Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

janulle22
12. bře 2010

macka diky.. 😉 no mrkev a to co jsem psala, msi stacit, vic do sebe opravdu nedostanu... 😒

susi157
12. bře 2010

ahojte,no ja som tiez zvedava na tu tabulku, ja som tu ale vas len citam nechcem pisat co vsetko som tento tyzden zjedla lebo je toho vela(co som nemala zjest) ☹ fúúúúúúúúúúúúúúúújjj

lucijja
12. bře 2010

no ja som dostala mrchu a dnes padla za obed horka cokoladka - pasik. Nuz, co uz. A teraz popijam vinko. 😅 🤐

rebeka1977
12. bře 2010

A, super toto som poterbovala ....pred dvoma rokmi sme tu poctivo cghudli na 90dnovke - islo nam to super - ja som dala dole za 45dni 11kg - potom som povavila v diete, az uplne prestala - ale nepribrala som, nuz ale prislo druhe babtko a uz som zase ako gulka, pneumatika tu, pneumatick atam - som rada, ze sa otvorila tato tema.
Je to naozaj dobre, vzajmno podpora velmi pomoze.
Ja osobne idem na 90dnovku - osobne ju drzim tak, ze len dodrziavam spravne kombinacie potrevin v tych 4dnovych intervaloch - a u mna to funguje od prveho dna - a vazim s akazdy den . RANO!!!!
Takto mi to vyhovuje.
Mozeme si sem aj pridavat vlastne recepty, napady....no len eviem ci ja budem stihat sem chodit, casto - no ale budem sa snazit aspon 1x za den.
Takze, vsetkym vam vopred dakujem za podporu - a hor sa na to - zajtra bielkoviny .

susi157
12. bře 2010

rebeka no super aspon niekto kto to chce pisat co bude jest tak pis a ja budem "opakovat"lebo ja by som ju tiez chcela skusit ale neviem ako na to a co mam alebo nemam jest. 😉

rebeka1977
13. bře 2010

susi157 vitaj - no dnes mame ted abielkovinovy dnik - ja som zacala pozvolna - namiesto ovocia (ovocie zaradim na ranajky asi az buduci tyzden, teraz mi robi zahu), som si dala jeden celozrnny chlebik s 2 platkami detskej chudej sunky, a kavicku s nizoktucnym mliekom - o 3 hodiny, cize dnes o 11-12 si dam obed - mam uvarenu morcaciu polievku z krkov - su uzasne, jemnucke, strasne chutne - strasia dcera ma toto masko najradsej - olupen jeden, kopec zeleniny a bez chleba - ten som mala na ranajky, a vecer to iste, len asi tak 3/4 porciu co bolo na obed, bez chleba

Na zajtra si dam zemiaky - dobre ich umyjem aj so supkou, nakrajam na 1/4 a okorenim, a upeciem - a so zeleninou, alebo mozno si dam k nim aj zavaranu fazulku v rajcinovej omacek - ale tu dietnejsiu verziu. Mozes aj kyslu kapustu...

Na stredu - bezvajecne cestoviny so zeleninou (inak ja vsade mozne davam sampiony, kukuricu, olivy + ostatnu zeleninu - ani pri minulej 90-dnovke mi to nerobilo s vahou problem), a dokonca co sa nik nevedel zhodnut - som si k zemiakom, alebo k ryzi robila sojove masko na zelenine, alebo s lecom - a v pohode.

Tu knihu mam - ale nedrzim sa jej - lenm sem tam mrknem pre inspiraciu...

susi157
13. bře 2010

je o tom aj kniha?tak mi napis nazov alebo kde by som ju mohla zohnat.dnes tu nieje nik?kde ste alebo tak cvicite ze nemate cas. 😉

rebeka1977
13. bře 2010

susi posli mi di IP tvoj mail, poslem ti ju v elektronickej podobe - dufam, ze ju najdem....

lucijja
14. bře 2010

aj ja mam 90dnovku v elektronickej forme. Aj jednotku aj dvojku ak by niekto chcel... 😉

lucijja
14. bře 2010

baby pridala som tabulku. Ak chcete, mozte zajtra miery posielat kludne aj na mna a ja aktualizujem. Skoda, ze si to tato stranka hrozne zmensuje. Vyrobila som krasne velke JPGcko, ale zmensilo mi to v albume a je to horsie citatelne. ☹

susi157
14. bře 2010

rebeka asi si ju nenasla,co?.lucia posles mi ju ty napisem ti mail do IP môzem?

rebeka1977
14. bře 2010

ahoj, ale nasla, ale aksoi mi blbne outlook - neda sa mi to poslat

rebeka1977
14. bře 2010

lucijja - no ale nas novych zaradis ako? mozeme sa este pridat? ak ano, poslem tie hrozne cisla do tvojej IP

susi157
14. bře 2010

rebeka super nazvy "hrozne cisla" 😀 😀 😀 😝 poprosila som luciju tak uvidim ci jej to pojde,dakujem za ochotu.

susi157
14. bře 2010

ahojte babenky,tak kde ste alebo uz nechudnete 😉

janulle22
14. bře 2010

ahojky holky tak ja sem prasila... 🙄
vcera sem byla kamosce na zapijene a mela sem vodky s juicem a hranolky s tatrkou a kofolu... 😔
dneska je to jidlo takovy divny... jabko, testoviny s mackou, rohlik se syrem... 😖

takze zitra zase najizdim na tvrdy rezim... 😠

baca
14. bře 2010

Tak já se dnes nechlubím,manžel slavil 30... 😀 Ale chlebíček jsem mela jen 1 😀

susi157
14. bře 2010

baca tak to si sa dobre držala 🙂

maurizia
14. bře 2010

ahojte dievcata, tak si vas tu citam, dufam, ze sa na mna nenahnevate, lebo ja teraz nechudnem, vlastne som momentalne so sebou spokojna, mm tvrdi, ze by som aj mohla pribrat (to bude asi tymi malymi prsiami 😀 ) no ale s dietami mam dost skusenosti, tak od 16, co je cca od polovice mojho zivota.. 😝
tak si dovolim svoje postrehy, mozno to niekomu pomoze..s kapustovou polievkou som dosiahla zazraky, odhliaduc od toho, ze som mala v kuse prehanky a ze je to totalne nezdrave, som na tom ficala celom dost dlho, vtedy som bola mladucka a zalubena a potom, ked som sa odlubila, tak sa na to moje stihle telo velmi rychlo poprilepoval tuk..to by som uz teraz nemohla 😔 potom sa mi strasne dlho nedarilo dostat do formy, aj ked som dost cvicila..mam jeden trik, ked uz je aj telo zvyknute na nejake to cvicenie, oblafnut sa da tak, ze clovek zacne cvicit rano na lacny zaludok..ja som po tom zacala pekne chudnut..stoji to sice vela namahy, clovek potrebuje nejaku motivaciu..ci uz pochvala od manzela, nove plavky alebo vsak aj vy sa tu navzajom tahate, ja sa budem tesit s vami 😉 tu 90 dnovu dietu nepoznam, ale tie dni o vode, to by som fakt nemohla.. 😲 ked som mala kapustovu polievku, tak vzdy okolo polnoci som dostavala neprekonatelnu chut na slaninku alebo klobasku 😅 nastastie som ako student nic take nemala 🤐 dievcata hlavne nehladujte, lebo z dlhodobeho hladiska to nema zmysel..drzim vam silno palce.

lucijja
14. bře 2010

caute babule, tie co chceli 90 dnovku - preposlane - ak budete chciet pomoct s nou - som tu a poradim. Mne pomohla. 😉 Aj ked potom budete musiet prejst na racionalnu stravu, lebo inak sa vam vsetko vrati. 😕 Ako pri kazdej diete...

rebeka, jasne ze zaradim. Posli ciselka do IP, ci uz hrozne alebo nie - sme tu preto, ze s nimi nieco robime. 🙂 V duchu hesla: speky (s)traste sa! 😀 😀

jankaat.
14. bře 2010

ahojte🙂 ja som sa kedysi nedavno chcela pridat medzi vas.. ale uz nemozem..

prajem vam vela pevnej vole vela odhodlania a uspesne chudnutie🙂

janulle22
15. bře 2010

dobre ranecko devcata...

tak jsem miry poslala, tak snad nam to spolu pujde dobre... 😉 tak najizdim zase na tvrdej rezim, vikendy kdy je pritel doma je hruza.. 😠 jen jime a porad neco pecu a to tak laka, ze si proste musim dat taky... 😖

valentovasasa
autor
15. bře 2010

janulle - díky za údaje, tabulku už dělá lucijja, tak jsem jí je přeposlala aby tě tam přidala...

rehos
15. bře 2010

Dobré ránko,tak se musím přiznat že tenhle víkend jsem neskutečně hřešila ☹ 😠
janulle mám to jako ty manžel doma o víkendech,celý týden v poho a víkend sice nepeču ale jím nebo spíš jedla jsem s nima normálně ale naštěstí to nezanechalo následky.Minulé víkendy to ale nebylo takové takže bych řekla že je to spíš mrchou která přišla a já bych snědla všechno hlavně to nezdravé.No už aby zase odešla.Ani cvičit o víkendu ráno nemůžu aby se manžel vyspal,máme malý byt takže moje vstávání v 5.30 by mi asi neodpustil když vstává celý týden.

lucijja
15. bře 2010

jankaat: gratulujem, teba teraz cakaju prijemnejsie starosti. 😉 😵

susi157
15. bře 2010

u mna to je tiež take cez tyzden v pohode co chcem si navarim ze vraj dietne a cez vykend ked je manzel doma tak hocico zjem ale teda snazim sa v malych porciach,idem sa pomerat a poslem mieri lucii 🙂

martinex
15. bře 2010

caute...
dlho som tu nebola, nejak neni casu, hori mi diplomovka takze musim makat..chudnutie tiez ziadna slava, snazim sa ale ako tu viacere pisete, pride vikend ked je muz doma a cele moje predsavztie v cudu 😠

drzim vam palce, pekne chudnite a ja ked bude casu zase pridem 😉

susi157
15. bře 2010

fuj ale som sa namakala trochu som odhadzovala sneh dnes uz ani nemusim cvicit 😀 😀 😀

baca
15. bře 2010

Tak já jsem večer šla spát s předsevzetím, že ráno bude ovoce, ale ráno jsem měla hlad a tak jsem měla celozrnný chleba s florou, hermelínem a paprikou 🙂 A dobré to bylo 😀
Nějka mám pořád pocit, že ta 90 denní nebude pro mě, jíst dopo jen ovoce teda nevím, to radši nebudu jíst večer. nešlo by to nějka ošulit a něčím to doplnit. Jogurt? Křehký plátek?...

Lucija, prosím tě, tys tu onehdá psala něco o nějakém chlebu bez kvansnic? Nebo tak nějak? Nemohla bys mi hodit recept? My jsme si koupili pekárnu.

lucijja
15. bře 2010

baca: receptik ti kludne poslem, ale bohuzial to nie je pre pekaren. Pecie sa v trube. 🙂 Tak ak mas zaujem, napis, poslem. 😉

tabulku doplnam. Len neviem co s babami ktore poslali miery len pred troma tyzdnami a od vtedy sa neozvali? Mam ich zatial vymazat? Asi ich skryjem zatial v tom exceli, kym sa neozvu. 🙂