Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

rebeka1977
28. bře 2010

olinka12: ja beriem euthyrox 125mg uz takmer 10 rokov a ostava mi ti na cely zivot ☹
Ked som ochorela vaha mi vtedy neuveritelne rychlo vyletela hore +15kg v priebehu asi 2 mesiacov - po nasadeni liecby som uz nepriberala moc, len tak z rozozranosti...ale ani mi vaha nejde dole - sama od seba - akoze teraz ked sa lecim, beriem lieky. Som po dvoch porodoch, nepribarala som moc - cca8kg pri kazdom, po druhej dcerke mi ale tych 8kg ostalo a tak teraz drzom 90dnovku - na 90% ju dodrziavam - no su dni, ked som totalne vypata - ako teraz - mladsia je chora, starsia je z skolky doma, bo je malo deti a do toho muz shytal salonelozu - totalna katasrofa - ale snazim sa drzat, ked zhresim tak len malicko - na oklamnie mojho mlsneho jazyka....vaha ide dole, sice pomalsie ako pred 2rokmi, tam som za 6 tyzdnov isla -11kg.
Terayz su to 2 tyzdne, dole zhruba -1,5kg - ale pomalsie dalej zajdem.

Tak sa drz.

lucijja
28. bře 2010

ahojte kocky, my sme mali cely vikend navstevu z cr a do toho oslava prvych narodenin mojej zabky, takze sa zajtra bojiiiiim vazenia. Prehnala som to hlavne s alkoholom... 😀 Tak mi treba...co uz...

zajtra pekne posielajte vahu a miery, doplnim tabulku aj o nove tvaricky, ktore vitam medzi nami...

takze doschudnutia! 😉

susi157
28. bře 2010

luciiaj ja sa tiez obavam ze to nebude nadol skôr na hor.ale vsak sa nevzdame 😉 🤐 🤐 🤐

baca
28. bře 2010

Ahoj, ty návštěvy mě zabijou. V sobotu se nahlásila švagrová (bohužel až na večer), tak jsem já mlsná huba upekla dva plechy koláčů. A samozřejmě jsem večer neodolala, přede mnou plný stůl... asi nemusím popisovat. A dneska mě taky tak honila mlsná! A zítra si manžel objednal na oběd řízky. Do prkna a pak mám hubnout. V pátek jsem se vážila a bylo to tak slibné, ale dnes jsem k těm koláčům sežrala ještě půl čokolády.

Tak se jdu aspon věnovat manželovi... 😀 a třeba něco spálím 😀 😀

naty
29. bře 2010

ahoj holky!! tak já sem se držela přes víkend, i když s manžou doma je to dost náročný, protože je pěkně mlsnej... 😀 ale obrátila sem to tak, že jedl on to, co já a ne naopak,a chutnalo mu... 😉 ...jdu se přeměřit, i když míry se asi nehnuly...

majatob
29. bře 2010

Dobre rano 🙂 tak ja o vikendu docela v pohode, donutila jsem se denne cvicit+svizna prochazka s kocarkem a docela aj to jidlo slo 🙂
vcera se manzel rozhodnul, ze upece pernik, akorat do neho zapomnel dat cukr, kyprici prasek a koreni...tak jsme si delali srandu, ze na me myslel a upekl dobrotu pro hubnouci kojici matky 😀

naty
29. bře 2010

manža dělal perník v týdnu a dal tam cukru jen malilinko, tak sem si jeden kousek dala na sváču a musím říct, že mi to sand chutnalo víc, než s cukrem... 😵

olienka12
29. bře 2010

jej naty ty mas tiez Daniela a skoro rovnako stareho 🙂))

janulle22
29. bře 2010

bre ranko devcata, tak ja se moc nedrzela, ale nejakej malinkatej ubytek tam je.. 😉 ted zas bude tyden klidu a budu varit jen lehce... 😉
dneska valim do skoly tak se tu holky drzte...
luci- mas v ip miry

tanerka
29. bře 2010

Ahoj holky. 🙂

Tak se musím pochlubit, dnešní vážení, zase 1,5 kg dole, jsem fakt nadšená, sice jich potřebuji shodit ještě víc, ale je vidět, že ten metabolismu se mi krásně upravil, takže vyvolávám chválu na potr. doplněk 🙂
Hlídám se v jídle, to je jasné, ale nějak neřeším, co jím, hlavně 5x-6x denně 🙂 a sladké v malém množství jen odpoledne.

naty
29. bře 2010

olienka: 😵

lucijja
29. bře 2010

caute babulky, tabulku poctivo doplnam. Cakam na dalsie miery. 🙂

tinika: posielala si mi miery 25teho. Dala som ti ich ako startovacie. Len neviem ci sa budes vazit aj dnes, ale ti mam okopirovat tie z pred troch dni. Daj vediet. 🙂

susi157
30. bře 2010

ahojte chudneme alebo nie, co dnes idete varit 🙂 chyba mi inspiracia 🙂

janulle22
30. bře 2010

susi- prijde mi ze ne... 😅 my mame spenatek...mnaaam

susi157
30. bře 2010

no spenat a s vajickom to by slo ale nemam spenat 😅

olienka12
30. bře 2010

ja prave obedujem 🙂) troska skoro dnes,ale som hore od pol 6 🙂)
mam salatik /kapusta,uhorka,mrkva/ s jogurtom a zazikmi 🙂)) mnaaam

naty
30. bře 2010

já hubnu!! 😀 dneska na oběd dám kuřecí steak napřírodno zapečený se sýrem a zeleninku na páře... 😵

tanerka
30. bře 2010

Ahoj holky, jéé to je super, vůbec jsem nevěděla co vařit a už je skoro čas 🙂 Tak si dám tak kuřecí se zeleninovým salátkem 🙂i když docela mám chu´t i na ten špenát a vajíčko.

U nás je krásně, má být až 20 st. (a to říkali něco jiného), tak budu venku drandit co to půjde 🙂

tanerka
30. bře 2010

Tak jsem si nakonec udělala zeleninová salát s kuskusem a kuřecím masem, je to rychlé, snad i zdravé a chutná mi to 🙂

susi157
30. bře 2010

a ja som spravila fliacky s kapustou(lebo kapusta este ostala od nedele) 😠

mima
30. bře 2010

ahojte, mozem sa pridat ?

ja som 1.3.10 zacala s 90-dnovkou, ale od min.stredy som presla na zdrave stravovanie, teda 5-6x za den jest a voda cca kazdu hodku 2dc, je to tak dobre ? lebo som vas docitala tak narychlo, je tu toho vela.... ak mozete upresnite co znamena zdrav strava, teda ako dodrzujete vy.......aby som vedela ako na to.......vdaka

inak za 20 dni 90-dnovky som schudla 2kg a od min.stredy 1 kg, cize celkom za mesiac 3 kg, ale priznam cakala som trochu viac, lebo aj cvicim, resp.chodim na spining

lucijja, ty mas teda riadny ubytok, a fotky super, neviem sice kolko merias, ale super 🙂

ja by som chcela dostat svoju vahu aspon na 60 kg

baca
30. bře 2010

Tak z mého dnešního oběda byl zdravý akorát zelný salát a snad i ta bramborová kaše nebyl úplný propadák. teď jsem si dala activii vláknina a ještě si tam dala pár vlašských ořechů. Je to moooc dobré.

Pokud zhubnu každý týdne půl kila, jak doteď, tak budu spokojená. Ale nevěřím, že to tak pořád půjde. ☹ To bych se asi musela víc snažit. Ale já jsem takový hubnoucí zdechloň, bez jídla to nedám a bez sladkého už vůbec ne.

lucijja
30. bře 2010

ahoj mima. Dakujem za pochvalu. Meriam 163cm, takze krpec. Veru este dost potrebujem. No a zdrava strava? V podstate papas 5-6x denne - to je super. Ked vynechas vsetko mastne, vyprazane a sladke - tak si na spravnej ceste. No a sacharidy - pomale - najviac tak do olovrantu, k veceru ja osobne vynechavam. Ovocie kus denne, doobeda. Obed - chude masko a priloha zemiaky, alebo ryza, tak 130g uvareneho na porciu. K veceru hlavne bielkoviny - syr, sunka, tuniak, kura, ryby, vajicka...No neviem, co tak na rychlo poradit. 😉

baby - ak mi uz do rana nikto neposle svoje miery do tabulky tak ju hned rano vyvesiiiim. 🙂 Mima, ak chces, posli udaje a pridam ta. 🙂

lucijja
31. bře 2010

tabulka pridana... 🙂

naty
31. bře 2010

lucijja: děkujemeee 😵

rehos
31. bře 2010

ahoj děvčata,u mě se to nějak zarazilo ale není divu když jsem zdravou stravu nějak posledních pár dní až tak nedodržovala,musím se opět nakopnout kupředu 😉
Luci dnes jsem si udělala pangase podle tvého receptu a je to výýýbornééé,právě se cpu 🙂 musím zkusit i jiné tvé dobrůtky 😉

lucijja
31. bře 2010

no mne sa dnes nechcelo vyvarat tak som si spravila "pizzu" 😀 Rozkrojila som vacsi celozrnny rozok, potrela ho trochu kecupom, na to sunku, sampiony, kukuricu a feferonky, prikryla syrom a sup s tym do truby na 10min. Joj a pochutilo mi.. 🙂

rehos, som rada, ze ti chutilo. Ja si to idem spravit zase zajtra. 🙂

naty
31. bře 2010

luci: přišli ti ode mě ty míry,nebo sem je poslal někomu jinýmu? 😅

baca
31. bře 2010

Tak jsem si teď dala celozrnný chleba s gervais a se šunkou. Mňam, mňam.