Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

lucijja
7. dub 2010

hotovooooo...🙂

martinex
7. dub 2010

caute baby.... dlho som tu nebola, ale vobec nic nestiham, nieto este chudnut... ale slubujem,ze po statniciach sa na to vo velkom vrhnem...teraz sa sice snazim davat si pozor,ale potom dostanem tvorivu krizu pri diplomovke a za obet padne aj cela cokolada... takze asi tak.... 😎

kostri
7. dub 2010

no ja neviem,ale ci si davam normalne porcie alebo polovicne,vaha stoji stale.resp sa pohybuje od 68,5do 69,5
ale co som neska zistila,ked som sa merala a co ma ohromne potesilo je,ze pod prsiami mi ubudlo 5cm!!! 😎 takze aj ked vaha neubudla,cm odchadzaju!juchu 😀
takze navrhujem dat si este jednu mieru do tabulky 😀 alebo si to aspon kazda merajme len tak pre seba 😉

susi157
8. dub 2010

a mi sme kde ahojte akosi nas ozaj ubuda.luci chcem sa spytat mam dnes na plane urobit žralocie stejky vies mi poradit ako ich pripravit 🙂

lindda
8. dub 2010

baby som spat vsetko je ok maly ma sice jednu zrenicu vacsiu ale ze to nic nieje za 3tyz kontrola a tak kto robi tu tabulku mam dole 6kil poslem miery diky napiste mi prosim do IP

lindda
8. dub 2010

luci poslala som do ip dikes 😎

janulle22
8. dub 2010

lindi- tak to je krasa...tise zavidim... 😉
ja se nejak nemuzu dokopat ke cviceni...sem strasna lemra... ☹ 😠 achjo.. no nevim nevim kdy jako zacnu uz je teplo a ja jsem zahalena jak trdlo aby mi nahodou nelezl nekde spek... 😠 ale je tomoje vina, kdybych se snazila... 🙄 ... dostavam depky kdyz vidim na ulici chciplinu... 😖
bych potrebovala aby me nekdo liskal a nutil do cviceni... 😀

lucijja
8. dub 2010

susi157 tak s tymto ti bohuzial neporadim... ☹ raz som ich kupila aj ja...ale boli bleee, isli do kosa 😀 A od vtedy som neskusala veru... 😕

lindda - doplnim a vyvesim. 😉

kostri
8. dub 2010

joooj ,lindda,aky super ubytok vahy 😎 parada!!
ja som sa dnes obzerala v zrkadle a som sa chvalila,ze uz nemam take sunky jak prednedavnom 😀 sak musim sa pochvalit nech mam lepsiu naladu 😉
zralocie stejky veru ani my nevarime 😕 mali sme dnes vysmazany karfiol a varene zemiaky.to vysmazane nie velmi dietne,ale hadam az tak neuskodi 🤐
tesim sa ze je uz na trhu kopu zeleniny,lebo ta obchodna byva teda nic moc 😝

no a este mam otazocku..ako moc kaloricke je cervene vino?? 😕 😅 hehe 😅

lucijja
8. dub 2010

kostri: vyprazany karfiol - to nie ze nie velmi dietne, to je priam kaloricka bomba! 😀 😉 A ked vinko, tak radsej biele suche, nejake kvalitnejsie - to ma najmenej cukru.. 🙂

kostri
8. dub 2010

no tak som si neska dala bombu 😀 ale len dva kusky 😉
zato to vinko si davam skoro kazdy den deci 😝 cervene 😝 biele nelubim 😅

mima
8. dub 2010

ahojte, tak ja dnes so stravou nic moc, cely den som bola v podstate v aute, takze sa moc nedalo, kupila som si na cestu 2 celozr.zemle, k tomu syr a sunku a kalerab, a doma moc tiez nestihnem, cize dojem zostatok sunky a syra a budem sa nahlit do fitka na spining, vecer deti a tak ........dufam, ze na zajtra uz zozeniem konecne brokolicu, lebo som ju cely tyzden nikde nemohla kupit a velmi mi chuti s kur.maskom gyros zajtra... 😝

lindda
8. dub 2010

baby ja som sa vazila u mami uz mam 79 kg som pod 80kg HURAAAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀

susi157
8. dub 2010

ahojte,tak tie stejky som robila az teraz vecer a boli fajn. 🙂 ja sa dnes citim ako 100kilova.po tych sviatkoch je to hruza asi si dam zajtra ovocny den alebo vodovy 🙂
linda gratuluje ked budem ja pod 80 tak tiez sa budem tesit zatial ☹

lindda
8. dub 2010

Juj citila som sa poobede super ,ale teraz som hladna ako pes ☹ dala som si jablko a 3 pohare vody celu noc budem cikat a snivat a pizzi mnam 😀

olienka12
9. dub 2010

blahozelaaam ja ked schudnem pod 80 budem stastna ako blcha, co blcha stado blch v romskej osade 😀 😀 😀 😀

tinika
9. dub 2010

janule22 hovoris mi z duse hihi tiez som lemra a vonku len cumim na tie vychrtle modelky hihi

kostri
9. dub 2010

no tak ja uz mam cvicenie za sebou a este dalsie pred sebou 😝 😀 hodinka a pol v zahrade a dalsia praca ma este caka 😉 hehe
vcera som nahovorila na chudnutie aj mojho muza,ale poviem vam,nahovorit ho na pravidelne stravovanie je fuska 😝 vcera mu to trochu liezlo na nervy,ze som za nim stale lietala s jogurtom,alebo tanierom..ale neska som ho nasilu postavila na vahu a hned ma kilo a pol dole 😅 tak uz "poslucha" 😀 pekne sa stravuje 😉 zapiseme ho do tabulky? 😀 😀 😀 zastrelil by ma 🙄 😅

lindda
9. dub 2010

cafte tak ja mam dnes ocistny den iba voda a jablcko ale rano som si dala malilinky kusocek kolacika 🙂

naty
9. dub 2010

lindda: to sem zkoušela jednou a stačilo... 😝 😀

susi157
9. dub 2010

aj ja som chcela dnes ocistny den ale ako vzdy mi to nevyslo,no nevadi zeby este pomalsie dalej zajdes 😀

maatkka
10. dub 2010

Ahojte vsetky
tak ja budem stastna ako stado blch 😀 ked budem mat aspon pod 70 pre zaciatok... Potom mozno naberiem odvahu uviest aj miery do tabulky 😀 😉
Vcera som bola po dlllhej dobe 2 hodiny na korculiach - chcela som chodit 2x do tyzdna cvicit a 2x sa korculovat - ale teraz je mala chora tak mam vycitky svedomia a veeelmi tazko sa mi od nej odchadza takze budem rada ked sa mi podari aspon to cvicenie a korcule zatial odkladam 😒 aj tak prsiii.
Strava u mna celkom v pohode - snazim sa aby to bolo zdrave a aby toho nebolo vela 🙂 nic sladke som nevidela ani nepamatam - uz si na to normalne aj zvykam. Dokonca dodrziavam aj pitny rezim - co je u mna pokok a vecer teda nejem - uz len pijem caj na chudnutie 😀 - to je take moje placebo ci ako sa to vola - ked sa snazim si vsugerovat ze mi to pomaha 😀 aspon aj nim podporujem pitny rezim...

susi157
10. dub 2010

ahojte
maatka ja mat pod 70 tak skacem po poval. 😀

susi157
10. dub 2010

ale akosi sa vam nechce pisat ako vam to ide ja som dnes zjedla aj sa to hambim napisat hranolky zo syrom. stale nieco porusujem som na tom zle

naty
11. dub 2010

já sem měla včera 2 palačinky s pribiňákem...mňam... 😵 ...ale myslím, že sem si je zasloužila...stejně mi to hubnutí jde nějak rychle, takže budu muset něco změnit... 😒
já bych taky chtěla pod 70... 😠 ...to mi ještě zbývají 4 kila, tak snad to dám... 😵

morenka
11. dub 2010

Ahojte dievčence...chcela by som sa pridať....seriozne som sa nad sebou zamyslela a idem do toho....pozeram ze dneska ste toho vela nenapisali ale nevadi...budem sa snaziť ozyvat pravidelne aby som oznamila nejake zmeny...🙂 ked nejake budu...🙂 chcela by som dať dole vela ale aj to malo co sa mi podari ma potesi🙂 o dva tyzdne idem kamaratke na svadbu tak musim na sebe zapracovať troška....musim sa naldit na vlnu chudnutia🙂 tak vam prajem este peknu nedelu a dochudnutia priatelia🙂))))

silvik
11. dub 2010

Ahojky.. holky, nemáte některá zkušenost se cvičením na stroji Power Plate? 😕

susi157
12. dub 2010

ahoj dievcata tak ako vam to ide.ja dnes na ranajky ovocie dufam ze to uz bude lepsie ako minuly tyzden 🙂

kacenka1135
12. dub 2010

Ahoj silvik, bohužel ne, ale už dlouho se odhodlávám, že bych to zkusila. Pokud něco zjistíš, napiš prosím 🙂

naty
12. dub 2010

ahojky!! tak já s ním zkušenosti taky nemám, ale chtěla bych zkusit takový ten polomíč na zemi, prej je to dobrý na zpevnění hlubokých svalů, což bych potřebovala jako sůl...

morenka: vítáme tě a držíme palceee!!! 😵 Pošli míry lucijje do tabulky 😉