První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

eimmy
27. dub 2010

ahoj mě to čeká ... zítra se dozvím přesný termín. ty víš kdy jdeš???

sedmitecka
autor
27. dub 2010

ahojky eimmy, super, že se někdo našel 😉 , já ještě taky termín nemám, včera jsme se dohodli v Pronatalu, že až dostanu menses (to bude asi 9. května), objednám a dojdu si pro léky, od třetího dne cyklu budem píchat menopur, pak někdy ultrazvuk a prý asi tak 14.-15. den cyklu IUI 🙂 , takže asi někdy kolem 25. května 🙂
těším se a bojím zároveň.....

sedmitecka
autor
28. dub 2010

tak tu asi vážně nikdo takový není, škoda ☹

fudy
28. dub 2010

Ahojky sedmitecko,
Také čekám na mrchu už mám doma léky - Menopur a jdu také do Pronatalu. Začnu píchat 3-7 den cyklu.
To jsme na tom stejně těším se,ale zároveň se bojím....

sedmitecka
autor
28. dub 2010

jeee, ahojky fudy, tak přece spřízněná duše, už jsme tři 😀 😀 😀
já na léky čekám, netušila jsem, že se při IUI taky žádá pojiš´tovna o schválení....první den mensesu se mám objednat a dorazit pro menopur, tak netrpělivě čekám na mrchu 😉
kdy začínáš píchat injekce? a jak se ti líbí v Pronatalu? já měla zatím štětsí na dvě doktorky - pasekovou a števíkovou a obě byly neskutečně fajn a milé, tak se tam i s mužíčkem cítíme celkem dobře 🙂

fudy
28. dub 2010

Tak to je super,že jsme tři 🙂
Nás pojišťovna schvalovala snad měsíc! Počítám,že mi mrcha měla dorazit do pátku.
Takže bych měla začít píchat v pondělí. Prý se počítají úplné celé dny - 24hod. Ale opravdová menstruace žádné špinění jen.
Na první injekci jdu ke svému gyndařoví i na ultrazvuk a do Pronatalu jedu až na samotné IUI. On s nima spolupracuje. Takže jsem tam,jěště nebyla.
Sestřička mi slovně vysvětlila jak si píchat,ale stejně se bojím. Nechám si to radši od nich ukázat napoprvé.
Jinak se snažíme přes 2 roky. Byla jsem na laparce a vše o.k. Manža spermio v normě.
Co vy?

eimmy
28. dub 2010

ahoj holky, tak já byla dnes v Icsaru na ultrazvuku jsem 9 DC a od 5 DC -9 DC beru clostylbegit... na další iltrazvuk jdu v pondělí pokud bude vše ok tak by se ten týden mělo udělat IUI...já stimuluju jen clostylbegitem žádné injekce....

sedmitecka
autor
28. dub 2010

tak to máš super, za chvilku začneš s injekcema a pak šupky dupky na to a mimís je tady 😉 , to mě budeš referovat, jak to v Pronatalu proběhlo a na co se mám těšit 😀
mě bude naštěstí injekce píchat manža, je záchranář a zdravotní sestřička původní profesí, takže to zmákne, já omdlívám už při pohledu na jehlu 😀
my se snažíme rok a půl, všechyn výsledky máme naprosto ok, můj hormonální profil, manaž spermíky skvělé, testy na imuno protilátky a chlamydie taky negativní, a přesto se stále nedaří ☹ ...jen té laparce se zatím pořád vyhýbám, ale problémy nemám, operace břicha ani záněty jsem nikdy neměla, tak tam by problém být taky neměl.....chceme zkusit IUI 2-3x a když se nepovede, tak se odhodlám k té laparce....ale spíš nám navrhnou rovnou umělé, nejsem žádný mládě, je mi 33, takže už nechci čekat na zázrak 😉

sedmitecka
autor
28. dub 2010

eimmy, skvělé, tak se to blíží 🙂 já měla clostil teď tři měsíce nasazený a nezabral, nezadařilo se ☹ takže te´d mi dali menopur, že se aspoň na IUi nastimuluje víc vajec 😉

fudy
28. dub 2010

Jééé tak to se máš,že máš doma záchranáře 🙂
Také chceme zkusit určitě 3 krát IUI. Je mi 28 takže už také žádné mládě 🙂
Holky proč někdo píchá injekce a někdo bere jen prášky?

fudy
28. dub 2010

Já jsem ten clostil nebrala a ani o něm doktor nic neříkal. Rovnou injekce.
Sedmitecko- to víš,že tě budu informovat o všem jak to probíhá 🙂

sedmitecka
autor
28. dub 2010

fudy, já nevím, podle čeho se rozhodují, jestli ti dají clostil nebo rovnou injekce, ale myslím si, že injekce jsou účinnější, je to silnější dávka a dozraje víc folikulů. po clostilu mi nebylo moc dobře, tak snad budu menopur snášet líp 😕
28, to jsi mláďátko, v pohodě 🙂

fudy
28. dub 2010

sedmi děkuji za info 🙂
Jěště jsem nikdy nic nebrala,tak uvidíme jak to budu snášet. A co ti bylo potom clostilu?
Zase takové mláďátko už nejsem 🙂

jutule
28. dub 2010

Ahoj, na IUI se stimuluje jen jeden folikul, ale zalezi na horm. hladine, injekce jsou ucinnejsi. Holky, uz je to davno, kdy jsem podstoupila IUI a tak mam dotaz, kolikaty den MS se zacina s injekcema ? Dekuji Jitka

fudy
28. dub 2010

Ahoj Jitule,
Co já vím začíná se 3 den MS.

sedmitecka
autor
29. dub 2010

ahoooj jitule, taky si mám začít píchat od 3. dne cyklu, asi pět dní......a stimulovat se nebude jen jedno vájo ale víc 😉

fudy, po clostilu mě strašně bolela hlava, a to na migrény vůbec netrpím, byla jsme nafouklá a pořád bolely vaječníky, což je teda asi normální 😉 a pořád mi bylo na zvracení...ale trvalo to vždy tak jenom týden, tak se to dalo vydržet 🙂

fudy
29. dub 2010

Ahojky
Tak hlásím,že mrcha dorazila a v sobotu začínám píchat. Už jsem objednaná na UTZ.

sedmitecka
autor
29. dub 2010

fudy, tak s chutí do toho 🙂 ....já si na mrchu počkám ještě týden a pak hurá na to taky 😉

fudy
30. dub 2010

Ahojky sedmitecko,
O víkendu písnu jak je mi po injekcích. Jsem ráda,že už se začne něco dít.
Hezký víkend.pa

sedmitecka
autor
30. dub 2010

fudy, tak přeju hodně štěstí a síly pro první injekci 🙂 začínáš na 1. máje, to musí dopadnout mimísem 😀
a dej vědět, jak se cítíš ju 🙂

fudy
30. dub 2010

Sedmi děkuji za podporu 🙂
Také jsme si to s manžílkem říkali,že to musí vyjít,když je to na 1máje 🙂
Ozvu se jak se cítím 😉

sedmitecka
autor
1. kvě 2010

fudy přesně tak, je to tutovka 🙂 drž se a krásný 1. máj přeju 🙂

sedmitecka
autor
1. kvě 2010

eimmy, tak co? jak je po clostilu a jak se těšíš na pondělí? 😉

eimmy
1. kvě 2010

sedmi: začínají mě bolet pěkně třísla tak snad dobré znamení. 🙂 to víš že se těším co mi v pondělí na ultrazvuku řeknou snad to bude ok a bude se moct udělat ještě ten týden IUI a hlavně ÚSPĚŠNÉ 😵 😵 😵

sedmitecka
autor
2. kvě 2010

eimmy, to je dobré znamení 😉 , tak budu moc držet palce na IUI, no, který měsíc by měl být lepší pro početí než právě květen, ne? to půjde samo 😀 😀
já čekám na mrchu, abych si mohla dojet do Pronatalu pro menopur a začít taky stimulovat, už se těším
dej vědět, jak vše probíhá 🙂

fudy
3. kvě 2010

Ahojky sedmi,
Mám v sobě dvě injekce a zatím vše o.k 🙂
Co tvoje mrcha?

sedmitecka
autor
3. kvě 2010

fudy ahooj, ty jsi tedy ranní ptáče 😕 , tak jsme ráda, že ti je po injekcích ok, snad to u mě bude podobné 🙂 já na mrchu čekám, měla by dorazit v pátek, tak hned pak volám Pronatal....jen tedy nevím, co mám dělat, když první den cyklu vyjde na sobotu, to mám volata a objednat se na třetí den cyklu pro léky, tak snad mi tam někdo vezme telefon....nebo tam preventivně zavolám v pátek, fakt nevím ☹ ☹

fudy
3. kvě 2010

Ahojky sedmi,
Já vstávám ráno brzy do práce ☹
Z těchto důvodů mi právě dali léky už domů,když to vyjde na víkend a taky,že vyšlo. Sestřička mi dala k tomu,jěště zprávu a já si to na poprvé nechala píchnout u nás na gynda pohotovosti. Abych viděla co a jak.
Tak tam zavolej v pátek radši a zeptej se,ať něco nepropásneš.

sedmitecka
autor
3. kvě 2010

asi jo, uvidím, co mi řeknou. už mě začíná popíchávat v břiše, takže se myslím zázrak nekoná a mrcha se už pomalu hlásí
😠 ☹
to by mě zabilo vstávat do práce v pět 😕

eimmy
3. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla dnes na ultrazvuku. Foliky nic moc cca 11 mm takže slabota proto si ode dneška do pátku píchám Fostimon a v pátek ráno kontrola a v pondělí s největší pravděpodobností IUI. jako abych byla upřímná.. představa že si zabodnu do břicha dobrovolně jehlu tak to mě příliš neláká .. máte některá zkušenosti ??????????????????????????????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru