Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

naty
15. dub 2010

to vypadá super!! 😉
Já měla taky dneska zeleninový rizoto 😵 S čím si děláš? Já miluju kukuřici, baby karotky a pórek... 😵

susi157
15. dub 2010

ahojte,ja najcastejsie s mrkvou a hraskom niekedy si dam aj sampiony,mam rada aj kukuricu ale radsej ju mam rada surovu alebo zavaranu nie varenu.
holky a kde ste nejak to tu stoji

susi157
16. dub 2010

ahojte,ako naty ides to dnes vyskusat mne sa to tiez pozdavalo ale nemam kuskus 😀 😀 😀

naty
16. dub 2010

jj, udělám nám to s manžou na večeři, sem na to zvědavá!! 🙂 ale snad by to mělo být dobrý, když to sou těstoviny...sem si vždycky myslela, že to je nějaký "obilí", jako pohanka nebo tak... 😅 😀

susi157
16. dub 2010

potom daj vediet ake to bolo by som aj ja vyskusala 🙂

maatkka
16. dub 2010

Ahojte
tak ja sa musim pochvalit (sama 🙂 aj ked uz aj mm ma zacal chvalit a vsimol si ze som schudla 😉 - takze mam motivaciu naviac) ze sa celkom drzim. Cvicit chodim 2x tyzdenne ale uz aj doma cvicim takze skoro 5x. (Ma to celkom chytilo). 2x (kvoli zlemu pocasiu len 2x) som bola na korculiach cca po 15 kilometrov. To som sa ale skoro nevratila naspat - som nevladala 😅
Uz som sa znova chystala lebo mala je uz relativne o.k. (bola chorucka) ale chytila som to pre zmenu ja od nej tak mam fraj - asi tyzden aj od aerobiku lebo keby som teraz dupla alebo poskocila tak mi asi praskne hlava. No vyhoda zase je ze ked sa necitim dobre nemam na nic (myslim jedlo 😀 ) chut takze ma nenastve ani mm ktory si vyziera vecer v posteli 🙂 a vytesuje sa ze pribral 3 kila - vsetko oblecko ma sexy obtiahnute 😀 a tak je konecne zo svojou vahou spokojny...

maatkka
16. dub 2010

Baby a nesmejte sa mi ale mam otazku: Kde si merate "boky"? Okolo bokov alebo cez zadok - "tzv. sed" ???

lindda
16. dub 2010

cez zadok kde si najsirsia 🙂
Cafte tak ja dietujem odvazim sa az v nedelu
Sme s muzom na noze tada ja som ,tak chudnem s nechute k nemu ☹ co uz 😔

susi157
16. dub 2010

matkka obvod sedu sa meria cez najvypuklajsiu cast zadku,tak okolo 18cm pod pasom.

maatkka
16. dub 2010

😀 tam si sed meriam - cez najvypuklejsiu cast zadku 😀 teda cez zadok kde som najsirsia 😀 a ked teda mam merat tie boky?

maatkka
16. dub 2010

ci to je to iste? 😕 lebo ja som niekde citala kade sa ma merat a tam bolo ze "hrud pas boky sed stehno..." tak som z toho jelen 😅

maatkka
16. dub 2010

linda tak to je mi luto ☹ aj my sme sa hned zrana s mm trochu "posekali" ale to bola moja vina... takze uz je to o.k.
inak som si pozerala tvoje albumy a ty si bola akaaa kocka-tehulka 😉 nie ze by si teraz nebola 😉 ale ty si sa tiez ako ja vypapala na materskej ci??? dufam ze ma spravne pochopis a neurazis sa na mna 😕
no ja som mala napr. rok po porode viac kg ako v najvyssom stadiu tehotenstva 😠

susi157
16. dub 2010

obvod bokov sa tak meria cez najvypuk.cast zadku a sed sa meria inak ale to nepotrebujes meriat iba ak by si si chcela usit suknu alebo nohavice 😉

susi157
16. dub 2010

vydis to ja so ta asi zmiatla ☹ som napisala obvod sedu opravujem sa-obvod bokov obvod sedu nieje iba hlbka sedu

susi157
17. dub 2010

no nemam slov nik tu nieje uz vyse 24hod. 😉

baca
19. dub 2010

kuk, nemáte nějaký recept na dietnější či zdravější koláč, buchtu, prostě něco sladkého.

susi157
19. dub 2010

ahojte stratene dievcata,mna dnes dvaja ludia povedali ze som schudla ake povzbudive az sa tak lepsie citim ale v noci na nedelu som sa moc dobre necitila mi bolo zle ako este nikdy fuj.

maatkka
19. dub 2010

ahojte tak ja hlasim 1. uspech - obleciem sa do vsetkych POtehotenskych nohavic 😀 😉
este sa dostat do tych PREDtehotenskych a budem spokojna 😉

lucijja
19. dub 2010

caute babule...fuu, dlho som tu nebola, nejako sa to nehybe...my sme mali navstevu z ciech, tak moj vikend nebol prikladny - hlavne co sa alkoholu tyka. 😀 klasika, pre mna je to najvacsi problem - neslopkat na akciach... 😀 😀 😀

lucijja
19. dub 2010

baca, hodim ti sem jeden - ale prebraty - autorske prava ma tini z fora chudnutie ako. Vyskusany aj mnou. Mnamka. 🙂

VAROHOVY KOLACIK pre lenive gazdinky

Spodok: 100g BE-BE keksov celozrnnych
Krem: 400g nizkotucneho jemneho tvarohu
1 cele vajce
70g trstinoveho cukru (moze ist aj menej, minule som dala 60)
1/2 zlateho klasu
50ml mlieka (dala som plnotucne)
Zapekaciu formu velkosti 24x15cm vydlazdime keksikmi, a to aj z bokov (nemusi byt). Na keksiky nalejeme zmes kremu (vsetky polozky treba spolu iba zmiesat metlickovym slahacom). Vpraceme do rozohriatej rury a pecieme na 180 stupnov cca 45min (v recepte bolo, ze 30, podla mna treba viac).

Tento kolacik moze byt este v lepsej variante (zatial nevyskusanej v praxi) a sice, ze sa na vrch pred pecenim poukladaju mandarinky, a po upeceni sa vrch zaleje zelatinou. V tejto forme to uz je fakt kralovsky kolacik, resp. torticka, pokial sa kolacik vrazi do tortovej formy (tam potom treba plnku preratat na viac tvarohu, asi tak 600g).

olienka12
19. dub 2010

mnaaam
inak lucia u mna miery to iste co min.tyzden

baca
19. dub 2010

jé lucija, díky, díky - jsem mlsná huba a dnes jsem si s velkým sebezapřením místo čokolády dala medvídky. Asi se budete i nad nimi pohoršovat, ale já prostě budu mlsat i při hubnutí.

Jen jeden dotaz k receptu - ten zlatý klas je co? Hera?

baca
19. dub 2010

tak sem se podívala na net a vidím, že je to něco jako puding. To jsem ještě ais neviděla. Nešlo by t tím pudingem nahradit?

susi157
19. dub 2010

ano zlaty klas je puding.to môze byt dobry kolacik 🙂

lucijja
19. dub 2010

baca moze to byt puding, vanilkovy, ale musis ho spravit hustejsi - menej mlieka ako pisu - je to vyslovene taka husta kasa... 😉

radiska
20. dub 2010

ahojte holky : zaujal me vas nazev diskuze, tka bych se chtela taky podelit o sve zkusenosti s hubnutim. nejsem nijak pri tele, po porodu mi zustalo 10 kg nahore. Snazila jsem se krotit v jidle, takze jim vice zeleniny a piju vice vody, tedy neslazene. ale kila moc dolu nesla, kamaradka mi doporucila emulips,urcite uz jste o nem slyseli. nejdriv jsem tomu neverila, ze by to mohlo fungovat, precetla jsem si jejich stranky, jsou to ciste bylinky. tak jsem se do toho dala, protoze nemam moc kg nahore zakoupila jsem si emulips XXl, aby mi to dyl vydrzelo a emulips slim drink a kazdy tyden mam skoro kilo a pul dole. a je to i pro kojici maminy. uz jsem se u teto firmy i zaregistrovala a vyrobky pro sebe i svou rodinu beru se 40% slevou. tak na to juknete, ja se mlatim do hlavy, ze jsem se nezaregistrovala driv a platila za hubnuci pripravky neskutecne penize. podivejte se na jejich stranky kdybyste to chteli zkusit tak mi napiste, budu opet objednavat sem do mesta maminkam z baby klubu. a druha vec, ze u teto firmy si jeste privydelavam, a mam doma dve male deti. mozna si myslite ze tu delam jen reklamu nejake firme, ale timto se snazim aspon nekoho informovat a pomoci.

kostri
21. dub 2010

ahoj radiska,no to je super,ze sa ti dari tak dobre chudnut,ale(hovorim za seba) ja by som uz ziadne tobolky,aj ked bylinne nepapala,bo mam obyvy,ze ked ich prestanem brat,budem tam kde tam 😖 takze radsej sa naucit pekne pravidelne stravovat,malo a zdravo papkat a bude to hotovo 😉

lucijja
21. dub 2010

kostri: amen! 🙂 taky tak...

lucijja
21. dub 2010

..a navyse si myslim, ze keby bol nejaky vyrobok ucinny tak po svete nechodi 65% ludi s nadvahou. 😉

tinika
21. dub 2010

čafte, ja asi tiez ziadna zmena čo sa mier tyka, ani radsej nemeram, a kolačik vyzera chutne len skoda ze ja tvaroh nemozem 😅 včera som ochutnala lyzicku jogurtu a dnes mam prehanky jak hrom