

díky holky...tak začnu fakt malé porcičky a cvičit a uvidím, co to udělá 🙂

pindruse76
7. dub 2014

Taky by to mohla byt rozhozena stitna zlaza. Obcas se to po porodu stava. Mozna by stalo za to se zminit tvoji dr., at ti necha udelat krevni testy.