Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

lucijja
31. bře 2010

naty: uz som doplnila...ospravedlnujem sa...neviem, co som mala za dni, aj na suzi som zabudla...dufam, ze uz na nikoho. ☹

susi157
31. bře 2010

joj tak ja som dnes porusila co som mohla na obed langos a teraz trdelnik

naty
1. dub 2010

lucijja: nene, v pohodě, já spíš myslela, jestli to nepíšu jinam...už se mi to stalo... 😝 😀

maatkka
1. dub 2010

Ahojte vsetky... mohla by som sa aj ja k vam pridat baby? Videla som vasu tabulku a to ma motivuje 😉 len asi by som este nemala odvahu do nej prispiet aj mojimi mierami 😝

lucijja
1. dub 2010

maatkka: prosiiiiiim ta, ved preto ta tabulka je - aby motivovala. Neboj, ani jedna tu neocumujeme miery tej druhej - vsetky mame spolocny ciel a to je dolezite. Len sa pridaj, cim viac, tym lepsie... 😉

tanerka
1. dub 2010

oli: IP...až budeš mít čas, důležité!! Děkuji

lucijja
1. dub 2010

pstruzik so zemiackami - vsetko v parnom hrnci je uz vo mne... 😀

rehos
2. dub 2010

Tak já dnes obídek brokolice s rajčaty a se žampiony zapečené se sýrem,mňam

mima
2. dub 2010

ahojte, tak som bola trochu mimo, v robote som nevedela kam skocit, az teraz som sa dostala k netu

lucijja, v podstate tak ako si opisala stravu, tak sa snazim dodrziavat, vsetko len varene, duśene al.grilovane, ale neviem co su pomale sacharidy ? mozem aj k veceri kus celozrneho peciva al.chleba ? aj si ratate kj ?
mrknem na tu vasu tabulku, ked tak ti poslem potom udaje do IP, a kolko ti trvalo to zhodenie kg ? ja mam hlavne problem s bruchom, citim ako keby som mala pneumatiku okolo pasu 😀 , a tam sa mi aj najhorsie zhadzuje

tinika
2. dub 2010

lucijja az dnes som tu dosla, kludne skopiruj tie miery, nestihala som sa merat ani chudnut, ale uz začinam

lucijja
2. dub 2010

mima: pomale sacharidy su tie dobre. 🙂 Celozrnne pecivo, ryza, zemiaky, ovsene vlocky....Ja si davam najviac na ranajky - tam si doprajem chlebik celozrnny tak 70-80g, na obed si davam jogurt biely s ovsenymi vlockami a ovockom - nastruham jablko, alebo nakrajam pomaranc, na obed klasika nejake masko, ryba a priloha, na olovrant si tiez este doprajem pomale sachace ale uz menej - tak polovicnu porciu ako ranajky a veceru uz davam bez sachacov - hlavne bielkoviny - ryba, kuracinka, jogurtik, vajicko, sunka, tuniak...a druha vecera ked som dlhsie hore tak nejake acidko, prip. s orieskami ked chybaju tuky. 🙂 Najskor mi vaha stala po 90dnovke - lebo som mala spomaleny metabolizmus ale po mesiaci sa to pomaly rozbieha. A kolko mi to trvalo? Po porode pred rokom som mala 88kg. Zhodila som horko tazko na 78kg, potom som sa na vsetko vykaslala a pribrala na 83kg. Z tychto kilov som zacala zhadzovat od novembra a teraz som tu. 🙂 No a pneusku na bruchu mam bohuzial stale. 😒 Po porode sa moja zlata namakame kym budeme mat brusko. Urcite to pojde posledne... 😠

mima
3. dub 2010

lucijja, vdaka za vyklad, takze veceru mavas bez priloh, ak som to dobre pochopila, no ja mam tiez pocit, ze mam spomaleny metabolizmus a to dost hodne, lebo v podstate som sa takto na 80% stravovala aj doteraz, ale jedla som len 2-3x za den, uz raz som 90-dnovku drzala, vtedy som schudla 14kg, odvtedy som sa ju pokusala drzat este 3x, ale chudnutie sa uz tak nenastartovalo ako 1x, tak som vydrzala len cca 1 mesiac a potom som to skoncila, lebo ja ak nevidim vysledok takmer hned tak ma to nebavi, no ale vidim, ze aj toto zdrave stravovanie je asi cesta na dlhu trat, vsak ? vies ja som nikdy tak casto nejedla, to je asi hlavny problem pre mna, ze zase uz je cas jest, aj moj mm mi teraz vravi, ze zase uz jes 😀 no a pitie, to je obdobne, stale sledovat, ze uz by som mala pit, a nehovorim o tom, ze v praci je to niekedy nemozne, tak ale teraz som rozhodnuta, vydrzat co najviac, cize nastalo 😀 no a to brusko, to je asi pravda, ja mam 2 deti, takze to je asi hodne tym, ja ked schudnem, tak si to najskor odnesu moje prsia a tvar, tam sa to prejavi prve, no a tam kde to treba najviac, tak..........ach jo to je vecny boj 😒

maatkka
3. dub 2010

luci dakujem
mne nejde o to ze by ste moje miery poznali vy 🙂 to mi je jasne ze mame spolocny ciel - ide mi o to ze kade kto iny to len zo zaujimavosti pozera 😝 no mozno sa odhodlam trocha neskor - pomerana povazena som tak aspon ubytky mozem hlasit 😀
inak ty si od zaciatku zostavujes jedalnicek sama alebo si sa inspirovala niecim - mne to ako papas pripomina jednu stranku (Mira V.) tam inak tiez vela bab paradne schudlo a aj to znie logicky ako sa stravujete len mne to moc nevyhovuje - nemohla som si na to nejako zvyknut 😒
tak a teraz na seba pozalujem - hned 1. den co som sa sem pridala (predvcerom) u mna dopadol katastrofalne 😝 cez den vsetko o.k. bola som cvicit a ked som sa vratila cakala ma od mm romanticka superkaloricka vecera 😅 no ale mi slubil ze od teraz ma zacne podporovat a ze to bola moja "posledna vecera" - mne totizto vyhovuje nejest uz tak po 17 - tej - aj sa lepsie citim aj lepsie chudnem a nerobi mi to problem
ale od vtedy - "uz" 2 dni 😀 sa drzim aj s jedlom aj s cvicenim 😉

lucijja
3. dub 2010

mima: veceru daj s kooopou zeleninky - to je super a zasyti. 🙂 No a je to veru na dlhu trat, ale aspon je to zdrave a hlavne na dlhu dobu. A s tym jedenim to som mala aj ja problem a velky - tiez som jedavala tak dva tri krat za den. Ale telo si zvyklo, teraz uz po dvoch hodinach sa zacinam obzerat - ze co by som si tak dala? 😀

maatkka: ano idem aj ja podla tej stranky, tam som nacerpala informacie a teraz sa to snazim dodrziavat. 🙂

mima
3. dub 2010

tak snazim sa vela zeeleniny, len niekedy mi dochadza inspiracia ako ju upravit rychlo a chutne, lucijja hod do eteru daky dobry recept na salat, resp. na dressing, s tym mam problemy, ja si vacsinou zeleninu dusim al.grilujem, a tiez milujem len tak uvarenu brokolicu, jem ju casto, ale potrebovala by som daky recept na chutny zel.salat na kazdy den... 😝 no na zajtra som okrem ineho zvolila lososa-gril. a zemiak.kasu, moze byt ? 😒
baby a dufam, ze cez sviatky si date aj vy trosku udeneho maska, ze nebudem sama 😖 ja si dam v pondelok 😀

tak doschudnutia 😎

lucijja
3. dub 2010

mima: ja mam najradsej zeleninu cerstvu, pekne na kopkach naukladanu. 😀 Ale ked si robim salat tak si robim len zeleninu s olivovym olejom a troskou salatoveho korenia, alebo si robim zeleninovy, s kuracim masom opecenym na gyros koreni a do toho si svacnem osoleny biely jogurt s pretlacenym cesnakom a kecupom. Ten cesnak tomu doda perfektnu chut. 🙂 Losos na grile so zemiakovou kasou je fajn. Aj ked zaujimave je ze teraz ked som sa uz zabehla zhruba v tom co mozem - co ma kolko bielkovin, sacharidov a tukov, tak som trochu zacala sledovat glykemicky index potravin a ked sa zemiaky rozpucia na kasu tak ho maju najvyssi. V podstate najzdravsie zemiaky su uvarene v supke, rozkrojene na polku uz maju vacsi GI, na male kusky este vacsi a tak..zaujimave ze? Ale to uz je pre ortodoxnych chudnucich a ja to do takych extremov hnat nemienim. To len tak pre zaujimavost. 😉 A udene masko si dam v pondelok aj ja. 😝 A inak este mam hrozne rada salat len nakrajanu cinsku kapustu na drobno a postruhanu mrkvu, na tych najvacsich dierkach na struhadle. Bez zalievky, bez vsetkeho, len to premiesam a jem. Mnam. Ten si robim skoro kazdy den.

vivien742
4. dub 2010

kocky, prepáčte, že vám sem leziem, ale prečítala som si pár vašich príspevkov a mám pocit, že dosť tápete. Lucijja, ide na to výborne, je dobré si o chudnutí veľa naštudovať, vyhnete sa sklamaniam a následnému prejedaniu a priberaniu. Mrknite na stránku chudnutieako.sk. nech sa vám darí 😎

mima
4. dub 2010

lucijja, vdaka, asi prikupim to salatove korenie a vyskusam, no kapustu v salate moc nemusim, ale kapustnicu milujem, ta by asi mohla byt aj ako hlavne jedlo, nie ?.....no a s tymi zemiakmi tod fakt veda 😀 ......no a zo zemiak.kase boli dnes nove zemiaky 😝 ....inak ja mam radsej len tak uaverene zemiaky, ale aby aj rodinka mala dnes chutnejsie ked su uz tie sviatky....ale radsej mam ryzu....juj prave dovaram ud.masko..........ako rozvoniava...... 😖

susi157
4. dub 2010

ahojte uz som davno nepisala,no co dodat cez tie sviatky asi moc nenachudneme 😒 .zajtra posielame miery v taky "nestastny" den pre nas zeny 😀 .ja som sa dnes dojedla saltu potom som do vecera uz nic nejedla nic mi nechutilo iba som pila.

baca
5. dub 2010

tak já ani nemám odvahu zítra vlézt na váhu, fakt se stydím, jak jsem dnes u našich šrotovala - chlebíčky, sladký... ☹

naty
5. dub 2010

tak já se musím pochlubit, že sem odolala veškerým lahůdkám, co mi byly podstrkovány - štrůdlíček, mazaneček, chlebíčky,řízečky apod., až sem překvapila samu sebe 😨 ...a musím říct, že z toho mám super pocit 😵 ...za to do manži to jelo jako po másle 🙄 , asi ho budu muset začít krotit... 😀

baca
5. dub 2010

Až se divím, že mi není těžko. Spíš už mám hlad 🙂 😖 .

Naty - tiše závidím

kostri
6. dub 2010

ahojte,pridavam sa k vam
pred tehu som drzala dietu,alebo ako to nazvat-trojhodinovu stravu.neberie sa to ako dieta,ale ako sposob stravovania,uprava stravovania.zhodila som vtedy pomerne rychlo z72 na 64kg,potom uz kilecka dole nesli,ale sa mi upravovala postava,zostihlel mi pas a zuzili sa boky,aj stehna
rodit som isla s vahou 83kg,z nemocky som prisla s 69kilami a postupne som pribrala na 74kg 😒 kojila som do decembra minuleho roka a odvtedy som sa dala zas na tuto trojhodinovku,za dva tyzdne som dala dolu 5kilov a odvtedy mam stale 69 a viac mi nejde dole ani za svet 😖
este by som chcela aspon 4kila dat dole,kym budem znova tehu

naty
6. dub 2010

kostri: a v čem ta dieta spočívá?? co zkusit navíc ještě cvičit?

kostri
6. dub 2010

je to v podstate to co tu pisete,ta zdrava strava.nestihla som precitat vsetky vase strany,ale to co som precitala,sedi na tu trojhodinovu stravu.dolezite je jest kazde tri hodiny,pred kazdym jedlom vypit pohar vody,medzitym pit bilinkove caje nesladene,alebo cistu vodu.u mna este zabralo nabrat si len polporciu -teda dat si na tanier kolko chcem zjest a z toho odobrat polovicu 😖 😀 znamena to-skoncit jest nenajedena,ale po par minutach sa dostavi pocit sytosti,len vydrzat tych par minut,pravda 😝 😀
podstata toho pravidelneho stravovania je v tom,ze sa nedostavi vlci hlad,ktory vlastne sposobuje,ze telo si uklada v tele "zasoby"-co je vlastne to priberanie.a pri pravidelnom prisune portavy nema strach z vyhynutia 😅 tak neuklada 😉

kostri
6. dub 2010

jaj a to cvicenie..no ja som z tych lenivsich 😔 nechce sa mi 🙄

lucijja
6. dub 2010

caute baby. Zajtra vyvesim tabulku ak uz nikto neprispeje. Skoda, ale nejako to odpadava... 😒 Je nas tento tyzden 5ks. 😒

gratulujem vsetkym tym, ktorim sa nam to hybe. Som na nas hrda, ze si pomalicky ale isto plnime svoj sen. A drzim moc palce aj tym, ktorym to nejde tak dobre - nezlyhavajte, ono sa to podda. 😉

baca
6. dub 2010

A musím se pochlubit, že jsem po té pondělní smršti neztloustla. Sice nezhubla, ale aspon to nevyskočilo nahoru.

naty
7. dub 2010

baca: ono,když to přeženeš jen jednorázově, tak se většinou nic nestane... 😉

kostri: tak to je v podstatě pravidelná strava, což je samozřejmě fajnééé 🙂 ...ale bojím se, že když si dáváš jen půlku a máš tak potom hlad, že si na to tělo zvykne a už nebudeš mít z čeho ubírat, abys zhubla...takhle by se měl nastartovat metabolismus a mělo by to jít i s normálníma porcema...samo,když to nejsou pořád řízečky, vepřo knedlo apod. 😀

lucijja: nevadí, hlavně když tu aspoň někdo je a ještě podpoří... 😵 😉

janulle22
7. dub 2010

ahojky tak ja se nemam ani cim pochlubit... spise bych potrebovala naliskat... 😒

luci miry stejne jako minule... 😠