Společně hubneme

evelina0007
8. únor 2009

kdo chce hubnout šup sem 😀

evelina0007
autor
11. únor 2009

Beru,jj on je jak tyčka 😀 je to nespravedlivé 😖

kalerat
11. únor 2009

Evi není zač.

Já dnes s dietou nic moc, odpo jsem zapomněla na svačinu.
Tak se zítra musím polepšit.

libuks
11. únor 2009

Ahojky krásné štíhlé maminky (bude to co nevidět 😀 )
Já se musím přiznat, že zatím dietu nestíhám. Včera i dneska jsem byla v práci a nestíhala jsem jíst skoro vůbec, zato potom ty večery 😠 , ale na svou obranu jsem byla oba dny na dlouhé procházce s pejsky a Honzíčkem a včera jsem u koní asistovala kováři, takže taky rozcvička 😅
Přeji dobrou noc 😉

berus
11. únor 2009

no libu, zatím je to NEVIDĚT 😀

evelina0007
autor
12. únor 2009

Libu,a ještě dlouho to bude NEVIDĚT 😀 😀 😀

berus
12. únor 2009

já mám tak strašnou chuť na sladkýýýýý 😠 😝

kalerat
12. únor 2009

berus ani mi nemluv, dřív jsem si na to nevzpomněla, ale jakmile držím dietu, tak bych si dala. Ještě že doma nic nemáme 🙂

berus
12. únor 2009

no to já si vzpomněla denně 😅 😝

Matýsek tady má sušenky 😅 🤐

evelina0007
autor
12. únor 2009

Holky,já taky,ale my doma máme,ale manža to má spočítaný tak mám smůlu 😠 😀

kalerat
12. únor 2009

Ev to je pech 😀

Berus přece bys to Matýskovi nesnědla 😲

berus
12. únor 2009

no nesnědla, ale když jsem šla okolo nich, tak jsem očkem hodila 😀

dneska se držím krásně, jen nevím, co si mám dát k véče

jinak ale už mám 4 jídla za sebou 😉

kalerat
12. únor 2009

Já se jsem opět zapomněla na dopolední svačinku 😠 si snad budu muset dát upomínku do mobilu 😀

evelina0007
autor
12. únor 2009

Kal,to je pech ☹ 😀

Beru 🙂 🙂 🙂

Mě manža koupil šunku tak čekámaž dorazí a jdu na ní 😉

kalerat
12. únor 2009

Evi mnam to se teda budes mit 🙂

evelina0007
autor
12. únor 2009

Kal 🙂

bobulle
12. únor 2009

Ahojky,
mno, já mám za sebou od včerejška 3 navštěvy a všude bylo hafl pochutin... no přiznávám, neodolala jsem... 😔
Já jsem před těhu měla na 163 cm 52 kg, před porodem 65 kg, po porodu 58 kg, a teď 56kg a můj sen je 50 😵 , ale nevím s mou chutí na sladké... a to kojím, se děsím co příjde až kojit přestanu 😝 😖

libuks
12. únor 2009

Holky já to taky vidím černě 🙄 Taky mám chuť na sladký a to jsem ho nikdy nemusela 😅
Musíme se držet, jinak to léto bude drsný 😝

berus
12. únor 2009

v létě by si nás Greenpeace na pláži spletli s velrybama a tahali nás zpátky do vody 😅 , musím myslet na Matese, by byl bez maminky 😀

evelina0007
autor
12. únor 2009

Já se taky pořád snažím a odolávám sladkému 🙂

kalerat
13. únor 2009

berus 😀

Tak já dnes vůbec nemám chuť na jídlo 🤐 zatím jsem vypila jen čaj. Já vim, že bych měla, ale nic prostě do sebe nedostanu 🤐

berus
13. únor 2009

markét, takhle nezhubneš 😔 , kokej do sebe něco dostat!!

já měla k snídani polystyrénovej chleba, cottage, ředkvičky, k sváče hroznový víno, který mi skoro sežral manžel a k obědu si jdu kuchtit zeleninu a kuřecí plátek na oliv. oleji

evelina0007
autor
13. únor 2009

Kal,jak to něco ti je????

Já měla ke snídani Musli a mléko,ke svačině banán a k obědu bramborovou kaši a plátek kuřecího,ke svačině nevím a k večeři budu dělat špagetky 😉

berus
13. únor 2009

tak k sváče jsem měla jablíčko a večer dám grahamový chlebíček a asi zase cottage s rajčátkem

a chci slyšet pochvalu 😅 😀

evelina0007
autor
13. únor 2009

Beru hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý-šikulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

berus
13. únor 2009

evi, já se z tebe picnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evelina0007
autor
13. únor 2009

😀 😀 😀

berus
13. únor 2009

tak dnes mi Míša řekl, že už je to na mně vidět, že jsem stráááááááášně hubená 😅 😀 😀 😀 asi večer bude něco chtít 😅 🤐

evelina0007
autor
13. únor 2009

Beru 😉

Mě manža zase poňouká ať si dám 😠 😉 ale kdybych si dala tak remcá 😀 asi ho praštím 🙂

berus
14. únor 2009

Teda holky, tady se nehubne? 😕 Když už nás nepodporujou chlapi, tak aspoň my samy.

Dnes jsem byla na návštěvě u našich a musela jsem odolat klobásce a bramborovýmu salátku 😅
Ale můj taťka mi to vynahradil a protože jsem si tam přinesla půl pytlíku mražený zeleniny a kuřecí prsíčko, tak mi uvařil. Jsem netušila, že zdravý jídlo může být dobrý 😅

Hodím recept: na trošce oleje orestovat kuřecí nudličky, přidat cibuli, česnek, mraženou zeleninu (hrášek, mrkev, kukuřice), brokolici a hlavně trochu nakrouhanýho hlávkovýho zelí a okořenit jen trochou vegety. Mňam 🙂

jinak snídaně musli s mlíkem sváča hroznový víno, druhá sváča jablíčko a večeře zavináč 😉

Na zítra plánuju k obědu pstruha a zapečenej lilek s rajčátky. Tak na mě myslete, pstruha jsem nikdy nedělala 😕

berus
15. únor 2009

Si tady asi budu psát sama. 😅

Ale další ukázkovej den za mnou. Ve středu si stoupám na váhu, tak jsem zvědavá, jestli je to k něčemu dobrý. Nehladovím, jen mám děsný chutě, hlavně když jsem dneska návštěvě pekla povidlový a tvarohový koláčky. Ještě že je všechny snědli 😀

a můj dnešní jídelníček
musli s mlíkem
corny tyčinka
zapečná zelenina se sýrem (brambora, cibule, rajče, lilek, česnek), pstruh počká 😉
jogurt
polystyrénovej chlebíček, cottage, ředkvičky