Sedavé zaměstnání - problém

indien
27. únor 2014

Ahoooj, chci založit diskuzi, která se zabývá problém zhubnout, když má ženská jako sedavé zaměstnání od 9 - 19...a doma je kvůli dojíždění o půl 9 doma...
co mě chybí je pohyb, kterého jsem měla až až a teď šílím místo mých krásných 62 kg mám 68 kg a jsem nešťastná...máte takový problém i vy? Jak ho řešíte? díky

jancip
27. únor 2014

@indien Kupodivu to bylo lepší, než když jsem doma s malým dítětem. Poctivě jsem totiž dodržovala svačiny, které jsem si naplánovala a nebylo to v rychlosti to, co dům dá, takže se mi podařilo díky tomu zhubnout. Takže jak to tak vidím, hubnutí opět nastolím až v práci v kanceláři, protože doma se mi to fakt nedaří.

indien
autor
27. únor 2014

fakt? já naopak, ale narovinu nemám dítě, ale psa takže pohybu až až...a chodila jsem 3x týdně plavat, to mne teď vadí, protože mne bolí záda a bazén nestíhám...já dodržuji...ale večer příjdu a honí mne mlsná...☹ jsem sladkožroutisko

9iva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chiara75
5. led 2015
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Zrovna dneska jsem na tohle četla docela dobrý článek... Doufám, že další rady budou v příštím díle. 🙂 http://space-in.cz/stop-tloustnuti-v-kancelari-1-dil/

sandra_n
7. led 2015

@indien Ahoj, myslím že bude stačit když se zatím spokojíš s tím dál nepřibírat, zatím máš pořád váhu v pohodě podle mě. A když se to nepovede, taky se to dá přežít 🙂.

h_p
7. led 2015

Ahoj, moja skusenost je taká, že telo si dlho zvyká na zmenu - že prišlo o pohyb, ale zvykne si a ustáli sa to. Tiež si neodpoustím sladké, takže odpoledná sladkos\ť v práci musela byť, ale prestala som sladiť kávu, aby som toho nemala príliš veľa a nakoniec sa mi podarilo na jeden deň v týždni zohnať nejaké rozumné cvičenie.....