Soutěž 🙂 Kdo přibral nejvíce přes svátky?

hudala
31. pro 2013

Chtěla jsem dát koment jak jsem letošní Vánoce krásně "prožrala" pak mě ale napadlo, dát otázku. Jak jste na tom vy? Já budu úspěšně zřejmě na prvním místě a to s 5 kg plus 🙂 🙂

kytkakvete
31. pro 2013

Já se nevážila, ale vzhledem k dnešnímu funění do kopce a toho že jsem ze země nezvedla papírek bez pokrčených nohou na první pokus, tak asi dost 😠 .

laurital
31. pro 2013

Já tohle nechápu, to jste celý rok o vodě a chlebu, že máte na Vánoce potřebu sfutrovat všechno, co před vámi neuteče??

jituliiii
31. pro 2013

-2kg 😀

zvirka
31. pro 2013

2 kg při ranním vážení, ale zítra po chlebíčkách to bude víc.

zmaldik
31. pro 2013

3-4kg 😀

luciferinka
31. pro 2013

2kg a po dnešku určitě ještě kilečko přibude 😀

baraz
31. pro 2013

nemám váhu, ale pocitově tak 3určitě

marukm
31. pro 2013

Zatím 1,3. Ale že to teda JE cejtit!:D

anoli85
31. pro 2013

Já mám oproti 23.12. nahoře 1,2kg, ale určitě to nebude jen díky Vánocům 😀

myskyva
31. pro 2013

- 1kg 😀

sarkad2856
1. led 2014

já skoro nic,necele 0,5 kg ale je fakt že jsem se taky nažrala 😀 Ale vynechala cukroví něják letos na něho nemám chut 😒

elvira
1. led 2014

Nic - muž po operaci střev na dietě, malý před vánoci střevní chřipku, takže i štědrovečerní večeře dietní, cukroví jsem pekla jen symbolicky a taky se snědlo, ale rovněž chodím do práce přes celé svátky, takže režim jako kdykoliv jindy. 🙂

lucyhavirov
2. led 2014

2,8kg a cítím to všude fujjjjj no dojím cukroví a od 6.1.nežeru 🤐 a musím se dát do kupy

andy80
3. led 2014

laurital, na vánoce se jistě nikdo nefutruje, protože celý rok nejí. Je to spíš o té pohodě a leháru u televize a u pohádek. I když letos bylo nádherně, hodně jsme procházkovali, ale vánoce jsou u nás opravdu o té pohodě, nic nedělání, koukání na pohádky a tak. Taky běžně přes rok nejím chlebíčky a jednohubky v jednu v noci jako na Silvestra, což jsem si fakt s chutí dala, protože nejsem zvyklá pít a po třetí skleničce vína a půl flašky šampusu na mě přišla neskutečná žravá 😀 . Nevím, kolik mám na hoře, ale mám, protože to cítím a jak tady někdo psal, od 6.1. nežeru. Od včera jsem začala polehoučku cvičit a od pondělí k tomu přidám dietku 😉

jitka711
5. led 2014

-3kg 🙂