Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

susi157
18. čer 2010

ako vidim sme ostali same no mozno sa k nam niekto prida

tinika
19. čer 2010

ahojte kočky, tak ja som tu prestala chodit lebo neuspech, som strasne unavena a ked aj niečo zjem boli ma zaludok od hladu ja nechapem, snazim sa neprejedat denne sme tiez vonku 6-8 hodin v pohybe, maleho vlačim an 3p. bez vytahu a aj tak ziadna zmena, po porode som sa sice dostala na povodnu vahu ale potom som začala priberat

tinika
19. čer 2010

kazdy den si davam zavazok ale nie vzdy mi to vyjde, snazim sa obmedzovat chlieb a sladke

salonka9
19. čer 2010

ahojte ja mám za sebou super deň, intervali v jedení som dodržala aj 9km túru som s deťmi absolvovala.
Zajtra som si dala záväzok, že urobím zopár brušákov.Tak nech sa mi to podarí.

salonka9
23. čer 2010

No ja sa posledné 2 dni nemám začo pochváliť. Stále som si hovorila, že už zajtra a tak som sa dostala do pasce.
Dnes aj keď som zjedla kúsok slaniny a 2 croasanty som si povedala a dosť. Doteraz som schudla 8,5 kg a keď sa budem takto prežierať, tak zachvíľu to mám naspäť. A tak som sa dnes prinútila po dlhom čase cvičiť - doma svoju 45 min. zostavu. A cítim sa skvelo.

janca13
25. čer 2010

Ahojte dievčatá.Kde ste?Ja Vás sledujem od začiatku a nejako sa vytrácate.Ja som začala držať delenú stravu a za mesiac som zhodila 5 kg,ale už to dlhší čas flákam 😠 Potrebujem ešte 10kg dolu tak sa zase naštartujte,aby ma to viac bavilo prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííím. 😅

pizzamati
25. čer 2010

Ahojte kocky. 😀
@janca13 aj ja som zacala s redukciou vahy vcera. Ale coby bojujem s nou od porodu. ☹ ☹ ☹ Skusala som rozne diety akupunkturu proste hoc co vzdy som schudla nieco ale vzdy to malo jojoefekt. 😢 😢 😢 Pohyb to u mna nehrozi taky ze aktivne to som moc leniva. ☹ ☹
Tak vcera som zacala brat produkty z aloe vera tak uvidime co to urobi. Je to hnus ale skusam. 😀
Dam vediet ako pokracujem.
Teba obdivujem ked si zhodila uz 5 kg delenou stravou ja to nikdy nedodrzim. Tak sa drz. 🙂

janca13
25. čer 2010

@pizzamati tak s váhou ja bojujem celý život,ale po pôrode hrôza,žiadna pevná vôla 😢 😢 Predtým som vydržala aj 90 dňovu a nebol problém,ale teraz ked som ju začala,tak mi strašne chýbali jogurty a vzdala som to.Delená sa mi zdá menej krutá pretože jem to,načo mám chuť 😅 No aj ked ju v poslednom čase dosť flákam a strašne milujem sladkosti 😝 😝 😝 jednoducho neviem odolať.No a na cvičenie som aj ja moc lenivá.

salonka9
26. čer 2010

ja chudnem Sipeky metódou. Streda ma tak nažhavila, že som vo štvrtok išla na plaváreň.Včera som si dala pauzu - nech si svaly oddýchnu (aj keď trošku námahy bolo - makala som na dvore : odvážala som piesok, čo nám zostal zo stavby domu). Dnes poobede ideme na rodinnú oslavu, tak doobeda mám "voľno".Tak si asi zase trošku zacvičím.Len neviem či na dvore s pieskom alebo moju cvičebnú zostavu 🙂
Ja keď som koketovala s delenou stravou, tak som ju nezvládla - keď som mala jesť bielkoviny mala som strašnú chuť na chleba a naopak.Sipeky metóda sa mi zdá jednoduchšia. Aj keď aj tu sú malé obmedzenia.

janca13
26. čer 2010

@salonka9 -ahoj,ja nepoznám jej metotu.Viem len,že vždy hovorila,že chudnutie začína v hlave 🙂 len neviem,ako to do tej mojej dostať 😀 Nemohla by si v skratke opísať v čom spočíva?Ved ja mám tiež vždy chuť na to,čo práve nemôžem.No a pri takomto počasí ma to ani veľmi nebaví.

pizzamati
26. čer 2010

@salonka9 Ahoj salonka tiez ta chccem poprosit ako chudnes tiez my nejde do hlavy nastartovanie chudnitia. 🙄 🙄 🙄

rebeka1977
27. čer 2010

Tak som zase tu...uz treti krat zacinam s 90dnovkou, a dufam ze uz vydrzim. Pred 2rokmi som dala dole 11kg, tak teraz to pojde zase.

U mna najlepsie funguje tato dieta, i ked ja tomu nehovorim dieta, skot styl stravovania, mienim ho dodrzaivat aj potom a stale.

Tak zatial tolko, dnes mame bielkoviny, rano bolo len ovocie - hruska a nektarinka a trosku melonu, na obed kuracie so zeleninou, vecer to iste len menej a idem uplne bez chleba, rozkov, ziadne pecivo, cestoviny grahamove....

Ufff, vyzeram ako gula, bleee, vazim tolko co ked som sla rodit a o som pred rokom rodila, po porode mi neostalo ani kilo, moc som sice nepribrala cca8kg, ale po mesiaci od porodu som bola na vahe 83,5kg co bolo super. Vculk +10kg ...bleeee, ale musim to sem napisat, aby som to pekne videla a v mojom mozgu ab pekne preplo, a Zuzka ides na to a vydrzis!!!! A ja vydrzim a o 90 dni musi byt -15kg, lebo inak si dam zdrotovat zuby u znameho zubara aspon na pol roka!!!!!!!!

janka5861
27. čer 2010

@rebeka, tak ja sa pridam k Tebe . Ok tak aj ja si dam zadrotoat zuby .......... ja ani tolko nezerem 😖 a som ako slon.... ja uz aj z vody naberam des ..............

janca13
27. čer 2010

Tak baby držím palce aby ste vydržali.Ja som ju tiež už držala a vtedy som schudla okolo13kg tuším,ale teraz som to nezvládla,lebo mi chýbali jogurty.Možno je to tým,že kojím.Teraz držím delenú,aj ked dneska asi takým štýlom že zemiaky v kuchyni a mäso v špajzy 😠 😠 😠 😝 Ale zajtra...................................................uvidím 😉

salonka9
27. čer 2010

@janca13 a @pizzamati

ahojte

tak Sipeky metóda vskratke funguje v dvoch rovinách. Prvá - psychická - motivačná, druhá - pravidelnosť v jedení.
Psychická - v každej voľnej chvíľke si treba hovoriť niečo v tom zmysle : si úžasná, dokážem to -schudnem a pod.
Druhá rovina - pravidelnosť v jedení : jesť každé 4 hodiny. Nejesť nič mimo týchto intervalov.Obmedzenia sú dve a to - ak sladké, tak doobeda a posledné jedlo (ja zhruba jem v intervaloch 9:00 hod, 13:00 hod, 17:00 hod, 21:00 hod), tak posledné jedlo už žiadny tuk (čiže jogurty, ovocie, zeleninové šaláty, tvaroh a pod.)
No a sem-tam nejaký pohyb.Doporučuje sa kvôli sformovaniu postavy. Ten kto má veľkú nadváhu a schudol by napr. 20kg, tak keby necvičil, tak by mu ovísala koža.Ak Vás to zaujalo, tak viac na stránke editasipeky.sk

janca13
28. čer 2010

@salonka9 No tak teda idem prelúsknuť sipeky 😠 celkom sa mi pozdáva,hlavne tie sladkosti 😝

susi157
28. čer 2010

ahojte,tak ste sa pridali viacere to som rada lebo ja som schudla 9kg citm sa lepsie ale ked sa pozriem do zrkadla tak to este neni co byvalo 😠 .

janca13
28. čer 2010

@susi157 Dobréééééééééé 😉 a za aký čas?Ja by som najradšej z večera do rána ááááách jo! 😝 No ale teraz mám svoje dni a vtedy som ako odtrhnutá z reťaze 😠 a zrkadlá radšej obchádzam

susi157
28. čer 2010

@janca13 asi od konca februara do do polovice maja tak cca tri mesiace a od tedy mi vaha stoji 😠
to by sa aj mne pacilo ze z vecera do rana tak -5 kg 😎

tinika
28. čer 2010

@rebeka1977 tak ja taky, po porode vaha spat a potom nazad 7 kil

tinika
28. čer 2010

@salonka9 skoda ze mne z tej večere ostavaju len zelenina a ovocie, dala by som si jogurt ale nemozem

tinika
28. čer 2010

ja som sa chystala na ryzvou dietu ale uz tri dni ma boli zaludok tak sa musim dat do kopy najprv ,ale ta sipeky vyzera lepsie bo vzad sa sladkeho je pre mna horor, hoci vačšinou mam na sladke chud hned za obedom alebo večer, tak si tu musim prehodit 🙂

salonka9
28. čer 2010

ahojte ja mám za sebou super deň, aj strava ok , dokonca som si aj hodinku pocvičila.Tak sa zo seba vytešujem.

slnyecko
29. čer 2010

Ahojte baby,nechcem tu nikoho presviedcat na nic,ale ja chudnem podla stranky Mira Veselého.A dodrzujem par jednoduchych zasad- vypit kazdu hodinu pohar vody alebo caju
- vyradit sladkosti a slanosti,ak sladkost tak zriedkavo a doobeda
- menej solit,sol zadrzuje vodu v tele
- kazde jedlo ma byt vyvazene,cize musi obsahovat aj tuky,aj sacharidy,a bielkoviny
- do obeda viac sacharidov,poobede viac bielkovin
- zjest aspon pol kila zeleniny za den
- jest kazde 2-3 hodiny,telo si musi uvedomit ze nehladuje a nemusi si robit zasoby tuku
- cize v praxi to vyzera asi takto:-ranajky- 4 polievkove lyzice ovs. vlociek,1 biely 3,5 percentny jogurt-nizkotucne su sajrajt,jeden kus ovocia
- desiata- dva platky celozrnneho chleba,asi 4 platky sunky alebo syra,zelenina
-obed- napr. ryba na pare,zelenina zemiaky,alebo kuracie prsia,ryza zelenina....pomer asi taky ze prilohy najmenej,bielkoviny viac a zeleniny najviac
-olovrant-uz zaciname skrtit sacharidy,chleba len polovicnu davku ako doobeda,cize jeden platok,tuniak,alebo varene vajce,cottage chees,proste bielkovinu,a zeleninu.
-večera- ja osobne si davam zeleninovy salat bud zo syrom a jogurtovym dresingom,alebo ten syr vymenim za nieco ine bielkovinove.Sacharidy uz nejem.

Toto ani nieje dieta v podstate ale skor zdrave stravovanie ktore sa da vydrzat aj cely zivot.Ja som za 4 mesiace schudla 20 kg,co je dost vela za kratky cas,ale islo to same od seba,sem tam si zacvicim a som novy clovek.Pokracujem,este mi chyba nejakych 10 kg do ciela,ale ja toto hlasam kade chodim,lebo som nadsena z toho a chcem pomoct co najviac ludom...ak chcete na facebooku je skupina SCHUDNUT NATRVALO! tam su aj fotky nejake-nie moje...a stranka kde je aj forum,a kniha Mirova zadarmo online si ju mozte precitat...Neviem ci tu moze pisat stranky.....chudnutie-ako.sk
Skuste...
-večera 2-jeme este 2 hodiny pred spanim bielkovinu a zeleninu,ale ja uz vypijem len pohar acidka.

slnyecko
29. čer 2010

ta vecera 2 MALA BYT POD VECEROU 1,SORRY

susi157
29. čer 2010

@slnyecko takych 20kg by som aj ja potrebovala dat dole ale akosi mi to uz nejde

janca13
29. čer 2010

@slnyecko maš pravdu najlepšie je zdravo sa stravovať,len ten začiatok je dosť ťažký 😖 ale pokiaľ si na to človek zvykne..............Najlepšie by bolo zapojiť celú rodinu,aj ked MM to nepotrebuje napriek tomu,že je kuchár.Dcérka bude mať 11 rokov a tá by veru potrebovala nejako nenápadne aspoň 5kg dať dolu.Len nechcem jej nič hovoriť,lebo jej asi začína zlatý pubertálny 😝 vek,tak aby som z nej nakoniec nevychovala bulimičku.

slnyecko
29. čer 2010

susi,mozno mas spomaleny metabolizmus,ak si drzala diety,toto ti ho praveze nakopne,lebo pravidelnou stravou dosiahnes ten efekt ze telo sa prestane bat ze prisiel hladomor-ono nevie ze len drzis dietu 🙂 ,prestane si ukladat energiu v podobe tuku do zasoby a zacne pustat tucik 😉

slnyecko
29. čer 2010

no janca nie nadarmo sa hovori ze chudnutie zacina v hlave....Ja som na nejake zdrave jedla sice rodinku nalomila ale povacsine im varim zvlast a sebe zvlast,neni to problem lebo v konecnom dosledku zdrave jedla su velmi jednoduche na pripravu a rychle....

slnyecko
29. čer 2010

joj a na dcerku veru opatrne,nenapadne,aby si to nejak velmi nevzala k srdcu,bulimia,anorexia su sv.ne 😠