Společně hubneme

evelina0007
8. únor 2009

kdo chce hubnout šup sem 😀

jita5
10. únor 2009

jídelníček jsem moc nedodržela, ale zato jsem cvičila 😀 😀 , Terka se na mě dívala a dostávala záchavaty smíchu 😀

berus
10. únor 2009

jíťo, to Mates asi taky dostane záchvat smíchu, takovou aktivitu u mě ještě nikdy neviděl 😅

jita5
10. únor 2009

berus - ona se tváři jako - mamko co to děláš ? 😀 😀

evelina0007
autor
10. únor 2009

Holky,Kája na mě taky včera čučela co to dělám,když jsem cvičila 🙂
Dneska jsem cvičila asi 15 minut na břicho a stehna a všechno mě bolí 😠 to je tak,když se člověk víc jak ro kpořádně nehejbal 😀

joel7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kalerat
10. únor 2009

Holky omlouvám se, ale scaner stávkuje, manža teď na něho kouká, tak snad vám to pak budu moci poslat 🙂

evelina0007
autor
10. únor 2009

Kal,v pohodě 🙂 až to bude tak to bude 🙂

berus
10. únor 2009

moni, tak jakej máš návrh na další jídelníček? já už budu od zítra "trpět" s váma 😀

knekebrot a cotagge (proč ty zdravý jídla mají tak blbý názvy 😅 )
sušený švestky
zapečená brokolice se sýrem+brambory
jogurt
šopák

evelina0007
autor
10. únor 2009

Nazdárek Beru 🙂

Dobrovolně do brokolice nejdu jsem jako moje dcera nesnáším jí 😀

Já budu zítra jíst Musli s mlékem,banán,kuřecí na přírodno s rejží,jogutr,a večer bud těstoviny nebo tmavé pečivo se sýrem a šunkou 😀

kouzlo
10. únor 2009

Beru já mám zítra foles program a tak vůbec nevím kdy se k nějakému jídlu dostanu, ale tohle zní výborně 😉 Manža mi na celej den odjede a já jdu ke kamarádce. Asi bude zítra k obídku omáčka na ptáčky s rýží, ale vše ostatní dodržím.

berus
10. únor 2009

evi, jsem věděla, že zrovna tobě mým jídelníčkem radost neudělám 😀

kalerat
10. únor 2009

Tak já dnes měla ráno chleba s almette a papriku, jablko, špenát s bramborem, papriku, zeleninovou polívku,jogurt

berus
10. únor 2009

markét, ty jsi vzorná 😉

já jedu až od zítra, tak jsem dnes měla vepřový na houbách s knedlíčkem 😅 😀

evelina0007
autor
10. únor 2009

Holky,tady jde spíš o to nejíst nic tučného a sladkého 😀 A trochu cvičit a půjde to samo uvidíte 🙂

Já se přiznávám,že jsme spíš teď co kojím jedla tuny sladkého,proto jsem nezhubla 😠

kalerat
10. únor 2009

Ev a ještě jíst pravidelně 🙂

kouzlo
10. únor 2009

Evi moje řeč. Ať už je krásný počasí a můžu litat s malým venku 😠

berus
10. únor 2009

jj, sladký to je mor 😅

jenže já jsem taková celá rozežraná z toho těhotenství, že jsem fakt schopná zbouchat dortíka a bůček najednou 😅 😀

u mě je spíš problém jíst pravidelně

vstáváme v půl 10, než zprovozním prcka a sebe (ranní sprcha, kafe s manželem) je půl 12 a já teprve zjišťuju, že jsem ještě nejedla, hodím do sebe 2 rohlíky a mlíko, odpoledne sním balíček sušenek a večer u vás ještě nějakou větší prasárnu 😀

kouzlo
10. únor 2009

Beru ty jseš snad já s tim jídlem 😀 Musíme se zase naučit jíst a přestat žrát 😀 Doooobrou i tady 😀

evelina0007
autor
11. únor 2009

Tady se dneska nehubne nebo co 😀

Moni,taky chci jaro ten hnus at už skončííííííííííííííííííííííííí fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😠

berus
11. únor 2009

evi hubne a proto není nálada na klábosení 😅 😀 😀 😀

kalerat
11. únor 2009

ahojte, tak dítě usnulo, tak mám čas 😀
Dnes ráno jsem měla chleba ze sýrem a rajče, na svačinu jsem zapomněla 😅 , oběd kung pao s rýži

kalerat
11. únor 2009

holky scan stále stávkuje, nevím co s ním 😠

evelina0007
autor
11. únor 2009

Beru,to se jako tak soustředíš,že nemůžeš psát jo 😀 😀 😀

Kal,to neva až nebude stávkovat tak to pošleš času dost než to všechno zhubnem 😉

kalerat
11. únor 2009

Tak už se mi to podařlo, hurá.
Akorát tam budete mít 2 maily, jeden se nepovedl.
Poslala jsem to všem, kteří mi napsali IP. Takže kdyby ho ještě někdo chtěl stačí napsat do IP

evelina0007
autor
11. únor 2009

Markétko,děkuju za jídelníček 🙂

berus
11. únor 2009

evi, jj, stojím u lednice a bulim 😀 😀 😀

evelina0007
autor
11. únor 2009

Beru,já jsem teď manžovi obalovala k večeři smažák a ten já sama miluju ,ale mám smůlu 😉 ☹ Udělala jsem si těstovinovej salát a místo majonézky jsem tam dala bílej jogurt a nic moc,ale sním ho k večeři holt majonéza je majonéza 🙂

berus
11. únor 2009

Smažák, mňam 😅

Tak jsem dnes dietu porušila Brufenem 😅 😀 , ale jinak dobrá, jen mám v sobě asi 3 litry vody, zaháním tím chuť 😝

evelina0007
autor
11. únor 2009

To je drzost tady vedle mě manža žere smažák,hranolky a tatatku a ještě se směje 😖

berus
11. únor 2009

teda evi, to je teda podpora, co? 😠 😀

a má to tvůj manžel taky tak, že může sníst cokoliv a nepřibere? můj jo, to mě dokáže fakt naštvat!!!!! 😠