Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

janulle22
15. bře 2010

valentovska- ju tak to jsem nevedela, rikaly mi, ze tobe to mam poslat...

luci- dekuji za pridani do tabulky, kdybyjsi jeste neco chtela skrz tu tabulku, ptej se... 😉

prave sme se vyspali, kluci jeste spej... 😒 dneska jdem spat asi az o pul noci... 😀
zkusim ukecat tatu aby cvicil se mnou... to bych asi cvicila hlavne na bricho- smich z pohledu na nej... 😀

co jsem se vazila pred tydnem tak mam 1,2kg dole...nic moc to neni, ale i tak mam radost... 😉

susi157
15. bře 2010

janule to ja som ti asi kazala ale mala to na starosti sasa ale asi nema tolko casu tak to prevzala lucja 🙂

janulle22
15. bře 2010

susi uplne v pohode... 😉 uz ej to tam kde to ma byt... 🙂

takk aj mam za sebou cviceni a 7km na kole, sem uplne mrtva... 😎 ale prijemne... 😉

lucijja
16. bře 2010

ahojte babule. Tabulka pridana. Trochu zmena. Zobrazila som len udaje na zaciatku (za menom je datum kto ma kedy zaciatok) a pondelkove. Kedze fotoalbum berie len take male obrazky, bolo by to uz necitatelne. Takze vzdy bude vidno len zaciatocne miery a aktualne. Pekny den a doschudnutia. 🙂

janulle22
16. bře 2010

luci koukam, ze je tam jetse jmeno a stehno...tak ti to pslu do IP

susi157
16. bře 2010

o od akeho magickeho cisla sme zacali to som ani nepostrehla 🙂

rebeka1977
16. bře 2010

kocenky...trosku odbocim....objednala som si blbe cisla podprsenky - dve - Triumph, krasne velkosti su to 95 E - nechce niekto úpredam po 10eur, ak by bol zaujem napiste do IP poslem link - bo sem sa ne,moze

susi157
16. bře 2010

ahojte baby kde ste vsetky.ja som dnes vypila iba 1L vody a len 3krat jedla idem si urobit vajicka.

janulle22
16. bře 2010

jojo susi je to tu mrtvy ze? 😒 snad se to ozivi nejak...jen nevim jak... 😒

susi157
16. bře 2010

no to neviem ani ja 😖

diddlina
16. bře 2010

Přidávám se k vám, i když tuším, že se jedná o další neúspěšný pokus. Nicméně neházím flintu do žita, postupuji už třetí týden podle tohoto návodu na pokračování a zatím, musím zaklepat... 😎
http://www.maxiluxus.cz/styl/jak-zhubnout-do-pl...

susi157
16. bře 2010

didina vitaj medzi nami 🙂

rebeka1977
16. bře 2010

ja som dnes celkom bola dobra....uvidim, ak vydrzim este do pondelka, ci ma este viacej nakopnu ubudajuce kilecka

susi157
16. bře 2010

a ja som bola dnes dost zla 😀

jakoubka
16. bře 2010

Ahoj holky 🙂 ,
mohla bych mezi Vás 😕
Musím se sebou do léta něco udělat 😝 Minulý rok to šlo a ted to musí jít taky 😅
Takhle budu mít většií motivaci 🙂 😉

janulle22
16. bře 2010

martiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 pojd za nami...s nama to urco pujdeeee 🙂
susi- toz to asi rozproudime my... 😀

didina- vitej v klubu...

jakoubka
16. bře 2010

Janííííííííííííííííí 😵 😵 😵 ,tak joooooo 🙂
Zítra začínám z orbitreckem a lehčí stravou 😉

janulle22
16. bře 2010

no to je super... co aerobik, jeste te bavi...?

jakoubka
16. bře 2010

jj,Jani.Ale chodím jen jednou týdně a to je nif mof 😝

janulle22
16. bře 2010

tak apson neco...ja si ho cvicim doma,ale lepsi by bylo nekam chodit... 🙂

rehos
17. bře 2010

Dobré ránko,tak já jsem už po cvičení,zelený čajík a půl litru vody v sobě 😉 včera mě tak bolelo břicho že ranní budík na cvičení jsem zrušila a spala dál ☹ Dnes mám na programu brokolici,ještě vymyslet jak si ji udělám ale už mám chuť 😝

lucijja
17. bře 2010

rehos, sup s brokolicou do hrnca, povarit, popucit, hodit vrstvu do zapekaciej misy, na to sunku, rajciny, platky syra, dalsia vrstva brokolice a zaliat troskou mlieka s roztrepanym vajickom. Sup s tym do rury a za 15 min. mnamka ako vysita. 😉

rehos
17. bře 2010

luci díky za radu,jen račátka nemám ☹ a radši dělám jen na páře,je krásně zelená 😉 jinak zapečenou dělám dost často,nemáš ještě nějaký jiný zajímavý recept na příště?

susi157
17. bře 2010

rehos aka sikulka ja akurat ranajkujem celozrny chleba z pomazankou a zeleninkou a pisem 😀

rehos
17. bře 2010

aj ja som mala chlebík ale so šunkou 😉

susi157
17. bře 2010

uz si na ten chleba aj zvikam 🤐

rehos
17. bře 2010

mě chutnal vždy takže problém nemám 😉

blazka24
17. bře 2010

ahojte moje,
tak ja som si dala tri grahamové paličky a idem si ešte jablčko očistiť - ups asi už toho veľa nenapíšem malý je hore a čo sa týka kíl - veľké houby mi spadlo stále som na 79,3až79,5 😠

susi157
17. bře 2010

babenky kupila som si tuniak vo vlastnej stave v konzerve viete mi niekto poradit ako si ho spravit bud pomazanku alebo nejaky salat.teraz musim ist prec ale poobede alebo vecer si precitam tak piste ak viete dobre recepty 🙂

blazka24
17. bře 2010

susi našla som veľa ak som dala do vyhľadávača tuniaková pomazánka, táto sa mi však pozdáva najviac http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6523 😝