Společně hubneme

evelina0007
8. únor 2009

kdo chce hubnout šup sem 😀

berus
21. únor 2009

tak se mi teď konečně podařilo srazit 39 stupňovou horečku 😝 konečně 😅
jsem dnes měla akorát snídani musli+mlíko a teď kousek sýru, tu budu brzo jak lunt 😀 ale naprosto vyšťavenej 😝

evelina0007
autor
22. únor 2009

Beru ☹

myska1
23. únor 2009

Ahojdy holky, tak jak vám jde hubnutí? Mně se to celkem daří, ale o víkendu jsem brutááálně zhřešila. No ani sem nebudu psát, co jsem vyloženě žrala 😀

berus
24. únor 2009

teda maminy, tady se snad nehubne?!

už najíždím na normální jídlo a ne 10x denně čaj s citrónem a medem 😀
takže:

musli+mlíko
mandarinka
těstoviny s tuňákem, brokolicí a paprikou zapečený s mozzerelou (jsem tupá, nevím, jak se to píše 😅)
jogurt
cottage+polystyrén

a zítra vážení 😉

evelina0007
autor
24. únor 2009

Tady se to fláká 🙂 musím se pochválit jsem manžovi dělala řízek a nedala jsem si 😀

berus
24. únor 2009

já neflákám 😉 hubla jsem o víkendu i za vás 😀

ale vůně řízku ses nadejchala, viď, styď se 😀 😀 😀

berus
25. únor 2009

tááák další 2,4 kg dole, dohromady teda 4,6 kg 😉 , začíná mě to bavit 😀

berus
25. únor 2009

No tak já se teda pochválim sama 😅
Andrejko, jsi holka šikulovná, jen tak dál, ale je fakt, že při tvý váze je tohle jako 100 kč sleva z Mercedesu 😀 😀 😀

evelina0007
autor
25. únor 2009

Beru,nadejchala 😀 😀

A jsi moc šikovná holkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

berus
26. únor 2009

evi, tak příště kolíček na nos 😀

sakryš, takový nadšení tu ze začátku bylo, kde se všechny flákáte?! 😕

tereziep
1. bře 2009

Ahoj,
tak jsme náhodou koukla na tuhle diskusi. Taky bych ráda pár kg schodila. Od porodu mi stále zůstává 7kg, které né a né dolů. Už asi od řijna stojím na váze a nemůžu s tím nic dělat. Že bych se zrovna přejídala tak to nehrozí. Na nákupy chodí manžel a co nemá napsaný to nekoupí. Je fakt, že občas neodolám a dám si čokoládu, ale jinak si myslím, že jím zdravě. Pohybu má taky dost. Do těch pitomých mrazů jsem chodila 2x denně po hodince ven. Pak jsem chodila jen jednou a až se oteplí tak bych zase ráda chodila 2x denně.
Ségra mi radila, abych si večer dávala zeleninový salát, ale ta zelenina je v krámech děsná. No ale někde jsem četla, že v zimně se hůř schazuje. Tak doufám, že na jaře to půjde samo. Nevejdu se do ničeho. Mám půjčené dvoje kalhoty a ráda bych na jaro nebo léto oblékla ty svoje. Cvičit se nepřinutím, běhat to bych umřela - kámoška prej začne, ale zase nechodí na procházky. No tak nevím. Poraď te mi, třeba nějaké lehké cviky na doma, abych začala pomalu.

berus
1. bře 2009

teri, mám kamarádku, která je taky oplácaná a dokonce s tím byla u doktora, ten jí řekl, že si ještě její tělo myslí, že je těhotný
hmm, tak to já budu těhule do důchodu 😝 😠

tereziep
2. bře 2009

berus, tak to doufám, že to nebude můj případ. Docela mě děsí ty kg navíc - hlavně kvůli oblečení. Nerada bych si kupovala celý šatník znova. Mám docela hezký věcičky na léto. Snad to půjde na jaře dolů. Docela mě štve, že nezapnu svoje oblíbené letní kalhoty - nerada nosím sukně a tak mám několik docela pěknech kraťasů. A taky bych si ráda oblékla plavky - sice né u moře, ale alespoň na zahradě. Snad se do nich v létě vejdu.
Kouklala jsem, že jsi schodila 2,5 kg za týden. Do je doscela dost - jak jsi to udělala. Já někde slyšela, že se to má být max 1kg za týden - teda 4kg za měsíc, což mi připadá docela dost málo.

berus
2. bře 2009

terez, ono to jde ze začátku rychle, když jsem vynechala pečivo a sladký a navíc jsem byla marod a nejedla, taky mi to tělo ale vrátilo, kilo zase naskočilo nahoru 😖 , takže pokud to má být trvale, tak to asi fakt chce pomalu 😉
do léta je ještě docela dost času, chce to nepovolit 😉

tereziep
2. bře 2009

No to jsem zvědavá, jak do léta budu vypadat.

berus
3. bře 2009

teri, krásně 😉

se tady jako nehubne, bo co 😠 😅

pořád se držím svýho jídelníčku, ale nějak nezvládám pít, to mi dělá fakt problém 😒 , no ale kilčo se mi vrátilo nahoru 😠

zítra napíšu aktuální váhu, jako každou středu 😉

kalerat
3. bře 2009

ahojte holky, nějak nemám čas, ale pořád se snažím dietu držet a mám dvě kilča dole, tak doufám, že to tak půjde dál 🙂

berus super 🙂

tereziep
3. bře 2009

Ahoj holky, co to máte za zázračnou dietu. Nechce te mi ji taky poslat? Docela ráda bych zhubla nějaké to kilíčko, ale nevím jakou dietu držet.

berus
3. bře 2009

terezko, každá si ji tady držíme, jak uznáme za vhodný, spojuje nás termín porodu, ne dieta 😉

já jsem pár stránek psala svůj jídelníček, vynechala jsem úplně pečivo, sledký a tučný, ale nehladovím, to bych pak neměla sílu na toho mýho raráška 😀

kal, jsi šikovná, na oslavách prvních narozenim našich miláčků budeme kóči 😵

berus
3. bře 2009

no tak ze mě kóča nebude, dnes jsem ulítla a sežrala během dne dva řízečky 😠 , když oni tak voněly 😅

tereziep
3. bře 2009

No to já jsem si dneska dala tabulku čokolády, nějak jsem na procházce vyprahla 😀

berus
3. bře 2009

terez, jsi mě potěšila, aspoň nejsem sama hříšnice 😅

berus
3. bře 2009

a ty jsi taky červencovka? nemáš v pase zapsaný díťátko

tereziep
4. bře 2009

Jo jsem taky červencové, ale nějak jsem líná to tam dopsat. Jinak dnes jsem se vážila a mám o 0,5kg méně - nevím jestli je to úspěch nebo jsem se jen vážila jinak oblečená. No uvidíme za týden, jestli se to pohne nebo bude opět stát na váze. Jinak já jsem strašná hříšnice. Dneska ráno jsem si opět dala 2 kostičky čokolády. Nějak to bez ní nevydržím. V loskutáku byl docela hezký příspěvek o čokoládě. Prej se mají sníst každý týden 2 malé tabulky čokolády - je to dobrý pro zdravý. No tak já se toho budu držet 😀 . Jinak nevím co jsou to 2 malé tabulky čokolády. Buď ty úplně prťavý nebo ty normální - teda podle toho, co bereme jako velkou tabulku čokolády 😀

berus
4. bře 2009

terezko, jestli chceš, tak můžeš přejít do tématu Červenec 2008 maminky a miminka 😉

jinak já mám 77,7 😠 a dneska jsem nestihla svačit 🙄

a to léto se blíží tak neuvěřitelně rychle 😅

jo a být po mým, tak malá tabulka je ta klasická 😀 😀

evelina0007
autor
4. bře 2009

Pořád hlásím,že se snažím 😀 a opravdu nejím sladký a tučný 😀 😀 😀

berus
4. bře 2009

já se taky snažím, teď jde o to, že snaha mi kila neubere 😖 😅

tereziep
4. bře 2009

No já mám teď 63kg a chtěla bych na těch 57-58kg co jsem měla před porodem. Přibrala jsem skoro 20kg. Taky jsem měla 50kg, ale to už jsem vypadala jako anorektička. Moje vysněná váha je někde kolem 55kg. Ale to je docela dost - nevím jak se zbavit těch 8kg. Na to téma se mrknu.

berus
6. bře 2009

teri, s takovou váhou bych si pískala 😅

tereziep
6. bře 2009

beru, kdybych se do něcoho vešla, tak bych si pískala, ale já mám dvoje starý manžestráky - ty se docela vytáhli, pak jedny rifle z teska za 119kč a jedny starý - co jsou dole už dole už odrbaný a byly určený jen na chalupu. Jinak se do ničeho nevejdu. Do divadla chodím v riflích, protože žádný lepší kalhoty nezapnu. Pro tebe je to supr váha, pro mě je to děs. Prostě si nechci pořizovat nový šatník. Všechno obleční mám velikosti 36, něco možná 38, ale toho je dost málo. Takže budu muset s kilama zápasis. Snad to teď půjde rychleji, ale asi nebudu moct chodit pro chleba. Vždy si koupím nějakou malou čokoládku.