Proteinový kokteil, který vám chutnal?

anetaji
8. kvě 2014

Ahoj holky 🙂

mate nejaky proteinovy kokteil ktery vam chutnal??Budu ho pouzivat misto svaciny.Pokud mozno at me to nezrujnuje :D Dekujuuu

hojda
8. kvě 2014

Zkus z Dm, nebo mám typ ještě na čistě přírodní, napiš do IP.

uztotakbude
9. kvě 2014

@hojda taky by mne to zajímalo 🙂

mataharyy
9. kvě 2014

Já mám teď Dietu S 55 a je to jedlé, lze tím nahradit buď celodenní stravu 5x denně (ale to je finanční KO), nebo jakékoliv jídlo během dne, mám tři chutě, začala jsem tím co většinou bývá nejméně chutný - jahodový a je dobrej, uvidím co ty další 😀

sarkad2856
9. kvě 2014

@mataharyy co je to proboha za dietu?Nechci do toho něják kecat ale já měla taky takové koktejly atd nehledě na to že to není nic moc extra,má to jojo efekt a nehledě že je to taky fin.náročné.Pak jsem měla i nějáké tabletky jen tady z netu na přírodní bazy taky jsem shodila a nic nenabrala,ale je to taky finančně náročné ěsíční kura stála cca 800 kč nebo s poštou 860 kč tak něják...
Problém je asi ten,že každý chce zhubnout hned a co nejvíce.Vím že se mi to blbě kecá,ale taky hubnu přibrala jsem po práškach a mám nějáké to kg nebo i více navíc,ale raději budu pomalu cvičit získám kondičku a jíst zdravěji než do sebe cpát nějáké koktejly,prášky atd