Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

lucijja
16. lis 2010

@gabriel01 no tak to mame rovnaký ciel, pustime sa do toho? Ja teraz vazim 66,6kg, takze na nejakých minimalne 60 by som sa chcela dopracovat. 🙂 Ideal by bol 57, lebo ja som krpata a mala by som mat tak okolo 55. Ale vzdy som bola skor pri tele. Este pred rokom a nieco som mala 88, takze je to uuuspech... 😀

susi157
17. lis 2010

ahojte, ja by som tiez chcela takych 5-7kg este dole samej mi to nejde.ked som s vami dala dole 10kg tych 7 by sa este dalo ved je co 😀

morenka
18. lis 2010

ahojte dievčata...aj ja by som sa pridala keby sme sa tu stretavali....take povzbudzovanie mi veľmi prospieva...čo vy na to? kto sa k nam prida?

lucijja
18. lis 2010

jupiiiii, ideme na to....😀

gabriel01
18. lis 2010

Jsem v tom s vámi holky🙂 @lucijja to jsi teda zhubla fakt hodně! Mě se zatím nejvíc podařilo 6 kilo. A je dobře, že se tady budeme hecovat, protože v zimě se hubne vždycky nejhůř. Nesnáším jak už v 5 je tma, jsem úplně bez energie🙂 Já si koupím ten veslovací trenažér:D

susi157
18. lis 2010

tak kedy zaciname,aj ked neviem neviem plny mraziak masa no uvdime 🤐

lucijja
18. lis 2010

ja som sa praaave vratila zo zumbyyyy...uaaaa... 😀
Susi, masko sa moze, bielkoviny su priatelske, hlavne vecer - palia tuky. Aj ked ideal by bol kuracinka, morcacinka, zajacik alebo rybka... 🙂

lucijja
18. lis 2010

a co, spravime aj tabulecku nejaku?ci???

morenka
18. lis 2010

Ahojte dievcata sorry ze som sa neozvala...ale mala som nočnu a do obeda som spala a potom som sa povalovala a o šiestej som sla cvicit!!!!! Dnes som nadmieru spokojna so sebou!
Tak čo dievčata začiname? možeme aj tabulku ale nedala by sa taka čo sa nezverejni...da sa taka?či ani nie?

@susi157 nevadi ze je plny mrazak ved to v mrazaku vydrži dlho🙂nie?🙂

Dame si nejake méty či nie? hm prida sa este niekto????🙂)))

gabriel01
19. lis 2010

Tak ideální by bylo 1,5kg za týden, co myslíte? A začala bych v pondělí:D

morenka
19. lis 2010

Hm? NIkto viac sa neprida?

@gabriel01 no neviem či pojde 1,5 za tyzden....ale mohli by sme si dat mety ze do nejakeho datumu nejaky počet kg alebo aspon dkg🙂))))

lucijja
19. lis 2010

baby, tak ja som skusila zalozit fotoalbum, ktory vidia iba priatelia. Mam v priateloch zatial iba morenku a susi. 🙂 Gabriel, teba sa mi neda prijat, lebo si registrovana na ceskom...nie si nahodou aj na slovenskom, ze by som si ta pridala? Ak nie, tak ja sa skusim registrovat aj na cesky, ze ci to bude fungovat...

No a jeden a pol kila za tyzden....fuuu, tak to asi nedam...Ja by som skor dala ze napr. do konca roka schudneme kazda co ja viem - dve kila, hm? alebo kolko navrhnete...A ja by som spravila tabulku...a kazdy tyzden pridavala hlasenia. Myslim, ze by stacila vaha, nie? Lebo ja ked sa meriam tak vzdy na inom mieste.... 😖 A potom sa divim ako mi to lieta 😀

morenka
19. lis 2010

@lucijja suhlasim s tebou! taku nejaku priatelnu a dosiahnuteľnu métu🙂 super ta tabuľka, som rada ze sa to takto da, lebo by som nechcela zverejňovat to hrôzostrašné čislo....

Tak prida sa este niekto?

lucijja
19. lis 2010

@morenka aaale morenka, ake hrozostrasne cislo? Myslis ze si jedina ktora ma problem s vahou? Dolezite je ze to chces riesit - to je ten najlepsi zaciatok... 😉

morenka
20. lis 2010

@lucijja tak to čislo ma strasne straši vzdy ked stupim na váhu.....ale musim sa s tych čislom zmierit a hlavne zmeniť ho....musiiim....lebo ked nie teraz tak uz asi nikdy.....chcem byt do svadby fit hlavne spokojna aby som v svadobnych šatach nevyzerala ako slonica🙂)))

gabriel01
23. lis 2010

Já jsem jenom na českém no🙂 Navíc doma nemáme digitální foták ale practiku, protože musíme být zase něco extra:D Takže tu nemám jak vkládat fotky ale to myslím nevadí ne? Já bych dala 4 - 5 kil do konce roku. Zase máme každá jiné spalování že jo ale budou teď ty Vánoce tak se musíme držet🙂 Držím nám palce holky!

lucijja
26. lis 2010

dnes som sa vazila a dalsie kilecko dolu...jupiii... 😵

naty
26. lis 2010

ahojte, tak já do toho s vámi!! 😉 zase... 😀 😒 ...ale tentokrát už nekojím, takže to půjde sand líp, bo jak já sem se vyžrala... ☹ ...no, k plááááči... 🙄

tinika
20. pro 2010

ahojte, ja som sa pridala do temy https://www.modrykonik.sk/forum/tema/priberanie... podarilo sa mi schudnut skoro 5 kil cvicenim, stravu som nijako zvlast neupravila, ale vaha sa hybe hore dole, takze v podstate som schudla a jviac ale aj nieco nabrala spat drzim vam prsty

gabriel01
25. pro 2010

Holky, jak vám jde hubnutí? Já dneska trochu hřeším. Upekla jsem čokoládový dort a moc se mi poved:D Ale zítra se zas budu hlídat🙂 Chci se zeptat.. chtěla bych si koupit úplé kalhoty ale nemám super extra modelkovskou postavu, spíš větší zadek i boky... myslíte, že v těchto kalhotech http://www.klingel.cz/shop/D-msk-m-da-D-ny-D-no... by se mi to podařilo zamaskovat? Samozřejmě v těch tmavých🙂 Děkuji za reakce

lucijja
29. pro 2010

@gabriel01 ahojky, ja si myslim ze si ich kludne kup. 🙂 ked hovoris, ze mas vacsie boky a zadok, tak na tom tretom obrazku je taka nejaka suknicka ci satka okolo - to vyzera super, a rozbije to proporcie...🙂

gabriel01
24. led 2011

Tak jsem si je koupila a jsou fakt super, opticky mi zmenšily stehna i zadek🙂 A co vy a hubnutí? Nějak už nepřispíváte.. to znemená, že jste se na to vyprdli?🙂 Já mám 3 kila dole🙂 A jedů dál, protože mě to začalo bavit. Jak se daří vám?🙂

gabriel01
24. led 2011

Heeej takže vy se se mnou o hubnutí bavit nebudete jo?🙂 Tak mi aspoň poraďte, který svetr z těhle si mám vybrat. Dostala jsem poukázku na slevu a platí to jen do února. Měl by to být nějaký z těhle světrů http://www.klingel.cz/shop/D-msk-m-da-Chic-plet... Co myslíe? Já osobně jsem pro ten pátý🙂

susi157
24. led 2011

@gabriel01 tak to ti gratulujem ja som skor pribrala cez sviatky a teraz sa akosi nemozem k tomu donutit. 😠 len by som jedla.co sa tyka toho svetra je pekny ale netrufam ti poradit ci ho budes mat dobry ked neviem ake mas prpoprcie 🙂

gabriel01
30. led 2011

No proporce, nosím číslo 38 - 40 takže tak:D Není to ještě úplně ideální🙂 Jinak tě naprosto chápu, nejhorší je se donutit. Ale až to překonáš tak to půjde samo🙂 Já se vždycky domlouvala s kamarádkama. Ty mi pomohly začít... Sice se pak na to vybodli ale já vytrvala a jsem za to ráda🙂 Takže ti přeju hodně síly!🙂 Ono až bude tepleji, půjde všechno líp🙂

monca86
30. led 2011

holky, kde nakupujete spodni pradlo? myslim na internetu. chtela bych nejake kvalitni ale i levne

gabriel01
30. led 2011

Mončo, na internetu moc spodní prádlo nekupuju, ale když už tak většinou tady http://www.petrklic.cz/akcni-nabidka.aspx:) Tady mají fakt levné kousky ale materiál stojí zato🙂

lucijja
26. říj 2011

kdeze ste vsetky chudulky? uz vas nebavi chudnut? len ja sa stale trapim? 😀 😀 😀
...ale uspesne...66som zacala v tejto teme a uz som na 62,nieco... 😀 Vratte saaaaaaaaaa.....

olienka12
27. říj 2011

@lucijja ja som zacala 87.5 a mam 75 aktualne 🙂

lucijja
27. říj 2011

@olienka12 huraaa, aspon v tom nie som sama... 🙂 Ja som pred dvomi rokmi zacinala na 89!!!