Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

paola.o1
1. bře 2010

baca poznam, ku kave treba kolacik 😀 ja to teraz riesim tymi polystirenovymi chlebikmi v coko, alebo jogurtovej poleve. neni to sice sacher torta,ale da sa...

valentovasasa
autor
1. bře 2010

swarovski - mě pošli údaje do IP.

Jinak holky, kde jste s novými mírami po týdnu hubnutí??? Chybí mi: Pat, Aniel, Kri, Jarmilka24, Marcelapetrikova, Lindda, Dandelion a Sisa 2

A samozřejmě, další se mohou přidat jak chtějí...

blazka24
1. bře 2010

no supiš deň za mnou, vraj ovocný, zožrala som rohlík, dva chleby ale to len preto že sa trápim dva týždne a kilo dole 😠

sisa2
2. bře 2010

ahojte, nejako nic nestiham, v robote stresy 😖 ani na net sa poriadne nedostanem a doma nam blbne pripojenie. to mam ako naschval.
pozrela som tabulku, babule super!!! gratulujem ku kazdej, ste sikulky!!!! 🙂

misakri
2. bře 2010

krásné ranko hubnulky 🙂 🙂

misakri
2. bře 2010

já jedu podle nového jídelníčku od pátku.. takže mám za sebou 4 dny a mám -3kg!!.. jsem spokojená.. 😉 🙂 🙂

misakri
2. bře 2010

holky, kde máte tabulku?.. koukla bych.. ale asi se nepřidám, nějak se stydím za ty své míry.. 😖 😖

martinex
2. bře 2010

ahojte...
ja dnes zatial len jeden jogurt 🙂 na obed rizoto a vecera asi nejaky chlebik so suncickou...uvidime naco budem mat chut

misakri je v albume valentovasasa...ale nehanbi sa, aj ja mam hrozostrasne miery,ale co uz...sak dolezite je to,ze makame na tom aby sa to zmenilo 😉

misakri
2. bře 2010

tak já mám za sebou zatím jen snídani ( z postele jsme se s dětma vyhrabali kolem 10hod 😝 ) a svačina za 2,5hod.. 😉

misakri
2. bře 2010

marti.. no uvidíme, možná seberu odvahu.. 😉

misakri
2. bře 2010

a jak to máte se cvičením?.. poctivě všechny?.. já jen doma večer
dřív jsem chodila na spinn, ale teď nám to nevychází finančně.. takže asi začnu jezdit na normoš kole venku.. už jsem byla 2x.. ale to počasí zatím nic moc no.. 😒

martinex
2. bře 2010

misakri pridaj sa,pekne sa odvaz a pomeraj...aspon budem vidiet ako to pekne ide dole...

a co sa cvicenia tyka, ja cvicim doma,snazim sa aspon 3x za tyzden,ale nie vzdy mi to vyjde pri tom mojom malom chlapovi 😉

misakri
2. bře 2010

a jak je to správné měření?.. pas se měří přes pneumatiku nebo pod pneumatikou?.. 😀 😀

susi157
2. bře 2010

misakri ak mas vypukle brucho tak cez alebo nad pupuk a ak nie tak v najužšiej casti.hlavne nad bedrovymi kostami.

misakri
2. bře 2010

no tak to měřím dobře.. 😝 😝 😝 .. to jsou míry.. 🙄

susi157
2. bře 2010

nie si sama misakri ale snazime sa s tym nieco robit a to je hlavne.a aky mas ten jedalnicek porad aj nam.

misakri
2. bře 2010

susi.. jím 5x denně v malých porcích, ale vyvážených.. třeba dnešní snídaně : celozrný chleba 40g ( větší půlka krajíčku ), rajčata 50g ( jedno menší ), vařené vajíčko 50g ( 1 kus )..
je tam obsažené vše, některé dny je více sladkého, pak zase více bílkovin.. aby se to vyvážilo.. 😉

mery.luu
2. bře 2010

Ahoj holky,
můžu se k vám přidat?? Dneska jsem už po xté začala s dietou a nařídlila jsem si, že tentokrát už to opravdu dotáhnu do konce a vydržím!!!!

susi157
2. bře 2010

mery.luu môzes sa pridat posli mieri a vahu valentovasasa do IP.
misakri ja jem tiež 5krat denne v malych porciach akurat sa snazim vyvarovat mastnym a vyprazanym jedlam.

lucijja
2. bře 2010

mery.luu, vitaj medzi nami. 🙂

misakri, susi, myslim ze toto je ta spravna cesta, tiez jem 5xdenne, niekedy aj 6xdenne, vyvazenu stravu. 🙂 Ono to mozno nepojde dole zavratnou rychlostou - ale minimalne je to styl zivota pri ktorom sa da zostat. Pretoze dietu cely zivot drzat nemozes a len co povolis kila idu hore. Takze tu plati pomaly dalej zajdes - telo sme si humplovali ako dlho a teraz by sme chceli za 3 mesiace postavicku ako lusk? 😀
dnes si robim super obedik, zapekanu brokolicu so syrom, sunkou a vajickom. mnam. 😝

paola.o1
2. bře 2010

vitaj mery, caute baby.
tak ako? ja si pomaly zvykam na to jedlo 5 krat denne, ale velmi mi to nejde. ja proste nemam dlho hlad a potom sa dostavi svina zo sekunda na sekundu takyyy, ale takyyy hladisko velky. no dnes som jedla zase tie nestastne tycinky, potom chicken rolku z mekaca, potom mango a asi si dam este rychlo tycinky, lebo nic ine vhodne okolo seba nevidim🙂 a idem na tu salsu zase. a co vy? ako ste na tom s cvicenim?

susi157
2. bře 2010

ahojte ja mam chut na klobasku ☹ este odolavam ale ci odolam.

susi157
2. bře 2010

ale nakoniec som si dala jogurty 🙂

swarovski
2. bře 2010

ahojte kočky.
ja mám dnes za sebou už beh... jedlo nič moc... dala som si okrem iného zemiakovú kašu, za čo sa na seba hnevám... ale nejako som si dnes nič v práci nevedela vybrať.
inak k tomu cvičeniu... beh je ideálny, nič nestojí, behám v starých handrách... akurát na mobilu počúvam nejaké tanečné rádio 😀 aby mi to šlo ľahšie.
držím palce a idem sa pomerat 😵

susi157
2. bře 2010

ahojte ,nikto nepisete tak sa nechce ani mne 🙂

blazka24
2. bře 2010

ahojte babule, tak po dlhom čase hlásim príchod, chodím s malým von a potom prd stíham tak zanedbávam koňa......
druhé kilo dole, ale dnes to bolo to reklame na gutalax, niečo mi nesadlo z bielkovinového dňa , čo už.........

lucijja
3. bře 2010

susi, aj ja tu furt smejdim, ze co je noveho a nikto nic. 😀 Ani neviem co by som pisala, ked sa nevazim. Ale duuufam, ze sa to konecne rozbehne. Tento tyzden tam bolo -600g - vyse mesiaca mi vaha stala uz som bola zufala. A akosi neverim ze tam bude to iste aj v pondelok. Dufam, ze sa to nevrati na to cislo predtym - dlho stojace. 😒 Tak sa bojim postavit na vahu, ale aspon poctivo dodrziavam. 😀

misakri
3. bře 2010

krásný den hubnulky 🙂 🙂
já jsem dneska tak zhnilááá, fuj 🙄 🙄 .. mám za sebou snídani a jsem nějak plná, nafouknutá, no prostě bleeee 😝 😝 😀

misakri
3. bře 2010

lucijja.. teď jsme ti koukala do alba a co to tam vidím.. ta poslední fotka, to jsi krásně zhubla!!!! 😕 😉 .. jak se ti to povedlo? fakt krása.. 😵

misakri
3. bře 2010

teď mám tady skvělý obrázek.. miška baští okurku tady v obýváku u stolu.. dany stojí vedle ní a "křičí" na ni.. 😀 😀 😀 .. chce takyyy 😀 😀