Společně hubneme

evelina0007
8. únor 2009

kdo chce hubnout šup sem 😀

arin
9. únor 2009

No a to čokoláda mě tam taky mocc chybíííííííííííí 😅 😀 😀

kalerat
9. únor 2009

Arin nemusíš zas až tak moc specielně nakupovat. Snaž se vyvarovat tučných jídel.

Bobul na snídaňi je to ok 🙂

myska1
9. únor 2009

Tak já jsem měla grahamovou bagetu (nic jiného tady nemám) slabě potřenou florou a dva plátky eidamu 😉. Teď si jdu udělat kafe a věnovat se Honzíkovi 😉. Co budete dnes obědovat???

arin
9. únor 2009

kal jj,našla jsem toustˇák,ale bílej 😕 a pomazánkový máslo,to moc dia,asi není 😅 ,ale rajče mám 😀

kalerat
9. únor 2009

My budeme mít srbské rizito.

Arin no zas tak dietní to není, ale něco jíst musíš, takže si to dej 🙂 Jde o pravidelnost. Já už jsem před chvilkou zblajla jablko 🙂

evelina0007
autor
9. únor 2009

Ahojky,měla jsem tmavý chleba a šunku a kafe 🙂

A už nusím běžet babí je špatně pak nakouknu

bobulle
9. únor 2009

Evel, tak ať je babičce zase brzy dobře...
Já budu na oběd dojídat včerejší oběd. Zapečené rybí file se zeleninou, vejcem, sýrem (30% eidam) a vařený brambor. A tu tatarku si teda odpustím 😝 .

kalerat
9. únor 2009

Evi tak ať je babičce líp, je mi líto, že má takový trápení ☹

numi
9. únor 2009

Holčinky, jen vám jdu popřát hodně úspěchů a držím palečky, ale vy jste holky šikovný a zvládnete to 😉

evelina0007
autor
9. únor 2009

Holky,moc díky,ale ono už to nikdy lepší nebude a protože skoro nejí tak jí asi budeme muset dát do nemocnice a to nám jí už domů nikdy nevrátí ☹ Opravdu je to děs 😔

Jinak,měla jsem 2 hodinovou prochajdu s Kájou 🙂 K obědu bramborovou kaši a maso 🙂 a odpoledne se chystám pro začátek tak na 30 sklapovaček 😀 😀 😀

evelina0007
autor
9. únor 2009

Ty brďo 30 sklapovaček bylo hustejch jsem asi měla začít tak na 5 😀 😀 😀

berus
9. únor 2009

evi, opatrně 😕 😅

já se přiznávám, že začátek hubnutí posunuju na středu, hrábla jsem do mrazáku a fakt tady nic není 😅
zítra vyrabuju obchod se zdravou výživou, slibuju 😵

kalerat
9. únor 2009

Evi je mi to moc líto ☹

No to ti věřím, že sklapovačky jsou hustý. Já zas sklapovačky dnes dělat nebudu, poněvadž mě navštívila červená návštěva a při tom se to fakt blbě dělá.

evelina0007
autor
9. únor 2009

Kal,nejhorší je,že mamka zítra zase na 4 dny odjíždí a já se úplně bojím co se stane ☹

Beru,nic neposunuj ☹ 😅

libuks
9. únor 2009

Nazdárek maminy, taky se hlásím mezi členy klubu hubnoucích červencovek 😀
Evi držím palečky ať je vše alespoň v rámci možností v poho a babička se nehorší 🙄
Já holky nějak dneska nestihla skoro vůbec jíst a mám obavy, že večer až Honzík usne, tak sežeru vola 😅

evelina0007
autor
9. únor 2009

Libu 😉 to nesmíš 😀

Já se musím dneska pochválit,jsem šla okolo pekárny i cukrárny a fakt jsem si nic nekoupila 🙂 ale uvidíme jak dlouho to nadšení vydrží 😉

berus
9. únor 2009

evi, já bych to neposouvala, ale doma jsem měla jen ty linecký banánky, MĚLA 😅 😠

jsi holka šikulovná, žes vydržela 😉

kalerat
9. únor 2009

Evelínko snad se nic nestane, bože to je taková bezmoc 😢 A jinak jsi šikula, že jsi nic nekoupila.

Já to tedy dnes dodržela, ale nevážila jsem se, protože mám tu červenou návštěvu, tak to nemá moc cenu, ale hned jak odejde tak hupsnu na váhu ať vím jak to jde.

Libu super, vítej u hubnoucích 🙂

berus mělo jo, tytyty 😀

libuks
9. únor 2009

Holky měli bychom si udělat tabulku 😉 Váha před těhu, při porodu, teď a potom za nějaký čas, abychom viděli, jak na tom jsme 😝 Protože jinak nebudeme mít žádnou motivaci 😲

berus
9. únor 2009

libu, na mojí váhu by nestačila kolonka 😀

upřímně, jsem asi rakordmanka, mám doma 3 šatníky, páč moje váha mi lítá a to tak, že nejmíň 55kg, nejvíc 87kg (den porodu)

libuks
9. únor 2009

Beru já měla 68 kg, v den porodu 94 kg 😅 a teď 74 kg, takže kdo bude rekordman 😀

libuks
9. únor 2009

Jo a ještě si tam můžeme dát i snovou váhu - u mě 65 kg 😉

berus
9. únor 2009

libu, ale já mám teď 80 😠 😠 😠 na 168 cm!!!

ideál pro mě je 60-63

ale mě to fak děsně lítá, rok 2001 85kg, pak jsem potkala manžela, trochu mě pozlobil a měla jsem 75kg, vdávala jsem se 62kg, otěhotněla 70kg, rodila 87kg, domů šla se 77kg a Vánoce 3kg nahoru

howk 😉

libuks
9. únor 2009

Beru 😀 😀
Dorazil mi domů manža, tak hezký večer všem a nemlsat 😉 Jo já jdu na tu ledničku 😝 Paaaaaaaaaaaaa

coryna
9. únor 2009

Ahojec 😀
holkýý máte nějaká zkušenost se SPINNINGEM? Jestli je to k hubnutí jako sport efektivní? Díky 😉

myska1
9. únor 2009

Holky, tak já se dneska držela a dodržela jsem příjem do 5500 kj, jsem na sebe pyšná 😉. Jinak moje míry - váhy. 160 cm, před těhu 68 kg, teď 77 😠 . Snová váha 58 kg.... Tehdy jsem se cítila nejlíp, ale to bylo snad ještě na střední, pak jsem už jenom nabírala ☹
A na spinning jsem chodila, na mě teda moc nezabíral, ale je fakt, že se mi tehdy poplašily hormony a přibírala jem i z vody. Před těhu se mi osvědčil orbitrek, každý den 30 minut a výsledky fakt byly 😉.

berus
9. únor 2009

mysko, jsi šikovná!!!

teda koukám, jak nám ty díťátka zničily figuru 😅 😀

kalerat
10. únor 2009

nazdár hubnoucí mamky 🙂

tak já to včera dodržela. Takže dnes do dalšího boje 🙂 když jsme se do toho daly tak musíme vydržet!!

elucinka
10. únor 2009

Ahoj holky, nakoukla jsem k vám....ještě v listopadu bych se k vám přidala se snahou zhubnout, teď už jsem v pohodě. Chci vám jen dát tip, co mi pomohlo, třeba se vám to dík tomu taky povede...btw. nedělám reklamu, jen chci poradit🙂
Moje míry a váhy - 173cm, před těhu 65kg, porod (září 2007) při 86kg (císař) 😅 , z porodnice 73kg,březen 08 65kg, listopad 08 - 71kg, dneska 64kg.
Začala jsem jednak denně poránu šlapat na twist stepperu 25 minut a přestala používat cukr a máslo. Jím 5-6x denně malé porce. Jinak žádná extra dieta, jen se snažím nejíst bílé pečivo, ale spíš corny a tak. Ale hlavně, koupila jsem si C.L.A booster od Pharma Nord. Je to absolutní bomba. Beru ho od 10. listopadu - 2kapsle ráno po snídani a 2 po večeři. Váha jde dolů pěkně postupně a hlavně se mi docela daří postavu formovat...
Jestli to neznáte, je to tohle: http://www.lekarna-doma.cz/bioaktivni-clabooste...
Necpala bych se vám sem s něčím, co není prověřené - kromě mě už to vyzkoušely 3 moje kamarádky a absolutní spokojenost....chce to teda trochu se k tomu i hýbat, já chodím ještě 1x týdně na hodinu na squash a denně ten stepper...tak to můžete zkusit. Držím vám palce!!!! 🙂

evelina0007
autor
10. únor 2009

Kal,já se taky snažím dnes jsem měla lehkou snídani a tedy to moje kafe,ale já piju 3 za den,ale slabé a s mlíkem 🙂 Toho se prostě nevzdám 🙂

Elucinko,děkujeme za tip 😉