Startujeme hubnutí v únoru 2010. Přidáte se?

valentovasasa
18. únor 2010

Startujeme hubnutí únorem/březnem 2010 aneb "ze 110 na 60", přidá se někdo ke mě abysme se vzájemně podpořili v hubnutí???

susi157
26. únor 2010

ahojte,este ze nemam rada cokoladu 🙂

susi157
26. únor 2010

ahojte,dnes som vypila 2l vody.
rano som spapala celozrny rozok s pomazankou a uhorkou
desiata tristvrte jablka
obed paradjkova polievka
olovrant panenku obalenu v syrovom cesticku plus zeleninovy salat
vecera to co na olovrant s uhorkou

paola.o1
26. únor 2010

baby, tak ja som dnes mala ovocny den a zjedla som - pomaranc, redkvicku, 4 kolecka sunky, kus syra, palacinku s tvarohom, tycinky a zase ten nestastny pribinacik a muz okolo mna stale chodi a nalieva mi vinko tak neviem. budem si musiet ten ovocny den prelozit na inokedy.

neviem si navyknut normalne sa stravovat, ja vlastne ani nejem, len zo vsetkeho ochutnavat. mate niekto nejak rozlozeny casovy harmonogram na jedenie?

susi157
26. únor 2010

paola.ja rano vstanem a dam si pohar vody s citronom,po pol hodine si dam ranajky a potom jem kazde tri hodiny a medzi tym pijem vodu.nie som hladna a ani prepchata lebo ja som sa napapala a za tym som vypila asi 2dl vody a isla som prasknut a teraz mi je fajn 🙂 skus 🙂

baca
26. únor 2010

jak já bych chtěla "nemít ráda čokoládu" ☹

mě nejvíc štve, že nějak nemám čas se v klidu najíst nebo si něco pořádného uvařit. Celý den lítám jak šus kolem toho mojého zlatíčka, do toho domácnost. Jím buď, když spí nebo rychle když nespí. A taky jak je hnusně a jsem pořád doma, tak mám chutě a hlavně možnosti (koko šuflík 😀 ). V práci to bylo lepší, tam nebylo kdy se cpát.

Já večer cvičím mojžíšovou kvůli zádům. Ale nějak mi to každý den nejde. Cvičila jsem ji hodinu denně 5 měsíců před otěhotněním a pak něja přestala a zád ami to brzo dala pocítit. Sice to není na nějaké hubnutí, ale necítím se pak jak ztuhlý buldozér.

susi157
26. únor 2010

trosku to upresnim pol hodinu pred jedlom a pol hodinu po jedle pijem vodu 🙂

lucijja
27. únor 2010

ja jedavam tiez kazde tri hodiny - o osmej rano, potom o jedenastej, o druhej obed, o piatej olovrant a o osmej vecera. Cca 22:30 - 23:00 chodim do postele. A kazdu hodinu ked mi pipnu hodinky vypijem 3dcl pohar cistej vody z vodovodu. 🙂

paola.o1
27. únor 2010

baby, oprasila som budik uz bude aj mne zvonit ked bude cas jest. ale asi zacnem az od zajtra, lebo dnes je to zase out....kedze som doteraz este nic nezjedla.... to chce to zobrat hned od rana.

lucijja
27. únor 2010

joooj, baby moje, ja mam za sebou uz 3litre vody. 😀 A uz sa mi chladi pollitrak pu-erhu. Dnes som mala super obed. Bielkovinovu bombu. File z tresky som vykupala v mlieku s korenim na ryby, nechala som ho tam tak 20 minut. Potom som ho smarila do malej zapekacej misky, zaliala troskou toho mlieka, naukladala nan na tenko sampiony nakrajane, na to nakrajane rajcinky, zase som to trosku poliala tym mliekom okorenenym, a na vrch este syr. Boze to bola bomba. K tomu par zemiacikov varenych. Juj, zajtra si to asi spravim zas. 😀 Odporuuucam!

macka01
27. únor 2010

ahojte,paola,v tomto robíš najväčšiu chybu,že dlho neješ a potom asi zješ čokoľvek ti príde pod paprčky,že? 😀 😀 Dôležite je,aby si nedostala "vlčí"hlad,lebo potom sa človek prestane kontrolovať.Tie 3 hodiny medzi jedlom sú ideálne.A treba si zajesť,aj ked zrovna ešte necítiš hlad,lebo ked ťa naraz prepadne sa prestaneš kontrolovať.O 11 si mala rozmýšľať už o druhom jedle nie byť ešte bez jedla 😉 ty ty ty 😀

paola.o1
27. únor 2010

macka 🙂 recht mas... truba som, fuj mi fuj! ale od zajtra uz mi bude bezat casomiera - kazde tri hodiny budicek

macka01
27. únor 2010

no a čo,ved sme ľudia,prečo by sme si občas nedopriali,ked si inokedy vieme aj odoprieť.Tiež teraz pečem take "papuľky" z kys.,cesta a naplním ich cesnakovou pomázankou a suchou salámou,no a určite im neodolám 😀 😀 mňam

martinex
27. únor 2010

ahojte...

paola nic si z toho nerob, ja som dnes 1x jedla o 12tej 😀 rano som bola v skole a nejak nebol cas,takze som zacala az obedom...heh a toje vlastne jedine co som dnes jedla, nejak som nemala chut ani hlad...ale idem si nieco spravit,nech potom nezozerem vsetko co najdem 😉

a musim sa priznat,pohorsila som sa v piti,nejak na to zabudam,tak si na to musim dat pozor a sledovat si to 😉

baca
27. únor 2010

To je dobrý nastavit si pípání na pití. To zkusím 😀

Lucija, není pozdě jíst večeři v 8? A co to třeba je, ta večeře?

susi157
27. únor 2010

ahojte,tak ako vam to ide mne asi takto:2,4dl vody
rano jablko desiata pomaranc
obed paradajkova polievka vela
desiata jogurt
vecera dve vajcia na tvrdo
zatial vladzem 🙂

lucijja
27. únor 2010

baca: nie urcite to nie je neskoro. 🙂 Posledne jedlo by malo byt dve, tri hodiny pred spanim. A co to je? nejaka bielkovinka-sunka so zeleninou, kuracie masko, rybka, tvaroh, acidko...Telo by malo mat pravidelny prisun potravy - vyvazenej - kazde tri hodiny. Aby vedelo ze nemusi robit zasoby v podobe tukov. Uz mesiac sa stravujem vyvazene - 5x, 6x denne jem a hoci vaha stoji, cm ubudaju. Ja nehladujem a tak som spokojna. Nemohla by som jest naposledy o 17tej. Asi by som uz o desiatej vecer zozrala manzela aj dcerku. 😀

kulimka
27. únor 2010

ahoj holky tak já jsem dneska lehce zhřešila, byli jsme na oslavě, ale zítra opět pokračuji dietkou. Zatím se mi daří a mlsná mě nehoní 😀

martinex
28. únor 2010

caute kocky...

tak zajtra sa vazime! som zvedava ci sa nieco pohlo,ale aj ked vaha bude stat,hadam cm budu klesat 😀
drzim palce 😉

misakri
28. únor 2010

ahojky holky.. chtěla bych se k vám přidat.. 😉
potřebovala bych zhubnout tak 20kg 😝 😝 😀 .. ale už na tom pracuji, nechala jsme si sestavit jídelníček a dneska je to 3. den, co podle něj jedu a světe div se, už to jde dolů.. 😉 😉
pomaličku, ale jistě.. 🙂

swarovski
28. únor 2010

Ahojte kočky, ja sa pridávam, mám záväzok od nového roku. a zatiaľ sa darí 😉 (klop-klop).
Mojím receptom je zelený čaj - tak 2-3 litre denne (proste si ho uvarím do džbánu a stále pijem), k tomu taký liter žihľavového čaju, v práci vypijem 2-3 litre neperlivej vody. čaje večer a niekedy ráno.
v jedle sa absolútne neobmedzujem. Pravda však je, že nie som žrút, nechýbajú mi sladkosti, chipsy ani iné lákadlá 😎 . mojím jediným obmedzením je chlieb. ten sme s priateľom vylúčili absolútne. no a cvičenie. popravde, zatiaľ som sa nepretrhla, ale vôbec nepoužívam výťah, ani v práci, ani doma. cez víkendy sa prebehnem po schodoch v paneláku navyše.
no a nemám síce mimčo, a na váhe som veľa nezhodila, ale od nového roku som zišla z veľkosti 38 na 36 a v bokoch som už stratila 6 cm a v páse 5 cm. preto sa veľmi nevážim, lebo kilá o ničom nevypovedajú.
prajem Vám veľa úspechov.

paola.o1
28. únor 2010

misakri vitaj🙂 ja by som tiez potrebovala zostavit nejaky jedalnik, lebo neviem co kedy do huby.... swarovski, ja tiez pijem na dietku ten zeleny caj, ale len 2dc denne. keby som ho vypila 2-3litre ako ty, tak som taka nabudena, ze tyzden nespim🙂

no baby, tak ja som si dnes nastavila ten budik, na kazde tri hodiny, rano o 9 som mala pomaranc, potom o 12 pecienku s kuskom slaninky🙂 a potom sa mi stalo cosi hrozne, uz o pol 2. som dostala taky hlad, ze som si musela dat polievku.

misakri
28. únor 2010

krásný večer hubnulky 🙂 🙂

jéé, taky bych chtěla hubnout z vel.38 na vel.36.. 😀 😀 😀 😀
byla bych ráda, kdybych se dostala na vel.40.. jako kdysi.. 😉 😉 🙂

misakri
28. únor 2010

paolo.. děkuji za přivítání.. 🙂
jj, u mě už to je asi poslední možnost.. bo už jako fakt nevím.. vždycky se napráskám vším možným dokupy a pak to tak dopadá.. 😝 😝
jím 5x denně a nato, že je to dnes 3. den, tak už je to celkem v pohodě.. už nepociťuji ani hlad mezi jídly.. takže snad ok, žaludek už si zvyká.. 😉

misakri
28. únor 2010

a k pití.. mám odzkoušeno a mám t doporučeno i v tom jídleníčku, že stačí pít tak 2l tekutin za den.. není třeba se přepíjet.. 😉
i když na zahnání hladu je to nejlepší, že.. 😀

swarovski
28. únor 2010

to je sväté, že jesť často je dôležité. 😉 ja vkuse niečo žujem. môj šéf už nado mnou krúti hlavou, že kde sa to do mňa ukladá 😀
ale stále žujem len polystyren, ovocie, zeleninu, ráno si spravím pol litra čaju, ktorý posrkávam, kým sa chystám do práce, v práci si zalejem ražnú kašu, obed - ten je úplne normálny, tam sa neobmedzujem. len je pravda, že si nedám knedle, ale radšej rybu, alebo nejaké kura na prírodno. polievku zjem stále - hocijakú. a to chleba - namiesto toho sme si zvykli na Wasu, tá je výborná. 😅

misakri - ver, že je ťažké chudnúť z 38 na 36... Keď tých kíl nie je veľa... 1 kilo chudneš mesiac... 😒

misakri
28. únor 2010

swarovski.. já jsem to nemyslela nijak špatně.. 😉
máš uplně pravdu, že hubeným lidem se hubne hůř.. já to vidím u moji mamky.. normálně váží cca 54kg, ale stačí ji, když přibere 2-3kg a už nedopne kalhoty a pak se trápí celkem dlouho než to dá dolů.. 😒

swarovski
28. únor 2010

svätá pravda misakri... ale fakt je dobré sa nevážiť... naučila som sa to z takého programu, čo chodí na prime... s takou doktorkou, čo príde k ľuďom domov a učí ich zmeniť životosprávu... neviem, ako sa to presne volá, ale myslím, že tie myšlienky, čo sú v tom programe prezentované sú pravdivé.
všelijaké diéty možno sú účinné, ale čo potom... priberiem 2 krát toľko... preto to treba zmeniť celkovo, od základu...
s prepáčením "nežrať" je podľa mňa až príliš jednoduché, ale tá cena zato, keď zase začneš jesť, je privysoká ☹

aniv
1. bře 2010

Ahojte kočky, ja moc nestíham /hlavne že stíham jesť 😀 /. Poslala som miery - IP. Neviem sa akosi naštartovať. Ale ide jar, tak to bude hádam lepšie.

valentovasasa
autor
1. bře 2010

ahoj holky, tak máme týden za sebou, tak šup šup údaje do tabulky mi posílejte do IP. At vidíme jak jsme na tom po týdnu.

Jinak pro další příchozí - pokud chcete být taky v tabulce, tak mi pošlete údaje výchozí i ted po týdnu a já vás tam doplním... Tabulku najdete u mě ve fotoalbu.

silvik
1. bře 2010

Ahojky... Val, tak já jsem na stejné váze, stojím, ale nedivím se, fakt jsem hřešila ... jsem ostuda 😠 😢 😝